Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

digysa
12. sep 2008

Inac baby, ja uz ani do druhych tem nechodim...precitam si, ale nejako nemam cas ani prispiet.

S capy som v marcovkach 2008 a tam som uz "100 rokov nic nenapisala"....

smartik11
autor
12. sep 2008

Digysa , capy este ze aspon vy tu pisete ved pomali uz aj mne sa zacnu povinnosti takze budem tu pomenej ale snad aspon raz za cas nico napisem🙂

Od utorka za mi zacina tvrdy rezim🙂)

Tak sa drzte prijemny vikend a dobru zabavu na oslavach🙂
nas to tiez caka minulu sobotu sme oslavovali tak trohu s mojimi rodicmi a krsnim bab a buduci tyzden zas kamaratky pridu takze neviem ako to postiham ale nejak to uz musim vyisliet🙂

pa! a drzte sa!

capy
12. sep 2008

jackovi vsetko naj k tretim narodeninam 🙂 🙂 🙂

my ideme zajtra oslavovat maminkine a moje meniny a nabuduci tyzden ma moj tatino narodky, tomino pol roka, svagor meniny a este mame aj vinobranie. to budu dlhe a narocne vikendy 😀 😀 😀

smartik11
autor
13. sep 2008

capy tak to je super🙂 ved aspon mate veselo🙂

prijemnu zabavu🙂

capy
14. sep 2008

no veru veselo nam je 😀 😀 😀

capy
17. sep 2008

halooooo kde ste kto? ☹ ☹ ☹

capy
21. sep 2008

co uz ste tuto temu ukoncili?

smartik11
autor
22. sep 2008

dobry vecer baby!
tak tead ja uz ani moc nestiham byt na pc:( stale je co robit doma🙂
uz tyzden pracujem tak nemam moc casu sa zdrziavat pri nete🙂
Zatial baby su spokojne v skolke🙂
pozdravujeme vsetkych a obcas napiste rada si precitam vase prisspevky🙂 😵 😵 😵 😵

capy
23. sep 2008

vinobranie bolo ako vzdy uprsane. 😒 ale ked neprsalo tak bolo super. vinko vynikajuce, tatinova kacica mnaaaam. vikino sa vyjasil aj na kolotococh. takze uloha splnena. darceky sa lubili tiez 😀 takze misia uspesne splnena 😀 😀 😀

smartik11
autor
24. sep 2008

Super capy! tak to som rada🙂
aspon ste si to uzily naplno🙂

capy
24. sep 2008

no to hej. zajtra musim zavolat sise ako sa maju. tak dam potom vediet 😉

smartik11
autor
28. sep 2008

ahojte baby!
ako sa mate? dlho tu uz nikto nepisal:( ved sa ozvite🙂
my sa mame celkom fajn mame kazdy den fofri ale pomali si zvikame🙂
prijemny vecer prajem vsetkym🙂
dobru noc🙂

capy
29. sep 2008

tak mi sa mame fajn. volala som zo sisou. dnes maju narodeninovu party a v pondelok idu na 3D ultrazvuk. tak potom jej cinknem co a ako. dnes nemala cas vykecavat 😀 😀 😀

smartik11
autor
4. okt 2008

Ahojte maminy!
kde ste vsetky????
zas tu nikto nepise?? uz mi je smutno za vami aspon par slov napiste🙂
mi sa mame celkom fajn babam sa v skolke paci len Deniska mala tento tyzden trohu blbi:(nieco sa jej prihodilo a boji sa povedat v skolke ze potrebuje sa"vykakat" tak to pusta po trohu do gatiek a uz riaditelka mala komentare ze ci jej nedavam plinky 😠 tak to som ju uzemnila ze uz od 2 rokou plienky nenosia moc sa jej nechcelo uverit tak neviem ako ju mam presvedcit o opaku 😒
snad uz bude vsetko ok lebo inac budem musiet ostat s nou doma 😒 ☹ a to by bola dost blba situacia bez peniazy sa neda existovat:(

digysa
4. okt 2008

Zdravim vas matky

Tak pozeram, ze 3 tyzdne som tu necekla, tak sa ozyvam. Narodky prebehli fajn, Jack dostal kopec darcekov zase mame tolko aut, ze uz neviem, kde ich mame davat.
O 2 tyzdne zaciname plavecky kurz a ja som sa prihlasila do sportoveho klubu, takze vsetok cas travime tam. Bud ideme na tenis, alebo ideme do bazena, alebo idem do posilovne a deti sa hraju v detskom kutiku...
Zacali sme viac chodit von, lebo tu na Floride sa zivot rozbehuje od septembra do marca a potom zacinaju horucavy a to sa uz nikomu nechce chodit von.
My to mame zatial pestre.......

smartik11: no s tym kakanim sa nam tiez nedari....resp. my sme na tom horsie ako vy, ale u nas mame iny personal. Ucitelka mu vzdy vymeni "okakane" slipy, lebo sme sa dohodli, ze dat ho naspat na plienky by nebolo spravne. Uz sa nam podarilo par krat vykakat, ale nechapem preco to dava do gati ....

capy: dufam,ze si sa moc neopila na vinobrani...jaj dala by som si vinko, asi si pojdem kupit ...mame sobotu, dame si s manzelom po pohariku.

sisa: som aj zabudla, ze ty cakas babo...tak co, uz mas ranne nevolnosti? 😀 Ako ti to ide?

capy
4. okt 2008

ahojte

smartik: to s tym kakanim bude asi len zmenou a ono sa to upravi. len musi verit ucitelkam.

digysa: ja a opyt sa? 😀 😀 😀 ved kojim. dala som si decentne len poharik a aj tak som sa citila ako keby som vypila flasu 😅 . sisa sa ma celkom fajn. nevolnosti mavala nie rano ale vecer. v pondelok ide na 3D tak potom vam dam vediet ako to dopadlo. este stale je chuda bez PC.

inak my sa mame fajn. rastieme ako z vody. behame v choditku ako sarkani a prefikany sme az to boli 😀 a straaaasnee milujeme kupanie. musim mu kupit sedak do vane nech sa mozu kupat spolu lebo mi odidu krize 😅 .

tak zatial papa a este sa ozvem

makyna123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
smartik11
autor
9. okt 2008

ahojte baby! tak dnes som doma s babami maju soplik celu noc nevedeli spinkat na obed idem k doktorke dufam ze do pondelka budu fit🙂 uz nech su zdrave lebo mi to ubera vela sil teraz som konecne mala prilezitost pracovat a musim byt s nimi doma snad sa to cez vikend da do poriadku🙂
Sisa ,capy,digysa a ko sa vam dari ste zdravi??
pozdravujeme cele rodinky🙂

capy
12. okt 2008

ahojte

tak som volala so sisou. maju sa fajn a cakaju druhu babu 😀 . cez tyzden k nej idem na navstevu tak potom napisem.

tak uz som kupila tominovi to sedatko. je to super. kuk album 😉

vikino bol cez vikend u babky a vcera mal teplotu. ale dnes je uz v poho.

capy
12. okt 2008

tak dufam ze to nic nebude. neviem si predstavit ze by som mala doma dvoch marodov ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
13. okt 2008

Capy tak to je sisa prekvapena🙂
nevadi aspon usetri na obleceni bude mat co kupovat pre obe🙂
NIka bude urcite rada ze bude mat sestricku🙂
Tak ich pozdravuj celu rodinku

fotecky uz som kukla len som nemala cas odpisat🙂
to sedatko je super aspon sa Tomino zahra vo vodicke

capy
14. okt 2008

ahoj smartik. tak sisa na obleceni neusetri. ona po ninke vsetko predala 😅

urcite ich pozdravim 😉

tak s tej sobotnej horucky uz nastastie nic nebolo 😝

smartik11
autor
15. okt 2008

Ahojte bbay!

Capy som rada ze aspon ty obcas nieco napises🙂
je tu nejak pusto jak zacali nam povinnosti🙂
pozdravujeme a drzime palce🙂

capy
15. okt 2008

niekto to tu musi drzat pri zivote 😀 😀 😀

smartik11
autor
19. okt 2008

Baby kde ste??? uz fakt sem nikto nehodi 😒 ☹ 😢

Aspon obcas nieco napiste🙂
pozdravujeme vsetkych🙂

capy
19. okt 2008

ahoj smartik 🙂

my sme teraz truchu chory, teda vikin. tak sme ani za sisou neboli.

tomino ma uz styri zuby a je nastastie zdravi 😉

ale na mna tiez uz tusim nieco lezie, tak dufam ze to aj odyde. 😝

smartik11
autor
20. okt 2008

capy! my sa uz trapime zo soplikmi a kaslom uz 3 tyzden uz aby boli zdrave jak nastupili do skolky v kuse sa nieco deje :(
vsak ked budes zo sisou tak ich pozdravuj🙂

Rychle uzdravenie aj vam !

capy
23. okt 2008

smartik aj vam rychle uzdravenie.

vikino je uz v pohode ale tomas dnes zacal kaslat. mna asi porazi. dnes sme boli v poradni. tomino ma 7030g a 72cm. sme taky maly drobec.

smartik11
autor
26. okt 2008

Ahojte baby!
tak toto je uz trohu moc:(( nikto nic nepise:((

Tominovy sa dobre dari to je fajn🙂

Vikyno hodi do skolky alebo este nie??

capy
26. okt 2008

tak my sme uz domka od nasich. vikino este ostal, idu z dedom zajtra na vylet do piestan.

vikinko je este stale so mnou donka ☹

idem cinknut sise 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre