Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

digysa
13. dec 2008

No baby tak som tam dala 6 fotiek. Inac chcem vidiet aj vase vianocne fotky...resp. smartik. Tusim sme tu ozaj iba 3, lebo sisa akosi zaostava.

smartik11
autor
13. dec 2008

ahoj Digysa! ano mas pravdu len problem bol v tom ze ja som dosla pre ne asi o 3/4 na 5 a to uz sa ucitelky balili domou a ked som visla zo satne uz tam bola len upratovacka takze nemala som sa komu stazovat 😠 neni to fer ze sa takto staviju k veci ked som im hovorila na druhy den ze v akom stave som ich nasla tak sa vyhovaraly ze oni nemali odkial vediet ze su pocikane 😒 Pondelok idem si vybavit navstevu u psihologicky nech zistime kde je problem,ci to nerobi hlavne Deni ze sa jej boji tej mrhi!

capy
15. dec 2008

diqy spytam sa ti na to zajtra idem s nimi von. ake je to plavanie 😉

smartik11
autor
18. dec 2008

ahojte baby! ako sa mate?"
zas je tu dlksia pauza:(
dufam ze ste vsetky ok a deticky mate zdrave
Ja som doma s babami zas maju soplik a kaslu jedna radost uz aby bola jar nech sme uz z toho blbeho pocasia vonku ☹
Pozdravujeme vas vsetkych a dajte o sebe vediet🙂

capy
19. dec 2008

ahojte

sisa kde si? este nemate net? ☹ ☹ ☹

smartik mame sa super. taky predvianocny zhon.

sme zdravi. tomino robi pokroky. boli sme u dokiny v poradni. mame 7500g a 74cm. taky maly drobec ale sikovny jak fras. 😀 😀 😀

digysa- nebola som s tou kamoskou ale myslim na teba. neboj.

leje jak z krhly uz vyse dna. to je hrozne 😝 😝 😝

capy
20. dec 2008

ahojte.

ako prebieha predvianocna atmosfera?

volala som so sisou. tak sa zatial drzi pokope. a net maju len jej ho nevedia prist spojaznit 😠

smartik11
autor
20. dec 2008

ahojte baby!
capy este ze nas informujes co noveho🙂 atmosfera je dost biedna:( stale len nahanacky po obhodoch a tak,zajtra asi budem aj piect nieco lebo pondelok a utorok musim do prace 🙂

pridala som nove fotecky tak si ich kukni ak chces🙂
dobru noc!

digysa kde si ? ako sa maju deticky,uz su ok? baby este maju soplik ale pomali to ustupuje🙂

capy
21. dec 2008

smartik no super fotecky. aj ja idem pridat. dnes mame 9 mesiacov 😉 baby maju take sibalske pohlady 🙂

dnes som stretla v meste sisu aj s ninkou. vyzerala super. uvidime sa medzi sviatkami tak sa tesim 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
25. dec 2008

capy! Diky stastne a vesele celej vasej rodinke🙂

digysa vam tak isto vela zdravicka a hodne peknych chvil v kruhu rodinky🙂

capy
25. dec 2008

smartik dakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
27. dec 2008

ahoj babizne.ako sa mae aj ked oneskorene.v pondelok ma dojst technte?ja som uz niaka onicom od vianoc.mam dost vysoky tlak stale.tak neviem.krasne vianoce.v pondelok pride opravar zevraj mame zle napojene kable

capy
27. dec 2008

sisa tak sa drz a dufam ze v pondelok budes uz pripojena 😉

digysa
28. dec 2008

Caute zeny...mam chvilocku casu. Ja som cele sviatky iba vyvarala a upratovala....
Tak dufam, ze vam Jezisko priniesol vela darcekov. U nas to bolo super, Jack sa vytesoval. Gabike to bolo akurat tak jedno. A ja som bola rada, ze vsetkym chutilo.
Teraz nas este caka Silvester a prave sa dohadujeme, co urobime. My nikdy neoslavujeme papucovo...resp. odkedy sa narodili deti, tak sme doma, ale zvacsa mame plny dom kamosov. Este aj ked som bola tehotna s Gabikou, tak to sme ani doma neboli....ved som to tusim pisala v tejto diskusii, ze sme boli u znamych...
Premyslame co budeme robit....

sisa29- no ty si z mrtvych vstala ? 😎 Tak ako? Uz si gulatucka paradne? A ako to ze neviete pohlavie....sak prezrad.

capy: pocuj, ako ti spi tvoj maly? Ja neviem, ale nasa Gabca sa stale budi na pitie caju, alebo cohokolvek. Mlieko nepotrebuje, to som uz skusala...ale v noci je stale smedna. Ja neviem co mam robit. Dost place, ak jej odmietnem dat pit.

smartik: decka su uz zdrave ako ryby...este mame cely tyzden prazdnin, uvidime ako rychlo chyti dalsi sopel, ked pride do skolky.

digysa
28. dec 2008

Este som zabudla... pridala som jednu fotku z vianoc, ked sme boli pozriet Santa Clausa- Mikulasa

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

capy
28. dec 2008

ahoj digysa. sisa caka nelku 😉

aj my sa v noci budime asi 3-4 krat ako kedy. a nema v izbe moc teplo? my pijeme zatial len MM. ale vravi sa ze to moze byt aj zvyk. tak neviem. ale nieco na tom bude lebo tomino sa budi cca v tom istom case.

nam vysiel 26-teho piaty zub a teraz sa tlaci siesty tak mame veselo. ale nastastie nemame ani teplotu ani sopliky. klopy klop

digysa
29. dec 2008

capy: nam vysli 2 zuby a koniec.....stop. To nechapem, ale vraj je to normalne.
Mala sa tiez budi v tom istom case, o 12:00, o 2:00 rano a o 3:30. Ale ja uz nevlaaaaaadzem....
Neviem ako to ty zvladas, sak ty ani nespis... 😉

A sisa caka Nelku? Tak Sisa uz aj si meni pas....ved tam mas napisane, ze neviete pohavie.....Zase zena? nejako sa ti chlapi nerodia.... Este ze tu mame zeny ako capy....ta hned 2-och chlapov porodila 😀

smartik11
autor
29. dec 2008

Digysa krasne fotecky!Zajtar sa ozvem potom napisem viac!
Pekny vecer vsetkym🙂

capy
29. dec 2008

digysa napriklad lenkkina simonka nema este ani jeden zubok. takze v poho.

ja som si na to akosi zvykla. ved ja idem do hajan az ked sa tomino zobudi okolo 1,30 takze potom je hore uz len raz okolo pol piatej a potom o osmej vstava.

sisa by tu uz mala byt ale akosi...... zeby nedosiel ten technik? idem jej cinknut 😉

capy
29. dec 2008

no tak sisa je nastvana. nikto sa ani len neozval. tak zajtra ide mangel to tam poriesit 😠 😠 😠

smartik11
autor
30. dec 2008

Ahojte baby!
Konecne som sa stretla zo Sisou aj osobne nie iba cez net🙂 som rada ze sme sa stretli dokonca az dva krat po sebe to co sme nestihli za vise roka tak tearz behom par dni🙂
Drzim vam palce! Veseleho silvestra vsetkym maminkam aj ich rodinam🙂 do noveho roku len to najlepsie,vela zdravia a porozumenia🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
1. jan 2009

stastny novy rok 😵 😵 😵

smartik11
autor
1. jan 2009

STASTNY NOVY ROK 2009! 😵 😵 😵 😵 😵

Ako ste silvestrovali baby??? my sme sa mali celkom fajn boli sme s detskami na navsteve takze si aj oni uzili Silvestra ako sa patri🙂 prvy krat🙂) lebo doteraz kazdy rok ho prespali ani nevnimali ze sa nieco deje🙂 najveci uspech mal ohnostroj🙂

smartik11
autor
3. jan 2009

Ahojte baby!
Kde ste??? zas je tu tiho nikde nikoho:(((
vsak sa uz ozvite...

Sisa tak ako sa citis?? este si v celku🙂

Digysa ty si tiez uz tu dlho nebola obcas citam tvoju temu mame tiez podobny problem,obcas sa nam prihodia nehody doma ale v skolke je to castejsie:(

Capy ako sa dari chlapcom su zdravi??

tak sa zatial drzte pevne zdravie vsetkym prajeme🙂

capy
4. jan 2009

ahoj smartik.

so sisou som vecer volala este je 2v1

tomino ma od silestra sopliky. ale myslim ze su zo zubkov lebo mu ide horna dvojka. tak sme mali veselo. ani za svet nechcel hajat. lebo sa budil na to ze nevie dychat. tak na silvestra sme boli hore do stvrtej a posledne dni do jedenastej ale dnes uz chvalabohu haji. tak dufam ze uz bude lepsie.

capy
7. jan 2009

ahojte tak mi sme od siedmej boli hore koli vikinkovi. isli sme prvy krat do skolky. tak si trochu pomrncal ale potom bolo vsetko ok. dokonca sme ho boli s lenkkou aj pozriet ako sa vonku hraju. jasil sa ako keby sa nic nedialo. dokonca aj pani ucitelka ho pochvalila ze je sikovny. ale ked som prenho prisla hak spustil ze mu bolo smutno a aj sa rozplakal. herec 😀 😀 😀

capy
7. jan 2009

digysa ahojko, to plavanie je takto:

plava sa 2x tyzdenne, 20min s instruktorkou a potom este 10 min. je volno v bazene. kurz ma 8 lekcii a stoji 3300.to je to pezinske plavanie (www.moko.sk)

sisa29
9. jan 2009

cafte babiyne som tu pripojena huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisa29
9. jan 2009

no baby kde ste???

capy
9. jan 2009

ahoj sisa tak ako?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre