• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrovky 2005. Pridajte sa

19. januára 2012 
ahojky.

no niektore ucitelky to dost prehanaju a chcu mat pokoj tak by boli najradsej keby sme s detmi boli kazdy den u lekarky.

no teplotujeme dalej aj nelka aj ninka
24. nov 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mame 5 zubkov.2 horne 2 spodne a jeden ocnyyyyyyyyyyyyyyyy
25. nov 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem k zubkom a drzkajte sa :wink:
25. nov 2009 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte baby!
My sme mali rusnu noc! Deni mal zvysenu teplotu,tak som davala zabali chvilku bolo ok a potom znovu sa zvysila
Prave aj Adovy bolo zle sa povracal tak zas budem mat divoku noc :confounded: :unamused:

Vy ako?? Pozdravujeme vsetky:slight_smile:
26. nov 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smrtik drzkajte sa. my nastastie ok. len tomino ma sopliky. :wink:
26. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.
joj smartik to mi je luto

no ninka lepsie ale kasle ako tuberak a aj hnacku mala a aj vracala vcera ale uz som jej nasadila probiotika zatial vsetko ok a nelka ta kasle kasle a kasle.
27. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy super drzte sa
27. nov 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa nech sa baby z toho rychlo dostanu a mozme sa konecne stretnut :wink:
27. nov 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej capy ani nehovor vsak me vas nevideli no straaaasne dlho
27. nov 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to ano. :wink:
28. nov 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.
tak ja sa chystam s nelkou v pondelok na kramare strasne kasle uz nemam nato nervy nech s tym nieco robia.nechcem stravit vianoce s chorou dcerkou a hlavne ked to budu jej prve vianoce.ide ma uz s toho porazit.chudinka ani napapat sa v klude nemoze a vnoci zle spava.
28. nov 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak sa drzkajte a nech je cim skor fit. a ako ste dnes dopadli?
30. nov 2009 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Capy dik za povzbudenie:slight_smile: :wink:

Sisa tak ako??
co vam povedali Dr.??
1. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte baby!
Aky bol Mikulas??
My sme ich mali tento rok az az:slight_smile:)
Takze bol super ,bohaty a skutocny :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak mikulas super aj u nas doma bol jeden :grinning: :grinning: :grinning: a este zajtra ideme po mikulasa k babke a starej babke :wink:
7. dec 2009 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jej takze aj u vas tento rok bol na viac krat:slight_smile: :wink:
7. dec 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to veru hej :grinning: :grinning: :grinning:

ja som cely vecer cakala na tuto spravu od kamarata: volam sa viktorko, narodil som sa 7.12.2009 o 23:12 hod. vazim 3520g a meriam 51cm. tak sa teskam a mozem ist uz hajkat.
8. dec 2009 o 02:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
tak my sme boli v nemocnici s nelkou dostala obstrukcnu bronchitidu museli nas hospitalizovat nakolko ma niaky problem s priedusnicou a tak nas dusilo.no mam dost este ideme na tu tracheoskopiu ale ze az po novom roku lebo vianoce som odmietla.

ninuska v poriadku no my sme mali mikulasa v stvrtok piatok sobotu nedelu a este aj pondelok takze mame toho habadej.aj nelinka dostala balicky dam foto do albumu.
8. dec 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa tak sa drzkajte a nech je nelka cim skor zdravucka :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my sme dnes piekli prvu varku pernickov. hodim foto :wink:
8. dec 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capy super pomocnik vikinko

smartik dakujeme je rozkosna ale straaaaasne ziva.uz mam niekedy jazyk na topankach
9. dec 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa dakujem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte baby! tak uz mame alergologicke testy za sebou ale iba Deni a ta je alergicka na vzdusnu pliesen a Paliny Dianke nemohli urobit testik lebo berie ATB dnes ideme na kontrolu

Capy ,Sisa ako sa mate a co deturence drzia sa ??

Baby mali vcera besiedku ale bohuzial sme tam nemohli byt kedze su hore:((

Pozdravujeme vas vsetkych:slight_smile:
17. dec 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. ja vas teraz akosi zanedbavam

predvcerom som bola s maminou na nakupoch, potom doviezli novy sporak, prisiel plynar ho zapojit, potom ujo co si prisiel po ten stary a nakoniec sme ho museli otestovat :wink: vcera som si bola pozriet darcek ale nemali moje cislo, poobede sme piekli s vikinkom vanilkove rozteky a potom spratavala ten vybuch v kuchyni :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

tak dnes som si uz konecne kupila aj ja moj vianocny darcek, poobede som trosku poupratovala, odviezla vikina k dedkovi, boli sme u susedov na pokeci, a este som bola predat fisher price kresielko, pozehlila a este si chcem kuki panelak a tak...

deturence su zatial zdrave a bez urazu :slight_smile:

smartik som si musela dat normalne vyhladat ako vyzera palina. nic mi to nehovorilo :sweat_smile:
19. dec 2009 o 00:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme sli po obede, ked sme sa zobudili a napapali do mesta.bolo super. boli sme s tominom pozriet Coca-cola kamion. strasne sa mu pacil, ale akonahle si mal sadnut santovi na kolena, to bolo placu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .hodila som aj foto na FB.prisli sme domov o pol osmej, okupkal sa s tatinom, ja som zatial spravila krupicovu kasu, napapal sa a o stvrt na devat bol nebohy :grinning: :grinning: :grinning: tak som mohla postavit stromcek. uvidim aka bude rano reakcia :wink:
20. dec 2009 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Capy tak teda mala si dost rusne obdobie:slight_smile:) ved teraz asi kazda z nas:slight_smile: :wink:
My sa liecime stale sme na ATB a to este do buduceho tyzdna ale potom dufam ze uz budu ok lebo tie ATB im zas nicia imunitu.

Pravde podobne ostavam aj bez prace :frowning2:

Nemate nahodou niektora skusenost ako to je po skonceni pracovneho pomeru?ci mam narok na podporu lebo co mam info musim mat za poledne 4 roky ,3 odpracovane inac nedostavam nic :unamused: tym ze vlastne pracujem len vyse roka po ukonceni materskej mam take info ze asi nemam narok ale rada primam kazdu radu :wink:

Pekny vecer baby:slight_smile:)
20. dec 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
ja som pred hodinkou dopiekla kolaciky, uz posledne. uz mi chybaju len kokosove gulicky a tiramisa :wink:
zajtra idem kadernicke si dat hlavu trochu doporiadku, nech vyzeram na sviatky ako clovek :grinning: :grinning: :grinning:

sisa dnes som vas videla v panelaku. ake ste herecky :wink:

smartik tak v tomto ti neporadim. nemam ani len tusenie :frowning2: drzim ti palceky
22. dec 2009 o 01:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Caute baby!

Tak teda Sisa vy ste obidve herecky fakt dobry zaber na Nelku:slight_smile:

Myslela som ze budete trohu dlksie :wink: ale aj ta chvila je fajn:slight_smile: :wink: :slight_smile:

Capy ty si ale sikulka,ja este sa len chystam piect to co som upiekla je uz prec takze mozem znovu :wink:

Co uz snad to nejak vydrzim:slight_smile:

Pekne predvianocne vecere vam prajem:slight_smile: :slight_smile:
22. dec 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
STASTNE A VSESELE VIANOCE :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Bohateho jeziska vela zdravia ,stastia , lasky praju Cainarky:slight_smile:) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dec 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky.

prajem vam a vasim rodinkam krasne vianocne sviatky hlavne vela lasky rodinnej pohody bozieho pozehnania zdravia a vsetkeho ostatneho.

jej vy ste pozerali panelak???no super nelka tam bola uzasna

pridala som nove foto ak budete mat cas.

bozkavam vsetky deticky
24. dec 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj nelinka je zas chora stale sa dusi a to mi povedali na kramaroch ked som bola teraz ze je zdrava a pritom chrchle jak keby fajcila 30 rokov.budem musiet ist znova ale k inej doktorke
24. dec 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok