Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

lindda
2. okt 2007

ahoj dobre ranecko vyspinkany celkom ok 🙂

sisa29
2. okt 2007

ahoj smartik.je mi luto ze si chora dufam ze sa coskoro uzdravis.

smartik11
autor
2. okt 2007

sisa29 diky!trohu sa to zlepsuje ale stale to nie je ono,akurat dne Dianka bola taka nijaka aj teplotu mala zvisenu tak uz sa tesim na rusnu noc!dufam ze nehytila nejakeho bacila bola by som nerada,ani jest nechcela aspon ze teraz pred spankom vypila mliecko.Pozdravujeme vsetkych!Dobru noc! 🙂

sisa29
3. okt 2007

ahoj smartik.tak ako ti je?dufam ze uz lepsie.mojej ninke sa vdaka bohu vsetky bacili vyhibaju ale zato si uzivame jej urazi.mame uz 4 stichy na ocku a raz sme boli hospitalizovany s otrasom mozgu.o modrynach a skrabancoch ani nehovorim.je to nas maly certik.akurat sme boli v sobotu u mojej mami na baraku oslavovat ninkine 2 narodky a samozrejme sme dosli s modrinou na hlave.idem skusit uspat ninku ak sa mi to podari.minuli tyzden som prestala kojit tak to mame teraz s tym uspavanim dost tazke a chodime spat kolkokrat aj o polnoci.tak zatial papa a pekne snicky 😉

smartik11
autor
4. okt 2007

ahoj sisa29!Tak trohu mi je uz lepsie ale stale mam bolesti v krku.tak to mate doma vesele Ninka vam robi same nezbedy ale co uz deti su uz take! 🙂 K tomu kojeniu SUPER!!! ze ste vydrzali ja som kojila iba 4 mesiace.Pozdravujeme!Pekny den! 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
5. okt 2007

ahoj smartik si tam?ako ti je.my sme v pohode uz dva dni bez urazu.zacala som drzat tvrdu dietu tak som taka hladna ze by som zjedla aj klince ☹

smartik11
autor
5. okt 2007

ahoj sisa29!uz sme trohu lepsie na tom akurat som bola dnes s detmi u doktorky dostali sme antibiotika tak uvidime ako rychlo to pojde vyliecit.Pozdravujeme deticky!Dobru noc! 🙂 😎

sisa29
5. okt 2007

ahoj smartik.nevieme sa akosi trafit casovo.ja som vecsinou rano a v noci na internete.ninka mi dava cez den poriadne zabrat.antibiotika nemam moc rada.my sme ich teda brali len raz ale hned mala Ninka problemi zo zaludkom.skore uzdravenie a pozdrav doma. 😉

sisa29
6. okt 2007

dobre ranko.ako?zas tu nikto nieje?v tom septembry sa tusim nenarodili fakt ziadne deti 😢

smartik11
autor
6. okt 2007

Ahoj sisa !ako vidim asi si jedina ktoro sem zavitala a dost casto pises ja kuknem vzdy,bud rano alebo vecer.Dnes som bola na detskej burze v petrzalke,bola som tam aj minuli rok ale mam taky pocit ze tam bol, vacsi vyber teraz to bolo take nijake.

lindda
6. okt 2007

fakt detska burza fiha a to byva ib araz do roka ?

smartik11
autor
7. okt 2007

ahoj lindda!byva 2krat do roka na jar a na jesen!len ja som bola zatial iba v jeseni.niekedy sa tam da celkom dobre nakupit!Ba dokonca niektore maminy donesu oblecenie ktore je zadarmo a tiez sa daju poviberat celkom slusne oblecenie.Samozrejme na donosenie na doma alebo do piesku ale obcas su tam aj uplne nove veci.Pekny zvisok nedele!PA!

sisa29
7. okt 2007

ahoj smartik a svagrinka (lindda).tak ako?my v pohode.dneska sme mali pekny den.boli sme na zahori na hribikoch a aj sme nasli tak som spokojna.ninka sice polku z vyletu prespala ale co uz.

smartik11
autor
7. okt 2007

asi sa citila dobre tak preto spinkala ten vzduch jej prospel!Ty s linddou ste svagriny???

sisa29
7. okt 2007

ano je to sestra mojho manzela.a ja som krsna jej NINKOVI VALENTINOVI a ona je krsna mojej NINKY.v lese sa vyspinkala a teraz santi.uz hodinu stale lieta po byte este ze mame 1 izbovy byt

smartik11
autor
7. okt 2007

tak super som rada ze ste aspon vy tu aj ked stale sa miname.Snad aspon raz sa sretneme.Pekny vecer!DOBRU NOC!

lindda
8. okt 2007

CAFTE 🙂 tak na tu burzu by som sa teda isla velmi rada ku k skoda ,ze uz bola 🙂

sisa29
8. okt 2007

ahoj smartik.dufam ze sa uz raz trafime.dneska budem vecer o osmej tu tak ked budes moct dojdi 😀 😀 😀

smartik11
autor
8. okt 2007

ok
snad sa mi podari ved okolo osmej davam baby spinkat takze by to aj mochlo byt!

sisa29
8. okt 2007

vsak ked nie tak moze byt aj neskorej.ja som vzdy dlho hore lebo nasa ninka zvykne chodit spinkat az okolo desiatej ☹

smartik11
autor
8. okt 2007

ahojte!
tak som tu

sisa29
8. okt 2007

ahoj prepac ale az teraz som sa dostala k pc.musela som ninku este okupkat a upratat kupelku lebo po mojej dcerke je tam vzdy bordel

smartik11
autor
8. okt 2007

nuz asi sme zas mimo!Nevadi mozno zajtra!Dobru noc a pekne snicky! 🙂 😵 😵 😵

sisa29
9. okt 2007

dobre ranko.je tu niekto?

smartik11
autor
9. okt 2007

ahoj sisa!tak vidim ze sme sa zas minuli a to len par minut! ☹

sisa29
9. okt 2007

ahoj bola som v obchode nejsi tu?

smartik11
autor
9. okt 2007

asi to nehame na vecer stale sa miname!
🙂 okolo 12 tej dam deti spinkat a potom mam nejaku pracu takze vecer dufam ze sa uz stretneme po tej 8 ,ok!PA!Pekny zvisok dna! 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
9. okt 2007

ok vecer po osmej

smartik11
autor
9. okt 2007

🙂 ahoj sisa!
si tu?

sisa29
9. okt 2007

ahoj smartik som tu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre