Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
27. dec 2009

ahojte pridala som neake foto z vianoc https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nelke skore uzdravenie

capy
1. jan 2010

🙂 🙂 🙂 ahojte zelam vam vsetkym stastny novy rok a nech je lepsi ako ten predchadzajuci. nech vas deticky posluchaju a robia len radost a pokroky 🙂 🙂 🙂

sisa29
5. jan 2010

ahojte.

aj ja sa pripajam s novorocnym zelanim aj ked oneskorene vsetko dobre a hlavne vela zdravia vam a vasim rodinam.

nelka je este stale chora strasne kasle ma sopliky no hruza uz cakam na pondelok hned s nou idem k lekarke.

inak sa mame fajn tatinko dneska odbehol do roboty ale slubil ze sa skoro vrati.

capy
6. jan 2010

nelinke zelame skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
6. jan 2010

Ahojte baby!
Vsetko dobre do noveho roku 😵 😵 😵 😵 😵
Neskoro sa ozivam ale boli sme prec a ked sme sa vratili dostala som taku silnu nadchu ze ledva som stihala s vreckovkami ☹ ☹ ☹

Ale uz je trohu lepsie 😉

Babulky ako sa mate?? ako ste silvestrovali??

capy
6. jan 2010

smartik vitaj 🙂 🙂 🙂

mame sa fajn, konecne napadol neaky sneh 😉

my sme silvestrovali doma papucovo su susedovcami. bolo perfektne. neskor hodim aj fotky. deti spali po obede od tretej do siestej a potom boli stale hore a isli haji az o pol druhej. to sa uz tominko normalne sam pytal haji. lahol si vypytal si este kakavko a hned ako ho dopil bola z neho mala mrtvolka 😅 😅 😅 rano sme vstavali az o jedenastej a potom sme boli v samorine pozriet babo a zabudli sme fotak doma 😠 aka skoda. maly je strasne podareny 🙂 🙂 🙂 prisli sme az vecer 🙂 🙂 🙂

sisa29
8. jan 2010

ahojky

no my sme tiez silvestrovali doma deti zaspali uz o 23,00 takze sme boli s lubkom sami pripili sme si kukali telku dali sexik novorocny a isli sme hajat

dneska som bola s nelkou opet u lekarky strasne kasle chuda moje tak sme zas dostali lieciky a liecime sa

ninka ok v pondelok ide konecne do skolky uz sa aj tesi a hlavne ja sa tesim asi tie ucitelky aj vybozkavam 😀 😀 😀 😀 😀

capy
10. jan 2010

sisa tak sa dajkajte do poriadku ☹ nech sa konecne uvidime 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
11. jan 2010

Ahojte Bbay!
Tak uz zacali povinnosti🙂 baby sa tesily do skolky,ale trohu som bola sklamana lebo o 8 rano bolo iba jedno dievcatko z ich triedy a 6 chlapcou to znamena ze ostatne deticky bud su hore alebo este prazdninuju..
Dufam ze bude vsetko ok
Sisa inac mozem ti potvrdit ze jak mile sme dosli domou uz baby zacali soplit a pocas dovolenky ani kasel ani soplik 😉
Este den pred odchodom na dovcu baby boli na tom tak vseliak som velice vahala ze ci vobec pojdeme a pocas dovce jak keby ani neboli oni ta zmena bola obrovska .Myslim si ze vsetky tie bacile co koluju okolo nasich detureniec su nejak neznicitelne 😒 😠 😖 dufam ze zacne riadne mrznut nech sa to vsetko znici...
lebo tie antibiotika a vsetko to svinstvo okolo im nici aj tu poslednu imunitu...

Tak sa drzte a skore uzdravenie 😉

Ja som doma marod 😒

capy
15. jan 2010

smartik skore uzdravenie ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
18. jan 2010

Ahojte baby!
ako sa mate???
je tu nejak smutno:(
Krasne nam snezi vonku od radosti som bola odhrnavat sneh z hodnika 😉
Tesim sa dufam ze aj poobede to vydrzi a pojdeme sa bobovat🙂

Capy ako sa dary Tomimu a Viktorko je spokojny v skolke?

Sisa ako sa maju tvoje kvetinky??
Nelka uz je ok??
Pozdravujeme vas🙂

smartik11
autor
26. jan 2010

ahojte baby!

Kde ste uz tu nikto nechodi???

tusim uz iba ja:(

Ako sa mate co deturence?

My budeme mat karneval 4 februara uz sa tesime🙂 musim nejake masky vymysliet🙂)

Pozdravujem vas!!

capy
26. jan 2010

ahoj smartik my sme mali vesely tyzden ☹ ☹ ☹

tomino je uz dva tyzdne bez plienok tak sa tesim.

vikino bol jeden den v skolke a dosiel taky soplavy ze som si ho radsej nechala doma. 😒

smartik11
autor
27. jan 2010

Ahoj Capy ! tak to je mi luto inac ze vraj este len pride chripka asi tak o tyzden len dufam ze nas to obijde 😒 😠

Aj baby vcera dosli a mali trohu uphati nostek ale duafm ze budu ok davam im vseliake lieky na podporu imunity,aj predpisane aj homeopatika snad to ma nejaky ucinok.

Pozdravujem vsetkych !!

Capy skore uzdravenie 😉

capy
29. jan 2010

smartik dakujem. snad uz budeme ok.

aj ja davam vsetko mozne od cecka,zralokov cez nosne kvapky 😅 tak uvidime

sisa29
1. feb 2010

ahojky,

smartik ja som tu stale ale na fcb si tam aj ty?

no nelka uz lozi aj sedi snazi sa aj postavit ale niako jej to este nejde chori sme stale teraz berieme antibiotika uz 4 x od decembra mame obstukcnu bronchytidu ale tento mesiac ideme na pneumoalergologiu tak sme zvedave ze ci tam nieje ten cely problem a mali by sme ist na vela vela vela vysetreni.

tak uvidime.

ninka teraz tiez je doma tiez berie atb ma zapal priedusiek ale zajtra uz ideme na kontrolu a my mame karneval 9.2 tak aj ninka sa moc tesi lebo na vianoce dostala od krsnej krasne barbie vianocne saty tak ona bude barbie.

capy
1. feb 2010

ahojte my mame karneval 10.2.

sisa drzim palceky nech sa z toho uz dostanete a prideme na navstevu

smartik11
autor
2. feb 2010

Sisus tak sa drzte a skore uzdravenie🙂

sisa29
7. feb 2010

ahojte.

tak my mame velky smutok vo stvrtok rano zaspala nasa babicka uz navzdy boli to naozaj velmi zajtra mame pohreb mam pocit ze sa asi zblaznim ale musime sa drzat zivot ide dalej.

len nasu ninku to dost zasiahlo nakolko sme tam stale chodili babucka ju ucila lakovat si nechty no proste ma strasne zmeny nalad chvilku place chvilku sa smeje no a dneska je strasne neznesitelna

v piatok som bola s nelkou na kontrole zevraj je vsetko v poriadku babucka asi stala nad nou.

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

capy
8. feb 2010

sisa este raz uprimnu sustrast 😢 😢 😢

a nech to ninka zvladne. ja si ani neviem predsatvit keby sa nieco stalo s nasimi. viktor je na nich tak naviazany 😅

este raz sa drzkaj a bud dnes silna 😢 😢 😢

smartik11
autor
9. feb 2010

Sisa uprimnu sustrast je mi vasej babynky luto je to naozaj bolestive hlavne pre deticky...
Som rada ze je Nelka v poriadku
Pozdravujeme vas🙂

capy
9. feb 2010

tak ake boli karnevali? nas caka zajtra 😉

smartik11
autor
10. feb 2010

karneval bol celkom v pohode
baby aj na druhy den chceli ist vyobliekane do siat co som im usila takze mali uspech🙂
aj fotecky ze vraj budu ale zatial nie su pripravene na pc.

pozdravujeme vsetkych🙂

capy
11. feb 2010

tak aj u nas mal karneval uspech a stale ba v tom chcel behat. hodim aj fotky. papa

capy
14. feb 2010

😵 😵 😵 krasneho valentina vam prajem 😵 😵 😵

smartik11
autor
15. feb 2010

Capy diky aj tebe 😉 😵
ja vcera som sa nedostala k Pc🙂)
ale nevadi🙂
pekny den vam prajem🙂

Sisa ako sa mate ?? Baby su uz ok??
pozdravujeme rodinku🙂

capy
17. feb 2010

ahojte tak sme boli v pondelok u dokiny pre vysledky z vyterov,ktore nam v piatok neprisli. mame tam streptokoka a este neaku svinuchu ale nepamatam si jej nazov. dostali sme antibiotika tak uvidime ☹ ☹ ☹

sisa29
17. feb 2010

ahojte.

tak uz sa trosku spametavam zo straty babucky aj ked mi stale velmi chyba a doma rozpravame len o nej

ninka uz dobre mala aj karneval bola kralovna pridam fotku do albumka

a nelku konecne diagnostikovali vcera tak vsetky tie problemi a to tak to je ASTMA.takze inhalujeme berieme lieky zevraj najblizsie dva roky ich budeme brat a o 2 tyzdne ideme na kontrolu a pre vysledky a dostane este niake na imunitu.

capy
18. feb 2010

sisa tak sa drzkajte. aspon uz viete co je nelinke, chudatko ☹

my sme sa dnes zobudili a mali sme cele dlane vyhadzane. tak sme sli dokine, poslala nas koznej a ta nam povedala ze to mame z toho streptokoka 😒 a ze to mozme mat aj na chodidlach a dokonca sa nam to moze aj supat ☹

sisa29
18. feb 2010

capy aj nasa ninka to mala cele dlane a chodidla vyhadzane ja som sa vtedy tak zlakla a tiez sme to mali z toho zivocicha niakeho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre