Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

digysa
10. sep 2009

Cautek maminy...
Tak u nas je uz vsetko vporiadku. Bola to crevna chripka (alebo ako sa to po slovensky hovori). Mali sme ju vetci.

A ja som mala vcera operaciu- vyrezavali mi 2 zuby mudrosti...(som si myslela, ze ma boli horny jeden a zrazu to boli 2 a ten co ma bolel bol dolny 😒 )
Cely den som spala vecer, strasne bolesti...dnes uz je to lepsie, ale beriem fakt blbe tabletky...mam si ich davat s jedlom ale ja nemozem nic jest...
Tie stichy mi tam nechali dost dlhe (asi aby sa dali lahko najst a vytiahnut), ze stale citim nitky v zuboch...fuj...
A som napuchnuta ako balon...a je mi zle...no je mi nanic...

Ked sa mi polepsi tak sa ozvem....ja by som len spala a spala.... 😔 😔 😔

smartik11
autor
11. sep 2009

Ahojte babenky!
Ako sa mate? Nejak je tu smutno ,nikto nepise ☹ ste ok vsetci?

Digysa skore uzdravenie 😉

Capy ako sa ma Tomino? Este boli nozicka? do kedy ju bude mat zafasovanu?

tak isto skore uzdravenie🙂

Sisa a ty si kde?? Bbay su v poriadku??

My sa zatial drzime 🙂 pozdravujeme vas vsetkych 😉 🙂 😵

sisa29
11. sep 2009

cafte.nebojte ja som tu stale.mame sa dobre bbaby su zatial zdrave (tuk tuk tuk).

prajeme krasny vykend

capy
11. sep 2009

digysa tak nech si rychlo fit ☹ ☹ ☹

tominko sa drzi. prvy tyzden mame za sebou. este dva a uvidime 😅 sem tam mi povie ze ho boli ale inak lieta ako sarkan. az ma zodraty kotnik 😀 😀 😀

my sa zajtra chystame na vinobranie tak sa tesim. dufam ze nebude prsat 😒

sisa29
12. sep 2009

ahojki no my sme dneska boli u nas vo vrakuni na hodoch bolo fajn ale z roka na rok drahsie.fakt by tam clovek musel necjhat celu vyplatu ak by si dal nieco a aj pokupil.no hroza

capy
12. sep 2009

ahojte

my sme dnes boli na vinobrani. bolo super a hlavne po dlhom case neprsalo 🙂 deturence sa vyblaznili na kolotococh 😉
len bolo straaasne vela ludi 😝 potom sme maminke zagratulovali k meninkam, dali sme si kacicku s kapustou a loksami (tatino robil) mnamky mnam.

sisa veru, mas pravdu. strasne s tymi cenami 😠

capy
14. sep 2009

ahojte zasa nikto?

my sme dnes boli v auparku na poste, vonku a na dostihoch. bolo super. tomino ma zasa nove zazitky. hodila som na FB aj fotecky 😉

tak sa majte krasne a dobruuu noc 😔 😔 😔

digysa
14. sep 2009

Zdravim... no uz mi je lepsie, ale este stale som opuchnuta s modrinou na tvari. Prave som v praci, tak sa trochu flakam...

V sobotu sme mali Jackovu narodeninovu oslavu. Cely den lialo....strasne som bola z toho na nervy. Mysleli sme si, ze nikto nepride. Zo 40 ludi prislo 35. Jack dostal kopu novych hraciek....velmi sa tesil.

Gabika uz neplace, ked ju rano zavediem do skolky....urobila velky pokrok za jeden tyzden. Aspon v tomto sa mi ulavilo, lebo ja by som bola schopna ju z tej skolky dat prec. Neznesiem ten pocit, ked odchadzam a moje dieta za mnou place, ako keby ho rezali ☹ No ale to uz je za nami.... 😵

capy: pekne fotky...videla som.... Lokse-mnam!

capy
14. sep 2009

digysa tak super ze uz ti je lepsie 🙂

jackovi vsetko najlepsie k 4 narodeninkam 🙂 🙂 🙂

a gabika je sikulka ze to tak super zvladla 😉 a ten pocit poznam. ja som tak nosila vikina do jasliciek ☹ 😢

a dakujem za fotky

smartik11
autor
15. sep 2009

Ahojte babenky🙂
Digysa vsetko najlepsie Jackovy k narodkam aj my sme oslavovali teraz v sobotu ,a nedelu aj vcera 😀 😀 😀
na tro krat🙂 baby uz mali 4 narodeniny🙂uz mame doma slecny 😉

capy
15. sep 2009

smartik aj vam vsetko naj k narodeninkam 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
16. sep 2009

Capy velmi pekne dakujeme 😵 😵 😵 😵

capy
16. sep 2009

nemas zaco. 😉

a kde sa nam flaka sisa? 😒

sisa29
18. sep 2009

ahojte.

tak hlasim ze som aj ja aj manzel chory.je to na porazenie chudak deti stale v detskej nech to aj oni nedostanu.porazi ma.

digy malemu prajeme trochu oneskorene vsetko najkrajsie a najlepsie k narodeninkam.

smartik aj babulkam vsetko naj naj naj.

my mame oslavu 29.9. vybavila som v mc donalde ninka sa uz tesi.tak dufam ze do vtedy uz nikto neochorie.

inak sa mame super nelinka uz sedi este sice nie dokonale ale uz sa udrzi chvilku.

smartik11
autor
18. sep 2009

ahoj sisus🙂 tak skore uzdravenie 😉 😵

capy
20. sep 2009

sisa tak skore uzdravenie a prijemnu oslavu 🙂 🙂 🙂

capy
21. sep 2009

ahojte.
tak dnes sme mali dalsiu havariu. vikino zasa zobral tomina s riadidlami na bicykli. a zasa si to odniesla hlava 😠 chudacik taku tam bude mat modrinu a hrcu ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
22. sep 2009

Ahojte baby! Tak to je mi ho luto 😒 to je smola Tominko ma ale smolu 😒

My sme doma Dida na chytene priedusky a Deni ma soplik a kasel takze si uzivame celu noc Dida mala vysoku horucku a plakala takze bola"divoka" noc,snad uz bude len lepsie🙂
Vcera som bola na rodicku som z tohi zhrozena kazdy rok si nieco vymyslia aby mohli zvisit poplatok minuli rok sme platily 66 EUR na jedno dieta kvoli tomu ze budu mat nove stolicky ktore mimihodom jedna vysla na 1700,-korun a tearz im kupily do kazdej triedy tie velke nadoby na caj ktore ze vraj stali vyse 900 Eur neviem co moze byt take drahe na tich davkovacov sa mi zda strasne prehnana suma za 4 kusi.

baby vy ste uz mali rodicko tak sa pochvalte??

Pozdravujeme vsetkych a Tominkovy skore uzdravenie🙂

capy
22. sep 2009

smartik skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

my sme mali rodicko hned ako nastupili. my platime:
20 eur - dar skole
20 eur - rodicovske
28 eur - pracovna
20 eur - triedny fond
1 euro - poistenie
plus toaletny papier, tekute mydlo, vreckovky, vykresy a plastikolky

takze toho mame este viacej 😠 😠 😠

a dakujem za tomina 😉 on je velky bojovnik 😅

capy
24. sep 2009

ahojte

my uz od vcera nosime obe tenisky tak sa vytesujeme 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
25. sep 2009

Capy tak to je super🙂
My sme vcera boli aj u ortopeda vybavily sme aj to ,dnes idem na zahradnicku im dat dalsie vlozky urobit do topanok,uz sa citia lepsie ale vysledky sa dozviem az dnes po 10 tej takze podla vsetkeho asi az kuk koncu tyzdna pojdu baby do skolky a ja som si myslela ze nas dr pusti uz teraz od pondelka.

Prijemny vikend vam vsetkym
😉 😵

capy
25. sep 2009

dakujem a aj tebe prijemny vikend 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
27. sep 2009

Ahojte baby! takze vytery sme mali pozitivne a tak budeme muiset dobrat antibiotika a v stredu ideme znovu na vytery a potom zas cakat na vysledky ,dalsi tyzden budeme doma 😒

Vy ste kde???

nikde nikoho vsade ticho 😉 😒

Bbay vsak nieco napiste??

sisa29
27. sep 2009

halo halo.
ahojte maminky.
tak citam ze riesite poplatky v skolke no my mame
70´€triedny fond na rok
45´€ zrps
12 ´€ mesacne skolka
1´€ casopis
a obedy

mame sa super ninuska sa uz nevie dockat oslavy v utorok ma 4 rocky baby normalne sa mi chce plakat kuratko moje aka uz je velka zachvilu skola potom strdna vysoka potom manzel deti ach ale to uteka.

neluska sa ma super dneska urobila prvy krat papa no normalne sa mi slzy tisli do oci je to moja sikulka.sedime zatial len tak napoly este to neni ono ale co uz.

a moj manzelik uz 3 den nema vobec hlas ztakk je u nas ticho.

a ja sa mam v podstate dobre.

pozdravujeme vsetky deticky hlavne smartikovcom rychle uzdravenie

smartik11
autor
28. sep 2009

Sisus! Diky aj my prajeme tatinkovy skore uzdravenie na hlasivky pomaha Homeogen 9 je to homeopatika ale fakt ucinna moze sa brat aj kazdu hodinu az kym sa stav nezlepsi.

ja som napisala iba vo velkom lebo vsetko som ani nespocitala co sa tyka skolke mna len stvalo ten poplatok minuli rok bol66 ateraz 64 a to sa velice vyhrazali ze tento rok bude o vela menej.A to ze niekto ma aj dve deti v jednej skolke vobec sa nebude brat ohlad za kazde sa bude platit pritom inde dokonca v skolke co patri tiez pod nas robia vinimky plati sa jeden a pol poplatku na inich skolach dokonca sa plati iba pre jedno dieta ale tu bohuzial podmienka je" kazde".

Bbay pozdravujeme vas🙂

smartik11
autor
28. sep 2009

Sisus toto je pre NINKU K jej krasnim narodka
😵
😵
😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
😵 a 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
VSETKO NAJ... K narodeninam vela zdravia,stastia,lasky 🙂)

Praju Cainarky🙂) 😉

smartik11
autor
28. sep 2009

Skoda ze mi to neoastalo tak ako som chcela 😒
Urobila som zo smajlikov krasnu torticku aj zo svieckami🙂) nevadi aspon mas tam vela smajlikov

NINKA VSETKO NAJLEPSIE K 4 Narodeninkam🙂 😵

capy
28. sep 2009

ahojte

sisa super ze nelka je taka sikulka. 🙂 🙂 🙂 tatinovi prajeme skory navrat hlasiviek ☹

smartik veru kazda skolka je ina 😒 😒 😒 a nech mate dalsie vysledky v poriadku

my sa mame celkom fajn 😉

sisa29
29. sep 2009

smarticek dakujeme.

tak ninka uz ma 4 rocky narodila sa presne 29,9, a o 15,45.tak som ju vybozkavala slzicky sa mi tisnu do ociek samozrejme stastim.baby ja tomu neveriiiiim 😢 😢 😢 😢 😢 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅 😅 😅

capy
30. sep 2009

sisa vsetko naj ninuske. hlavne vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ked neskor ale vcera som nebola pri PC

ahojte tak my sme dnes boli u dokiny. uz su obaja chory. ☹ ☹ ☹ vyfasovali sme kopu liekov tak sa z toho snad rychlo dostaneme.

a vo vedlajsom byte zbyjaju od rana tak mam nervy 😠 😠 😠 ale tomino nastastie haja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre