Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
20. feb 2009

dnes som bola za nimi. mala je podarena a sisa v poriadku aj ked ubolena, ale kto by nebol po takom vykone. v nedelu alebo v pondelok by mali byt doma. hodim neake foto 😉

smartik11
autor
20. feb 2009

No super tak sa tesim 🙂) som rada ze su obidve ok🙂

capy
20. feb 2009

chviku pockaj hned ich hodim 😉

capy
20. feb 2009

uz som ich pridala su v albume tomasko a kamarati 😉

digysa
21. feb 2009

Gratulujem sisa!!!! Tak Nelka je uz od narodenia poslusna, presne v termine sa narodila...to sa velmi nestava. Vsetky sme si tipli iny den, okrem terminu.

Tak sa drzte kocky...idem si pozriet fotky. 😵

capy
22. feb 2009

ahoj digysa zevraj ju sisa prenasala. bola dost rozmocena a tak 😒 takze neviem ci bola presne na cas 😉

capy
23. feb 2009

ahoj sisa uz ste domka?

sisa29
23. feb 2009

ahoj babulky.tak uz som doma dnes nas pustili.este ma boli spodok a som trosku unavena ale to je normalne.nelka stale len papa kaka a grcka

smartik11
autor
23. feb 2009

VYTAJTE DOMA 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Sme radi ze uz ste doma,tak to par dni potrva pokial sa z toho dostanete ale bude to ok
Nelka bude riadne priberat ked rada papa🙂)
Aky bol porod? mozes napisat do posty ak chces
Vidis ako rychlo to islo aj u teba celkom ako u mna za par hod uz to bolo tu a pan dr sa nestihol ani poriadne vyspat🙂

Tak sa drzte a obcas ked budes mat cas tak nieco napis a aj na fotecky nesmies zabudnut🙂)

ozaj a co Ninka ako na nu reaguje??

sisa29
23. feb 2009

ninka poslucha zatial aj sa tesila ked nas videla doma stale nelku chyta a hladka aj mi pomaha prebalovat.

porod rychli ale bolestivy ale prezila som

capy
23. feb 2009

sisa tak vitajte domka 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
23. feb 2009

To musi byt zlate🙂 😅 😅 😅
Viem si ju predstavit🙂 ona to preziva uplne inac ako my🙂 este ani nevie ako sa ma k nej spravat 😵 😵 😵
Bolo by super keby si mala kameru a vsetky tieto zazitky si nahrat🙂

sisa29
24. feb 2009

mam len sa musim najprv aklimatizovat a potom nahram

capy
24. feb 2009

ako sa ma nelka?

sisa29
24. feb 2009

ahoj celkom dobre akurat ma stikutku.dneska bola v noci len 4x hore

smartik11
autor
24. feb 2009

To je super! len tak dalej🙂 😵 😵 😵 😵

capy
24. feb 2009

aj my sme este stale tri krat hore 😒

smartik11
autor
25. feb 2009

capy aj my sme mali take obdobie tusim tiez dost dlho ze sa stale zobudzali aj v noci 😒 ale uz je to ok
Ideme dnes na kontrolu som zvedava co im zistili z vyterov nosa🙂
zatial sa majte krasne vsetky🙂)

smartik11
autor
25. feb 2009

Ahojte baby! tak uz mame lekarsku spravu s Diankou sme museli absolvovat aj RTG na plucka mam aj vysledky ale moc sa v tom nevyznam tak zajtra idem k doktorke uvidim co mi povie🙂
Drzte nam palce nech je vsetko ok
Lekarka mi povedala ze Dianke sa to stiahlo na plucka:(

sisa29
25. feb 2009

smartik tak to mi je luto dufam ze to bude v poriadku.my sme dneska boli na matrike po rodny list nelkin potom som musela na urad prace a na socialku tak ma tam nasrali neposlali mi postou jeden papier a bez neho si neviem vybavit rodicovsky prispevok.tak som sa vytocila az som sa bala ze dojdem o mliecko.

nelka sa ma super je to strasna papkacka zajtra ideme k lekarke na prvu poradnu tak som zvedava co bude a hlavne kolko pribrala.

sisa29
26. feb 2009

smartik nezabudni napisat ako ste dopadli

smartik11
autor
26. feb 2009

neboj Sisa! urcite ale doktorka je az od obeda tak muism este vydrzat:( 😒

smartik11
autor
26. feb 2009

Nuz uz som spet🙂 ale nemam pozitivne spravy ,Dianka ma zapal pluc takze pokracujeme v antibiotikach a v pondelok ideme na kontrolu(inac u lekarky bola plna cakaren a este ani nezacala ordinovat) ako vidim tak chripkove obdobie uraduje v plnej miere 😒 😠 😖 snad uz to prejde lebo takto ked to bude pokracovat sa aj zblaznim ☹

sisa29
26. feb 2009

boze smartik to nam je luto.a to nemusite byt v nemocnici?

capy ty kde sa flakas

smartik11
autor
26. feb 2009

Nuz nie je to az tak kriticke je pod antibiotika tak dufam ze bude coskoro ok
Ale uz aj na Dianke je vidno ze to ide k lepsiemu aj zacala konecne aj jest lebo tyzden dokopy nezjedla nic ☹ 😒 len lezala a kaslala a spala aj po sediacky a dnes sa aj zahrala d Deniskou a Adom

capy
26. feb 2009

ahojte. vcera som mala obsadeny komp a dnes ma vikino meniny tak sme mali navstevy 😉

sisa ty si este tehotna? 😀 😀 😀 a ake mala nelka miery v poradni?

smartik skore uzdravenie drobcovi ☹

sisa29
27. feb 2009

smartik drzim palecky.

capy preco ze tehotna.inak Viktorkovi prajeme len to naj naj naj hlavne vela zdravicka prepac ja som uplne vcera zabudla som este niaka mimo.

na poradni vsetko ok nelka pribrala za 3 dni 80deko ze je to dost tak trosku obmedzujeme papanie.vsak ju zachvilku ani nezdvihnem na ruky 😀 😀 😀

smartik11
autor
27. feb 2009

capy diky! A dodatocne Vikinkovy k meninkam vsetko len to naj do zivota🙂) a hodne zadravicka🙂

sisa29
27. feb 2009

jej konecne slniecko

digysa
27. feb 2009

smartik11: to je strasne s tymi nasimi detmi....tomu sa neda vyvarovat, ked chodia do skolky. Dva krat som do Jackove skolky aj s dcerou a ta sa tam zacala obzerat po ich hrackach, aj sa trosku hrala....teraz ma zeleny soplisko ako hora a v noci nemohla dychat, taka bola upchata....
Ja uz sa neviem dockat, kym si vybuduju poriadnu imunitu....

sisa29: zlata fotka v pase...tak uz ste doma a 4-ia. Nemas taky zvlastny pocit, ze uz nemas len jedno dieta? Ja este stale obcas zastanem a zamyslim sa nad tym, ze uz sa mi tu popod nohy pletu 4 nohy a nie 2. Je nam uz veselsie.....Ale ty to mas super, lebo Ninka je dievca a ta ma ten cit uz vrodeny....o tu starostlivost o mladsieho surodenca...
Nam to trvalo, kym sme Jacka naucili, ze musi sestre pomahat a nie ju buchat...uz sa nam tiez zlepsili casy...niekedy sa dokazu zahrat aj 40minut bez revu 😵

Baby ja mam nieco s autom, uz 4 dni ho mam v oprave a nevedia co s nim je....vraj taky problem este nevideli...je to po "pocitacovej stranke" . Nieco sa nezhoduje s motorom a pocitacom v aute...Dnes mi volali, ze do pondelka to urcite neopravia...no pekne...

Inac uz sa pripravujeme na tie narodeniny....Jack sa nemoze dockat. Neviem, ci to poznate, ale existuju take nafukovacie domy, hrady...atd., kde deti skacu vnutri. Myslim, ze som ich aj na slovensku videla. My sme dali objednat jeden, co ma aj smyklavku. No Jack rozprava len o "skakani"....kazdy den sa pyta, ci uz je ta party.... 😀 😀
Inak on zatial nepozna iny casovy pojem iba zajtra a vcera. Ked sme boli pred mesiacom v zoo a isli sme tam znova, tak maly vravi...." a to idem do tej zoo, co sme boli vcera?" Aj vase ratolesti hovoria iba o zajtrajsku a vcerajsku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre