Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
27. apr 2009

cafte baby tak ja som uplne na nervy vcera sa nam ucpal odpad mame vsade plno spinavej vody plnu vaniu no hruza smrad jak v opicinci teraz to lubko robi nop nejde mu to som zvedava jak sa zas okupeme ja som bola dneska nastastie u babky celi den zajtra ma cakaju kramare kozna a o jednej mame poradnu.som zvedava na miery.

neuverite ale nelka sedi v hojdacke a pozera televizor.vizera ze ju to zaujima ani ustocka nezavrie. 😀 😀 😀

sisa29
28. apr 2009

ahojte no baby kde ste my sme mali dneska poradnu nase miery 6780h a 62cm.lekarka vravela ze nelinka je moc sikovna a ze vizera ako 5 mesacne babo 😀 😀 😀

capynka a ty co???kde si???

sisa29
28. apr 2009

SLOVENSKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

capy
28. apr 2009

ahoj sisa tu som. kukala som hokej. hroza 😝 😝 😝 a cez vikend som bola u nasich tak som pri compe ani nebola 😅

pekne miery mate 😉

my sme cele dni vonku. ale od pondelka uz dam vikina asi do skolky tak si to uzivame 🙂 🙂 🙂

capy
28. apr 2009

idem haji 😔 😔 😔

digysa
29. apr 2009

smartik, sisa: tak vy ste sa uz aj nazivo videli? Mne to stale inak nejde do hlavy, ze z celeho kona tu mame iba 3 matky s detmi, ktore sa narodili v septembri..... 😒
Ja sa s vami mozem stretnut tak v roku 2010...az sa dozijeme.... Tento rok pride na prazdniny cela moja familia, tak sa domov nechystam.

Mama mi hovorila o hokeji...no nic...bieda. Musim zistit, ci to aj tu nejaky sportovy kanal nedava, lebo tu je iba NHL a nic ine ich nezaujima....

My mame od piatku vracanie a hnacky...cela rodina, okrem mna. Decka su uz z najhorsieho vonku, ale manzela to chytilo az dnes...este ze ten sa vie vyvracat pekne do "kybla" a nemusim po nom nic upratovat 😀 😝 😀 Zato po deckach som prala tusim 3 dni vkuse...

U nas pocasie super...zatial este nemame velku vlhkost...iba slnko a nejakych 27-28 stupnov. Tak sa v zahrade spliechame z hadicou.... 🙂

sisa29
29. apr 2009

capy no konecne som myslela ze sa namna hnevas.

dygisa ahoj no ja poznam osobne aj capy sedela som s nou v jednej lavici na strednej 😀 😀 😀

pocasie je tu otrasne strasne fuka aj ked je vonku 22 stupnou aj tak je nechutne mne vcera skoro odfuklo kocik.

mas krasne motto az teraz som si ho vsimla 😀 😀 😀

skus si pozriet hokej na nete my tak kukame stranky z holandska kde ma moj manzel dceru.

no a rok 2010 je za dverami mne to teraz tak strasne rychlo uteka ze si ani neviete predstavit.

ozaj teraz som sa zobudila nelka este hajka dneska sme to niak potiahli.

ale v noci som bola dlho hore snivalo sa mi ze moj manzel vyskocil z 9 poschodia a zabil sa no strasne aj som si poplakala taky zivi sen som uz davno nemala.

capy
29. apr 2009

sisa nehnevam sa. 🙂 🙂 🙂

sisa29
30. apr 2009

ahojki.tak ako babizne?my v pohode nelinka este hajinka ninka uz je v skolke dneska isla na siedmu lebo lubko musel skorej do roboty.

no co hovorite na tu prasa chripku???to je strasne ake vselijake chorobi su.chlovek aby sa bal

capy
1. máj 2009

cely tento svet sa pomaly blizi k zahube a mozme si za to samy 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹

sisa29
1. máj 2009

hlboka myslienka capynka

capy
1. máj 2009

no tomu ver 😅

mas zaujimavu foto v pase 😉

co si sa tak rychlo odhlasila z gmailu?

sisa29
2. máj 2009

ahojte pekny vykend vam prajem vyzera to tak ze sa budeme nudit doma ked je take super pocaSIE

capy ked si neodpisovala tak som si zapla panelak na nete a zaspala som

sisa29
4. máj 2009

no halo zeny kde ste vsetky?co si tu budem pisat sama sebe?

ahoj siska ako sa mas?co mas nove?ako sa ma ninka a nelinka?

sisa29
4. máj 2009

jej ahoj sisa mam sa fajn aj babizne sa maju dobre ninka sa dneska akurat v skolke fotila tak sa tesim na fot.

sisa29
5. máj 2009

ahoj sisa uz ste hore?ja ano akurat idem poupratat a potom na prechadzku.

sisa29
5. máj 2009

to si tu fakt mam pisat sama zo sebou?vsak som teraz jak pako.este namna admin zavola psychiatriu
😠 😠 😠

smartik11
autor
5. máj 2009

Neboji Sisa! Sme tu len moc nestihame🙂) ved vies stale ten isty problem"malo casu" 😀 😀

sisa29
5. máj 2009

no vsak ja si tu popisem aj sama.capy sa od nas niak odpojila ci co

capy
5. máj 2009

neodpojila som sa 😅 len mato ma dovolenku a tak stale niekde lietame a tak nestiham 😅 😅 😅 dnes sme boli v piestanoch. bolo super,vcera sme boli v madarsku a tak pobehujeme. kedy sa konecne stretneme?

sisa29
6. máj 2009

jej capy vitaj tak to je super ze mate tatina doma aj my by sme chceli.neviem kedy sa uvidime.teraz mame niake veci naplanovane na tie 3 dni tak som zvedava ze ci to vijde

sisa29
6. máj 2009

capynka dakujeme za navstevu sme sa potesili.

capy
6. máj 2009

sisa aj nam bolo super 🙂 🙂 🙂

sisa29
8. máj 2009

ahojki.no dneska som este hore boli ma zas zub.dufam ze to do zajtra prejde ideme na zeleznu je tam pochod mamiciek ideme dufam urobit svetovi rekord.ak sa niektora pridate dajte vediet

sisa29
10. máj 2009

kraaaaaaasny den matiek mamicky

digysa
10. máj 2009

sisa29: dakujeme...

Ja som bola v piatok vonku s jednou kamoskou. Dlho sme sa nevideli....no to dopadlo....Do rana do 2:30 sme flamovali....a v sobotu som mala cely den migrenu...boloseti havy to neboli. To bolo nieco hrozne. Uz asi tak skoro pit nepojdem. Ale zato sme boli pozvane na par drinkov, tak to potesi....ze sa este pacime niekomu (matky s detmi 😅 ).
Manzel bol doma s detmi a v sobotu sa cely den okolo mna tocil.... Dnes sme boli vsetci na obede aj s jeho rodicmi...oslavovali sme den matiek. To su moje spravy.... 😎 😀

smartik11
autor
10. máj 2009

Digysa super 😵 😵 😵 😵 Dobre si spravila ze si bola trohu sa odreagovat 🙂 My sme boli u nasich od vcera trohu sme relaxovali ,odihovali,opalovali a tak podobne ,tento vikend tak rychlo utekol ani neviem kedy🙂) ale co uz chlavne ze je uz pekne teplucko da sa byt celi den mimo🙂

Ozaj KRSNY DEN MATIEK VSETKYM TUNA PRITOMNIM DAMAM🙂)

Dufam ze ste si ho riadne uzily s detickami a clenmy rodiny🙂

My Ano🙂)
Pekny vecer prajem vsetkym Maminkam SISE,Capy aj Digyse🙂)

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
10. máj 2009

baby dakujem aj ja vam zelam krasny den matiek

my sme boli cez viken u nasich na zahrade. opekali sme, sadili a tak.... bolo super len skoda ze tatino je v robote 😒

digysa super si si uzila 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
10. máj 2009

digysa aj ja chceeeeem.no len u nas to nepojde tak skoro este kojim nelinku.

my sme vcera boli na mile pre mamu a dneska sme boli v zoo.

pozdravujem vsetky

capy
10. máj 2009

sisa aj my ta pozdravujeme 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre