Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
27. júl 2008

ahojte my sme boli vcera u svagriny gratulovat a ked sme dosli tak som uz len grcala a takisto aj dneska cely den tak sa mi tu nechce sediet a pisat prepacte.este to somnou tyzden vydrzte potom by to uz malo prejst 🙂 🙂 🙂 mna uz to tiez nebavi cely den mat hlavu strcenu v zachode ☹ ☹ ☹ pozdravujem vsetkych

sisa29
28. júl 2008

AHOJTE SOM TUUUUUU a tu nikto.

capyy
28. júl 2008

ahojky 🙂

smartik11
autor
28. júl 2008

nuz dnes bolo krasne vonku tak sme boli na navsteve u kamosky deti sa zahrali v piesku a trohu aj santili🙂)
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capyy
28. júl 2008

ja som bola u nasich pre vikina a on tam este ostal s dedom. idu malovat segre izbu. tak som zvedava ako to dopadne 😀 😀 😀 ja som bola potom s mangelom a tomim v avione.

capyy
29. júl 2008

dobre ranko. ideme dnes zasa pre vikina. 😀 ale to uz pojde domov urcite pretoze dedo ide zajtra do prace. 🙂

smartik11
autor
29. júl 2008

ahojte baby dnes sa ideme kupat🙂)) 😀 😀 😀 konecne po dlhej dobe🙂))
tak pekny den vam prajeme🙂)

capyy
30. júl 2008

aoj smartik tak ako bolo na kupku?

sisa kde si? uz ti je lepsie?

capyy
30. júl 2008

halooooooo kde ste?

ja som bola dnes s tominom na pasovom, lebo minule sme boli v rakusku a lepilo mi aby nas nikto nekontroloval 😅

vikinko isiel s babkou a dedkom za krsnymi. a volali ze vobec nechce ist z bazena von 😀 😀 😀 taaaak mu je dobre

sisa29
30. júl 2008

ahojte my sme sa boli teraz 2 dni kupat na zlatych bolo super len vecer mi je este stale zle inac vsetko v pohode.pozdravujeme papa

capyy
30. júl 2008

prave ukazovali ze sa tam niekto utopil 😖

smartik11
autor
30. júl 2008

ahojte baby!
tak na kupku bolo super 🙂) 😵 😵 😵 boli sme od tretej skoro do 20🙂) baby boli uplne unavene vycerpane🙂

capyy
30. júl 2008

my pojdeme asi az cez vikend

capyy
30. júl 2008

dobru noc vam prajem 😉

smartik11
autor
31. júl 2008

my cez vikend asi nie lebo muz pracuje takze niekedy na ten dalsi tyzden ale ked tak pocuvam zenasli mrtvolu na zlatych tak ma presla chut ist plavat🙂)

capyy
31. júl 2008

dobre ranko. tomino prave zaspinkal tak ranajkujem.

ono ich uz bolo tento rok viacej ☹ to by sme sa nemohli kupat vobec 😉

sisa29
31. júl 2008

ahojte.aj ja som to vcera pocula a presla ma chut.a dost ma aj boli brucho neviem ci som neprechladla ☹

capyy
31. júl 2008

sisa davaj si teraz pozor. a co ninka?

sisa29
1. aug 2008

ahojte.ninka je v pohode len je niaka divoka v poslednom case ale vsak za mesiac ide do skolky tak bude dobre.uz sa nejdem tak skoro kupat neboj vcera ma dost bolelo brucho som sa aj zlakla

smartik11
autor
1. aug 2008

ahojte! tak ako pocasie na zas nedopraje si uzit slniecka🙂)
Co mate na plane cez vikend??
pozdravujeme🙂) 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
1. aug 2008

ahoj smartik.my ideme zajtra k mojej mame pri salu dosla dneska moja babka s rodinou s ciech tak budeme trosku oslavovat lebo babicka mala 70 pred par dnami.tak sa velmi velmi tesim a v nedelu ideme asi do rakuska a musim este aj zavarat mam 10 kil uhoriek tak to musim spravit

sisa29
2. aug 2008

ahojte tak ja som este doma manzel je este v robote a neviem kedy dojde.zas je strasne teplo to uz sa normalne neda vydrzat potim sa jak vol.

smartik11
autor
2. aug 2008

ahoj sisa! tak to ti verim ze sa potis ja som sila babam navliecky na vankusiky a tiez tieklo zo mna ako z krhli ale uz teraz je fajn lebo vonku prsi🙂)
Tak prijemnu oslavu a pozdravujeme rodinku🙂)

smartik11
autor
3. aug 2008

ahojte baby no kde ste??
Sisa ako sa citis uz je to lepsie??
Ninka ako sa ma??

Capy ako sa dari chlapcom??

Pekny vecer vam prajeme🙂)
dobru noc🙂)

capyy
3. aug 2008

ahojte. my sme boli tri dni v tlmacoch. bolo perfis. teraz som u nasich a ked pridem domov tak hodim aj foto.

smartik deti sa maju super. tomino ma za sebou prvy velky vylet. 🙂

sisa29
4. aug 2008

ahojte my sme boli dneska na zlatych ale museli sme utekat lebo prsalo.tatino je este v robote tak nam je smutno ☹ ninka sa ma dobre je zdravucka 🙂 a ja tak ako pocasie raz tak a potom tak.hlavne to potenie mi lezie na nervy. 😠

capyy
4. aug 2008

my sme boli dnes na kupku a vikino preplaval s rukavnikmi cely bazen tam aj spat. a ucil sa skakat do vody a potapat. bol taky podareny 😀 😀 😀

smartik11
autor
5. aug 2008

fiha ty mas doma takeho sikovneho plavca 😅 😅 😅 😅
no teda🙂) sikovny ked ho to tak bavy mala by si ho dat na nejaky plavecky kurz🙂)mozno mas doma "SUPER PLAVCA" a ty o tom ani nevies🙂)

Nuz a zas nam prsi 😒 takze pekne si uzivame domou🙂)

sisa29
5. aug 2008

ahojte babizne.nasa ninka este nevie sama plavat ja sa ju este bojim ucit ze sa mi utopi.ja som taka pokakana mamina.

capy ty ked si bola na tom 3D ultrazvuku to si bola v hlohovci?a kolkko si tam platila?pocula som len samu chvalu na ten ultrazvuk tam.

capyy
5. aug 2008

sisa je to tam super.stoji to liter a este nam urobil aj desat fotiek. je to tam take prijemne skoro ako ordinacia v ruzovej zahrade 😀 je to v takom rodinnom domceku. pockaj hodim ti link 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre