Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
9. mar 2008

halooooooooooooooo babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ :

sisa29
10. mar 2008

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
11. mar 2008

ahojte baby!!!tak sa hlasim!! mala som nejake zdravotne problemi ale uz sa to zlepsuje!!
Aj baby sa maju trohu lepsie,sopliky pomali ustupuju takze uz coskoro sa tesime von!!!
Digysa asi uz to ma zasebou,mimco je uz asi na svete tak asi nestiha sem prist!!

sisa!!ako sa mate drzite sa zdravicko sluzi???
uz mate odpoved zo skolky?
my este len cakame na vyjadrenie!

Pozdravujeme vsetkych!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
11. mar 2008

jeeeeeeeeej smartik ahojjjjjjjjjjjj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 v poslednom case je tu smutno.no asi to uz ma za sebou digysa som zvedava kedy napise.vyjadrenie zo skolky este nemame ze az v aprili pride tak som zvedava.aj ninka sa uz nevie dockat.my sme v pohode sme zdravy a ja som zacala dneska s dietou tak uvidim ako mi to pojde.chcem dat do leta dole 20Kg 😎 😎 😎 😎 😎 dufam ze mi to predsavzatie vydrzi. 😀 😀 😀 😀 😀

capy
11. mar 2008

Ahoj sisa prepac ze sa vam sem miesam ale chcela som ta len pozdravit a povedat ti ze este stale nic. ked pridem od doktora tak sa ti ozvem ak budes pripojena. papa 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
12. mar 2008

capy!! ahoj vitaj medzi nami kludne sa mozes pripojt kedy kolvek mi sme radi zakazdy prispevok!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Takze cakate dalsieho chlapceka to je super!!! tak drzime palce!!!

digysa
12. mar 2008

Kocky, tak to mam za sebou. Super rychly a lahky porod. Samozrejme mi pomohla EPI. Malu som vytlacila za 7 rekordnych minut na 3 tlacenia 😀 Mala som iba 1 stich a skoro ziadne velke bolesti uz nemam.... Ale zato mam VELKY NEDOSTATOK SPANKU.... 😵 😵 😵

Povodne sme mali na plane dat jej meno Sarah ale si predstvte, ze asi v poslednej minute, resp. v prvej minute jej zivota sme ju premenovali na GABIKU...po mojej mame. 😎
Na sale sa nam pokazil fotak....chudak Bill (moj manzel), ten skusal nieco fotit, ale moc toho nenafotil... ☹
Tak sme boli kupit novy fotak v pondelok...a az mi moja "krasavica" dovoli, tak pridam fotky....ale to si este pockate 😉

Capy: ty si marcovka ako ja. Chodis do marcoviek? Moc ta tam nevidam....asi preto, ze uz mas jedno dieta a tam su same baby prvorodicky...stale melu o tom istom...ale uz tam moc nepisu....lebo sa to tam rozrodilo a nemaju tolko casu...ha ha ha ha...ja som im hovorila, ze to nebude take pestre po porode 🙂 🙂 🙂

No a este jedna vec, musim sa pochvalit, ze sa mi tento krat podarilo prekonat moj problem kojenia....zatial nam to uspesne ide...ale kedze Gabika uz spi skoro 5 hod, tak ju musim ist bleskovo zobudit....aby sme sa napapli...
Nejako ma pretoceny den, kedze sa narodila 5.32008 o 12:58 rano....ona vzdy ozije o polnoci a ja sa vobec nevyspim....

Tak zatial caute a ja sa ozvem v priebehu tyzdna

sisa29
12. mar 2008

ahoj digisa

GRATULUJEME 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

super si to zvladla a aky je pocit dvojnasobnej mamicky?aj ja sa chystam pomaly na druhe babetko

sisa29
12. mar 2008

capy vsak mozes pisat aj tu s nami.budeme len radi

capy
12. mar 2008

dzgisa: ono to nebude tym ze ste sa narodili v noci. vikinko sa tiez narodil v noci 1:40 a mal noc stale. on len jedol a spal.

sisa29
12. mar 2008

ninka sa narodila poobede a v noci vobec nespala 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

smartik11
autor
12. mar 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
DIGYSA !!!! SUPER GRATULUJEME!!!!!!

SOM RADA ZE STE OBYDVE V PORIADKU A DRZIME VAM PALCE NECH SA VAM PRIJEMNE NAZIVA!!!!!

VELA ZDRAVICKA A MNOHO SIL!!!

AKE MALA GABIKA MIERI???

VELKY BRAT SA TESIL NA GABIKU??? CO HOVORI NA NU JE SPOKOJNY???

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

digysa
13. mar 2008

smartik11: miery sme mali 3305g a 48.3 cm. Jednoznacne bola mensia ako Jack, este teraz sa ju bojim zobrat na ruky bez nejakej deky. Zda sa mi uplne drobunka...ale lekari povedali, ze akurat, priemer.
Bratricek je v dobrej nalade, neciti sa ukrateny....ale zato mu chyba "cit", tak sa velmi nezahraju....musim ho skor odhanat od nej prec 😀 Niekedy mi je to luto, ale zase je to normalne, ved s takym miminom sa naozaj neda nic robit.

capy: tiez si to myslim, ze uzrela svetlo sveta v noci, tak si mysli, ze to je den. Ale vcera sa nam polepsilo, zobudila sa v noci iba 2 krat...

sisa29: No musim ti povedat, ze pre mna je to velka zmena, myslim tym emocionalna. Doteraz bol mojim svetom jeden chlapec a teraz sa musim rozdelit o moju lasku s 2-mi detmi. Je to zo zaciatku divny pocit...ale na to si asi zvyknem.

smartik11
autor
13. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 digysa ahoj!Presne ako hovoris!! vsetka laska bola iba pre Jacka a teraz musis sa rozdelit ja som tiez dosla na to az trohu neskor ze vlasne som sa zacala venovat viac menej babam a na ADIHO moc uz nezvisilo a to ma mrzi!! ze som si to pripustila ze ADI je na druhom mieste!!

Bohuzial uz sa to neda vratit urcite by som sa inac spravala teraz k nemu,lebo mi to uz doslo ze nedostal az tolko kolko potreboval,ale snad sa to da dobehnut 😉

Tak sa drzte a pevne nervy!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
13. mar 2008

ahojte babulky.tak este capy porodi a uz tu budem jedina s jednim babom.ja chcem velmi druhe babo len mam dost obavi ci to zvladnem a mam taky pocit ze to druhe nebudem tak moc lubit ako ninku.premna je ninka jedina na svete.ale zevraj sa to potom zmeni ale ja sa bojim ze co ked nie!!!! ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ aj manzel by uz chcel druhe ale este otom diskutujeme a hlavne ked sa nam podari teraz byt tak uz budeme aj spokojnejsi.zatial byvame len na podnajme v 1-izbovom byte.ziadna vyhra ale ale mame sa fajn a nezavadzame si.ale urcite keby doslo druhe babo tak musime mat vecsi.

capy
13. mar 2008

ahoj sisa tak supsup na pripravu druheho babenka 😀 😀 😀 aby si tu nevytrcala.

my stale este cakame. nic nove ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
13. mar 2008

🙂 ahoj capy!! nic sa neboji o chvilu uz malinky tu bude!! odihni si pokial mas cas!!!
Drzime palce!! lahky porod!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

SISA veru tak musis s tym nieco robit lebo fakt budes jedina s jednim dietatom aj ked niekedy deti zlostia ako by ich bol plny dom!! poznam to ja to mam skoro stale rovnako!!
obcas su aj dni ked sa pekne hraju ze ani neviem ze su doma!! 😵 😵 😵 😵

TAK do toho!! cim skor tym lepsie!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
13. mar 2008

ahoj smartik dakujem ti. ja toho moc nenaoddychujem pri vikinkovi ale aspon si s nim poobede pospim, ked sme doma 😀 😀 😀

sisa29
13. mar 2008

tak som rada ze sa to tu trosku ozivilo.ja by som uz asi aj mozno ale bez toho bytu je to naprt 😒 😒 😒 😒 😒 😒

sisa29
14. mar 2008

cafte.zas je super pocasie krasne poobedie pred nami.rano som bola v tescu a zmokla som jak kura 😠 😠 😠

smartik11
autor
14. mar 2008

😒 to hej uz mi leze riadne na nervy!!!
zrovna vcera hororil ADO aby sme isli von a ked som kukla aka burka sa k nam blizila ihned ma presla nalada!! ☹ ☹ ☹
Uz nech je pekne nech sa da ist aj von!!
pekny vikend!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

capy
14. mar 2008

ahojte 🙂

my sme este stale 2v1. ☹ ☹ ☹ sem tam uz aj neaka kontrakcia hlavne vecer, tvrdnutie brucha si uz ani nevsimam a stale nic. vzdy to prejde. 😒

uz aj to pocasie je ako ja smutnejsie a smutnejsie 😒 😒 😒

sisa29
14. mar 2008

cafte babky zabky.

Capy kde si ☹ nezabudni namna ked budes rodit aby som vedela o tom a dosla sa pozriet za vami.uz sa tesime na Tomasenka.a musime aj Vikinkoci zablahozelat.

Smartik ani nehovor ja uz som uplne zufala ninka ked sa vonku nevibeha tak koniec potom je jak cert

Digysa kde si?ja viem uz mas dve deticky tak nemas asi cas.tak ked sa utrhnes s celodenneho kolotoca tak napis ci ste v poriadku a aj niake foto by sa hodilo.

tak ahojte a prajem vam vsetkym krasny vykend

capy
14. mar 2008

ahoj sisa neboj sa dam ti vediet keby daco. vapratavala som obyvackovu stenu, lebo zajtra ju konecne beru prec 🙂 🙂 🙂 . na buduci tyzden by mi mala prist uz nova,tak si robim na nu priestor 😀 😀 😀

sisa29
15. mar 2008

ahojte:

Capy to fakt nemas co robit?vsak mozno uz kazdym dnom budes mamina a ta vypratavas obyvackovu stenu.no ja s teba odpadnem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
15. mar 2008

haloooooo baby kde ste? ☹ ☹ ☹ 😒 😒 😒 😒 😠 😠 😠 😠 😖 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😢 😕 😕 😕

digysa
16. mar 2008

sisa29: ja vas citam baby, ale fakt mam problemy ju uspat vecer...ona by iba cucala a cucala...a dudel nechce, lebo z neho nic netecie 😵 Vsetko dospavam cez den...je to hrozne. Dufam, ze sa to coskor otoci.
A fotky...no na tie si este pockate....bohuzial...

Zdravim zatial a ozve sa, ked budem moct...

sisa29
16. mar 2008

peknu nedelu dievcata 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeeeeeeeeeeej bdigysa verim ti urcite padas na usta taka si unavena.2 deti ja si to neviem ani predstavit

capy
16. mar 2008

peknu nedelu. 🙂

sisa urcite by si si to vedela predstavit 😀

my este stale nic 😒 😒 😒

sisa29
16. mar 2008

ahojky capy.vsak az zajtra sme sa dohodli tak mozno sa to splni. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre