Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
17. apr 2008

ahojki maminy.

no v pondelok bola s tatinom a v utorok ma rano nechcela ze ona chce tatinka ze je s nim lepsie lebo viac dovoli ako mamina a vcera bola u svokri a nechcela ist domov.a ked som dosla plna ocakavania ze mi skoci do narucia tak len sucho povedala maminka ahoj a isla sa hrat ☹ ☹ ☹ ☹ az mi bolo do placu ze som jej vobec nechybala.ale vecer v posteli mi povedala ze maminka uz nechod prec tak ma to potesilo.

Capy pridaj niake nove foto uz som tominka dlho nevidela.

sisa29
17. apr 2008

kde ste vsetky???

sisa29
18. apr 2008

halo maminky co nic nepisete???

Digysa kde siiiiiiii.uz si nepisala ani nepametam....

Smartik uz vam doslo rozhodnutie zo skolky???nam este nieee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Capynka kde si???preco uz vobec nechodis na skype???ako sa maju chlapci???buduci tyzden by som sa zas stavila ak by ste chceli.

sisa29
18. apr 2008

no maminy kde ste???ach jaj zase si pisem sama zo sebou ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisa29
18. apr 2008

co uz vsetky vykendujete???len ja som tu taka sama opustena ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😖 😖 😖

capy
18. apr 2008

ahojte my sme dneska boli skoro cely den vonku. bolo perfektne. sisa budem sa na teba tesit. mozme ist spolu na prechadzku 🙂

sisa29
18. apr 2008

jeeeeeeeeeeeej capy no neverim.jasne ked bude pekne mozme ist.vsak sa este dohodneme.ako sa mate?co je nove?

sisa29
18. apr 2008

capy krasne fotky.ja som nevedela ze vikinko lubi pivko. 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 a to ako robis tie fotky???to ma musis naucit je to super

smartik11
autor
18. apr 2008

ahojte!! tak som tu na skok...
pred chvilou sme dosli z vonku boli smae tuto cez cestu u nas na sniklavke a v piseku ..
uz som ich ulozila spinkat dufam ze bude sa im dobre spinkat🙂))

Sisa nejake novinky nemas??? 😀 😀 😀 😀

digysa to fakt dobre davno sa neozvala dufajme ze su vsetci v pohode🙂))

a capy ti tvoji chlapy fakt rastu jak z vody 😵 😵 😵 😵 😵

peknu torticku ste mali 😵 😵 😵
kto ju upiekol?? perfektny napad 😵 😵

tak pekny vikend vam prajem!!

sisa29
18. apr 2008

smartiiiik ahoj.co sa niekedy neozves ked idete von dobehli by sme za vami pozriet.aj my sme boli dneska dlho vonku az ma nohy bolia.

capy
18. apr 2008

mame sa super. zajtra idem k nasim. fotky robim na stranke photofun.od.ua skus to, len js ta stranka po rusky

smartik tortu sme dali robit v danele na revolucnej od nich sme mali aj svadobne zakusky a torty. su fakt super

sisa29
19. apr 2008

ahojte maminky.prajem vam pekny vykend vsetkym 🙂 🙂 🙂

sisa29
20. apr 2008

ahojki kde ste vsetky?asi vykendujete.ja som sama s ninkou manzel musel pracovat. ☹ ☹ ☹ ale bola som v rakusku tak aspon trosku som sa pobavila.

smartik11
autor
20. apr 2008

ahoj sisa my sme boli vonku!! teraz baby spia a poobede asi pojdeme znovu!! 😵 😵 😵 a kde si bola v Rakusku??
iba tak na prehadzke alebo bola si nieco konkretne ???

sisa29
20. apr 2008

ja tam chodim na burzy tam lacno a dobre nakupim

smartik11
autor
20. apr 2008

aha!! no super!!
a co si pekneho kupila teraz??

sisa29
21. apr 2008

teraz bola super burza tolko krasnych veci hlavne pre deti ze som nechapala

smartik11
autor
22. apr 2008

no teda!! aj ja by som potrebovala nejake pre baby ale tam sa nedostanem 😒
ake su tam ceny??
vcera sme boli vonku doobeda ale nejak zacalo fukat tak sme isli domou a pred vecerom tiez ale zas sa chystala burka tak iba na chvilu. dnes zas sa nedostaneme von ked prsalo lebo je vsetko mokre ☹ ☹ ☹ ☹
snad sa uz umudri to pocasie..

pozdravujeme celu rodinku!! 😵 😵 😵

sisa29
22. apr 2008

ahojki babizne.my mame dneska hnusny den.ninka kazdych 5 minut bola hore strhavala sa zo sna a strasne plakala.normalne som nechapala.potom zaspala na 1,5 hodinky v kuse som uplne vycerpana unavena nic sa mi nechce.teraz som spinkala s nou hodinku a pol ale to mi nevrati celu noc ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ nechapem co jej bolo nic ju nebolelo.

Capy kde sa flakas???je vsetko v poriadku???

Smartik ceny su perfektne su to nosene veci ale ani niekedy nieje vidno ja kupujem len h&m vecsinou jedna vec za 1 euro fakt sa to oplati jedine co je naprt ze musim vstavat o 4 a odchadzame o 5 rano.vsak ak by si chcela tak keby som isla tak by som ti predtym dala vediet a povedala by si co potrebujes a ja by som ti doniesla

sisa29
22. apr 2008

smartik ak budes dneska na skype tak ti poslem fotky co som tam nakupila aby si vedela o akew veci ide

capy
22. apr 2008

ahojte my sme boli cez vikend u nasich a vcera u svokrovcov a dnes sme boli u mna v robote a vybavovali sme EK a STK...

mame sa super vsetko v poriadku. 🙂 🙂 🙂

sisa29
22. apr 2008

no vsak to je dobre.nabuduce aspon napis ze ides na 5 dni z domu aby som sa o vas nemusela bat 😝 😝 😝

smartik11
autor
23. apr 2008

ok sisa!! ved ked tu budem na skype tak ti dam vediet!!
dostali ste vyrozumenie zo skolky??
my zatial nic ale kamoska dava svoju dcerku na ESTONSKU a tam uz posielali odpoved.
zatial dik!! 😵 😵 😵 😵

sisa29
23. apr 2008

ahojte.jezis to som vam zabudla povedat uz nas prijali a 29.5 ideme s nionkou na zapis.

capy
24. apr 2008

nas do skolky nezobrali. vraj maju prednost deti v predskolskom veku a deti mamin ktore idu pracovat. to je ale blbost. vraj nas nechaju na cakacke a ked sa im uvolni miesto tak nas zoberu 😒

sisa29
24. apr 2008

jej capynka ahoj.co si tu v poslednom case tak malo???to mi je luto ze vas nezobrali.tomuto nechapem vsak by sa to malo brat podla toho kto kedy priniesol prihlasku a nie podla rodicov ci su dola alebo ide robit.to je chujovina.ako sa maju chlapci???

dneska sme konecne spali ale stale som unavena neviewm to dospat.

sisa29
24. apr 2008

jej smartik ani som si nevsimla ze mas vo vyzitke nove foto.babizne uz su velike ako ta nasa

capy
24. apr 2008

sorry ze sme tu tak malo. ale vacsinou sme mimo domov a ked sme domka tak bud s nimi hajkam alebo upratujem a varim. tak mi to prepac. zajtra sa ideme dat prevazit a premerat tak uvidime aky sme uz velky 🙂

sisa29
24. apr 2008

niake nove foto tominka nedas? 🙂 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
25. apr 2008

Ahojte!! tak neviem este stae nic nam neprislo zo skolky!! dufam ze ich primu nerada by som zhanala skolku inde!!!
ak ich neprimu sem tak to bude dobre od veci!!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre