Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
30. sep 2009

dakujeme este raz za gratulacie.

oslava bola super jedna mala skoncila na pohotovosti lebo padla z domceka rovno na chrbat a druha mala prerazene usta ale inak super.
ninuska dostala velmi vela krasnych darcekov tak sa tesila.

ale mysleim ze v mcdonalde nas nebudu chciet dlho vidiet taky krik tam bol

capy
30. sep 2009

snad im nic vazne nieje ☹ ☹ ☹

my sme dnes boli u doktorky. obaja su neaky chory ☹ vyfasovali sme lieky a sli do lekarne. nemali vikinove antibiotika, tak ze mi ich objednaju a poobede si mozem pre to prist. tak som tam letela a ona ze neprisli 😒 tak sme boli v dalsich desiatich lekarnach a nic 😠 😠 😠 a v poslednej mi ten pan povedal ze od zajtra je neaka nova novelizacia a tieto antibiotika este dnes niesu certifikovane u nas. ze mozno zajtra 😠 😠 😠 ide ma slahnut. som zvedava co bude zajtra.

a este k tomu mi tu cely den vedla v byte zbyjali 😠 😠 😠 islo ma porazit 😠

capy
1. okt 2009

nikde nikto mala by som ist do postele. este som si dala kusok babovky a mozem ist haji. dobruuu nocku 😔 😔 😔

capy
1. okt 2009

ahojte no tak my sme boli dnes zasa u dokiny nech mu predpise ten sirup a nie granule a tak uz liecikujeme. a zda sa mi ze uz je lepsie. teplotu uz nemame druhy den tak snad uz bude lepsie. tomino zacal dnes krivat na tu nohu co mal zlomenu tak mame mat klud. tak som zvedava ci mu to prejde alebo budeme musiet ist zasa chirurgovi 😒

smartik11
autor
2. okt 2009

Capy snad to nebude nic vazne!!!mozno je to zmenou pocasia ze krivia.Skore uzdravenie vam prajeme.
My sme boli v stredu na vytery a vysledky budu az pondelok ak bude vsetko ok tak v utorok nastupujeme do stereotipu 😉 uz mam toho vysedavania dost aj baby sa stale pitaju kedy pojdu do skolky 🙂

Pekny vikend vam prajeme🙂

sisa29
3. okt 2009

ahojky chorobky moje.no my sa zatial drzime tak snad nam to vydrzi.len ta nelka ma hneva ze este nesedi a nestoji vsetky deti v jej veku su take sikovne a ona nic ani len zubok nema. 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

capy
4. okt 2009

ahojte

tak vikino je uz v poriadku. zajtra ide do skolky. tomino este trosku pokasliava ale da sa. no a dnes to chytilo mna. je mi hrozne. chvilu teplo chvilu zima, kaslem ako tuberak ....... no hroza

vcera som od osmej do pol stvrtej nahadzovala inzeraty. bolo ich 60 a ked som bola nakonci tak ze si to idem skontrolovat a bolo tam len poslednych 30. a potom som citala ze jeden uzivatel moze mat max 30 inzeratov. oni mi tie ostatne postupne mazali 😠 😠 😠 kedy sa ja zbavim vsetkych tych malych veci 😒

sisa neboj ona sa spusti zo dna na den a budes sa cudovat. a zubky cim neskor vyjdu, tym dlhsie vydrzia zdrave 😉

smartik11
autor
5. okt 2009

Ahojte! Tak aj my ideme zajtra uz do skolky tak sa uz tesime 🙂 Necham sa prekvapit co bude v robote,trohu mam strah lebo na posledy to nebolo vobec "ruzove"

Pozdravujeme vsetkych🙂)

smartik11
autor
5. okt 2009

Capy skore uzdravenie 😉 🙂 😵

Sisa nic sa neboji zubky urcite bude mat 😵 😀 a potom pojdu vsetky na raz jak nam hlavne ADOVY VYSIEL PRVY ZUBOK KED MAL 8 MESACOV A 3 TYZDNE TO SI PRESNE PAMETAM,ALE BABAM UZ NEVIEM PRESNE ALE TIEZ AKOLO 7 MESIACOV A POTOM UZ TO SLO🙂)

tAKZE ZIADNE STRACHY 😵 😵 😵

capy
5. okt 2009

smartik dakujem ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
8. okt 2009

Ahojte baby! kde ste nejak je tu pusto>?????? 😉 😢
Uz tu nikto nechodi 😒 😉

Ako sa mate ,vsak nieco uz napiste???

My sme ok akurat som trohu smutna ze cez vikend ma prsat a to som chcela niekde s detmi vypadnut 😒

capy
8. okt 2009

smartik uzivame posledne luce a teplucko 😉

capy
11. okt 2009

ahojte

tak uz mame dalsiu skusenost s lekarmi. tentokrat zubna pohotovost. kedy sa tie urazy skoncia? nech uz je koniec tohto roka ☹ ☹ ☹

a vy ako ste vikendovali?

smartik11
autor
11. okt 2009

ahoj capy! stretla som Sisu vcera ze tiez boli s Ninkou n apohotovosti padla v skolke tak ze jej bolo stale zle mala otras mozgu chuda male:(
Tie deti stale nieco vyvedu:0) co uz 😒 inac vikend utiekol ani neviem kedy 😉

Dobru noc !

capy
11. okt 2009

no pekne tiez taka sikulka ako my ☹ ☹ ☹

dobruuu nocku 😔 😔 😔

sisa29
14. okt 2009

ahoj baby tak ja idem dneska k usnemu s nelkou vcera jej vitieklo usku chuda moje a ma teplotku.

sisa29
14. okt 2009

ahojki tak uz som doma nelinka ma obojstranny zapal stredneho uska no des trakze opet antibiotika porazi ma ale bola statocna cistil jej usko a ani raz neplakala stale mu brala to co nosi na hlave take to strieborne strasne ju to zabavalo.

capy
14. okt 2009

nelke skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
14. okt 2009

Skore uzdravenie Nelke teda kde to stihla nachytat??
Ved toto pocasie je katastrofalne su to obrovske extremi 😒 😠

Tak sa drzte vsetky a dobre sa oblecte 😉

sisa29
15. okt 2009

pocasie zas jak hovado ale mne je to viac menej jedno vsak nemozme ist von len ninka aby neochorela este lebo si pojdem ja hodit niekde maslu

capy
15. okt 2009

krasne nam snezilo 😅 😅 😅

capy
18. okt 2009

kde ste vsetky?

u nas je rusno. mam za sebou dve tazke noci tak dufam ze tato bude uz kludna ☹

smartik11
autor
25. okt 2009

🙂 Ahojte baby! tak kde ste ????? Nejak je tu smutno 😒 kde ste vsetky????

Ako sa maju deticky???

My sme pomali uz v pohode este sice obcas pokaslavaju ale inac ok🙂

Dufam ze aj vy uz aj vase deticky su ok🙂

capy
25. okt 2009

ahoj smartik. ja som tu kazdy den, len ked nikto nepise, tak si tu nebudem pisat sama zo sebou 😅

my mame dost rusno ako som pisala len sa mi to nechce vypisovat tak ti to sem skopcim z inej temy 😉

capy
25. okt 2009

najprv si tomino vyrazil zub. tak sme boli na pohotovosti.ale vyzera ze sa mu este ujme.

mam za sebou strasny vikend (to bol ten minuly). tomino sa v noci zobudil s placom tak som myslela ze sa mu nieco sniva. tak som mu povedala ze nech si lazka a hajka a ked si lazkal tak sa mu z pusinky valila krvicka. tak som s nim letela do kupelne a ked som mu to pozrela tak sa mu hybala jednotka vedla tej dvojky co si vyrazil minuly tyzden. tak teraz trpnem co bude dalej. a vikino sa mi od soboty nad ranom stazuje ze ho boli brusko. tak som s nim bola na pohotovosti a tam mi dokyna povedala ze to moze byt neaka viroza. a ze ked ssa to nezlepsi alebo zhorsi tak mame ist na chirurgiu. a teraz sa zasa zobudil ze ho boli brusko a ked sme sa ho zasa pytali co sa mu stalo ci sa niekde nebuchol alebo nieco tak z neho vyliezlo ze ho v skolke buchol spoluziak niekolko krat do bruska. tak mam na rano program. letim na kramare na chirurgiu a hned potom do skolky a niekomu tam strasne ale strasne vynadam. tak vcera na chirurgii nastastie vsetko ok ma to len narazene ale stravili sme na kramaroch vyse dvoch hodin a to sme nemuseli cakat na chirurgii len na sono dnes som zvozila ucitelku ze to co ma znamenat, tak sa mi strasne ospravedlnovala ze to vyriesi a bla bla bla. ten maly smrad tam nebol ze dnes pride neskor ale poobede si pockam na jeho rodicov a nech si ma nezelaju. a este mi ucitelka povedala ze on je taky bitkar. tak som jej povedala ze ked o tom vie co nanho nedavaju vacsi pozor. ze ked niekomu ublizi tak potom bude neskoro 😒 😒 😒 som zvedava co mi povedia poobede 😠 😠 😠

ucitelky tvrdia ze to nevideli 😠 😠 😠 a vikino im nic nepovedal a ked som dnes prisla pre vikina tak mi ucitelka povedala ze malemu cely den dohovarali. ale neviem ci to ma neaky vyznam. a tvrdi ze on si nepamata co sa v piatok stalo 😒 😒 😒

ahojte tak v skolke bola svojim sposobom aj sranda, ale aj tlak mi stupal

pridem do skolky tak mila pani ucitelka mi hned pomaly vybehla naproti tak som jej medzi dverami povedala ze vikino nepride do skolky ani tento ani nabuduci tyzden, ze si ho nechavam doma kym sa neda uplne do poriadku (este stale ho boli brusko) a ona mi povedala aky je vikinko strasne zlaty a ako dnes pekne papal a podobne. ze uz vyzeral celkom v poriadku. tak som jej povedala este raz ze vikino ostava doma a hotovo a isli sme do satne sa prezliect. prideme do satne a cuduj sa svete vikinko mal veci vo svojej skrinke. tak uz sa to dalo aj inak vyriesit. staci si len stat za svojim. pri odchode si ma este zavolala a sa mi strasne ospravedlnovala, ze jej je to luto, ze je jej az do placu, ze vie ako sa citim, ze aj ona ma deti. a dokonca mi zavolala aj toho maleho smrada aby sa mi ospravedlnil. asi sa boji ze ich zazalujem. a podobne hluposti. tak som ju v tom nechala a odisla som domov. tak som zvedava co bude ked prideme do skolky. ale aj tak ju chcem zmenit a uz som na tom aj zacala pracovat. tak dufam ze mi to vyjde. drzte mi palce. tak to je asi v skratke co sa dnes udialo

mna by to mozno ani tak nesralo keby mi povedali ze co sa stalo. viem ze niekedy su to sekundy a hocico sa moze stat. ja to vidim na nasom tominovi. mozem stat vedla neho a aj tak si vyrazi zuby. viem ze je tazke ustriehnut tolko deti, ale ked vidim ako sa oni na dvore vykecavaju a deti si tam robia co chcu tak mi stupa potom tlak. 😠 😠 😠

dnes(stvrtok) som odviezla vikina k nasim a o 23-tej mi mamina volala, ze vikino zasa place, ze ho boli brusko. a to som si myslela ze uz je vsetko ok. chudatko moje. som jej povedala ze ked neprestane nech mi vola ale uz nevolala tak dufam ze je uz vsetko ok. uvidim rano ked s nimi budem volat.

ahojte tak nasi boli s vikinomm nakoniec na pohotovosti. tam mu dali neaku tabletku proti vracaniu (pricom vobec nevracal) a zivocisne uhlie a ze mu maju po lyzickach davat coca-colu. a teraz som mu kupila probiotika tak snad uz bude lepsie. dnes som bola u dokiny s tymi vikinovimi papiermi s pohotovosti a so sona a chirurgie. tak mi napisala sprievoku zasa na sono, ze ked ma tu slezinu zvacsenu tak nech mu to o dva tyzdne skontroluju a ze keby ho to brusko bolelo stale tak mame utekat hned.

dnes(piatok) som volala s vikinom a povedal mi ze uz mu je lepsie, ze uz ho to brusko neboli, tak dufam ze uz bude ok. lekarka mu dala este dietku tak uvidime.

teraz cez vikend tomina prahana uz od stvrtka. chudacik uz sa mi stazuje ze ho boli ritka. a nakolko sa zacal pytat na serblik tak sme polovicu noci na serbliku a polku ako tak prespi. ja som uz nespala poriadne ani nepamatam kedy na posledy.dnes to bola asi hodinka. a vikino sa stale stazuje na to brusko,ale len v noci ked to ma v klude. tak uvidime ako to cele dopadne ☹ ☹ ☹

capy
25. okt 2009

sorry za ten roman 😅 😅 😅

smartik11
autor
27. okt 2009

Capy to je v pohode aspon som mala co citat a ty zas si sa mi postazovala🙂) takze ok

Vies ono je to tazke s tymi detmi ,a ze ucitelky nedavaju pozor to je tiez dsot krute,je pravda ze sa neda vsetko ustriehnut ale ked vedia ze maju problemove dieta tak by mali byt v pozore viac pri nom.

Viem si ta predsatvit ako si sa citila,ja som tiez mala nieco podobne s Adom ked bol druhak mal takeho "fajn "spoluziaka ktory sa vobec nezmestil do koze tak som si poevdala ze ked to ucitelka neriesi tak budem muiset ja a tak aj bolo som si pekne pockala nanho ked vysiel zo skololi a trohu som mu dohovarala do duse a ten"panhard" si predstav ze mi klamal rovno do oci ale dosla som na to a urobila som poriadok s nim

Tak sa uzdravte a drzim palce nech je vsetko ok!

capy
27. okt 2009

smartik dakujem

vcera sme prisli od nasich a tomina uz konecne neprehana. a dnes som volala s maminou a vikino ako sme odysli tak o pol siestej odkvecol a zobudil sa az dnes rano. tak konecne po tyzdni a pol spinkal celu noc. tak dufam ze uz bude vsetko ok a aj to kontrolne sono 😒

smartik11
autor
31. okt 2009

AHOJTE Baby!

😀 VESELEHO HELLOWEENA VAM PRAJEME🙂)

Tekvicky uz svietia pekne v okne vsade vona prazenej tekvice🙂 😉

Neskor pridam fotecky🙂

capy
31. okt 2009

smartik dakujeme. my sme ho oslavili poriadne. tatino ma totizto dnes narodeninky 😉

tesim sa na fotecky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre