Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
31. aug 2009

digyy ahoooj no konecne si sa ozvala po sto rokoch.krasne fotecky deticky rastu jak z vody

capy gratulujem k vikinkovi aj ja uz chcem dat ninke dole pomocne kolieska

capy
31. aug 2009

baby dakujem za vikinka. 🙂

digysa smertik ti uz odpovedala na to kde sa nachadza dinopark 😉

my sme dnes mali den blbec. tomino rano spadol doma na parketach a cely den nevedel chodit. chudatko len mrncal a mrncal. az okolo piatej sa trosku pokusil o krocky ale ziadna slava. este aj ked isiel hajat tak kryval. tak dufam ze zajtra uz bude ok. ☹ ☹ ☹

digysa
1. sep 2009

Zacala som chodit do roboty, tak mam viac casu na pisanie...lebo ma ti moji dvaja skriatkovia ani na pocitac nepustia.

Baby a je ta zoo otvorena aj v zime? Asi to nebude take skvele, ako v lete..

sisa29: dakujem za pochvalu....no rastieme...este keby ta moja potvora aj spala....Este stale sa mi v noci budi. Ona ma strasne slaby spanok.

capy a vy ako? Tomasko normalne spi bez prebudenia sa v noci? Ten pad ma mrzi...a co sa bal postavit na nohy? Alebo ho to tak bolelo, ze nemohol?
Ozaj a nejake bitky medzi chlapcami uz su?

Nas Jack, ked si stavia "parkovisko" a Gabika mu pohne co i len jedno auticko uz na nu vyskakuje...ale uz sa dokazu zahrat spolu cim dalej tym viac... Len pri tych "stavitelskych" pracach mi syn vzdy kaze, aby som mu dala medzi dvere branku, nech tam Gabika nemoze ist. 😎

smartik11: ved maz stare a pridavaj nove...co uz narobis, mame limitovany priestor. A baby tiez uz chodia do skolky v pohode?

Este som chcela capy vykasli sa na bublinkujasminku.... Ona sa mi raz prva prihovorila, lebo videla mi na fotkach taky kocik od Fisher Price. Chcela ho malej kupit na 1-ve narodeniny, lebo jej mala tusim este ani v 13-tich mesiacoch nechodila... tak sa vyzvedala, ze kde som kupila ten kocik. Preto som sa jej aj prihovorila, lebo som chcela vediet, ci malej ten kocik pomohol, lebo na fotkach ona vypada byt dost "silne" dievcatko. Ani nie tucne, ale pevne. A preto som aj chcela vediet aka je velka...no ale mozno mi odpovie zajtra, po tvojom kometari 😉

Ved ja tam este pridem rozvirit nejaku debatu 😨 😨 😀

capy
1. sep 2009

digysa tomino je v noci hore este asi tri krat 😅

ono ho to tak bolelo ze sa nevedel postavit. teda ked sa postavil tak strasne plakal ☹ ☹ ☹

jaaaaj a bitky? tak to je tomino velky bitkar. to len pocujem z izby ako vikino vykrikuje nono a aaaau to boli a podobne 😅

ono bublinka je podla mna niekedy dost namyslena a pise si len svoje a ani necita kto co pise 😒 ved uvidime ci sa uvedomi 😀 😀 😀 kludne rozvir debatu aspon bude neaka zmena po tej ich komentaroch ranajsich ako uz vsetko poupratovala a poumyvala a tak 😀 😀 😀

a zoo je otvorena aj v zime od 10 do 16 s tym ze posledny vstup je o 15-tej

smartik11
autor
1. sep 2009

Digysa pridal som zopar fotiek do noveho albumu su tam fotecky robene v Zoo Parku tak si ich kukni

Capy tak to je mi luto ze Tomino si tak ublizil my sme vcera tiez absolvovali pady:( jeden taky bez zraneni ale ten druchy uz bol horsi Dida moc saskoval smikla sa na lopte a uz bolo koleno doskrabane "a tej krvy" len srandujem poutierala osm ju a bolo ok
aj ked sa tvarila ze mi vykrvaca🙂 ked sa jej to stalo bola ok az po case sa jej pustila krvicka to bolo revu🙂 mne to bolo uz aj smiesne ze ked padla nic az ked zbadala krv ale potom dostala od kamosky velku nalepku na kolienko tak bolo spokojna uz kazdemu sa chvalila🙂) 😉

To su nase deturence take sikovne musime to s nimi vydrzat aj dobre aj zle🙂

Baby sa uz tesia do skolky teraz pojdu do svojej lebo cez prazdniny navstevovali dalsie dve a tam boli velice spokojne ten pristup k detom sa nedal porovnat s nasimi pani ucitelkami (niektore) cest vinimkam.

Som bola z to pristupu uplne mimo 😉 😵
A baby tiez same mile slova ,ked sme odhadali lucily sa ako zo svojimi detmi co tu v nasej bohuzial nemali tu cest spoznat tak som zvedava aka bude tento rok dalsia pani ucitelka ,ta jedna co ich mala minuli rok ta mlada nastastie je fajn ale ta druha nic moc tak budeme dufam ze dostanu nejaku prijemnu aj teraz🙂

tak vam prajeme vela peknych zazitkov v novom skolskom roku 🙂 vam aj vasim ratolestiam uz tak casto nebudem moct byt na nete 😉 😒

Pozdravujem digysu s rodinkou,Capy s rodinkou a samozrejme do tretice aj Sisu s rodinkou🙂)
uzite si posledni den prazdnin 😉 😉 😉

capy
1. sep 2009

ahojte

my sme dnes boli v hainburgu na vylete. bolo super hodim foto.

tomino sa uz na nozicku postavi, ale ma spicku vytocenu smerom von. a uz bol pat krat hore na to, ze ho to boli. esteze mi to uz vie povedat. tak som mu na to dala masticku a panadol proti bolesti. rano pojdem dokine nech sa mu na to pozrie

smartik dakujeme za priania. som zvedava ako bude vyzerat ranajsie vstavanie a aku bude mat pani ucitelku 😉

capy
1. sep 2009

smartik super fotecky 🙂

capy
1. sep 2009
digysa
2. sep 2009

No kocky...pekne fotky. Vsetky som ich videla.

Smartik teba som konecne videla v plnej krase...aj manzela 😉

capy; no ako som predpokladala, tak po tvojom komentari sa zobudila... a veru moja dcera je vyssia 😝
Tie detaily na fotkach, ako "lienka" a tvoje "flip-flopy" boli dobreeee

No idem ja spat....dala som syna vycurat a mozem ist zalahnut. Este mame nocne problemy s cikanim. Ked ho nedam vycikat okolo 12 rano, tak sa pocika.
Capy Vikino sa nepocikava? Ten moj to bude mat po mne. Ja som mocila postel az do zakladky ☹ 😒

Dobru...pre vas uz dobre rano... 🙂

sisa29
2. sep 2009

no baby vy ste sa niak rozpisali ani nestiham docitavat.
videla som nieco o spinkani tak nam nelka spinka v noci 13 hodin vecsinou takze som stastna mamicka.

ninka sa este raz zobudi to prejde s detskej izby do spalne a lahne si k nam a spi dalej.to sa zobudim len nato ze ma stale okopava jak zahradku.

digy tak uz zarezavas v praci no ja si este 2 roky uzijem materskej a potom to roztocim.

capy chudatko tominko no ale aspon ze sa mu nic vazne nestalo

smartik dakujem za prianicko.

ozaj a mame sa dobre dnes je ninka prvy den v skolke po prazdninach uz sa nevedela ani dockat a nelka od rana spinka stale nikto ju nerusi tak je jej dobre a ma svoj klud

capy
2. sep 2009

digysa aspon ze sa zobudila 😅 dakujem za foto. vikino je od dvoch rokov uplne bez plienky a v pohode. nepocika sa. a ked mu treba tak vstane vycika sa a ide zasa hajinkat 😉

sisa uvidime uz celkom dobre chodi aj ked sa mu este nozka podlomi. dnes sme boli u dokiny tak nas poslala na chirurgiu a tam maju samozrejme dovolenku. tak pojdeme zajtra k tomu co ho zastupuje. dnes sme uz nestihli. a este nas zajtra cakaju aj kramare urologia 😒

a my sme dnes skoro zaspali do skolky 😅 😅 😅 normalne som si zabudla nastavit budik. 😀 😀 😀

smartik11
autor
2. sep 2009

Ahojte maminy🙂 Nuz dnesny den bol v celku uspesny,baby sa rano pekne zobudily ,ja som stihala ist do prace vcas,v robote tiez pohoda a naspet pre baby takze mozem povedat ze celkom dobry zaciatok nie ako minuly rok🙂 😉

Capy a kvoli comu ste boli na chyrurgji? kvoli nozicke?tak potom napis ako ste dopadli

Digysa diky za lichotku 😉 😎
Ty si ma doteraz nevidela ved som na par fotiek🙂

Sisa to ze Ninka hodieva k vam tak to je super aj ja mam jednu kandidaku ktora ma skoro kazdu noc pride navstivit 😉 😀
Ale skoro za kazdym ju zoberiem naspet do detskej,jedine ked tvrdo spim tak si ju necham vedla seba 😉 🙂

sisa29
2. sep 2009

jaku kandidatku?preco v zenskom rode?vsak mas doma iba chlapov.

smartik super aspon si nebola vystresovana

capy
3. sep 2009

sisa akoze ma smartik iba chlapov? 😀 😀 😀 nepomylila si sa? 😉

idem haji caka ma tazky den. este som vymyslala logo firmy pre kamosa, tak gufam ze sa mu bude aspon jedno lubit 😅

dobruuu noc 😔 😔 😔 potom dam vediet ako sme dopadli

jjjitule
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
capy
3. sep 2009

ahojte

tak uz sme doma od doktorov. urologiu mame vybavenu. vsetko v poriadku a kontrolu mame az ked bude mat tri roky.

no a chirurgia je na dlhsie. prisli sme tam, boli sme druhy na rade tak som sa celkom potesila. prisli sme dnu. pan doktor velmi mily, tak sme mu porozpravali co sa nam prihodilo. skontroloval mu rucicky aj obe nozicky. klbiky aj kazdu kosticku. jedna sa mu nezdala tak nas poslal na rontgen. to bol des a hroza ale nakoniec sa podarilo. vratili sme sa naspat a pan doktor si pozrel snimky. tento v poriadku, tento tiez,ale tento sa mi nepozdava. zobral si okuliare a pozrel si to pod lampickou. tak tato kosticka je zlomena. a mna oblial studeny pot a bola som jasna. hned som si predstavila nasledujuce dva tyzdne ☹ . tak nam dali dlahu a ak nam to neopuchne tak v podelok mu daju sadru ☹ chudatko moje. do pondelka sa nesmie na tu nohu postavit a ked mu daju sadru tak potom uz moze. tak toto budu najdlhsie styri dni 😅

a u vas co nove?

digysa
3. sep 2009

Zdravas baby...
U nas bola vcera tiez pohroma. Mala z nicoho nic o 11 hod v noci zacala vracat a odvtedy az do 6 rano, kazdych 20 minut. A to neprehanam, lebo som to sledovala koli tekutinam. Vraj po vracani musim cakat hodinu, kym sa ma dat nejaka tekutina...to sa nam celu noc nepodarilo, lebo ona vracala stale v 15-20 minutovych intervaloch.
No hroza...

Rano od 6 hod do 11 sme obidve dospavali. Ked sa zobudila dostala caj (voda sa vraj nema davat...) a asi 5 kuskov sucheho chleba....vyvratila to.
Volali sme lekarovi, ten nema ziadny volny termin, tak musime ist az o 5 vecer. Ale pred hodinou vypila taku tekutinu na dehydrataciu a isla spat. Takze mame maly pokrok. Udrzala 200ml tekutiny v tele.

Ja si uz davam 2-hu kavu, do roboty som nesla..

capy: tak prva zlomenina? No teda prisla dost skoro....tak budem na vas mysliet, nech to prezijete...to bude ina praca udrzat ho iba v sedavej polohe. Budete musiet precitat vela kniziek 😅

capy
3. sep 2009

digysa tak dufam ze vam to rychlo prejde.

tak toto bol najdlhsi den v mojom zivote. teda este len bude ☹ ☹ ☹

digysa
4. sep 2009

My idem dnes k lekarovi...mala lezi v obyvacke, ani sa nepohne.....ine dni by za mnou lietala do kazdej izby...
Uz druhy den vracia a nevieme preco....tak radsej ideme na kontrolu.

Zatial caute

sisa29
4. sep 2009

cafte no kukam digy a capy ze sa nenudite.je mi luto co sa prihodilo detickam.

nasa nelka je niaka uplakana asi zuby ci co ja uz neviem stale je nespokojna nevrla uz neviem co snou.no snad zaspi a bude pokoj.

manzelika mam od rana na skoleni a pridew az zajtra tak mi je dneska velmi velmi smutno.

capy
4. sep 2009

my sme dnes boli zasa na kramaroch za znamym chirurgom. nech sa mu na to pozrie aj on. tak uz nemame dlahu. uz mame ortezu. a mozme konecne bezkaaaat 😀 😀 😀 . som rada ze nemusi mat sadru 🙂
a od rana mame teplotu asi zo zubkov tak si to uzivam ☹ ☹ ☹

digysa ako u lekara ☹ ☹ ☹

sisa nebud smutna. on pride 😅 😅 😅

sisa29
4. sep 2009

no capynka tak mas to teraz vesele.

smartik11
autor
5. sep 2009

Ahojte baby! Digysa ako je na tom Gabika? uz ste nieco zistily???

Capy skore uzdravenie pre Tomina.

Sisa a ty ako?? Ninka je spokojna v skolke?

Mne Deniska od vcera zacala soplit tak jej davam homeopatika a Morsku vodu dufam ze jej to prejde:(

Pozdravujeme vas vsetkych🙂

sisa29
5. sep 2009

smartik vsetko je ok

capy
5. sep 2009

ahojte tak uz je tomi bez teploty. a dakujem vam za tominka 🙂

sisa kedy sa uvidime?

smartik nech je deniska cim skor fit 😉

smartik11
autor
6. sep 2009

Capy Diky! Zlepsuje sa to len dufam ze mi ju neposlu domou:(( ☹ 😒

sisa29
8. sep 2009

cafte zeny.tak mame sa dobre dneska sme mali ZRPŠ no boli sme tam 2 hodiny zas viac penazi pytaju no ale co uz.

capy neviem trosku sa musim este zorientovat a zvyknut si bez ninky cez den.

capy
8. sep 2009

sisa my mame rodicko zajtra tak som zvedava 😅 vsak daj vediet ked sa zorientujes 😉

capy
9. sep 2009
sisa29
10. sep 2009

kuratecko malinke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre