Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
4. júl 2008

tak ti drzim palce nech je vsetko v poriadku a hech ti uz je ok ☹

sisa29
4. júl 2008

tak nato sa uz aj ja tesim.ako sa mavate?dneska je uplne super nieje teplo tak vladzem aj upratovat

sisa29
4. júl 2008

kde ste zas vsetky?

capy
4. júl 2008

sisa chybame ti? mame sa fajn. vsetko ok. zajtra pridu nasi a krsny rodicia deciek tak sa tesi vikino 🙂

sisa29
5. júl 2008

ahojte.tak si to uzite ja som zas sama lubko je v robote. ☹ ☹ ☹ a dneska mi je obzvlast blbo este ma aj hlava boli 😢 😢 😢

smartik11
autor
5. júl 2008

ahoj sisa!! to chce klud a odich!
Ninka ako sa ma je ok? baby su zatial v pohode vcera diduska zas mala zvisenu teplotu a o chvilu jej zas klesla ale nevedela zaspat vecer a rano o pol piatej uz bola hore:((

sisa29
5. júl 2008

fiha tak to sa nenudis.ninuska je v poriadku velmi sa tesi na babetko 😀 😀 😀

smartik11
autor
5. júl 2008

to sa jej ani nedivim🙂)) ved ja by som bola tak isto stastna🙂) 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
5. júl 2008

aj ja by som to chcela povedat ale nemozem nakolko mi je velmi velmi spatne ☹ ☹ ☹ uz aby to preslo

sisa29
6. júl 2008

babky zabky kde ste?ja som doma mne je stale zle

capyy
6. júl 2008

ahoj sisa. ma sme vcera oslavovali a dnes sme poli v auparku a na plazi.

sisa29
7. júl 2008

ahoj maminky.tak ako?ja som v noci asi 5x grckala.uz mi to lezie na nervy

capyy
7. júl 2008

sisa to ti fakt nezavidime 😢 😢 😢

hodila som neake nove fotky tak kuk 🙂

sisa29
7. júl 2008

jej pekne.mne sa ani pridavat teraz nechce.ked mi bude dobre tak to vsetko porobim.zajtra idem na poradnu

smartik a ty kde sa flakas???mas tu niaku absenciu 😀 😀 😀

smartik11
autor
7. júl 2008

ahoj sisus! inac ked pojdes do poradne tak si vypitaj nieco na ukludnenie zaludka mne tiez doktorka chcela predpisat len som jej hovorila ze zatial nepotrebujem🙂) ale pre istotu mi predpisala a som to mala doma ale neviem ako sa to volalo ved ti doktor nieco poradi

pekny den a drz sa!

sisa29
7. júl 2008

jeeeej smartik ahoj.dakujem za radu zajtra sa opytam lebo uz som fakt velmi vycerpana.ako sa mate?co rodinka?kedy sa uz uvidime?

smartik11
autor
7. júl 2008

nuz bola by som uz aj ja rada aby sme sa stretli len ako si stale mame nieco🙂) ale snad tento tyzden uz sa uzdravia a po pripade buduci by sme dali stretko🙂) baby tearz mi sili spat tak som zvedava kolko budu spinkat🙂 zatial sa maj krasne a pozdravujeme NINKU🙂)

sisa29
7. júl 2008

dakujeme ninka zaspinkala az teraz.niako mi nechce v poslednom case spinkat

sisa29
7. júl 2008

krasne pocasie

smartik11
autor
7. júl 2008

to hej aj baby zle spia uz vyse tyzdna kazdu noc som v pozore🙂) us som jak stroji🙂)) trohu si pospali ale Diduska sa mi zobudila s placom neviem preco strasne je uplakana v poslednu dobu:((( som z nej zufala mam pocit ze jej nieco je a potom stale spekulujem preco asi place obcas mi povie a le su dni ked nepovie nic len place nevie ci sa jej nieco sniva a boji sa alebo nieco ine??

sisa29
7. júl 2008

ninka je tiez taky placko v poslednom case.asi je nieco vo vzduchu

capy
7. júl 2008

ahojte. ja som momentalne v raci. bola som si v meste pokupovat neake nove veci a darceky. vikinko bol v senci a teraz je v karlovke. zajtra pojdem za nim. inak to co je za pocasie?

smartik11
autor
7. júl 2008

to hej des:(( uz nech je lepsie pocasie🙂) chcem sa ist opalovat 😀 a takto musim trcat doma🙂))

capy
7. júl 2008

no ved to. bola som sa opalovat len tri krat. ked date stretko tak napiste isla by som s vami 🙂

sisa29
7. júl 2008

jasne spravime stretko september 2005 😀 😀 😀 zajtra idem na tu poradnu konecne.

capy
7. júl 2008

sisa drzime palceky

sisa29
7. júl 2008

dakujem

capy
7. júl 2008

ved to je samozrejme

sisa29
7. júl 2008

zajtra dam vediet idem si lahnut

capy
7. júl 2008

ok dobru a kludnu noc

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre