Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
29. jan 2009

ahoj capy tak to mi je luto ze mal vikinko horucku.ninka sa zatial drzi aj ked sa mi zda ze znova ma sopliky.

kde som to nachytala???no to neviem kvasinkovu infekciu dostanes hocikde a stafilokok to netusim ale ze to tehotne mavaju.

asi mam fajnovu susulu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

capy
29. jan 2009

sisa asi mas 😀 😀 😀

tak vikinovi je uz lepsie. uz nema teplotu ale zasa sa mu dnes pustili sopliky 😒 zajtra ideme prvykrat zubarovi tak som zvedava.

capy
30. jan 2009

no odchadzam aj ja lebo je to neake pribrzdene a nechce sa mi pokazde cakat pat minut kym mi nabehne stranka. 😠 😠 😠

dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
30. jan 2009

ahojte.tak u nas nic nove akurat ninka je doma lebo v skolke su polrocne prazdniny.tak od rana rozpravky pozera.vcera sme boli stavat snehuliaka.pridavam foto do albumu ninka

sisa29
30. jan 2009

no a dneska som tu sama ci co???

sisa29
30. jan 2009

tak prajem vsetkym dobru noc a pekny vykend

capy
30. jan 2009

sisa dobru nocku. idem kuki fotky 😉

capy
30. jan 2009

super snehuliak 😉

a u zubarky vsetko v pohode dovolila mu dokyna vyskusat vsetky vrtacky a striekacky kreslo a tak. tak bol vo svojej kozi. este dostal pastu a nalepky a obrazky. a pexeso jej vratil ze take uz mam 😀 😀 😀

digysa
31. jan 2009

capy: sory, myslela som video...fotky som videla. A vy uz chodite k zubarovi s Vikinom? My sme este neboli...odkedy sa chodi na prvu prehliadku?

smartik11
autor
31. jan 2009

ahoj Digysa! Nuz my sme zacali teraz od tretieho roku hodit na preventivky s detmi ale uz som pocual aj taku verziu ze niektore maminy uz od prveho zubka hodievaju na preventivky 😉

Sisa pekny snehuliak Ninka vyzera tak spokojna s dielom🙂 😉

Capy kde hodis k zubarke s Detmi? Ja som hodievala s Adom ked bol v skolke tu vo Vrakuni v skole jak je Jantar ale adkedy zacal hodit do skoli sme presli k inej🙂

sisa29
31. jan 2009

ahojte.my sme mali prvu zubarsku kontrolu jak ninka nastupila do skolky tam chodila v ramci preventivnej kontrole.
inak je to zubarka s bieloruskej zo skoli jak je jantar.

smartik preco si presla s malim k inej.ta nebola dobra???

no ja som zas dneska moc nespala mala sa uz tak tazko hybe chudatko moje asi nema uz miesto ale dost ma to aj boli ked sa toci.

capy
31. jan 2009

vikino bol teraz prvy krat a dokina mi povedala ze v juny mam prist aj s tominom na preventivku. pretoze ma vikino dva kazy a teraz si ich musime zaplatit,lebo sme nemali preventivku. takze tak. lebo ja ked som sa pytala obvodacky tak mi povedala ze ked zacne chodit do skolky tak maju skolsku tak sm to tak nechala.
a tiez som pocula ze niektore mamiy chodia od prveho zubka. ale to sa mi zda skoro 😒

smartik11
autor
31. jan 2009

Sisa! sme presli k inej lebo som chcela aby sme boli vsetci u tej istej nech nemusim stale inde hodievat aj baby som nehlasila k svojej akurat muz ma inu ale ja s detmi mame tu istu🙂 😉 ta zubarka z Bieloruskej nebola zla dokonca bola moc mila 😉

capy
2. feb 2009

sisa kde si?

capy
2. feb 2009

no idem do postele aj ked sa mi nechce. ide mi hlavu roztrhnut 😠 😠 😠 asi som nieco chytila od mangela 😝

dobruuu noc 😔 😔 😔

capy
2. feb 2009

halo sisa nebodaj si uz v porodnici? zajtra ti cinknem 🙂

capy
2. feb 2009

tak som si pisala so sisinim mangelom. tak sisa je este pokope. len je chora aj ona aj ninka. priedusky. tak prajeme skore uzdravenie. ☹ ☹ ☹

inak u nas je to tak isto. uz len cakam kedy to chyti tomino ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
3. feb 2009

pevne zdravia prajeme vsetkym🙂 aj moje baby su este hore :( 😒 ☹

capy
4. feb 2009

smartik aj vam skore uzdravenie. aj my sme chory. okrem tomina nastastie 🙂

capy
4. feb 2009

sisa tak ako? uz je lepsie? a co nelka este sa nepyta von?

sisa29
4. feb 2009

ahojte som tu len na skok lebo este mi neni dobre.

mala som poradnu vsetko ok buduci tyzden idem aj na uzv aj mi bude robit kontrolne kultivacie tak dufam ze to bude v poho

chora som stale a aby mi nechybalo ninke je horsie a moj manzel od vcera noci horucku okolo 39,5 a tak.

capy
4. feb 2009

sisa tak to ste na tom podobne ako sme boli my len v inom poradi. u nas to mal najprv mato potom viktor a ja. nastastie to tomino nechytil. teda aspon zatial 😒

capy
5. feb 2009

digysa tu su neake vikiho videa ako si chcela 😉 😉 😉

prve a druhe je z vianoc 😉 potom je z 3 narodenin a to dalsie je z leta v zoo

http://picasaweb.google.cz/martinasteinerova/Kl...

capy
6. feb 2009

dobruuu noc 😔 😔 😔

sisa ako?

sisa29
6. feb 2009

ahojte.tak uz sa trosku hybeme a zijeme noc bola bez teploty

smartik11
autor
6. feb 2009

Ok tak to je super🙂 Pozdravujeme Sisu aj jej rodinku

Capy som rada ze uz ste ok🙂

Moje baby su uz doma este pokaslavaju ale je to o dost lepsie ako pred tyzdnom🙂

Digysa ako sa mate co mas noveho??

sisa29
6. feb 2009

ahojki tak my sme sa dneska pomaly chystali na zajtrajsiu 60-tku a krsnatkove 2 roky.maju spolu oslavu tak to snad zvladneme.este sme niaky vycerpany.

capy
7. feb 2009

sisa prajem prijemnu zabavu a hlavne sa setri 😅 😀

capy
7. feb 2009

idem haji. papa a dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
7. feb 2009

jej capynka akurat ked si isla spinkat tak ja som vstavala.hihihi.pozerali sme tu link co si sem hodila no parada.akurat lubos vravel ze ked sa vyzdravieme tak hodime stretko ze si vas uz ani nepameta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre