Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
2. apr 2009

Ahojte baby! Tak sa hlasim🙂 vysledky su vsetky negativne ,17 aprila ideme znovu na vysetrenie aj na krv tak dufam ze bude vsetko ok.
Vam sa ako dari?
Dlho sa tu nikto neoziva:( ale snad ste vsetky ok

Digysa ako sa mate? Deti su ok??

Sisa este stale nemate net??

Baby su zdravucke??

Capy ako sa dari chlapcom??
uz je konecne pekne teplucko🙂

capy
2. apr 2009

sisa caka kazdym dnom zapojenie

my sa mame fajn a aj to pocasie je uz perfektne tak sa teskame 😉 v sobotu mame velku oslavu tak chystam pomaly veci a musim poupratovat a tak ale hlavne ze je pohoda 😉

je super ze baby maju vsetko negativne 🙂

sisa29
5. apr 2009

ahojte tak uz sme online.mame sa fajn dneska sme si boli v borinke opekat bolo super nelinka ma za sebou prvy velky vylet teraz spinka.ninka sa tesila.

smartik11
autor
5. apr 2009

SUPER! Vytajte spet🙂)
My sme tiez od vcera boli u nasich tak bolo krasne celi den sme boli vonku aj dnes 🙂
zajtra uz idem do roboty a baby do skolky
takze nam zacinaju povinnosti🙂

sisa29
5. apr 2009

no aj ninka ide do skolky smartik my byvame kusok od vas ked to zoberiem krizom tak 5 minut.

capy
6. apr 2009

ahojte vikino je od soboty zasa v nemocnici ☹ v pistok mu zacali teploty a nicim nesli zrazit. nezabrali ani cipky ani lieky ani syrup dokonca ani studene sprchy. uz ma z toho asi porazi ☹ este stale nevedia z coho to ma. zapalove vysledky ma dobre a este cakame na vyrusove 😒 tak sa tu drzkajte a nech ste zdravi 😉

sisa29
6. apr 2009

ahoj capynka tak to mi je luto aj nasa ninka mala minuli tyzden ale preslo to potom som chytila ja 39 a vyssie este mam kasel sopel a nemam vobec hlas tak som uplne odstavena.zajtra mame poradnu tak som zvedava ako sa dohovorim s lekarkou 😖

capy
6. apr 2009

ahoj sisa tak drzim palce nech ti to rychlo prejde.

sisa29
6. apr 2009

no namna kaslat hlavne nech sa da vikinko rychlo do poriadku a je tam sam?

capy
6. apr 2009

hej je tam sam. najprv tam nikoho nechcel,teda okrem mna (a ja nemozem) ☹ a teraz je mato v robote 😒

capy
6. apr 2009

boli ste na opekacke? muselo byt super 🙂 🙂 🙂

capy
6. apr 2009

no idem pomaly do postele. dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
7. apr 2009

uz tu niesom 😅 😅 😅

sisa29
7. apr 2009

ahojte ano bolo super o 2 tyzdne ideme do zoo.to chodime vzdy taka partia s deckami od nas co ma ninka kamaratky.

capy
7. apr 2009

no vam je super.

vikino je este stale v nemocke. zajtra by mali byt posledne vysledky tak by sme mali byt mudrejsi. este stale mu stupa teplota, ale len do 38,5. ☹ tak uvidim zajtra,ale uz by som ho chcela mat doma. je to tam take deprimujuce. ☹ ☹ ☹

capy
7. apr 2009

idem haji. dobruuu noc 😔 😔 😔

sisa29
8. apr 2009

capy chudatko.ja si neviem predstavit ze by tam bola ninka a nemohla by som ist s nou.to je nevyhoda 2 deti.dufam ze ja sa s takym nestretnem ☹ ☹ ☹ neboj vsetko bude ok a vikinko bude coskoro s vami doma 😉

sisa29
8. apr 2009

no nikde nikto.ja som bola dneska na poradni nelka pribrala 90dkg skoro kilo lekarka vravela ze jej musim davat menej papat uz ma 6120dkg a to ma len 7 tyzdnov.zajtra musim ist na neurologiu lekarka vravela ze mala ma nieco s cievami tak sa bojim ze co mi povedia dufam ze to bol len plany poplach.

digysa
8. apr 2009

Caute zeny....tak sa hlasim po dlhesej dobe. Mala som tu sestru. Vytvorila som novu diskusiu o chlapcoch...smartik a capy vy by ste tam mohli prispiet...tyka sa to aj vasich suhajov. 😉
Inac u nas nic nove....zacala som nejako pribrat a mam z toho peknu depku. Stravovanie by aj islo, ale na to cvicenie este stale nemam cas.

Ani si vas nemozem precitat, lebo syn ma tu riadne rozculuje.... 😠 ani 5 minut mi neda.

Sisa citam, ze Nelka pribera, teda je zdrava....tak vam nic nechyba.

Zatial sa majte....to som sa len ohlasila, ze aby ste vedeli, ze som nezomrela... 😀

Inak urcite sem asi pred Velkou nocou nepridem, tak hned vam aj zazelam Vesele Velkonocne Sviatky....u nas budu iba cokoladove. V Sobotu ideme na takzvany "Easter Egg Hunt"- na hladanie velkonocnych vajicok. Kazdorocne sa poriada blizko pri nas vo velkom parku. Robi to mesto pre deti- porozhadzuju vajicka po celom parku a decka s kosikmi hladaju...samozrejme vajicka su plne sladkosti.

Caute zatial...

capy
10. apr 2009

ahojte tak uz je vikinko doma. konecne je od vcera bez teploty. a diagnoza je:akutny respiracny infekt a funkcny selest

sisa mala bude taka baculka ako nas stanko 😀 😀 😀 a co na neurologii vsetko v poriadku?

sisa29
10. apr 2009

ahoj capy tak to sme radi ze uz je viki doma.
no my na neurologii nam nevedela nic povedat lebo nevie ci sa naozaj jedna o hemangiom to musi posudit kozna a u nej sme boli o 9,30 povedala ze mame prist po 12,00 tak sme tam znovu prisli a ona ze ordinuju len do 13,00 ze nas nevezme tak som jej povedala ze vsak nam povedala ze mame prist po 12,00 ze mame 7 tyzdnove babo a ona ze no a co ja s tym a zabuchla nam dvere pred nosom.tak sme isli za panom riaditelom ktoreho sme samozrejme nenasli tak lubko pisal cez net staznost.takze diagnoza este nieje znama.

capy
10. apr 2009

sisa tak to je nase zdravotnictvo. no hroza 😠 😠 😠 😝 😝 😝 im je vsetko jedno 😒

sisa29
11. apr 2009

ahojte tak ako?my sme vcera konecne odovzdali stary byt tak mi bolo smutno vsak som tam ninku vychovala 😢 😢 😢

capy
11. apr 2009

dobre. akurat sa chystame k nasim 😉 aj nam je vzdy smutno za vecami ktore davame prec 😅

digysa
11. apr 2009

capy: a co to znamena? Uz je vsetko v poriadku? Alebo este stale sa liecite doma?

sisa29: tak to je krasny pristup k pacientom a este ktomu babatkam....co na to povedat...

No baby, este som to stihla pred sviatkami. Nase uz budu zajtra koncit a vy este len v Pondelok zacinate zit. My mame za sebou ten Easter Egg Hunt...dala som fotky do albumu, tak sa mrknite.
A zajtra este kostol a tu sa Velka Noc konci.

sisa29
12. apr 2009

ahoj digysa fotecky su super skoda ze aj tu nieje taky zvyk musi to byt super.

capy
12. apr 2009

digysa super fotecky 🙂 🙂 🙂

este sa liecime doma 😒

aj my mame nove fotecky len ich musim este hodit do albumu 😉 😅

capy
12. apr 2009

a prajeme veselu velku nac a hlavne malo vody nech niesu deturence chore 😉 🙂 🙂 🙂

capy
12. apr 2009

fotky pridane idem pomaly haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

sisa29
13. apr 2009

veselu velku noc.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre