Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
1. jún 2009

jej dalsiu stranu sme nacali

capy
1. jún 2009

no si predstav 😀 😀 😀

capy
2. jún 2009

dobre ranko. tak mi sme uz odviezli vikina do skolky. zledli sme puding a siniminisi a pomaly pojdeme von. 😉

sisa29
2. jún 2009

ahojte.dneska pila nelka prvy krat nutrilon.mam strasne malo mliecka a ona je stale hladna tak som jej trosku dala no spala 5 hodin

capy
2. jún 2009

sisa uz som myslela ze dnes tu nik nieje 😉 mne tomino nechce UM. mozno preto ze nevie pit z flasky 😉 skusim mu dat do pahara zo slamkou

a ako jej chutilo?

sisa29
2. jún 2009

zblajzla to ako malinu dokonca mam pocit ze jej 160ml nestacilo

ja som tu cely den len dnes som mala navstevny den mala som gratulantov

capy
2. jún 2009

jej ja som na teba uplne zabudla. vsetko len to naj k 18-tim narodeninam. a nech ta vsetci posluchaju 🙂 🙂 🙂

sisa29
3. jún 2009

jej capy dakujem ale k 18-tinam?kiezby.uz si pripadam niak staro co bude o 5 rokov

capy
4. jún 2009

sisa neviem mozno chytis druhy dych 😉

sisa29
5. jún 2009

ahojte tak ja mam dneska ninku doma maly sme ist na vytery ale akosi sme zaspali tak ideme az v pondelok no horsie je ze nelka ma soplik a kasle tak nas nebudu moct zaockovat v utorok na poradni porazi ma.
a vy sa mate ako?

predpoved na vykend je otrasna tak asi budeme my doma nas tatinko aj tak robi ☹

prajem vsetkym krasny vykend

capy
5. jún 2009

ahoj sisa my mame tatina tiez v praci. ale ja idem zajtra k nasim. my sme nastastie celkom zdravi.

prajem pekny vikend 🙂 🙂 🙂

sisa29
7. jún 2009

cafte tak aj ninka aj nelka su dost chore rano idem k lekarke a na vytery uz som zufala nelinku som musela celu noc odsavat dusila sa no a kasel ma taky ze dovidenia a ninuska tiez nemoze dychat a ma strasne zapalene ocka kuriatko moje

capy
7. jún 2009

sisa tak sa rychlo uzdravte. a nech sa babam lepsie spinka ☹ ☹ ☹

sisa29
8. jún 2009

ahojki tak sme boli u lekarky ninka ma zapal ocnych spojiviek dostala antibiotika nato a na kasel sirup tak snad ten pomoze aj jej aj nelke tej robila aj vyteri kvoli kokom tak v stredu maju byt niake vysledky tak som zvedava. 😨

capy
8. jún 2009

dofam ze vysledky na koky budu v poriadku ☹ a zelam skore uzdravenie

aj my sme boli dnes u dokiny. vikino sa mi stazoval ze ho boli usko tak sme si boli pre sprievodku na usne 😒 tak uvidim ci tam nieco bude 😨

sisa29
9. jún 2009

jaj capy uska zas.no to je neprijemne ja som tym trpela cele detstvo huuuj.

capy
10. jún 2009

uvidim co mu zisti. ideme v piatok. ale viki mi hovori ze uz ho neboli. ale radsej mu to necham skontrolovat 😉

sisa29
10. jún 2009

ahojte tak mame vysledky nelinka ma stafilokoka a moraxilu tak zajtra nam predpise antibiotika

capy
10. jún 2009

chudatko. zelame skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

sisa29
10. jún 2009

dakujeme ☹

sisa29
12. jún 2009

ahojki.
capy tak ako na usnom?

baby a kde ste vsetky?

smartik11
autor
12. jún 2009

Ahojte!
tak ja nejak nestiham sa ani ukazat stale som unavena z prace a na pc uz mi nezostava cas:(
citam ze Nelka ma zdravotne problemi,chudatko male dufam ze bude coskoro ok
My ideme pondelok na Kardilogiu vysetrenie v 3,5 roku tak som zvedava ako to zvladneme lbo idem sama s nimi dufam ze budu mat baby trpezlivost cakat 🙂

Pozdravujeme vas a skore uzdravenie🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
13. jún 2009

jej smartik ahoj tak daj vediet potom ako ste dopadli.

no nasa nelka to ma horsie ale lekarka vravela ze by to malo ustupit do 3 dni po antibiotikach ale ocko ma strasne chudatko cele ho ma hnisave a to jej davam uz 5 dni antibioticke kvapky.ak to neprejde do pondelka tak pojdeme k ocnej radsej. vsak aj tak jej maju cistit tie ocne kanaliky

capy
14. jún 2009

ahojte my sme boli na tych kramaroch. vikino ma nepocuje, niekedy. tak som mu bola dat skontrolovat uska. tak mi povedali ze naozaj nepocuje, teda pocuje slabsie. a poslali nas na -1 kde mu kontrolovali nosne mandle, lebo ze to moze mat vplyv a budu mu ich vyberat. a dufam, ze to bude uz vsetko. lebo ak sa mu ani potom ten sluch nezlepsi, tak mu ich budu zasa musiet operovat ☹ ☹ ☹ a najlepsie natom je ze najblizsi volny termin maju az 7.8. 😠 😠 😠 ale mame tam znameho chirurga tak snad mu to spravia skor. zajtra budem vediet ☹

sisa29
15. jún 2009

capynka ahoj to mi je moc luto ale tak snad to bude dobre po tym mandlach

no my sme este doma stale nelinka ma antibiotika tak aj vela spinka aj ocka jej este tecu chudatko moje ninka uz je lepsie ale este pokaslieva a tie ocka ma este take ine ako obycajne

capy
15. jún 2009

tak vikino ide uz tento piatok na kramare. taka som rada ze nam to vybavil. zajtra ideme na krv. a tomino ide v piatok prvy krat zubarke tak som zvedava ako ten piatok zvladneme ☹

nelke a ninke skore uzdravenie

sisa29
15. jún 2009

capy to je super ze tak skoro

capy
15. jún 2009

aspon jedna pozitivna sprava 😒

sisa29
16. jún 2009

a inak ako sa mate?

capy
16. jún 2009

tak odbery sme celkom zvladli. brali mu do styroch skumaviek. ☹

inak sa mame celkom fajn. nic nove vsetko po starom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre