Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
11. júl 2008

sisa je z Ruzinova??

sisa29
11. júl 2008

nie ja chodim do slovnaftu

smartik11
autor
11. júl 2008

to vazne??tak to som netusila🙂)

capyy
11. júl 2008

ahojte ako sa mate? my sme boli v tej dubravke u kamosky a potom este u babky vonku a uz som normalne unavena 😀

capy
11. júl 2008

sisa dufam ze aspon v noci dobre spinkas. zelam dobru noc a krasne snicky 😅

smartik11
autor
12. júl 2008

ahoji sisa! Vsetko len to najlepsie prajeme Ninuske k dnesnim meninkam vela zdravicka a hodne stesticka🙂)
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capyy
12. júl 2008

ahoj sisa vsetko najlepsie k ninkinym meninam vsetko len to naj... praje vikinko a tominko

sisa29
12. júl 2008

jaj ahojte.ninuska vam velmi pekne dakuje.dneska si to uziva uz rano pytala darceky potom nasledovali hry teraz pozera rozpravky a poobede ma nachystany bazenik.chceli sme s nou ist von ale ja som zas jak zdochlinka tak musime byt doma

capy
12. júl 2008

sisa to mije fakt luto

sisa29
12. júl 2008

ale vsak nevadi aj doma jej vieme urobit pekny den.nedojdes zajtra?

sisa29
12. júl 2008

capy??????????

capy
12. júl 2008

zajtra asi nie som u nasich a potom pride stanka. tak inokedy 🙂

digysa
12. júl 2008

Dievcata, tak ako to ide?

Sisa ty si mi pisala o tom kozmetickom salone, nevies ako sa vola? Nema webstranku na internete, ze by som si to pozrela?

My uz mame iba 19 dni do odletu na Slovensko, tak vybavujeme potrebne veci ako: kto nam bude rybky krmit, co s postou, ako budeme platit ucty, kto bude travu polievat, kto bude na dom davat pozor....atd.
Ja chodim po obchodoch a kupujem darceky, nejake to oblecenie...vcera som si kupila slapky. Dufam, ze na SK je teplo, lebo si beriem iba same letne veci. Mozno nejaky ten sveter a nohavice na vecer.
No a z letu mam dost velky strach, este som s 2-mi detmi neletela.....

sisa29
12. júl 2008

jej dygisa ahoj.to je super ze sem idete.je tu teplo dost vecsinou okolo 30 stupnou tak ti stacia letne veci.a ten salon neviem ako sa vola ale este jeden je tu u mna vo vrakuni na pesej zone ak chces mozem sa pozriet ci tam nemaju napisanu niaku web stranku.

capy nevADI tak nabuduce

smartik11
autor
12. júl 2008

supis Digysa!! som rada ze si sa ozvala🙂)) ano je tu dost teplo aspon to tak vyzera aj do buducna🙂) a pokial pridete moze sa vselico zmenit ale sme tu staci sa opytat a budes vediet presne🙂) na ako dlho pridete??
pozdravujeme🙂) ja som este nikdy neletela a asi ani nebudem:(((

digysa
12. júl 2008

Baby vase deti uz chodia na zachod? ja toho mojho laptosa nemozem naucit chodit na zachod. Resp. my uz sme bez plienky, ale mavame nehody a nechodi cikat sam. Par krat ide sam, par krat mu ja musim povedat...este to proste nie je ono. A kakat, tak to vobec nie.

smartik11
autor
12. júl 2008

tak to som pocula viacere mamicky ze sa stazuju na tuto temu 😒 nastastie moje baby hodievaju same sa vyvikat aj vykakat teraz dokonca aj v noci ale iba na nocnik ,na zachod hodievaju iba cez den... stane sa aj nam raz za cas ze sa pocikaju v spanku ale ked su hore tak v pohode🙂)

sisa29
12. júl 2008

nasej ninke to uz tiez ide ja sa uz ani nepytam ona ked potrebuje tak ide.

sisa29
13. júl 2008

ahoj babizne.dneska ziadny prispevok?ja som opet doma manzel isiel do prace az do vecera tak nuda jak hrom.

smartik11
autor
13. júl 2008

ahoj sisa! ta k vidis ja som bez muza a som rada🙂)) uz je tyzden prec a dalsi bude urcite este mimo🙂) ale hapem to teraz by si bola s nim stale keby sa dalo🙂) no jo ta laska 😀 ja som uz z toho "vyrastla" bohuzial:((

sisa29
13. júl 2008

ahoj smartik ja by som to tak nevedela a to som s mnojim manzelom uz 10 rokov buduci tyzden.ja mam rada ked je doma mne to nevadi.aj ked sedi pri pocitaci a je ticho ale je tu aspon.

capyy
13. júl 2008

ahoj sisa nemal byt lubos v kosiciach?

my sme uz domka tomino spi a viki pozera blesk mekvina 😀 uz asi tisici krat

sisa29
13. júl 2008

ahoj capy lubko zobral nakoniecv inu robotu uz normalne na stalo robi zaluzie a garazove brany a vyraba sietky a take chujovinky.je to celkom dobre platene a ma dobre podmienky.to co je za rozpravku to nepoznam???

capy
13. júl 2008

ale, predsa o tych zavodnych autach co sme boli na tom aj v kine.

smartik11
autor
13. júl 2008

jej to u nas tiez po dlhej pauze zas leti🙂) maju obdobie ked to stale pozeraju🙂)

capy
13. júl 2008

no mi to obdobie mame uz od vtedy co sme na tom boli v kine a stale ho to drzi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
14. júl 2008

ahojte.ako sa mate?my celkom fajn az na tie nevolnosti.ale snad to uz coskoro prejde

capy
14. júl 2008

my sa mame celkom fajn. kedy sa konecne stretneme?

sisa29
14. júl 2008

ahoj ja neviem kedy vsak vcera si nemohla.co tak v stredu?

sisa29
15. júl 2008

kde ste vsetky?ja uz si tu fakt biudem zachvilku pisat sama zo sebou ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre