Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
18. jún 2009

a zasa nikto

smartik11
autor
18. jún 2009

Ahojte baby!
tak uz som sa konecne dostala k pc Nuz boli sme u usneho baby maju vsetko ok teraz 23 pojdeme k imunologicke tak som zvedava co si zas najdu na nas
Dnes mam blby den 😒 😠 😖 maximalne nic sa mi nedari ,Baby budu hodievat do skolky aj pocas prazdnin az v auguste budem s nimi doma ja posledne 2 tyzdne,ucitelky mi nabalili tolko sekov ze ani cela vyplata mi nestaci na 4 mesiace a vsetko naraz ze vraj mi to bude potom v septembri odpocitane ale do septembra budeme sa "past" na luke

Baby dufam ze aspon vy mate lepsie dni 😉

pozdravujem vas!

capy
18. jún 2009

tak uz sme pobaleni a rano startujeme. tak nam drzte palce nech to vsetko dobre dopadne ☹ ☹ ☹

sisa29
19. jún 2009

ahojki.
smartik ja mam v poslednom case den blbec skoro stale.tie seky no to je hruza
mne nechceli ninku zobrat do skolky cez prazdniny lebo ze ked som na materskej tak nemam narok

capynka drzim palce daj hned vediet.

my sme boli vcera na kontrole tak uz sme zdrave na ockovanie ideme az 29 juna tak dovtedy by sme nemali ochoret takze sa musime vyvarovat vecsim davom ludi a hlavne dei.uz ma poraza takto dlho som doma este nebola.

smartik11
autor
19. jún 2009

ahojte!
Tak capy ako ste dopadli??? je vsetko ok??

Sisa je to nespravodlive lebo ked aj tak skolka funguje mali by deti si nechat ,ved aj tak zaplatis za to ,nie je skolka zadara 😠 A drzim vam palce pri ockovani🙂

My pojdeme 23 k imunologicke dnes som bola u dr.pre vsetky tlaciva uz mam nocnu moru z toho vsetkeho

Prajem vam prijemny vikend a dufam ze sa dozviem len dobre spravy 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
19. jún 2009

baby pekny vykend dufam ze sa zas pokazi pocasie

capy
19. jún 2009

ahojte. tak mi sme to celkom dobre zvladli. len vikino ma este teplotu tak dufam ze do rana prejde ☹ ☹ ☹

mi ideme s tominom na ockovanie v stredu 😒

sisa mna sa pytali ci bude viki chodit cez prazdniny do skolky 😕

sisa a asi ta sklamem nieco sa sem vali. ja len dufam ze to nebude cely vikend.

capy
20. jún 2009

zasa pusto 😒 tak mi sme cely den bez teploty. tak dufam ze to bude ok.

dnesny den bol dlllhy. cely den sme boli doma koli vikinovi. ☹

sisa29
21. jún 2009

capy ahoj no to poznam ja som bola doma 2 tyzdne vkuse s obidvoma a des.a ked si predstavim teraz 2 mesiace tak ma az pot zalieva

capy
22. jún 2009

preco dva mesiace?

capy
22. jún 2009

myslis koli prazdninam? vsak to nebudete cely den doma zavreti 😅

sisa29
22. jún 2009

ahoj no vsak viem ale aj tak to bude ine nez ked chodi do skolky

capy
22. jún 2009

ale v poho. a co inak nove? ako baby?

my sme sa pred chvilkou vratili. boli sme pre tatina na koncerte DM. chudak cely zmokol ☹ ☹ ☹

sisa29
23. jún 2009

ahoj ale ani sa nepytaj.celu noc som bola hore boli ma strasne zub ani lieky mi nezaberaju som uplne hotova.a ja sa tak strasne bojim zubara ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

capy
23. jún 2009

aj mna pobolieva a k zubarovi sa uz chystam rok 😅

sisa29
24. jún 2009

no ja sa moc nechystam ale asi budem musiet

capy
24. jún 2009

tak drzim palce 😉

smartik11
autor
24. jún 2009

Jej baby !! ahojte!
nuz aj ja som vcera absolvovala Zubarske kreslo🙂) vrtala mi jeden zub osmicku ale poviem vam ze to bola desna bolest,ani si nepametam kedy na posledy ma tak bolel zub"nastastie"az rano ma to preslo🙂
Tie zuby vedia byt dobre potvory 😉 😉 😉
v dnesnej dobe sa oplati byt ZUBAROM su to neskutocne palky 😒 😒 😒 😒

Tak ako ste dopadly ???

Sisa uz si doma ??zub je ok??

u imunologicke sme vybavily vsetko od septembra baby budu brat nieco na posilnenie imunity a v decembry pojdeme na alergycke testy tak som zvedava co vsetko najdu alebo nenajdu 😉

sisa29
24. jún 2009

smartik ahoj ako super ze sme sa stretli len keby si nesla do prace.
no to ma spravdu vsetci co chodia k zubarovui tak hovoria kolko to stoji keby to aspon za tie peniaze nebolelo.

capynka ako???tatinkovi sa pacilo na depeche?aj lubko chcel ist len sme uz nestihli listok

capy
24. jún 2009

ahojte

tatinkovi sa pacilo len trosku zmokol 😅 😅 😅 boli sme potom prenho 😉

my sme dnes boli u dokiny na ockovani a miery mame ako modelka 9060g 83cm 😉 inak vsetko ok. potom sme boli v dubravke predat kocik. tak uz mame len dva 😅

sisa29
25. jún 2009

jej capy fakt ako model.nasa nelka ma 8kil a ma len 4 mesiace 😀 😀 😀 je to nas tucko.lekarka normalne nechapala.v pondelok ideme aj my konecne na to ockovanie.

capy
25. jún 2009

v pondelok drzim palceky na ockovani 😉

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

sisa29
26. jún 2009

ahojki.tak nelinka je zas chora.vcera vecer sa s kaslu az dusila dnes som bola u detskej dostala sirupcek a kvapky a poslala ma na ocne nakolko jej zas tecie ocko a nakoniec sme sa dopatrali ze nelka je chora stale s toho ocka to jej steka ten hnis cez nostek na priedusky tak 7.jula ideme na prepichovanie tych kanalikov ocnych a potom by zevraj mal byt uz klud.

capy
26. jún 2009

sisa tak drzime palceky ☹ ☹ ☹

my sme dnes boli na kramaroch na kontrole. ma to zahojene a o tri tyzdne mame prist skontrolovat tie uska.

sisa29
27. jún 2009

NO TAK SUPER.ja dufam ze sa tie ocka urobia na prvy krat lebo ze niekedy to treba opakovat.

smartik11
autor
28. jún 2009

Ahojte baby! pozeram ze deticky maju problemi to je mi luto ved stale sa nieco najde to je jak u nas ked si uz myslim ze uz sme z toho vonku zas sa nieco objavy ☹ ☹ ☹ ☹
Drzim vam palce a skore uzdravenie🙂

Prijemny buduci tyzden aspon to pocasie by sa uz malo spamatat 😝 😝 😝
Vcera sme boli na Apollo den a stale prsalo az ku koncu sa vyjasnilo takze deti sa tesily ze sa mozu prehadzat po dazdi 😒 😒

capy
28. jún 2009

ahojte my sme boli vcera u nasich a dnes v rakusku v neuesiedle am see. bolo super vikino sa dokonca aj nechtiac okupal 😀 😀 😀

sisa dufam ze sa to podari na prvy krat

sisa29
29. jún 2009

nechtiac???
baby ja som chora mam zdurene uzliny neviem prehltat a ked sa mi to podari tak ma bolia strasne usi.
a aby mi nechybalo tak ninka celu noc 38 horucku tak neviem co to bude.
nela stale kasle a sopli tak neviem ci nas dnes zaockuju
krasny tyzden prednami.porazi ma ☹ ☹ ☹

capy
29. jún 2009

sisa boze kedy uz budete zdravi ☹ ☹ ☹ tak zelam skore uzdravenie ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre