Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
20. mar 2008

ahojte babizne.zas krasne pocasie.snezi slnko svieti fuka.no to nase podnebie sa asi zblaznilo.krasny den pred nami.

capy neboj uz coskoro.a my sa taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak tesime na Tominka

capy
20. mar 2008

ahojte. tak hlasim este sme stale 2v1. ale tvrdne mi brucho,boli ma podbrusko ako pri menstuacii mozno trochu viac a ide mi to do krizov a potom to prejde. ale ako to tak pozorujem tak je to cca kazdu pol hodinku. zeby sa to konecne blizilo? 😀 😀 😀

inak super pocasie

sisa29
20. mar 2008

jeeeeeeeeeej capy tak teda zeby uz?drzim ti strasne moc palce myslim na teba kazduz sekundu.keby daco volaj na lubkov mobil ja mam moj globtel pokazeny.do internej posti ti poslem cisla

capy
20. mar 2008

mam obidve v mobile. tak keby daco tak ti volam 😉

sisa29
20. mar 2008

ok tak uz cakam.

smartik11
autor
20. mar 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 Tak asi pan doktor sa trohu sekol 😀
Podla toho co pises tak uz sa Tomasko pripravuje na svet 😅 😅 😅 😅
tak ze bud v strehu!!!
Drzime palce!!
A cakame 😉 😉 😉 😉 😉 😉

sisa29
20. mar 2008

aj ja by som uz chcela.asi zacnem pracovat natom.ja som tu uz jedina taka s jednym ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
20. mar 2008

🙂 Tak smelo do toho!!!
😵 😵 😵 😵

sisa29
20. mar 2008

asi uz je cas aj ked rozum hovori nieco ine a srdce nieco ine 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 capy uz nieje ani na skype tak zeby uz? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

smartik11
autor
21. mar 2008

Tak uz asi Tomasko je na svete!! vsak uvidime!! Mozno sa ohlasi!! 😵 😵 😵 😵

PEKNE SVIATKY!!!
VESELU VELKU NOC!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
21. mar 2008

ano tomasko je na svete narodil sa dnes nadranom ked dojde poda kompletne informacie.

Aj my prajeme stastne sviatky veselu velku noc a dievcatkam vela vody a sibacov. 😀 😀 😀 😀 😀

smartik11
autor
21. mar 2008

NO super!! Tak to sa tesim!! Pan doktor sa trohu sekol ze to nebude tak skoro 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ALE TO JE FAJN UZ TO MAJU ZA SEBOU!!Ak je vsetko ok mozno uz utorok pridu domou! 😅 😅 😅 😅 😅
Pekne sa narodil akurat na VELKY PIATOK!!
Dnes zrovna mame vyrocie svadby 😀 😀 😀 Az 10 te 😀 😀
A ESTE JE AJ PRVY JARNY DEN!!!
DOBRE SI TO NAPLANOVAL TOMINO!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
21. mar 2008

jej vy mate vyrocie svadby?tak vam blahozelam 10 rokov je dost.my mame s mojim manzelom v lete vyrocie 10 rokov co sme spolu.ako to leti.a my sme stale zamilovany ako na zaciatku 🙂 🙂 🙂 🙂 pekne si to tomik naplanoval.v nedelu idem za nimi capy je moja dlhorocna priatelka.aj do skoly sme spolu chodili.uz sa nanich moc tesim

smartik11
autor
21. mar 2008

diky!! My sme uz 16 rokou spolu len moc sa nam nechcelo brat 😀 😀 😀 😀
az ked sme cakali ADRIANKA 😵 😵 😵 😵 😵
TAK JU POZDRAVUJ A ZELAME VELA ZDRAVICKA!!! 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
22. mar 2008

ahoj.anio my sme sa nechceli brat tiez sme sa brali az v 7 mesiaci ked som ninku cakala.tak prajem vsetkym krasny vykend a nadherne sviatky.ja som trosku nakapata tak dufam ze mi to prejde

sisa29
24. mar 2008

cafte baby.tak ja uz som vyoblievana a vyobsivana.ale ako tak pozeram cim dalej tym viac je ta velka noc o nicom.volakedy som pozrela s okna a videla len chlapcov v obleku s velkymi korbacmi.teraz bud nikde nikto alebo baby behajuce po vonku.uz stratil tento sviatok caro asi.je to skoda.ja mam babku v cechach ktora byva v takom malom mestecku a tam v nedelu rano chodia kolednici dostanu vajicka ciste a v pondelok rapkace kroje spievaju koledy no proste krasa.a tu nic. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ je to skoda pretoze nase dcery to uz poznat nebudu.len co budu vidiet v rozpravkach.

smartik11
autor
25. mar 2008

Ahojte!! tak ako baby?
Pooblievane aj riadne vysibane??? 😵 😵 😵 😵
bohuzial mna to tento rok tiez neobislo 😖 😖 😖 😖 😖
a to som sa tesila ze nic z toho nebude!!

Sisa ,ako reagovala NINKA na sibacou???
moje baby boli uplne hotove velice sa im to pacilo,stale odtrcali zatky nech dostanu po nom 😀 😀

capy!! ako sa mas uz dnes by si mala prist aj domou!! Tomino posluha??Tak pozdravujeme a ked budes mat moznosti napis par slov!!! 😵 😵 😵 😵 😵

smartik11
autor
26. mar 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 AHOJ digysa!!Pozrela som fotecku!! malinka je zlata,a ako sa prosim ta vola sarah alebo gabriela? lebo v albume mas napisane sarah?
Dnes mate az tri tyzdne tak blahozelame!!Vela zdravicka prajeme!! 😵 😵 😵 😵

sisa29
26. mar 2008

ahojte maminky.vcera som tu ani nebola strasne ma bolela hlava cely den tak som len polihovala.manzel bol nastastie doma tak sa staral o ninku.

Digysa gratulujem k malej je nadherna.taky mali chrustik.je nadherna naozaj.a nakoho sa podoba na maminku alebo tatinka?

Capy tu este nebola asi nemala cas.uz sa moc tesime na nich ani v nemoécnici sme neboli zta nimi lebo zas sme niaky nakapaty kasleme soplime aj ja a j ninka a aj manzela to chyta.

dneska vyzera ze bude pekne vonku tak som zvedava.mozno sa uz bude dat byt vonku aj hodinu 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
27. mar 2008

ahojte baby.

tak uz som aj ja chora.je mi na ho....boli ma v krku mam nadchu zalahnute v usiach a boli ma cela sisa ☹ ☹ ☹ .idem sa liecit.

Capy co je s tebou?uz by si mala byt doma.ked prides ozvi sa

marta82
27. mar 2008

Holky nechcete koupit plenky 15-25 kg? Manza omylem koupil velke,napiste do IP v pripade zajmu,diky

capy
27. mar 2008

tak uz sme domka pustili nas dnes o 13-tej. tomino sa nam narodil 21.3 o 2:23 v noci. meral 50 cm a vazil 3380 g. porod prebehol v poriadku, maly bol vonku na dve zatlacenia. ale museli sme ostat v nemocnici o dva dni dlhsie koli mne. nezmensovala sa mi maternica a museli ma vycistit. ale uz je vsetko ok. tak sa tesime. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
27. mar 2008

capyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ja uz som taka stastna ze to mas za sebou.velmi sme na teba a babetko mysleli.uz sa tesime na foto maleho tominka.a co vikinko ako znasa ze je velky brat?

smartik11
autor
27. mar 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 Capy primi od nas velke gratulacie!! sme radi ze je vsetko ok!!!
ked budes mat cas tak napis ako sa mate a aj na fotecky sa tesime!!

Tak vitajte medzi nami!!

Sisa uz to zoastalo len na teba!! 😀 😀 😀

Takze sup,sup zarabat pre Ninku braceka laebo sestricku,najlepsie oboje 😀 😀 😀

pekny vecer vam prajem!!! 😵 😵 😵 😵

sisa29
28. mar 2008

dobre ranko.

Smartik ty srandistka ze najlepsie oboje.vsak by som umrela mat 2 deti naraz.nato by som sa urcite necitila.

maly Tomasko je krasny chlapcek ja som uz videla foto 😝 😝 😝 urcite sem capy niake dneska da ked bude mat cas

Capy ako sa vam spinkalo prvu noc doma?vsetko v poriadku?a tominko pekne spinkal?

smartik11
autor
28. mar 2008

😵 😵 😵 😵 Sisa ved ja v dobrom!!!

a ked mozem ja mat tri preco by si ti nezvladla 2 😵 😵 😵
prosim ta!! ved to pride samo od seba 😀 😀 😀

pekny vikend!! 😵 😵 😵

sisa29
28. mar 2008

cafte.

ja som teraz dosla s kramarov boli sme na koznom ninka ma vyhadzane dlane.v pondelok musime na krv a moc a v stredu zas na kramare na kontrolu.zevraj ma asi vyrus niaky.tak som zvedava na stredu ze co nam povie.zatial mame niaky krem a lieky.

pekny vykend

smartik11
autor
28. mar 2008

🙂 ahoj sisa!! a to ako je mozne??a co to je za vyrus?? aako dlho to ma??svrbi ju to??
tak to som zvedava co vam povedia!!
tak sa drzte a rychle sa uzdravte!!!

sisa29
29. mar 2008

kde ste kto?dneska ani jeden prispevok? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
31. mar 2008

🙂 dobre ranko!!! tak sisa ako ste dopadli ,ako sa ma NINKA je uz lepsie na tom???
pozdravujeme!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre