Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
5. aug 2009

Ahojte baby!

Capy super fotecky aj my sa chystame ze tam pojdeme pozriet ale asi za 2 tyzdne az budeme vsetci doma🙂
Kolko si platila vstupne?a vstupne plati aj pre Dino Park?? alebo len pre zoo?

capy
5. aug 2009

ahoj smartik vstupne je len pre ZOO a je to 4,30. dinopark je v tom 😉

sisa29
6. aug 2009

ahojki no my sa tam teraz moc nechastame nakolko sme tam boli 2 krat posebe a raz bola este ninka so skolkou tam na vylete.my sme boli dneska kupat na tehelku bolo super askoro nikto tam nebol

smartik11
autor
7. aug 2009

Ahojte baby! Tak ja som este tento rok nebola pri vode a minuli sme boli raz🙂 a podla vsetkeho ani sa tam nedostanem,mozno az na buduci rok 😉

Pekny vikend vam prajem🙂)

Digysa sa tu dlho neukazala dafam ze je ok?? neviete o nej nic??

sisa29
7. aug 2009

ahojki vidis no uz strasne dlho nic nenapisala.mozno su stale pri mori a ani nestiha pisat a ani capy tu vcera nebola a ona pise kazdy den.
my sa chodime kupat stale lebo nasa ninka sa uz naucila plavat tak sa stale chce zdokonalovat 😀 😀 😀

capy
7. aug 2009

som tu nebojte sa a aj digysu vidim sem tam napisat do ich temy 😉

capy
8. aug 2009

no idem haji. papa a dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
9. aug 2009

no ze ja sem nechodim? a kde ste vy? 😉 vikendujete? 🙂

capy
10. aug 2009

no idem haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

sisa29
10. aug 2009

ja som tu stale len akosi nemam cas stale odpisovat nelinka zacina byt dobry vymyselnik.je strasne ziva

capy
10. aug 2009

tak to poznam 😅 😅 😅 uzivaj si to 🙂

sisa29
10. aug 2009

capy uzivam uzivam niekedy az moc hlavne ked do toho zacne ninka vymyslat a uz to je.vtedy si myslim ze sa urcite zblaznim

capy
10. aug 2009

aspon sa nenudis. ja vtedy musim ist s nimi von, lebo by som si to asi hodila 😀 😀 😀

sisa29
11. aug 2009

cafte cafte.no to je dnes pocasicko.no a nemozem ist ani do obchodu nemam kluce asi ich mam u lubka v aute no strasne takto sme tu uveznene ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
11. aug 2009

Ahojte baby!
Sisa Super fotecka Nelinka je riadny macko 😉 🙂

sisa29
12. aug 2009

to ano uz ju nestiham ani nosit teraz mam pravu ruku velmi slabu lebo som sa pred tyzdnom velmi udrela tak mam co robit aby som ju udrzala.v piatok idem na poradnu tak som zvedava kolko vazi

capy
14. aug 2009

sisa budeme sa tesit na miery 🙂 🙂 🙂

capy
14. aug 2009

sisa budeme sa tesit na miery 🙂 🙂 🙂

idem haji dobruuu nocku 😔 😔 😔

sisa29
14. aug 2009

cafte no jasne ozvem sa aj jua som strasne zvedava snad mi nevinadaju ze je moc tucna

sisa29
14. aug 2009

tak uz sme domka nelka zjedla celu velku hippku s meskom ale jej chutila ale spinava som bola aj ja aj ninka tak papala.takze vazime 8440g tak pribrala iba 300g ale zato narastla 4 cm uz mame 69cm lekarka vravela ze to maju rocne deti.ale inak ze je vsetko v poriadku a ze je sikovna

capy
14. aug 2009

tak to mate paradne miery. a lekarka mala pravdu. tomino ma rocnej mal nieco cez 9 kg 😅 . hlavne ze je zdrava 🙂 🙂 🙂

sisa29
14. aug 2009

no jasne ale akurat ma reakciu po ockovani je dost nekludna stale placka dam jej ibalgin detsky a ide hajiky

capy
14. aug 2009

tak drzkam palceky nech sa pekne vyspinka 😔 😔 😔

sisa29
14. aug 2009

no to dufam este stale vymysla teraz som ju kojila asi pol hodinu a zacala revat a chcela este .

a ninka zas sa zacala strasne bat ani na zachod sama nejde stale place ked nevidi niekoho vedla seba no na porazenie.

capy
15. aug 2009

tak to poznam. minule tomino sa najedol s jedneho prsa o desat minut ze este, tak som mu dala z druheho a po chvili ze kakavko. tak to ma uz islo porazit, ze mu bude zle. vypil kakavko a zobudil sa az o 6,5 hodiny 😉

a ninka ma take obdobie. aj viki ho mal. musel spavat s nami. nikam nechcel ist sam.... to prejde 😒

sisa29
15. aug 2009

ale ona v pohode spi sama v deckej ale ked je hore tak prioste musi byt s nami.

capy
15. aug 2009

aka bola noc. nelka pekne prespala?

sisa29
17. aug 2009

ahojki tak zo soboty na nedelu to bol otras.zaspala nečlka rano o pol tretej a o stvrt na pet sme vstavali lebo sme isli do rakuska na burzu.no myslela som si ze to je moj konec potom po burze sme sa isli kupat tak sme dosli domov az vecer a to som padla do postele jak galota.

capy
18. aug 2009

my sme dnes boli cely den na termalnom kupalisku v lipote. uzasne bolo. prisli sme o osmej, dala deti doporiadku a s mangelom sme si spravili pekny vecer. 🙂 🙂 🙂

ale idem uz haji 😔 😔 😔

sisa29
18. aug 2009

cayp pekny veceeer???mame ocakavat malu capynku??? 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre