Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
19. máj 2009

hej mali.

dakujeme za zubok 😉

a vsetko naj nelke k vymesaciu 🙂 🙂 🙂

sisa29
20. máj 2009

dakujeme

capy
20. máj 2009

nieje zaco. kedy sa uvidime? 😉

capy
21. máj 2009

dobreee ranko. dnes bude zasa krasne 😎 😎 😎

sisa29
21. máj 2009

ahojki no dneska ma byt 30 stupnov tak sa asi roztopim a to som rano dostala damsku navstevu ach boze.

capy neviem kedy sa uvidime teraz je lubko stale v robote.

capy
21. máj 2009

vsak ked bude mat volno tak daj vediet 😉

my sme boli vonku s novou kamoskou. bolo super a tomino o 11,15 odkvecol,tak som ho len prelozila do postele a haji dalej 😀 😀

sisa29
21. máj 2009

capy super ze ste dosli.len sa mi zdalo ze si bola niaka bez nalady

capy
22. máj 2009

sisa aj my sme vas radi videli. ale nie len som toho uz mala dost. nevies kde sa daju kupit take nesfukajuce sviecky dik

sisa29
23. máj 2009

ahoj vsak v hrackarstve.

capy
25. máj 2009

dik kupili sme v cukrarni. kde ste vsetky?

sisa29
26. máj 2009

tu sme len mne osobne sa nechce ani pisat.som s toho tepla niaka onicom 😒

capy
26. máj 2009

tak oddychuj 🙂 🙂 🙂

sisa29
27. máj 2009

ahojte.tak capynka pozeram ze sme tu iba my dve.
ako sa mas?ja som niaka prechladnuta mam ucpany nos ide ma porazit

capy
27. máj 2009

my sa mame celkom fajn. akurat tomino ma este sopliky z tych zubkov 😒

no neako je tu pusto. esteze sme tu my 😀 😀 😀

sisa29
27. máj 2009

no to hej.smartik tu uz dlho nebol.asi ma vela roboty tak nestiha.

capy
27. máj 2009

asi. aj ja uy pomaly padim. idem pre vikina do skolky

sisa29
28. máj 2009

cafte baby tak som chora ide ma porazit akurat teraz ked cez vykend sme mali plany na MDD.dufam ze sa uzdravim. 😢

capy
28. máj 2009

sisa tak skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

sisa29
29. máj 2009

ahojte.
ja som bola dneska s nelkou u doktorky ma zelene huste sopliky ani dychat nemohla poriadne ani papat uz nechcela.dostala antibiotikove kvapky a ked neprejde do tyzdna tak ideme na vytery nakolko kamoskyna mala ma potvrdeneho pneumokoka tak ci nahodou sme to nechytili my.dufam ze nie.

capy
29. máj 2009

sisa drzim palce nech to nieje pneumokok ☹ ☹ ☹ a nech sa z toho nelka rychlo dostane

digysa
30. máj 2009

Caute baby....tak ja nestiham este viac ako pred tym...este som si navarila dalsiu aktivitu...dala som maleho na tenis...
Je prilis aktivny, uz mu ani vybehnutie do parku nestaci....tak musim to nejako riesit, aby nepozeral iba telku.

Nam sa uz skoncil skolsky rok...teraz bude chodit do letneho tabora na 4 hodiny denne. A este som zistila, ze moj syn ma rad varenie....stale mi chce pomahat v kuchyni...neviem ho odohnat, tak mu davam pracu ako "miesaj mlieko v miske" a pod. 😀

sisa29: dufam, ze nelka bude v poriadku....

capy: videla som tvoje fotky na picasse. Omylom som klikla na marcovky a bol tam tvoj posledny odkaz, na tvoje fotky...Pocuj, ty si nejako schudla po porode....vsimal som si to podla dvoch fotiek....jedna z Tomasovho krstu a druhu z tych najnovsich... Ci sa mi to iba zda? 😎

sisa29
30. máj 2009

digysaaaa ahooooj.uz som myslela ze si na nas zabudla.no myslim ze jej soplik ustupuje tak to bude asi v pohode.
dneska sme boli v avione ze den deti no hroza zaprve sa vsetko platilo za druhe milion ludi no potom sme isli do vlakoveho muzea tam bolo pekne ninocka pokukala stare auta a vlaciky.
jasne ze capy schudla to len mne niak nejde dole ale asi sa neni co cudovat ked teraz tlacim keksik 😀 😀 😀

digysa
31. máj 2009

sisa29: len si daj....ja som tiez tlacila....ja som zacala byt nejako na sladke....ked dam synovi, tak dam aj sebe 😉
Inak to vlakove muzeum vam teda zavidim....moj syn by tam asi spal....on je hotovy do vlacikov, aut, poziarnickych aut a pod. My sme asi pred pol rokom raz boli na vlakovej vystave, ale to boli tie miniaturne vlaciky, zberatelske. Boli tam rozne miniaturne mesta a dedinky....velmi pekne to bolo....Jack tam len sedel a pozeral a nevedel oci od toho odtrhnut....

a smartik sa kde nachadza???

digysa
31. máj 2009

Inak nasla som dalsiu mamicku, co ma syna narodeneho v septembri 2005. Vola sa briketa a zije tiez v USA. Musim jej povedat, aby sem dosla hodit par riadkov.... 😝

sisa29
31. máj 2009

no jasne digysa zavolaj ju k nam ked vie poo slovensky 😀 😀 😀 ja na reci moc niesom

capy
1. jún 2009

ahojte. my sme boli na vikend u nasich. MDD sme neabsolvovali ziadne. bolo hnusne pocasie a nakupne centra sme nechceli lebo som vedela ze tam bude milion ludi 😝 😝 😝

capy
1. jún 2009

digysa nieco som schodla ale este niesom na svojej vahe pred tehu 😉 aj ja lubim sladke 😵 😵 😵

smartik11
autor
1. jún 2009

AHOJTE!!! POCTIVO SA HLASIM🙂)

Sme na dovolenke mimo slovenska od minuleho tyzdna 🙂 vratime sa cez vikend🙂

Citam tu ze mate zdravotene problemi:( aj my sme na tom tak ze odkedy sme isli prec tak baby kaslu jedna radost ,maju aj soplik ale na stastie nie je az tak strasne

Pozeram ze mate nove fotecky budem musiet pridat aj ja nejake ale az ked budeme doma🙂
[pcasie mame trohu desne stale prsi kazdy den:( ale dnes je aspon trohu teplejsie doteraz bolo aj hladno:(

SRDECNE POZDRAVUJEME VSETKY DETICKY AJ MAMINY 🙂)

K MDD VSETKO LEN TO NAJ....

Cainarky🙂) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
1. jún 2009

ahojte jej tak vidim ze sme sa tu opet pekne zisli.mame sa celkom obstojne sople kasel su ale nic ine

VSETKYM DETICKAM KRASNE MDD

capy
1. jún 2009

krasne MDD prajeme 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre