• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrovky 2005. Pridajte sa

19. januára 2012 
ponukla sa mi sama v teme blavacky :wink: len mi ideme uz tuto sobotu a jej nikde :unamused:
8. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra vybavim
8. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem ti vdacna :wink:

a co nove?
8. júl 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nist zajtra idem k lekarovy zas mam uzliny jak hovado a to som v utorok dobrala antibiotika a vracam a kakam tak som niaka nahovno

a vy?
8. júl 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji dobru noc
8. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okrem toho ze sa chystame na svadbu

tominovi prave vysiel 12 zubok

beham este po obchodoch a kupujem si darceky co som dostala eurace na narodky. dnes som si chcela kupit take vysoke slapky ale nikde nemali, alebo ked mali tak nemali moje cislo :unamused:
8. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO PEKNE KEDY SI MALA NARODKY?JA UZ SI TO NEPAMETAM.
9. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nedelu :wink:
9. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy tak vsetko naj naj naj hlavne vela lasky a ostatne pride samo.a nech ta ty tvoji chlapy posluchaju :grinning: :grinning: :grinning:
9. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa dakujem :wink: :wink: :wink:
9. júl 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej Capy! Tak sa pridavam aj ja! VSETKO LEN TO NAJLEPSIE DO ZIVOTA TI PRAJEME , VELA ZDRAVIA STASTIA A LASKY:slight_smile:)
9. júl 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy vybavene?
9. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smartik dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

sisa vybavene. dakujem :wink:
9. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji. dobruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive:
10. júl 2009 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte zenulky.tak ja som mala otrasnu noc mala som hnacku myslela som ze umieram ale uz je dobre.akurat sa chystam mame damsku jazdu ideme si sadnut par mamiciek na kavicku a pokecat.zajtra dam info ako bolo.
10. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak vcera vecer bolo super prisla som o pol jednej domov a vypila som 4 dcl vina bieleho.taka som oddychnuta :grinning: :grinning: :grinning:
11. júl 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak ti bolo super

my sa uz pomaly chystame na svadbu :wink: :wink: :wink: tak sa tiez snad zabavim a oddychnem :wink:
11. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ahoj SISA! Tvojej Ninuske vsetko len to najlepsie do zivota prajeme ,vela zdravicka a velku pusinku:slight_smile:)
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Capy dufam ze si sa na svadbe dobre bavila a trohu relaxovala potom pridaj ak budes mat fotecky:slight_smile:
11. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki.

smartik kraaaaaaaaaaaasne dakujeeeeeeeeeeeeeeeme za Ninusku.

capy ako bolo?
12. júl 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no halo kde ste vsetky?

capy jaK BOLO?co este dospavas opicu??? :grinning: :grinning: :grinning:
13. júl 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak my sme uz doma. svadba bola super. celkom sme sa zabavili. deti isli o pol devietej k babke a dedkovi a my sme ostali do tretej do rana. tomino celkom dobre zvladol prvu noc bez maminy. raz sa zobudil a vykrikoval mama mama mnam mnam. tak mu dala babka napit, trosku ho hladkala a asi po pol hodinke zaspal. a potom sa zobudil az o pol stvrtej ale to som uz bola pri nom. :wink: spat som sla o stvrt na pat a o deviatej som mala budicek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

sisa opicu? vsak ja som sofer :wink: vipila som im vsetku vineu. o pol druhej mi casnik prisiel povedat ,ze je mu luto ale vinea uz nieje :sweat_smile:
13. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiha aka krasna rodinka.
14. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Capy! Super fotecky! vidno ze ste sa dobre bavily:slight_smile:) parada Chlani boli fesaci obidvaja aj tvoje satecky sa mi pacia:slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes sme boli na kupku v hainburgu. bolo super, ale v detskom bazeniku sa mi zdala trochu studena voda :sweat_smile:
14. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo kde ste vsetky?
ja som bola vcera aj pred vcerom na zlatych bolo super
16. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme dnes boli na kupalisku v lipote. je tam voda ako doma vo vani. no proste parada :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prisli sme az o stvrt na desat vecer :wink: hodim aj foto
17. júl 2009 o 02:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cayp vyzera to tam super.a kde to je?a cenovo?
17. júl 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to v madarsku. je to 50 km ale je tam naozaj perfektne

tu je cennik http://www.lipotfurdo.hu/flash_page.php?language=sk

tu je mapa http://www.lipotfurdo.hu/map.php?lang=sk

kedy sa uvidime?
17. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok