Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
31. mar 2008

ahoj smartik.rucicky ma este stale vyhadzane a vcera sa jej konecne podarilo ist na nocnik samej ale aj tak sa este pocikava.na odberi idem teda az zajtra alebo v stredu dneska sme nestihli ☹ ☹ ☹

capy
31. mar 2008

ahojte babky zabky.

mame sa super. tomasko je zlatucky. uz som hodila aj neake foto do albumu. v sobotu sme boli u nasich, takze som tu nebola. vcera bolo vonku pekne tak sme boli na prechadzke. aj dnes sme boli uz na prechadzke, museli sme ist odniest papiere na urad prace socialnych veci a rodiny koli prispevku pri narodeni dietata. este musim vybavit zdravotnu poistovnu a uz to bude hadam vsetko.

spinka sa nam domka vyborne. budime sa len o pol tretej a okolo siestej. takze pohodicka. priberame pekne. v piatok sme mali uz 3550g. tak sa tesime.

ninke drzime palce a tesime sa na navstevu 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
31. mar 2008

😵 😵 😵 😵 😵 Vitaj medzi nami!!! Tomino je strasne zlatucke babo a vyzera ze bude velice pohodovy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ma taku tvaricku ze kde si ma date tam ma najdete🙂))))

capy
31. mar 2008

ahoj smartik. dakujeme za poklonu. najlepsie sa citi na mne alebo v autosedacke kde rad spinka. ale inak naozaj pohodak. je velmi zlatunky a hlavne ked sa usmieva. 🙂

sisa29
31. mar 2008

capy vsak jak jeho rodicia a bracek 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

capy
31. mar 2008

diky sisa 🙂 🙂 🙂

kedy sa uvidime? 😵

sisa29
31. mar 2008

neviem
😀 😝 😝 😝 😝

sisa29
1. apr 2008

baby kde ste vsetky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to som asi jedina co vysedava pri pc ale ja sa tak nudim.ninka teraz spinka zajtra ideme po tych lekaroch tak som zvedava ci tam zas stravim mladost.manzel isiel dneska do novej roboty tak s nami nemoze ist. 😀 😀 😀 😀 no ale co uz vsak je to udel kazdej maminky..

capyyyyyyyyyyyyyyy co robis?uz sem tak malo chodis ani na skype si moc neni asi ti davaju zabrat tvoji traja musketieri.ked nam zajtra povedia ze sme v poriadku tak uz dufam vijde ta navsteva.som na vas zvedava a velmi sa tesim na tominka.

smartik!!! a my sa kedy uvidime???uz zacina byt konecne super pocasie dneska sme boli doobeda len vo svetroch Ninka sa vylietala na motorke a poobede sa chystam do vrakunskeho lesika s nou.jej sa tam strasne paci hlavne ked moze do vody hadzat kamene

sisa29
1. apr 2008

dygisaaaaaaaaaaaaaa aspon napis ako sa mate.sme zvedave?ako sa ma malinka a ako jej velky bracek???

baby ja viem mate toho vela mate dve a viac deticiek ale aspon napiste ako sa mate:::som mudra ked mam len jedn,ze???

digysa
1. apr 2008

tu som!!! 🙂 Pisem s jednou rukou....v druhej drzim malu...Jack je zase chory a tym padom nakazil aj malu. Takze Gabika sa v troch tyzdnoch jej zivota zoznamila so soplikom, res. poriadnym Soplom! 😠

No mam to perne s dvomi detmi...nic nestiham....o upratovani nie je rec, lebo stale zehlim periem a varim a kojim. To je moja napln dna 😲 Dobre co? Idem dat par fotiek do albumu, tak sa tam mrknite...

digysa
1. apr 2008

no nic...iba jednu fotku som pridala...musite pockat...mala place, musim ist od pocitaca....bohuzial

sisa29
1. apr 2008

jej digysa ahoj.tak to ti verim ze nemas cas nanic.inac kukala som albumceky ale ako kukam tak kukam nic tam nieje.nevymazalo sa ti to nahodou?nevadi.prajeme vela zdravicka a nech deticky coskoro vyzdraveju

capy kde si?co mas dneska dovolenku?alebo chystate na zajtra vikinkovi oslavu k jeho 3 rockom???

capy
1. apr 2008

ahojte. no tu sme.

doobeda bol u nas na navsteve moj tatino. potom sme hajkali, a potom sme boli na prechadzke. teraz kukame hokej a papkame 😀 😀 😀

sisa29
1. apr 2008

ahojte.no super pekny den.ja som uz nachystala vsetky veci na zajtra som zvedava kolko budem behat po kramaroch.dufam ze budem na obed uz doma.ninka uz ma vyrazky aj na petach tak neviem

sisa29
1. apr 2008

este som hore nemozem zaspat.ninka uz ma uplne krvavo cervene peticky som zvedava co to bude.boze dufam ze som nieco nezanedbala.dneska asi ani nezaspim. ☹ ☹ ☹ ☹

capy
2. apr 2008

ahoj sisa tak ako ninka? co jej zistili? daj vediet ked pridete domov. 😒

sisa29
2. apr 2008

ahojte tak este nic nezistili rano jej brali krv vyteri z nosa a hrdla a v piatok rano este moc dali jej nove masti.pred chvilkou som dosla domov unavena som jak kon.a vy ako?

sisa29
2. apr 2008

capyyyyyyyyyyyyyyy kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

smartik co mas dovolenku??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
2. apr 2008

sme tu len nemame cas. boli sme v obchode a tak 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
3. apr 2008

Ahojte baby!! no my sme sice tu ale soplave sme vsetky tri a dokonca aj Ado ☹
Dve noci uz spim len tak aby sa nepovedalo!!

Sisa mam dovolenku taku horobnu:(((

to pocasie mi uz riadne lezie na nervy!!!

capy som rada zeste ok!! tak pekne papajte aby ste rychle rastli 😵 😵 😵

Digysa-- ked mam cas tak nakuknem ako sa vam dari,drzime palce Gabike,vela zdravicka!! 😵 😵 😵

sisa29
3. apr 2008

ahojte

tak dneska vizera to pocasie zas na chuja.

capy vikinkovi k jeho vcerajsim narodeninam vela vela zdravicka a stasticka.ja som bola taka unavena s tych kramarov ze som uplne zabudla.asi uz starnem 😉 😉 😖 😖 😖

sisa29
3. apr 2008

no a kde ste vsetci???? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

haninka
3. apr 2008

Ahojte zkušené maminy,
moc vás zdravím a chtěla bych vás požádat o radu ohledně kočárků. Jaké máte zkušenosti s 3 kombinacema? Jak dlouho jste používali sportovní nástavby? máme v plánu koupit si Bebecar stylo AT. Patří mezi dražší kočárky a nerada bych se dočkala toho, že sporťák nevyužijeme... Jak to bylo u vás? používali jste kočáry do 3 let dítek?? nebo je lepší si koupit hlubokej a pak golfky??..máme to do terénu a golfky mi přijdou spíš do města...
Někdo tvrdí, že dítě nemá chuť v těch sporťákách sedět a tak tlačí kočár a dítě jde vedle nich..jenže na delší cesty se snad hodi??..jsem bezradná 😅

Díky moc za rady a přeju krááásný den 😵

sisa29
3. apr 2008

ahoj haninka.tak my sme mali prve 4 mesiace hlboky potom do 2 rokov sportovy a teraz golfky.ninka ma 2,5 roka uz moc kocik nepouzivame iba ked ideme mhd alebo niekam na dlho.ja osobne by som 3 kombinaciu nekupovala nakolko som mala do teraz uz 7 kocikou lebo kazdu chvilku sa mi pacil iny a ked hovoris ze henten je drahy tak musis mysliet aj nato ze ked budes chciet za 5 mesiacov iny tento predas tak za polovicku.to je ale len moj nazor

haninka
3. apr 2008

Sisa, jiný bych asi nechtěla..určitě když se mi bude líbit jiný do něj nepůjdu. Jeden si vyberu a u něj zůstanu, jen jestli se ta 3 kombi využije do tech 3 let..
Některé maminy prodávají už po pár měsících a nechápu proč..?? z golfek bysme byly vyklepaný..máme v plánu tůry do přírody i dlouhý po městě. V golfkách je dítě porád v jedný poloze..

Ale díky moc za reakci Sisa, každou další uvítám 🙂

sisa29
3. apr 2008

no ja mam take golfky cele polohovatelne do klasickych by som ninku ani nedala.a aj so sportovym aj s golfkami chodime so svokrovcami do lesa na hrybi a tury.takze si myslim ze tu 3 kombinaciu asi vyuzijes.kociky baby predavaju vecsinou preto ze sa im zapacia ine.ale aj preto ze tie kociky co su 3 kombinacia su dost masivne a velke

haninka
3. apr 2008

Áha, Sisa díky moc za rady 🙂

capy
3. apr 2008

ahoj sisa. dakujeme za gratulaciu. dnes sme boli u lekarky na kontrole. takze uz vazime 3810 g a meriame 55 cm. takze pekne rastieme. inak vsetko v poriadku. 🙂

sisa29
3. apr 2008

tak to je super.hotovy chlapisko.pozdravujeme

smartik11
autor
3. apr 2008

ahojte!!

tak haninka!! ono vsetko zalezi kedy sa ti babo narodi!! napriklad starsi syn sa narodil v polovocke aprila a to uz bolo teplo tak sme kupili len sportak ktory sa dal polohovat a dobre sa poskladat!! a uz do zimi vyrastol tak ze sme iba dobre pozivali fusak a bolo super!! a uz na jar ked mal rok uz nechcel v kociku sediet tak sme ho uz nepouzivali!!

teraz ked sa baby narodili v septembri vzhladom na to ze sa narodily este malinke sme potrebovali aj chlboky tak sme kupili taky ze boli vanicky apotom za dalo urobit aj sportak z neho ale tiez tak iba do roku a pol a potom sme ho predali a kupily len sportak a ten sme pouzili do dvoch rokou!! takze od 2 rokoukocik uz nemame hodievaju po svojich!!
ale ak planujes aj dalsie babo tak sa oplati investovat do kvalitnejsieho kocarku!!
drzim palce nech sa spravne rozhodnes!! 😵 😵 😵 😵 😵

sisa!! tak u nasje hotova pohroma baby sa uz tak nudia ze to neni normalne!! 😒 😒 😒 uz som zufala z toho ze su soplave a nemozem ist von s nimi!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre