Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
27. aug 2008

kde sa zasa tulate? sisa ake boli meniny? co si podostavala?

digysa
28. aug 2008

Baby.......prave si citam ze na 27 strane sisa29 spominala stretnutie.... ☹ No skoda, uz som doma a k internetu som sa dostala tak 3 krat, co som bola na SK. Az teraz som si to precitala...tak asi to stretnutie zorganizujeme az o rok 😵
Inac uz sme doma........ krstili sme Gabiku na Slovensku. Vsetko bolo super. Dala som si do albumu par fotiek, len pre vas......o par tyzdnov ich dam prec. Ja ich totiz vzdy menim, nerada tam nechavam vela fotiek. Predsa len je to dostupne pre kazdeho. Tak sa teda mrknite..

Nasa dovolenka na SK bola fajn, akurat ja som si neoddychla az tak ako som chcela, lebo mala sa este stale budi na mlieko. Uz som zacala aj s prikrmovanim a teda papa, ako keby jedla posledny den v zivote. Strasny jedos.... uz jej davam mlieko cez den iba 3 krat a v noci 1 krat... Tak sa mi plni moj sen, mozem vypadnut von a manzel ju moze varovat na dlhsiu dobu ako 2 hodiny... 🙂 🙂 🙂
Jack zacal chodit do skolky, dostavam same dobre odkazy od uciteliek, ze aky je vyborny v cikani, ze nema ziadne nehody....prideme domov a maly sa mi posere do slipov 😒 zaujimave....ale co, aspon v skolke mu to ide 😀 😀 😀

jeeeeeeeeeeej, akurat sa mi mys smykla a vidim, ze sisa29 caka druhe babatko. NO TAK GRATULUJEM SISA....nebudem ta strasit, tak Ti iba napisem, ze ta caka zabava 😎 😎 😎 a radost do zivota 😉 🙂 😵

smartik11
autor
28. aug 2008

Jej ja sa tiez pridam vsetko len to naj k meninam SISA ja som vcera sa nedostala k pc tak az teraz ti pisem.

Digysa no super tak sa tesime na fotecky🙂 Jack je fakt sikovny ze to vydrzi a potom doma ma"nehodu"🙂) co uz take su deti🙂 Deniska za kazdym ked vecer pije tak sa pocika uz som zufala z nej co uz mam robit ked vecer je taky suchy vzduch u nich v izbe tak jej dam napit a potom pocika sa:( snad sa to zlepsi🙂 Pozdravujeme celu rodinku🙂 idem kuknut fotecky🙂

Capy ty sa stale niekde tulas ,chlapci rastu jak z vody tak ten cas uteka ze sa mi nechce verit ze uz zaciname novy z\sposob zivota ,skolka,skola,praca vsetko naraz trohu sa aj bojim🙂

capy
28. aug 2008

no ja stale niekde lietam dnes som vypadla z domu o pol desiatej a prisla som az teraz. pobehala som karlovku, mesto a kusok petrzky. co uz so mnou 😀 😀 😀

ozaj dnes na vysiel druhy zubok 🙂 🙂 🙂

a sisa je zasa kde?

capy
28. aug 2008

haloooooooo neako to tu zamrzlo 😅 😅 😅

capy
28. aug 2008

sisa kde si? co sa deje? ste v poriadku?

capy
29. aug 2008

haloooo zasa nikto?

digysa
30. aug 2008

capy....pocuj, ale sak ten tvoj Viktorko nie je septembrovy....Ty tu chodis koli babam? Poznate sa osobne? Alebo ako to vlastne je?

Tomaskovi vysiel 2-hy zubok???????????????? To co je? A my stale iba slintame a pistime a zuzleme si celu ruku...keby mohla tak aj dve si da do pusy....uz som zvedava, kedy sa jej prerazi...

digysa
30. aug 2008

smartik: citala som si postu....vdaka za poklonu. Satky jej boli trochu velke, lebo som jej ich kupovala v predstihu a nejako som sa pomylila, ale ved to az tak nebolo vidno.
A mas pravdu maly je moja kopia a mala je zase po tatkovi....mas dobre oci 😎 😉 Tak nam to pan boh dobre nadelil. Som zvedava po kom bude to tretie ( to zartujem, nie som tehotna.....ani neplanujem) 😝 😀 😀

smartik11
autor
30. aug 2008

digysa! no len aby🙂) ved ani ja som neplanovala a pozri ze mam tri🙂) nevadi hlavne aby sme boli zdravy🙂
pozdravujeme rodinku🙂

capy
30. aug 2008

ahoj digysa. ja som chodila so sisou do skoly tak preto 🙂 🙂 🙂

sisa29
30. aug 2008

ahojte maminkymame pokazeny pc tak preto nepisem ide do opravy.dneswka spim u svagriny rano idu skoro prec tak strazim kresnatko tak mam aspon pristup na net.som v poriadku babenko kopka ma sa dobre ja uz pomaly rastiem a ninka sa moc moc tesi na utorok do skolky.tak vas vsetžky pozdravujem a dufam ze coskoro budeme opraveny 😠 😠 😠

capy
2. sep 2008

sisa tak dufam ze ho budes mat coskoro opraveny.

a kde ste kto?

smartik11
autor
3. sep 2008

ahojte baby!
tak my sme doma do skolky nas nezobrali deti kaslu a maju trohu aj soplik:( ta ucitelka ma sklamala na plnej ciare 😠 ani sme neboli v skolke 5 min a uz mi strkala do ruky seky a to podotikam deti mali ist iba na jednu hodinku do skolky:( ako ze na zaucenie co je podla mna dobra blbost 😠 este ma aj zvozila ze deti ktore teraz idu po prvy krat na "zaucenie" musia prist na 8 a my sme isli o pol osmej 😠
A tak som z toho prveho dojimu uplne sklamana!!!
Vsetko sa dalo rozumne vysvetlitpravdepodobne "ta pani ucitelka zle sa VYSPINKALA!"
Deti plakali mi celu cestu za detmi ze chcu byt v skolke ☹ ☹ ☹ ☹
A potom sme isli vsetci s ADOM do skoli aspon tam to bolo prijemnejsie🙂
tak silno uvazujem co dalej ci vobec ich dat do skolky 😒 😒
Sisa ako ste vy dopadli?? Ninka je spokojna??

Pozdravujeme vsetkych a prijemny den vam prajem!!

digysa
4. sep 2008

smartik11: dam ti radu. Urob to pre deti a nehadaj sa s tou ucitelkou. Ucitelky dokazu byt svine, ked sa im nepaci rodic, tak si to vyleju na detoch. Evidentne su tvoje kocky pripravene na skolku a chcu byt v kolektive s rovesnikmi, tak zabudni na ucitelkyn arogantny pristup (aspon tento krat) a daj ich do skolky. To by som urobila ja. Vyskusaj to. 😉

smartik11
autor
5. sep 2008

ahoj digysa! Ok dik za radu prave vcera som bola za riaditelkou a vysvetlili sme si to tak snad bude vsetko ok aj nadalej 😉 Idem k doktorke s babami a potom uvidim co mi povie doktorka ci mozu uz ist do skolky🙂
Pozdravujeme celu rodinku!

capy
5. sep 2008

smartik tak drzim palceky nech su zdrave. aj podla mna ma digysa pravdu. tak sa drzte 😉

capy
6. sep 2008

zasa nikto?

volala som so sisou. tak aj ninke sa strasne lubi v skolke. ani domou nechce chodit. cez tyzden by som mala ist za nimi tak dam potom vediet. papa

digysa
6. sep 2008

capy: a Tomasko ti uz spava cez noc?

Smartik11: Co mas s babami? Dufam, ze nic vazne...

capy
6. sep 2008

ahoj digysa. tomino sa teraz cez noc budi aj styri krat. inak sa budil len o druhej a piatej. tak uvidim dokedy. papa a ako sa maju tvoje deticky?

capy
7. sep 2008

zasa nikto? ☹

smartik11
autor
8. sep 2008

ahojte baby!
digysa baby mali soplik a kaslali to preto nechceli mi ich zobrat do skolky!
dnes isli prvy den tak uvidime ako ma prekvapia ci v dobrom alebo v zlom🙂
tesili sa tak som zvedava ako dopadli🙂
Capy teraz je to tak ze sisa asi stale ma pokazeny pocitac ,ja zas nemam cas vysedavat pri pc a digysa asi tak isto ale kazdy den podla moznosti nakuknem ci ste nechali nejaky prispevok🙂 aspon si stihnem nieco na ryhlo precitat🙂
pozdravujeme vsetkych!

Pekny den!

digysa
8. sep 2008

capy: Moja sa tiez zacala nejako budit posledne dva vecere. Tak sa prehadzuje, ze cez monitor pocujem, ako bucha do postielky a nie a nie zaspat. Dam ju na ruky a spi ako mrtva 😅 Ale u nas uz tyzden pred tym prestala jest v noci, co bolo super...ale sa to nejako pokazilo. Nam este tie zubky nevysli, asi preto.

Maly Jack chodi do skolky na pol dna, tak za ten cas co to stihnem urobit.

smartik11 mas pravdu, ja nemam cas sem moc chodit. Len tak vam sem hodim moj denny rezim.

Rano 6:30 budicek - ranajky, pripravit maleho do skolky, muza do prace, ak sa mala zobudi aj tu nakrmit

7:40 muz so synom startuju do skolky, ja sa zatial konecne mozem osprchovat, ked je mala hore iba umyt a dat si kavu

8:00- zacinam "uhadzovat" (nie upratovat) byt, tocim sa okolo malej

9:00- ranajky pre malu (nie mlieko)

9:30- prave teraz sedim za PC a rychlo pozeram postu, internet, spravy, tiez pozeram chvilu spravy v TV

10:00- bud zehlim, alebo upratujem, alebo varim, alebo idem na nakup do potravin, teraz by som do tohto casu
chcela zapojit aj posilovnu (2 krat do tyzdna)

12:00- skoncila som s pracou, davame si s Gabikou obed
12:30- ideme pre Jacka do skolky

12:45- 2:30 sme v parku
2:30- obaja spia huraaaaaa, ja si pospim s nimi, alebo dokoncujem varenie, pranie upratovanie

4:30 zobudia sa, zase chystame veceru cela rodina

5:30- zase ideme von

7:00- prisli sme s parku, ideme sa kupat, pyzamo, citanie, hranie, krmenie

9:00 - uz by mali vsetci spat (nehrozi, vacsinou to trva do 10 vecera)

a ja som taka znicena, ze vzdy zaspim s malym v jeho posteli a o 12 v noci sa premiestnim do svojej

A toto mam kazdy den- samozrejeme obcas sa to meni
Ak musim ist nieco vybavit alebo ideme jest von, tak sa nam den trochu spestri....ale zatial som dost zaneprazdnena

takze baby preto ma tu vidate nie tak casto... 😉

capy
8. sep 2008

digysa mas program skoro ako ja len my nemame skolku 😅

digysa
9. sep 2008

capy: Ty to mas o to tazsie, ze musis travit cely den s dvomi detmi. U nas je to nevyhnutne, aby chodil do skolky, lebo moj muz to uz na mne videl, ze by som sa zblaznila 24hodin byt s detmi (sama). Obidve rodiny nam nijako nemozu pomoct- babka s dedkom nam dost chyba, je to vycerpavajuce, ked ani raz za mesiac nemame nikoho, kde by sme decka "odlozili" na par hodin. Ale uz sa to lepsi, hlavne ked Gabika uz ma svoj harmonogram dna a uz ju tolko nekojim. 😉

Dnes zaspali vsetci este pred 10-hod a Gabika presne o 9-tej, no parada.... Mam 10 hodin vecer, tak si idem este cosi pozriet v telke a idem spat...

smartik: ty nam napis, ako si dopadla s tou skolkou. Ci sa konecne dostanu tie tvoje dve princezne medzi deti. 😵

smartik11
autor
9. sep 2008

Ahoj digysa! tak teda vcera sme boli na 2 hodinky baby boli nadsene velice sa tesili , dnes boli do pol dvanactej takze zas uspech len trohu mame teraz problem zo spankom vcear Diduska zaspinkala pekne len Deniska nie tak ked sa Diduska vyspinkala isly sme do mesta trolejbusom nieco pokupit a ked sme sa vrcali tak Deniska zaspala len co sme nastupily do trolejbusu🙂 ale potom som ju zobudila lebo by mi tazko zaspala vecer a dnes to vyzera ze tiez nezaspia len tak lahko:( snad sa uz dostanu do normalu ved pred tym spinkali bez problemou🙂

a ten celodenny rezim mame skoro rovnaky🙂

0 6:00 budicek kavu pre muza ,ranajky pre oboch a obed este pre muza potom ich vyprebvadim

7:20 idem zaniesti baby do skolky a dnes som bola v praci aj po uradoch som pobehala tak aby som uz nemusela ked zacnem pracovat

a do prace budem hodievat tak aby som boal uz o 7:00 pritomna

Bude to trohu narocne rano lebo baby dost tvrdo spinkaju🙂
ale budem musiet ich zobudit skor skolka zacina o 6:30 a dufam ze do tej pol hodinky dorazim do pracehorsie to bude ked dojdem domou pocitam okolo piatej varenie,upratovanie a ostatne: 😉 😠

Pozdravujeme celu rodinku🙂

capy
9. sep 2008

ja som rada ze si vikina dedko berie na vikendy. dost mi to pomoze. a cez tyzden som s nimi. ale da sa to 😀

smartik11
autor
11. sep 2008

ahojte baby!
tak kde ste vsetky???
mam vyhlasit patranie??? 😀 😀 😀 😀
v [poslednu dobu je to tu uplne mrtve:(
ani ja nemam moc casu ale ked sa da tak nakuknem co noveho🙂

baby vsak nieco napiste!

Moje babulky dnes budu prvy krat spinkat v skolke tak dufam ze bude vsetko ok🙂
vy co mate noveho???

Pozdravujeme vsetkych! 😉 😉 😉 😉 😉

capy
11. sep 2008

smartik mi sme tu len nestiham pisat do vsetkych tem. mame sa super zatial papa tomino vresti idem ho kuk

digysa
12. sep 2008

smartik: Nas Jack ma dnes (pre vas uz vcera) 3 narodeniny....tak sme sa cely den tocili okolo neho. V skolke tiez oslavovali jeho narodeniny... Dostal poziarnicke auto a ostatne darceky rozbalime az v nedelu na oslave. Tento tyzden nic ine nerobim, iba nakupujem na oslavu, lebo nejako stretam starych znamych a samozrejme ich dodatocne pozyvam na Jackovu oslavu a potom zistujem, ze mam malo jedla, alebo pitia, alebo chipsov...atd.

Tak zase budem obnovovat fotky na buduci tyzden. Dam tam nieco z Jackovych narodenin.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre