Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
4. mar 2009

Dnes som uz zaniesla Denisku do skolky prvy krat isla sama🙂 😉 Dianka bola tiez uz raz sama dufam ze bude vsetko ok🙂

capy ako sa paci Vikimu v skolke je v pohode??

sisa ako sa ma Nelka brusko je uz ok?? a Ninke sa chce ist rano do skolky ked vie ze ty ostavas doma s Nelkou?

sisa29
4. mar 2009

ahojte.capy ja este skusam rozne flasky tak uvidime mozno niaku bude chciet.chcem aby sa naucila lebo ked budem musiet nahodou niekam odbehnut tak aby ju mohol aj lubko nakrmit.

smartik ninka skolku miluje ona sa tam vzdy tesi takze problem v tomto nemame (tuk tuk tuk).kazde rano vysvetluje nelke ze ona ma povinnosti ze poobede pride.a dokonca sa ma stale pyta ci tam nemoze byt dlhsie.

capy
4. mar 2009

martik vikinovi sa v skolke paci.on hovori ze je to jeho robota 😉

sisa ked bol tomi taky maly ako nelka tak vypil mlieko len z mam antikolikovej flasky. tak skus. caj nechcel tak to som mu davala zo striekacky

sisa29
4. mar 2009

no tu chcem teraz kupit lebo nelinka cumle iba mam dudlik

capy
4. mar 2009

sisa vsak uvidis 😉

sisa29
5. mar 2009

ahoj maminy.no to je zas pocasie

smartik tak ako mala v skolke sama?zvladala to?

sisa29
5. mar 2009

no dneska som tu tusim sama.

digysa daj niake infosky z oslavy aj niake foto by bodlo.

smartik11
autor
5. mar 2009

Ahojte baby! Nuz Deni to zvladla super A DIDA takisto sama len ked prisla dnes domou je nejaka podrazdene a mrzuta nic jej nevyhovuje ale mozno je to aj z toho pocasia:(( ved je desne stale len leje

Digysa veru bolo by fajn keby si sa ozvala nech vieme ako ste sa mali a co mate nove

Sisa a co Nelka ,zabera cajik??

Capy co mas nove ? pohval sa kazdy prispevok potesi 😉

capy
5. mar 2009

ahojte

digysa gabike vsetko naj k rocku 😉 ale to bezi. my mame o dva tyzdne

co nove? ani neviem, tomino uz hajka vikino pozera minimax a ja sa chystam do sprchy.

vikinovi je v skolke super dokkonca sa ma uz pytal kedy bude aj tomino chodit do skolky 😀 😀 😀

zajtra pojdeme asi do hainburgu do bipi alebo do madarska. este uvidime podla pocasia. v sobotu mame dalsiu oslavu. inak v pohode.

sisa29
5. mar 2009

nelka sa ma fajn dneska pila prvy krat mliecko s flasky a celkom jej to ku koncu slo.vypila 80ml.cajik nechce.ale dneska pekne prdkala.

capy
5. mar 2009

ahoj sisa super fotecky

kupila si jej tu mam flasu? a super ze uz prdka 😉

sisa29
6. mar 2009

ahojte
capy dik nekupila.este som skusila chicco ze ci a chytila sa pekne.ale aj tak jej pojdem hentu mam kupit.ako sa mate?co je nove?

sisa29
7. mar 2009

co vsetky vykendujete?vyzera to tak ze ja jedina som doma

smartik11
autor
7. mar 2009

Ahoj Sisa! ale nie aj my sme doma len sa nam moc nechce byt na pc🙂
Ako sa mate?
Baby posluhaju,kedy sa budete stahovat?
co mate nove ?

Ja pondelok uz nastupujem do prace konecne po 3 tyzdnoch som zvedava co je atm nove a ake budem mat privitanie 😉

digysa
8. mar 2009

capy: ty si nam ukazovala tie videa tvojich deti. Prosim ta, napis mi tu stranku kde si si vytvorila ten album a konto.
Dik. Niekde na google to nie je??? Ja nemozem davat na konovi tie fotky...dlho mi to trva.

sisa29
9. mar 2009

ahoj baby.tak to je zas pocasie jak hovado.uz ma s toho porazi.

ako ste vykendovali?ja doma s detmi a vcera bol na navsteve moj stryko prisiel pozriet nelinku.

capy
9. mar 2009

ahojte my ideme s vikinom zachvilku k dokine ten kasel mu stale nepresiel a dnes ma uz aj teplotu 39,2 a prehana ho. asi chytil v skolke neaku virozu alebo co.

digysa ano je to od googlu picasa. https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?se...

sisa29
9. mar 2009

capy no pekne tak to ti nezavidim.ninka sa zatial drzi (klop klop klop).nelinka mala vcera niake bolesti bruska aj nam plakala a bola dost nepokojna ale idem buduci tyzden na poradnu tak si vypytam niaky sab simplex ci co.

capy
9. mar 2009

no uz idem

sisa bud sabsimplex alebo infacol.my sme mali infacol a pomohol nam 😉

capy
9. mar 2009

ahojte tak pred hodinkou sme prisli od dokiny. krpce spia tak mam chvilku cas. vikino ma dietu tak sme na zemiakoch,ryze,bananoch,jablkach a mrkve. a este soletkach. tak budem mat veselo 😅

idem este nieco pospratavat kym spia 🙂 😉

sisa29
9. mar 2009

capy poznam.ja ked som bola s ninkou na infekcnom 2 tyzdne tiez mala dietu to mala 1 rok no hruza.chudatko vikinko daj mu pusinku od nas.este aby to aj tominko nechytil ☹ ☹ ☹

capy
9. mar 2009

aj on je neaky mrzuty v poslednom case tak neviem co sa deje.vikino este hajka potom mu dam pusinku 😉

capy
9. mar 2009

no tak tomino zaspal az o desiatej. to je den 😅 ale aspon som ho natocila ako si beha po byte http://picasaweb.google.cz/martinasteinerova/Kl...

capy
10. mar 2009

kde ste kto? potrebujem poradit. vikino mi cely den grca, dokonca aj cistu vodu ☹ ☹ ☹

sisa29
10. mar 2009

matka daj mu hned kuliska nech sa nedehydruje lebo skoncite v nemocnici

smartik11
autor
10. mar 2009

Ahoj Capy! veru tak kulisek pomahal aj nam🙂 Baby mali take stavi minule leto vracali vsetko aj vodu ,vysoke horucky atd... bolo to hrozne
Ale aj tak by si mala navstivit cim skor lekara po pripade pohotovost aby nemal nieco vazne 😒

Ja som v nedelu zacala soplit a vcera som prisla aj o hlasivky takze som uplne mimo.Vcera som uz o pol siedmej bola v posteli ale dnes chvala bohu je to uz lepsie aj ked si necitim uz nos co stale smrkam 😉 😉

Drzte sa baby🙂 toto pocasie je strasne zradne:(

sisa29
10. mar 2009

smartik takl manzel a deti maju raj.mamina nemoze kricat 😀 😀 😀

capynka je mi to luto.ked ti bude vracat este stale aj z vody tak chod hned na kramare.je to naozaj nebezpecne dehydrovane dieta ja som to zazila 2x a uz nikdy viac

capy
11. mar 2009

ahojte o osmej som startovala na pohotovost. vikino neudrzal v sebe ani lieky. kulisek,hylak forte proste nic.

tak najprv sme sli na antolsku. tam ho doki pozrel a chcel si ho tam nechat ale nemali volne ziadne izolacne miesto a tak nas poslal na kramare na kliniku infektologie. tam ho zasa vysetrila dokina a nechali si ho tam. ja som z toho taka mimo. dali mu infuzku a rano idem za nim.chudatko prvy krat je takto sam.tak mi ho je strasne luto.najradsej by som tam bola s nim. domov som prisla o jedenastej tomino mi odkvecol v aute. doktor vravel ze sa mam modlit aby to nechytil aj tomino.boze mne je tak na nic. cim dalej bolo vikinovi horsie a horsie. dokonca som mu musela dat aj plienku lebo nestihal chodit na zachod.islo to z neho vrchom spodom naraz. tak som zvedava co mi rano povedia.

zelam vam dobru noc a nech su deturence zdrave.

capy
11. mar 2009

no idem skusit haji. dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
11. mar 2009

capynka boze to mi je luto.my sme tam lezali 2 tyzdne.oni ti povedali ze tam nemozes ostat???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre