Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
18. feb 2010

ozaj nelinka ma zajtra 1 rok juchuuuuuuuuuuuuuu jak to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

capy
18. feb 2010

a ako rychlo vam to preslo?

vsetko najlepsie k nelinkinym zajtrajsim narodeninkam. chalani posielaju pusinky. a s panelakom sutazite?

smartik11
autor
18. feb 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 Vsetko len to najlepsie do zivota,vela zdravia ,stastia a vela peknych chvil k tvojim prvim narodkam 😉 ti praju baby Cainarove 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
21. feb 2010

tak aka bola oslava? torticka pekna 😉

sisa29
22. feb 2010

cafte.
tak oslava ta bola super do nasho maleho bytiku sa voslo cez 20 ludi bolo tu 6 deti + nelka zabava do rana no parada bordel jak svina vcera som upratovala jak diva cely den ale stalo to zato.

capy
23. feb 2010

sisa super 😵 pozerala som ze tam je neako vela ludi 😅 ale dobri ludia sa vsade zmestia 😉

sisa29
1. mar 2010

capy jasne.ani by mi nevadilo keby boli taketo oslavy stale.

konecne je vonku super pocasie tak sa tesim.uz sa da byt s detmi aj dlhsie vonku

ako sa mate?my ideme zajtra na kramare na kontrolu tak som zvedava co nam povedia a ake su vysledky s krvi.
no ale zda sa mi ze lieky nelke vobec nezaberaju tak uvidime co mi povie ci to si este len telo zvyka nane alebo co

capy
1. mar 2010

sisa celkom fajn. tomino je uz ok. vikino ma teraz prazdniny. teraz mal meniny, v nedelu ma tomino a o dva tyzdne nato maju narodeninovu party. tak je toho teraz dost 😀 😀 😀

tak nech kramare zajtra dopadnu dobre 😉 . aj ja by som tam mala ist s tominom na kontrolu na urologiu, ale vobec sa mi tam nechce 😝

capy
1. mar 2010

ozaj dnes som bola s vikinom na logopedii. mame problem zo sikavkami (kde nerozlisuje s,š z,ž c,č). cize ked mu povedala aby povedal zúži tak on povedal žúži a podobne. ale najvac mu robi problem L,R. tak mame doma precvicovat jazyk. dostali sme neake cvicenia 😉

digysa
6. mar 2010

Caute kocky... tak som sem opat nakukla... Ako sa dari?

Capy pisala som ti do marcoviek...tak to sem skopirujem, kedze nasi dvaja drobci su marcovi

capy: my sme dnes teda oslavili nase narodky. Pridala som fotky na kona, co je u mna teda rekord. Mrkni na ne, v pondelok ich mazem. Zajtra berieme deti do Disney World-u. To je nas darcek.
A ty mi tiez napis, ked budes mat fotky z Tomaskovej oslavy. Nasa bola iba taka malicka- v skolke. Uplne stacila... 😉

A inak ako sa dari, deti rastu, priberaju, posluchaju alebo pravy opak? My sme vsetci chori....a to sa zajtra chystame na vylet...ale co uz. Nejako uz bolo, nejako uz bude.

Je mi luto, ze sme castejsie nechodim, ale nemam cas...no nezabudla som na vas zienky..

Tak zatial.

capy
6. mar 2010

digysa piasla som ti do marcoviek. Digysa super fotecky. gabika je uz velka slecna a Jack je veliky fesak. 😵 😵 😵 super oslavicka v skolke. sa mi to paci 😉

my sme nastastie teraz zdravi a vam zelam skore uzdravenie ☹

my sme mali dnes super dnik. vikino siel vcera k dedkovi a my s tominom a mm sme stravili den bez kriku a hadania sa o hracky. a teraz papame syryky a pijeme vinko a je nam super. zajtra idem k nasim za vikinom. uz sa teskam 😉

smartik11
autor
7. mar 2010

Ahoj Capy! Tomimu vsetko naj k dnesnim meninkam🙂 😵 😵 😵 😵 😵

Sisa ako sa mas?? co baby ako sa maju su zdravucke??

Pozdravujeme rodinku Capy,Digysa a Sisinu🙂

capy
8. mar 2010

smartik dakujem za tominka 😵 😵 😵

capy
20. mar 2010

ahojte zasa nikto? my sme dnes mali oslavu narodenin. zacali sme o druhej a posledni hostia odysli pred pol dvanastou. vsetko som spratala a tak uz konecne sedim 😅 oslava bola pefektna. deti sa strasne tesili darcekom. bolo nas tu celkom dost ale neako sme prezili 😀 deticky sa pohrali, dospeli pokecali, nieco popili a popapali no co nam viac chybalo 😵 😵 😵

smartik11
autor
23. mar 2010

Capy trohu meskam🙂 vsetko len to naj do zivota prajeme oslavencovy🙂) vela zdravicka🙂 😵 😵 😵

sisa29
24. mar 2010

ahojte.dlho som tu opet nebola.bola som s nelinkou 2 tyzdne v nemocnici ma masyvny reflux plus k tomu astmu a ten stridor a to jej sposobude apnoicke pauzy co nieje vobec dobre.takze sa trapime.smartik pod aj ty ma facebook

capy
24. mar 2010

smartik dakujem za tominka 😵 😵 😵

sisa este raz sa drzkajte. ☹ ☹ ☹ chudatko moje

sisa29
29. mar 2010

capynka dakujeme zatial to zvladame v stredu ideme opet na kramare na fibroskopiu tak uvidime ci sa aspon ten stridor upravil.

smartik ako sa mate?co je nove??

digysa a ty???

capy
31. mar 2010

ahoj sisa tak ako na kramaroch. je to lepsie? ☹ ☹ ☹

capy
4. apr 2010

vsetkym vam prajeme veselu velku noc

smartik11
autor
7. apr 2010

Ahojte maminky a deticky nejak v poslednu dobu nestiham vas pozriet🙂)
Nuz velka noc presla velmi rychlo boli sme v Bojiniciach od soboty do pondelka decka sa riadne vyblaznili a my sme si tiez odihli.
Baby dnes isli uz do skolky po vyse tyzdni tym ze som bez prace tak som si ich nehala doma ale uz im deti chybali tak som zvedava ake budu ked pridu domou🙂

Baby ako ste sa mali??

Sisa citala som ze mate nejake zdravotne problemi 😒 to je mi luto ale snad uz budete ok

Capy ako tak pozeram ti jedina nas tu drzis po kope 😉 🙂 este ze si tu🙂

A digysa ako sa ma,deturence su uz velke ,Gabiku som nejaku dobu nevidela uz je z nej slecna 😉

Zatial sa majte krasne🙂

capy
8. apr 2010

my vyrazame do bojnic zajtra. uz sa strasne tesime.

super fotecky 😵 😵 😵

smartik11
autor
18. apr 2010

Capy dakujeme ved urcite mate aj vy pekne zabery🙂)

Pekny den vsetkym🙂

capy
20. apr 2010

smartik bolo nam super. a aj fotecky su celkom fajn 😉 ak sa k tomu dokopem tak hodim aj na konika fotky

sisa29
28. apr 2010

cafte zeny.no co nove u nas nic v maji ideme na komplet alergologicke testy tak uz snad budem vediet preco lieky nezaberaju a kasleme a grcame stale.inak nic nove ninuska nam rastie ako z vody to uz je velka slecna mudra je jak salamun niekedy ma az prekvapuje.a nelka tej sa nechce chodit ale zato je jej vsade dost a dzavoce odusu.niekedy ked sa jej nieco nedari tak zacne nervacit no vsak jak jej sestra 😀 😀 😀 pripajam niake nove foto inak na facebooku ich mam kopec

smartik11
autor
30. apr 2010

Sisus su nadherne 😉 🙂
Uz su velke slecny 🙂
Tak ten cas leti 😉

capy
3. máj 2010

sisa velke slecny su to uz.

my sme teraz kupili tominovi prvy bicyklik tak kazdy den na nom lieta. a uz aj kolobezku kradne vikinovi a celkom mu to ide

smartik11
autor
16. máj 2010

Capy pekne fotecky🙂 Ti tvoji drobci riadne uz vyrastli🙂
Uz su velkaci🙂 😉 🙂

capy
17. máj 2010

smartik dakujem. rastu ako z vody 😵 😵 😵

lamada181
24. máj 2010

ahojte chodite tu ja mam dcerku ktora je september 2005 a chcem sa spytat ci sa mozempridat dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre