Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
18. júl 2009

Capy! Je to tam fakt perfektne na ako dlho ste tam boli?Teraz ste boli prvy krat?Je to idealne pre rodiny s malimy detmi ved je tam vsetko co poterebuju take sidla ako mame my🙂)

capy
18. júl 2009

ahoj smartik. boli sme tam od 12 do 20. boli sme tam prvykrat a urcite nie posledny. no detska sa vyjasili do nemoty a hlavne som ich nemusela stale okrikovat, ze von lebo je studena voda 🙂

capy
22. júl 2009

kde ste kto? ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
22. júl 2009

Ahojte baby!
nuz je to tu tak puste???

Sisa tu uz davno nebola:( j amoc nestiham iba vecer na skok

Capy aspon ze ty tu drzis tempo🙂)
ako sa maju chlapci,ako prazdninujete? my budeme dovolenkovat az od polovicke augusta.

Pozdravujeme vsetkych🙂)
dobru noc🙂

capy
23. júl 2009

aspon niekto 😅 😅 😅

my sme dnes boli zasa v lipote. jednoducho tam je nadherne. ani k moru nemusim ist a pripadam si ako na dovolenke 😉 a v tychto horucavach je pri vode jednoducho najlepsie 🙂 🙂 🙂

aj ja som tu az po nociach. skor sa nedostanem 😅

chalani sa maju super. vikino ma dva mesiace prazdnin tak si to uzivame 🙂

sisa29
25. júl 2009

ahojki tak uz sme doma s dovolenky bolo uplne super same hory lesy kacice husy kozy no parada ninka ma zazitky.nelka bola trosku mrzuta cely cas asi nemala svoje miestecko na ktore je zvyknuta ale inak bolo super prespinkala cele noci.

dnes mame s tatinkom 11 vyrocie co sme spolu 😀 😀 😀

smartik11
autor
26. júl 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 VSESTKO NAJ K VYROCIU 🙂)) SISA

Capy trohu ti zavidim ale samozrejme v dobrom🙂) lebo ja este stale musim hodievat do prace ,takze aj ked budem doma asi tento rok sa k vode nedostaneme:(( nevadi vynahradime si to zas v niecom inom🙂

Mozno na buduci rok sa nam podari ist aj k moru🙂) 😉

capy
26. júl 2009

sisa ale vam bolo hej. aj ja by som sla na dovolenku 😉 a vsetko naj k vyrociu 🙂 🙂 🙂

smartik aj my by sme chceli ist na buduci rok k moru 🙂 tak uvidime

sisa29
27. júl 2009

ahojki.tak my sme dnes boli na zlatych bolo super priletela lubkova dcera z holandska tak som jej bola trosku ukazat ako sa u nas kupe. 😀 😀 😀

capy
27. júl 2009

tak to vam bolo hej 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
28. júl 2009

Sisa no super 🙂 ako sa pacila Ninke,co na nu hovorila? teraz sa stretli prvy krat?

sisa29
29. júl 2009

ahojki ano teraz sa stretli prvy krat na zivo inak si volaju cez skype.no je z nej uplne vedla stale jej nieco hovori ale Nikol (tak sa vola lubkova dcerka)moc nerozumie slovensky ked sa rychlo rozprava.tak je to sranda niekedy

capy
29. júl 2009

sisa aspon mate veselo 🙂 🙂 🙂

sisa29
30. júl 2009

capy no jasne.aspon niaka zmena a mam sa cez den s kym doma porozpravat. 😀 😀 😀 ako sa mate?

capy
30. júl 2009

my super chodime sa kupat do lipotu. je to tam fakt uzasne. dnes sme boli styri rodinky 😉

kedy ssa uvidime? 😉

capy
1. aug 2009

kde ste kto? ☹ ☹ ☹ vsetci dovolenkujete? 😉

capy
2. aug 2009

idem asi haji. tak dobruuu nocku 😔 😔 😔

sisa29
2. aug 2009

ahojki tak uz sme tu boli sme kupat.

capy
2. aug 2009

tri dni v kuse? 😅 😅 😅

sisa29
2. aug 2009

no jasne vsak je teplo a vecer uz som nestihala vsak som mala 3 deti a vcera este u nas spala nikolkyna sesternica ta ma 18 nika 17 tak si vies predstavit ako to tu vyzeralo.babsky mejdan lubko bol vyteseny mal tu 5 bab 😀 😀 😀 😀

capy
2. aug 2009

tak vam bolo veselo. super 🙂 🙂 🙂

sisa29
3. aug 2009

ahojki tak ako sa mate?dneska sme sa po 100 rokoch neboli kupat tak sme doma

capy
4. aug 2009

my sme boli v ZOO. bolo super. hodim aj neake foto neskor 😉

capy
4. aug 2009

pridala som foto https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... viac na FB 😉 idem uz haji. dobruuu noc. 😔 😔 😔

sisa29
4. aug 2009

jej capy pekne fotky a ty si na nich neni.a o 4,06 dobru noc?tak to si sa musela vyspat teda 😀 😀 😀

capy
5. aug 2009

sisa ked ja radsej fotim 😀 😀 😀 no pospala som si 4 hodinky a potom ma tomi zobudil 😉

capy
5. aug 2009

dnes to chcem stihnut pred stvrtou tak dobruuu 😔 😔 😔

capy
5. aug 2009

sisa dnes to chcem stihnut pred stvrtou tak dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
5. aug 2009

capy ja s teba odpadnem ja by som druhy den asi umrela.jha musaim spat aspon 6 hodin inak nevladzem ani oci otvorit

capy
5. aug 2009

ahojte. budicek som mala o deviatej, napapali sme sa, isli von, navarila som obedik a tomi haji od pol jednej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre