• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrovky 2005. Pridajte sa

19. januára 2012 
autor
Ahojte baby! Tak sa hlasim:slight_smile: vysledky su vsetky negativne ,17 aprila ideme znovu na vysetrenie aj na krv tak dufam ze bude vsetko ok.
Vam sa ako dari?
Dlho sa tu nikto neoziva:( ale snad ste vsetky ok

Digysa ako sa mate? Deti su ok??

Sisa este stale nemate net??

Baby su zdravucke??

Capy ako sa dari chlapcom??
uz je konecne pekne teplucko:slight_smile:
2. apr 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa caka kazdym dnom zapojenie

my sa mame fajn a aj to pocasie je uz perfektne tak sa teskame :wink: v sobotu mame velku oslavu tak chystam pomaly veci a musim poupratovat a tak ale hlavne ze je pohoda :wink:

je super ze baby maju vsetko negativne :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz sme online.mame sa fajn dneska sme si boli v borinke opekat bolo super nelinka ma za sebou prvy velky vylet teraz spinka.ninka sa tesila.
5. apr 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SUPER! Vytajte spet:slight_smile:)
My sme tiez od vcera boli u nasich tak bolo krasne celi den sme boli vonku aj dnes :slight_smile:
zajtra uz idem do roboty a baby do skolky
takze nam zacinaju povinnosti:slight_smile:
5. apr 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ninka ide do skolky smartik my byvame kusok od vas ked to zoberiem krizom tak 5 minut.
5. apr 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vikino je od soboty zasa v nemocnici :frowning2: v pistok mu zacali teploty a nicim nesli zrazit. nezabrali ani cipky ani lieky ani syrup dokonca ani studene sprchy. uz ma z toho asi porazi :frowning2: este stale nevedia z coho to ma. zapalove vysledky ma dobre a este cakame na vyrusove :unamused: tak sa tu drzkajte a nech ste zdravi :wink:
6. apr 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj capynka tak to mi je luto aj nasa ninka mala minuli tyzden ale preslo to potom som chytila ja 39 a vyssie este mam kasel sopel a nemam vobec hlas tak som uplne odstavena.zajtra mame poradnu tak som zvedava ako sa dohovorim s lekarkou :confounded:
6. apr 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sisa tak drzim palce nech ti to rychlo prejde.
6. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no namna kaslat hlavne nech sa da vikinko rychlo do poriadku a je tam sam?
6. apr 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej je tam sam. najprv tam nikoho nechcel,teda okrem mna (a ja nemozem) :frowning2: a teraz je mato v robote :unamused:
6. apr 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli ste na opekacke? muselo byt super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem pomaly do postele. dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
7. apr 2009 o 01:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz tu niesom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. apr 2009 o 02:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ano bolo super o 2 tyzdne ideme do zoo.to chodime vzdy taka partia s deckami od nas co ma ninka kamaratky.
7. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vam je super.

vikino je este stale v nemocke. zajtra by mali byt posledne vysledky tak by sme mali byt mudrejsi. este stale mu stupa teplota, ale len do 38,5. :frowning2: tak uvidim zajtra,ale uz by som ho chcela mat doma. je to tam take deprimujuce. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
7. apr 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji. dobruuu noc :pensive: :pensive: :pensive:
8. apr 2009 o 01:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy chudatko.ja si neviem predstavit ze by tam bola ninka a nemohla by som ist s nou.to je nevyhoda 2 deti.dufam ze ja sa s takym nestretnem :frowning2: :frowning2: :frowning2: neboj vsetko bude ok a vikinko bude coskoro s vami doma :wink:
8. apr 2009 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nikde nikto.ja som bola dneska na poradni nelka pribrala 90dkg skoro kilo lekarka vravela ze jej musim davat menej papat uz ma 6120dkg a to ma len 7 tyzdnov.zajtra musim ist na neurologiu lekarka vravela ze mala ma nieco s cievami tak sa bojim ze co mi povedia dufam ze to bol len plany poplach.
8. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute zeny....tak sa hlasim po dlhesej dobe. Mala som tu sestru. Vytvorila som novu diskusiu o chlapcoch...smartik a capy vy by ste tam mohli prispiet...tyka sa to aj vasich suhajov. :wink:
Inac u nas nic nove....zacala som nejako pribrat a mam z toho peknu depku. Stravovanie by aj islo, ale na to cvicenie este stale nemam cas.

Ani si vas nemozem precitat, lebo syn ma tu riadne rozculuje.... :angry: ani 5 minut mi neda.

Sisa citam, ze Nelka pribera, teda je zdrava....tak vam nic nechyba.

Zatial sa majte....to som sa len ohlasila, ze aby ste vedeli, ze som nezomrela... :grinning:

Inak urcite sem asi pred Velkou nocou nepridem, tak hned vam aj zazelam Vesele Velkonocne Sviatky....u nas budu iba cokoladove. V Sobotu ideme na takzvany "Easter Egg Hunt"- na hladanie velkonocnych vajicok. Kazdorocne sa poriada blizko pri nas vo velkom parku. Robi to mesto pre deti- porozhadzuju vajicka po celom parku a decka s kosikmi hladaju...samozrejme vajicka su plne sladkosti.

Caute zatial...
9. apr 2009 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak uz je vikinko doma. konecne je od vcera bez teploty. a diagnoza je:akutny respiracny infekt a funkcny selest

sisa mala bude taka baculka ako nas stanko :grinning: :grinning: :grinning: a co na neurologii vsetko v poriadku?
10. apr 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj capy tak to sme radi ze uz je viki doma.
no my na neurologii nam nevedela nic povedat lebo nevie ci sa naozaj jedna o hemangiom to musi posudit kozna a u nej sme boli o 9,30 povedala ze mame prist po 12,00 tak sme tam znovu prisli a ona ze ordinuju len do 13,00 ze nas nevezme tak som jej povedala ze vsak nam povedala ze mame prist po 12,00 ze mame 7 tyzdnove babo a ona ze no a co ja s tym a zabuchla nam dvere pred nosom.tak sme isli za panom riaditelom ktoreho sme samozrejme nenasli tak lubko pisal cez net staznost.takze diagnoza este nieje znama.
10. apr 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak to je nase zdravotnictvo. no hroza :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: im je vsetko jedno :unamused:
10. apr 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ako?my sme vcera konecne odovzdali stary byt tak mi bolo smutno vsak som tam ninku vychovala :cry: :cry: :cry:
11. apr 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre. akurat sa chystame k nasim :wink: aj nam je vzdy smutno za vecami ktore davame prec :sweat_smile:
11. apr 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy: a co to znamena? Uz je vsetko v poriadku? Alebo este stale sa liecite doma?

sisa29: tak to je krasny pristup k pacientom a este ktomu babatkam....co na to povedat...

No baby, este som to stihla pred sviatkami. Nase uz budu zajtra koncit a vy este len v Pondelok zacinate zit. My mame za sebou ten Easter Egg Hunt...dala som fotky do albumu, tak sa mrknite.
A zajtra este kostol a tu sa Velka Noc konci.
11. apr 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj digysa fotecky su super skoda ze aj tu nieje taky zvyk musi to byt super.
12. apr 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
digysa super fotecky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

este sa liecime doma :unamused:

aj my mame nove fotecky len ich musim este hodit do albumu :wink: :sweat_smile:
12. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a prajeme veselu velku nac a hlavne malo vody nech niesu deturence chore :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. apr 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotky pridane idem pomaly haji. dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
13. apr 2009 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veselu velku noc.
13. apr 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok