Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
24. nov 2009

ahojky.

no niektore ucitelky to dost prehanaju a chcu mat pokoj tak by boli najradsej keby sme s detmi boli kazdy den u lekarky.

no teplotujeme dalej aj nelka aj ninka

sisa29
25. nov 2009

mame 5 zubkov.2 horne 2 spodne a jeden ocnyyyyyyyyyyyyyyyy

capy
25. nov 2009

gratulujem k zubkom a drzkajte sa 😉

smartik11
autor
26. nov 2009

Ahojte baby!
My sme mali rusnu noc! Deni mal zvysenu teplotu,tak som davala zabali chvilku bolo ok a potom znovu sa zvysila
Prave aj Adovy bolo zle sa povracal tak zas budem mat divoku noc 😖 😒

Vy ako?? Pozdravujeme vsetky🙂

capy
26. nov 2009

smrtik drzkajte sa. my nastastie ok. len tomino ma sopliky. 😉

sisa29
27. nov 2009

ahojky.
joj smartik to mi je luto

no ninka lepsie ale kasle ako tuberak a aj hnacku mala a aj vracala vcera ale uz som jej nasadila probiotika zatial vsetko ok a nelka ta kasle kasle a kasle.

sisa29
27. nov 2009

capy super drzte sa

capy
27. nov 2009

sisa nech sa baby z toho rychlo dostanu a mozme sa konecne stretnut 😉

sisa29
27. nov 2009

jej capy ani nehovor vsak me vas nevideli no straaaasne dlho

capy
28. nov 2009

no tak to ano. 😉

sisa29
28. nov 2009

ahojky.
tak ja sa chystam s nelkou v pondelok na kramare strasne kasle uz nemam nato nervy nech s tym nieco robia.nechcem stravit vianoce s chorou dcerkou a hlavne ked to budu jej prve vianoce.ide ma uz s toho porazit.chudinka ani napapat sa v klude nemoze a vnoci zle spava.

capy
30. nov 2009

sisa tak sa drzkajte a nech je cim skor fit. a ako ste dnes dopadli?

smartik11
autor
1. dec 2009

Capy dik za povzbudenie🙂 😉

Sisa tak ako??
co vam povedali Dr.??

smartik11
autor
6. dec 2009

Ahojte baby!
Aky bol Mikulas??
My sme ich mali tento rok az az🙂)
Takze bol super ,bohaty a skutocny 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

capy
6. dec 2009

ahojte tak mikulas super aj u nas doma bol jeden 😀 😀 😀 a este zajtra ideme po mikulasa k babke a starej babke 😉

smartik11
autor
7. dec 2009

Jej takze aj u vas tento rok bol na viac krat🙂 😉

capy
8. dec 2009

tak to veru hej 😀 😀 😀

ja som cely vecer cakala na tuto spravu od kamarata: volam sa viktorko, narodil som sa 7.12.2009 o 23:12 hod. vazim 3520g a meriam 51cm. tak sa teskam a mozem ist uz hajkat.

sisa29
8. dec 2009

ahojte.
tak my sme boli v nemocnici s nelkou dostala obstrukcnu bronchitidu museli nas hospitalizovat nakolko ma niaky problem s priedusnicou a tak nas dusilo.no mam dost este ideme na tu tracheoskopiu ale ze az po novom roku lebo vianoce som odmietla.

ninuska v poriadku no my sme mali mikulasa v stvrtok piatok sobotu nedelu a este aj pondelok takze mame toho habadej.aj nelinka dostala balicky dam foto do albumu.

capy
8. dec 2009

sisa tak sa drzkajte a nech je nelka cim skor zdravucka ☹ ☹ ☹

my sme dnes piekli prvu varku pernickov. hodim foto 😉

sisa29
9. dec 2009

capy super pomocnik vikinko

smartik dakujeme je rozkosna ale straaaaasne ziva.uz mam niekedy jazyk na topankach

capy
9. dec 2009

sisa dakujem. 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
17. dec 2009

Ahojte baby! tak uz mame alergologicke testy za sebou ale iba Deni a ta je alergicka na vzdusnu pliesen a Paliny Dianke nemohli urobit testik lebo berie ATB dnes ideme na kontrolu

Capy ,Sisa ako sa mate a co deturence drzia sa ??

Baby mali vcera besiedku ale bohuzial sme tam nemohli byt kedze su hore:((

Pozdravujeme vas vsetkych🙂

capy
18. dec 2009

ahojte. ja vas teraz akosi zanedbavam

predvcerom som bola s maminou na nakupoch, potom doviezli novy sporak, prisiel plynar ho zapojit, potom ujo co si prisiel po ten stary a nakoniec sme ho museli otestovat 😉 vcera som si bola pozriet darcek ale nemali moje cislo, poobede sme piekli s vikinkom vanilkove rozteky a potom spratavala ten vybuch v kuchyni 😅 😅 😅

tak dnes som si uz konecne kupila aj ja moj vianocny darcek, poobede som trosku poupratovala, odviezla vikina k dedkovi, boli sme u susedov na pokeci, a este som bola predat fisher price kresielko, pozehlila a este si chcem kuki panelak a tak...

deturence su zatial zdrave a bez urazu 🙂

smartik som si musela dat normalne vyhladat ako vyzera palina. nic mi to nehovorilo 😅

capy
20. dec 2009

ahojte my sme sli po obede, ked sme sa zobudili a napapali do mesta.bolo super. boli sme s tominom pozriet Coca-cola kamion. strasne sa mu pacil, ale akonahle si mal sadnut santovi na kolena, to bolo placu 😅 😅 😅 .hodila som aj foto na FB.prisli sme domov o pol osmej, okupkal sa s tatinom, ja som zatial spravila krupicovu kasu, napapal sa a o stvrt na devat bol nebohy 😀 😀 😀 tak som mohla postavit stromcek. uvidim aka bude rano reakcia 😉

smartik11
autor
20. dec 2009

Capy tak teda mala si dost rusne obdobie🙂) ved teraz asi kazda z nas🙂 😉
My sa liecime stale sme na ATB a to este do buduceho tyzdna ale potom dufam ze uz budu ok lebo tie ATB im zas nicia imunitu.

Pravde podobne ostavam aj bez prace ☹

Nemate nahodou niektora skusenost ako to je po skonceni pracovneho pomeru?ci mam narok na podporu lebo co mam info musim mat za poledne 4 roky ,3 odpracovane inac nedostavam nic 😒 tym ze vlastne pracujem len vyse roka po ukonceni materskej mam take info ze asi nemam narok ale rada primam kazdu radu 😉

Pekny vecer baby🙂)

capy
22. dec 2009

ahojte
ja som pred hodinkou dopiekla kolaciky, uz posledne. uz mi chybaju len kokosove gulicky a tiramisa 😉
zajtra idem kadernicke si dat hlavu trochu doporiadku, nech vyzeram na sviatky ako clovek 😀 😀 😀

sisa dnes som vas videla v panelaku. ake ste herecky 😉

smartik tak v tomto ti neporadim. nemam ani len tusenie ☹ drzim ti palceky

smartik11
autor
22. dec 2009

Caute baby!

Tak teda Sisa vy ste obidve herecky fakt dobry zaber na Nelku🙂

Myslela som ze budete trohu dlksie 😉 ale aj ta chvila je fajn🙂 😉 🙂

Capy ty si ale sikulka,ja este sa len chystam piect to co som upiekla je uz prec takze mozem znovu 😉

Co uz snad to nejak vydrzim🙂

Pekne predvianocne vecere vam prajem🙂 🙂

smartik11
autor
24. dec 2009

STASTNE A VSESELE VIANOCE 😵 😵 😵 😵

Bohateho jeziska vela zdravia ,stastia , lasky praju Cainarky🙂) 😵 😵 😵

sisa29
24. dec 2009

ahojky.

prajem vam a vasim rodinkam krasne vianocne sviatky hlavne vela lasky rodinnej pohody bozieho pozehnania zdravia a vsetkeho ostatneho.

jej vy ste pozerali panelak???no super nelka tam bola uzasna

pridala som nove foto ak budete mat cas.

bozkavam vsetky deticky

sisa29
24. dec 2009

ozaj nelinka je zas chora stale sa dusi a to mi povedali na kramaroch ked som bola teraz ze je zdrava a pritom chrchle jak keby fajcila 30 rokov.budem musiet ist znova ale k inej doktorke

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre