Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capyy
12. aug 2008

dneska zasa nikto? ☹

smartik11
autor
12. aug 2008

nuz veru tak zas nikto:(
my sme dnes boli tiez po navstevach🙂) 😵 😵 😵

capyy
12. aug 2008

a kde sa nam flaka sisa? 😀 😀 😀

capyy
12. aug 2008

dobru noc 🙂

capyy
13. aug 2008

dobre ranecko. tak uz aj my sme hore.

my mame poradnu na boducu stredu tak som zvedava kolko mame kilo ale titujem okolo 6 a cosi vsak uvidime

a budu nas aj ockovat do obydvoch noziciek tak som zvedava ako to zvladneme 😒

a kde ste zase?

sisa29
13. aug 2008

ahojte kuriatka.tak aj ja som uz hore vcera sme sa boli kupat tak vecer som uz nezapinala ani pocitac bola som velmi unavena.teraz idem pomoct svokre a svagrine do roboty tak poobede pisem urcite.pozdravujem vsetky a majte sa zatial pekne

zuz11
13. aug 2008

takze capy a capyy ( teda jedna a ta ista) koli poruseniu pravidiel blokujem celu IP adresu 🤐
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

sisa29
14. aug 2008

capy halo kde si?uz neozes prispievat?

smartik a vy ako?

sisa29
17. aug 2008

no ahojte.vidim ze si tu uz pisem iba sama zo sebou. ☹ ☹ ☹

sisa29
18. aug 2008

baby co uz uzatvarame tuto temu? ☹ ☹ ☹ 😖 😖 😖 😢 😢 😢 😨 😨 😨

smartik11
autor
19. aug 2008

ahoj sisa ,capy a ostatne🙂) nebola som doma to preto som sa neozvala🙂
Ako sa mate?
my sme boli u babke pomahali sme pri vybere zemiacikou🙂 bola riadna brigada🙂
deti mali z toho radost ze mohli pomahat🙂

sisa29
20. aug 2008

jej ahoj smartik.capy podla vsetkeho vyradili zo stranky tak neviem.ja som bola vcera na poradni vsetko je v poriadku

smartik11
autor
20. aug 2008

no super to sa tesim ze ste v poriadku🙂
Ninka uz sa tesi do skolky?
baby denne spominaju skolku som zvedava ako to nakoniec dopadne ci budu tak nadsene aj ked budu tam celi den🙂

sisa29
20. aug 2008

ninka sa strasne tesi vcera sme uz chystali veci taka bola dolezita pri tom.este sa pytala mami a na nic si nezabudla?az nato ze mne pri tej predstave tecu slzy neviem si to predstavit ani

smartik11
autor
21. aug 2008

Ahoj sisa! pre teba to bude tazsie lebo ostavas doma sama .keby si isla do prace inac to vnimas🙂
ale zvladnete to neboji 🙂
Ja uz mam nocne mory🙂)
ako to zvladnem pripravovat vsetkych rano a aby som prisla aj na cas do prace:( 😒 😉
snad si najdem spravny postup[ aby som vsetko stihala🙂
ako sa citis uz je to lepsie?

sisa29
21. aug 2008

ahoj smartik uz mi je dobre.ja neostavam doma idem niekam na brigadu lebo materska mi konci a na dalsiu idem az od januara takze to by som bola uplne bez penazi.

smartik11
autor
21. aug 2008

Fuha tak to mas potom dobre nafigu:( ved budes musiet mat odpracovane 270 dni a to sa ti zapocitaju aj ked brigadujes?? ja sa moc v tom nevyznam?

sisa29
21. aug 2008

ja tiez nie.buduci tyzden sa chystam na socialku lebo vobec neviem co dalej.ja som totiz neztamestnana mna vyhodili ked som bola tehotna s ninkou

smartik11
autor
21. aug 2008

je to desne s tymi podmienkami 😒 😠

smartik11
autor
23. aug 2008

Ahojte septembrovky! Kde ste vsetky???
Ved tu uz nikto nepise 😒 ☹

sisa29
24. aug 2008

ahoj smartik vsak sme tu teraz len ty a ja.a my sme s piatka na sobotu boli pod stanom u kamarata na zahrade ninka sa velmi tesila s toho.a vcera sme boli uz svokry a u babky tak som sa ani k pc nedostala

smartik11
autor
24. aug 2008

aspon si uzivate posledne dni prazdnin🙂 my sme tento vikend doma to pocasie je take o nicom ani von sa neda aj vcera sme sa chystali a uz zacalo prsat aj ked nakoniec sme boli iba tu u nas v Tescu na skok aspon prevetrat🙂 denes to je riadne zamracene ja uz len cakam kedy zacne prsat🙂
prajeme vam prijemnu nedelu🙂a pozdravujeme🙂

sisa29
24. aug 2008

dakujeme aj vam.ja som tiez niaka presla s toho pocasia chcela som ist s ninkou do lesika vrakunskeho ale neviem vsak vizera ze zacne kazdu chvilku prsat

capy
25. aug 2008

ahojte uz som spat. dneska nam vysiel prvy zubok tak sa tesime

ako sa mate?

capy
25. aug 2008

no moc ste tu toho nepopisali. kde ste sa flakali 😀 😀 😀

sisa29
26. aug 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej capyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy vytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj.
gratulujeme k prvemu zubku.my sme zas vcera s lubkom lezali a citili sme ako babetko kopka je to uplne uzastny pocit.hihihi

capy
26. aug 2008

tak to je super. my este mesiac a mame bratranceka 😀

smartik11
autor
26. aug 2008

ahojte! super sisa tak pekny darcek k zajtrajsim meninam🙂 Vsetko naj🙂

sisa29
26. aug 2008

jej smartik dakujem ja som to ani nezaregistrovala ze mam meniny.no parada dufam ze budu niake darceky.a kludne by uz mohli byt pre mimi.ja nemam absolutne nic vsetko som dala po malej prec mam akurat jednu perinku jedny postolky a ciapocku to som ale uz kupila teraz

capy
27. aug 2008

ahoj sisa vsetko naj k meninam vela zdravia, lasky a peniazkov. to ostatne pride samo. aj ked sa hovori ze peniaze kazia charakter, ale bez nich to jednoducho nejde 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre