Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
16. mar 2008

🙂 🙂 Dobry vecer!! tak ako este stale nic!!??
tak to uz coskoro bude!! 😵 😵 😵 😵
Dobru noc!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
17. mar 2008

dobre ranko

ahoj sisa. uz sme si vecer mysleli ze to zacalo ale podva a pol hodine to zasa preslo ☹ takze nic. o desiatej idem na kramare s vikinom na kontrolu a o jedenastej na cvicenie. tak uvidime ci sa to konecne pohne 😀 😀 😀

ked pridem domov tak sa vam ozvem

smartik11
autor
17. mar 2008

😵 😵 😵 😵 Ahojte!! takze stale nic!! co uz malinkemu sa nechce von!! ved tam mu je fajn!! 😵 😵 😵 a mozno si fakt pocka na tu velku noc!!
Mne sa tak Adrianko pre 10 rokmi narodil utorok rano po velkej noci!! rano o 5.55 a to mi plodova voda odtekla uz o pol noci!!ale bolesti som nemala ziadne az okolo tretej sa to zacalo!!
Tak drzime palce!!! 😵 😵 😵 😵

capy
17. mar 2008

ahojte 🙂 🙂 🙂

tak uz sme domka z kramarov. na cviceni som nebola pretoze sme ho nestihli. vikiho lekarka bola dnes akasi suchtava 😀 😀 😀

veru akosi sa mu nechce,ved mu je u maminky fajn 🙂 .vyzera to tak ze si pocka na velku noc a bude to nas velkonocny zajko 😉 , vsak uvidime co povie doki v stredu 😀 😀 😀

sisa29
17. mar 2008

ahojky.

no capy ale vsak uz dnes,nie?ale zas aj taky velkonocny zajko by bol fajn.my sme v pohode len ma boli hrdlo a hlava.ninka je dnes celkom v pohode akurat sa zas neda ist von lebo je prenadherne pocasie.

idem nieco vymysliet manzel ma dnes 42 rokov.dufam ze nedojde v depresii ze uz je stary 😀 😀 😀 😀 😀

capy
17. mar 2008

ahoj sisa

zelame lubosovi vetko najlepsie k narodeninam, ale tomasko asi dnes nepride ☹ . nech sa vam vydari oslava a nech urcate nema deprsiu ved on na to vobec nevyzera.

😀 😀 😀

sisa29
17. mar 2008

dakujeme pekne za blahozelanie.lubko odkazuje ze do polnoci daleko.a oslava nieje vsak cez tyzden nikto nema cas
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
17. mar 2008

do polnoci daleko ale aj tak dnesny den to asi nebude. tomasko asi caka kym bude mat ocinko volno 😀 😀 😀

smartik11
autor
17. mar 2008

🙂 Jej sisacitam ze Lubko ma narodky tak sa tiez pripajame VSETKO LEN TO NAJLEPSIE ,vela stastia,lasky a porozumenia!!!

capy tak pekne po poriadku!!!ved aspon cez vikend mozte oslavovat 😵 😵 😵 😵

sisa29
17. mar 2008

jej smartik tak ze dakuje velmi pekne.

capy nevadi nech je to kedy chce hlavne nech je vsetko v poriadku.povedz mu ze teta sisa sa nanho uz moc moc tesi.a vikinkovi posielame velku pusku

capy
17. mar 2008

baby dakujeme vam. vsak dame vediet keby sa daco zacalo. 😀 😀 😀 ale skor ako po kontrole v stredu nedufam v ziadnu zmenu. prajem pekny vecer 😉

sisa29
17. mar 2008

tak sme mali navstevu.ale uz mam upratane.ninka je nastartovana jak motorova mys,zjedla vela cokoladky co dostala tak predpokladam ze zaspi o 0.00.ach jaj.ja uz som skoro zaspala po stojacky 😒 😒 😒 😀 😀 😀

capy
17. mar 2008

aj my akurat upratujeme hracky a ideme sa pokusit zaspat 😀 😀 😀

smartik11
autor
18. mar 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 tak vy takto ste upratovali este vecer!? 😵 😵 😵 😵

capy
18. mar 2008

dobre ranko vam zelam.

a kto by to zanho upratal? nech sa nauci ze ked si rozhadze tak si musi aj upratat 😀

u nas stale nic nove ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
18. mar 2008

😵 tak to mas pravdu ja tiez to praktizujem ale u nas iba Dianka zbiera ,Deniska je leniva vzdy sa zasije aby nemusela zbierat!!! 😵 😵 😵

sisa29
18. mar 2008

ahojte baby.aj ninku to ucim ale akosi jej to nejde i´ba ked nieco chce. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

capy
18. mar 2008

ahojte. mozno ju to chiti neskor. ked nas to uz prestane bavit 😀 😀 😀

sisa29
18. mar 2008

ako sa mas?

capy
18. mar 2008

ziadna zmena 😒 😒 😒

sisa29
18. mar 2008

idem trosku nakupit a ninke konecne pre baldachyn dufam ze uz nebude ziadny problem na poste.uz by som ho chcela mat konecne doma.vecer pisem.papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa

capy
19. mar 2008

ahojte

u nas nic nove ☹ dnes ideme na pol jednu k dokimu tak uvidime co nam povie. potom sa ozveme 😉

sisa29
19. mar 2008

ahojte babky zabky..

ninka zacala strasne kaslat a z sa mi rano povrackala trosku s toho.my sa snad nikdy neviliecime.vsak kazdy mesiac nieco.uz ma porazi

sisa29
19. mar 2008

capyyyyyyyyyy zeby uz?vsak na pol jednu si isla to uz by si bola urcite doma. 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

smartik11
autor
19. mar 2008

😵 😵 😵 😵 Haloo! baby tak uz to asi budemked nic nepise!!

Co porabate inac?
ja uz som na nervy z tohto pocasia ved vobec sa neda ist von!!
baby su mrzute ,zle si robia uplna pohroma!!! 😒 😒 😒 😠 😠 😠
teraz este k tomu aj prazdniny!!!
nuz mozem sa akurat tak dobre vystresovat!!

sisa29
19. mar 2008

my nic.akurat sme ninke nahadzovali ten baldachyn nad postel.konecvne to doslo.a prva poznamka nasej dcery "konecne budem sama"normalne som nechapala 😲 😲 😲 😲 😲 😲

smartik11
autor
19. mar 2008

tak to asi ste boli obaja uplne mimo!!!
Ved aj ona potrebuje sukromie 😀 😀 😀 😀
ale co vy budete mat sukromie??? 😵 😵 😵 😵 😵
a sup sup zarabat druhe babo 😵 😵 😵 😀 😀 😅 😅
a bolo by najlepsie ihned dve 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Pekny vecer!!!

sisa29
19. mar 2008

co si pipi?ja by som dve naraz nezvladla.ja vas obdivujem baby co mate dvojicky ja si to neviem ani predstavit.

smartik11
autor
19. mar 2008

ale prosim ta ved to je skoro to iste ako sjednim!! ked sme to zvladli my tak aj ti urcite!!
Kukla som fotecky!! treaz ma Ninuska taky mali palac!!!
Musi sa citit ako princezna!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
19. mar 2008

ahojte. 🙂 🙂 🙂

som tu a este sme stale 2v1. u dokiho dokopy nic nove, zevraj tento tyzden to este bebude ☹ ☹ ☹
ale pokrocili sme aspon v cs. mame CS7 cize o jeden viac ako minule 🙂 tak uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre