Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
29. nov 2007

ahoj.no co zas je tu pusto.no uz som zas smutna ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
29. nov 2007

Ahoj sisa!Prave pred pol hodinou sme sa vratily domou,boli sme pre baby ,boli 2 dni u mijich rodicou aby sme si mohli porobit,ale este stale nam nieco chyba,kuchynsky stol ,stolicky a postele,takze este stale beham,e po obchodou je to des vsade treba objednat a doba dodavky je 4 az 6 tyzdnou atkze vobec nas nepotesily.Baby maju sopliky su nakapate ,horucku nemaju.Uz som na nervi stale nieco treba!!!Uz aby bol klud!Pozdravujeme lindu aj deturence!

sisa29
30. nov 2007

jeeeeeej smartik.no to ti verim aj ja by som bola na nervy.my sme celkom v pohode akurat ja som predvcerom mala horucku nevedela som ani z postele vyliezt chudak ninka lezala primne jak pet penazi taka bola dobrucka.pokial viem aj ninko linddin krsdnatko sa ma dobre len je taky placko teraz lebo sa mu rezu zubky.pozdravujeme a prajeme pevne nervy.papa 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 😅 😅 😅

smartik11
autor
1. dec 2007

🙂 ahoj sisa!My este stale soplime je to des uz aj mna to chyta a teraz by som poptrebovala byt fit aby som mohla porobit co treba,uz aj hlava ma pobolieva takze mame to vesele!Tak bol aj Adi ked bol mali ked mi nieco bolo lezal vedla mna,ale baby tie vobec si ma nevsimaju obcas dojdu a vylezu namna ,volaju ma tlacia ,mackaju je to sranda!!!Takze prajeme pekny zvysok vikendu a relaxujte!!

sisa29
1. dec 2007

ahoj smartik.aj ja som chora mam dost zdurene uzliny leviem poriadne ani prehltat tak polihujem.pozdravujeme.ozaj chcela som sa opytat ty nejdes na to mikulasske stretko co je 5.12?nevsimla som si ci si na zozname

sisa29
2. dec 2007

ahoj smartik.tak ninuska je chora.od vcera vecera ma teplotu stale okolo 38 aj ked jej davam sirupcek.zajtra ideme k lekarke tak som zvedava. ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
3. dec 2007

AHOJTE!
NO TEDA ASI ZAS TA CHRYPKA URADUJE AJ BABY SU STALE SOPLAVE,NA ZOZNAME ASI NIE SOM ANI NEVIEM O NEJAKOM PODUJATI ZE SA KONAT AKURAT MIY ASI POJDEME NA SLOVNAFTARKY MIKULAS! TO JE TUSIM 8.12 TU V JEDALNI
TAK SA RYCHLE UZDRAVTE A DRZIME VAM PALCE!!!

sisa29
3. dec 2007

ahojki.dneska sa mala zobudila a uz jej nic nieje.teda jej ani nic nebolo len mala horucku a dneska uz nic vdaka bohu 😉

smartik11
autor
3. dec 2007

🙂 no super to som rada!aj my uz sme na tom trohu lepsie,maju aj menej soplikou,stale im to vytahujem vysavacom,su lenive sa vysmrkat!Pozdravujeme vsetkych! 🙂

sisa29
4. dec 2007

ahoj.tak to sme aj my radi.to stretko je zajtra o 16.00 tak ak chces kukni to dneska je to pod stretnutiami mikulasske stretko.nic sa neplati a je to v petrzalke v niakej restike.bude tam dost maminiek.ak nie tak skoda ale viem ze mate teraz toho vela 🙂 🙂 🙂

sisa29
6. dec 2007

a zase nikto nikde

smartik11
autor
6. dec 2007

🙂 ahoj sisa!Nuz my jaksik nestihame takze az ked budeme tam tak sa ti ozvem!Ako bolo na stretku?Pozdravujeme lindu aj ostatnych!!

sisa29
6. dec 2007

AHOJ SMARTIK.BOLO SUPER AJ VELA MAMICIEK BOLO.ninuska sa vyblaznila len sa bala uja mikulasa 😀 😀 😀 .zato doma rano radost najvecsia piskala skakala a este sa aj ujovi mikulasovi podakovala na balkone

smartik11
autor
6. dec 2007

🙂 jej to muselo byt nadherne!!!Baby sa tiez tesily za balicky!Este uvidime ako budu reagovat ked pojdeme tuto do jedalne!!!
Ked sme boli prvy krat mali len 3 mesiace!boli take malinke ani sa mi nechce verit ze uz je to prec tak rychlo!!!Pozdravujeme Vsetkych!

smartik11
autor
7. dec 2007

Ahoj sisa!potrebujem auto na odvoz nabytku!mali sme dohodnute auto na dnes a podlo to prosim ta nieco som minule citala ze vy mate vedela by si mi pomoct?ak ano daj mi vediet moje tel cislo 0907303335

sisa29
8. dec 2007

ahoj.dufam ze ste boli s mojim manzelom a odvozom spokojny.potom sa ozvi

sisa29
8. dec 2007

ahoj este raz.tak uz som pocula ze ste prestahovany.este sa zabyvat a mozme brazdit ulicami dolnych honov a vrakune 😀 😀 😀

sisa29
11. dec 2007

ajojki.zas nikto.smartik este asi sa zabyvavate ked tu niesi.tak dufam ze sa vam bude byvat dobre a prajem vela uspechov v novom byte 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
11. dec 2007

🙂 ahoj sisa!prepac doteraz sme nemali internet az dnes nam ho napojili spat takze az teraz ti pisem.Samozrejme velmi nam pomohol Lubos mas super manzela mohli by sme si dat niekedy stretko cela rodinka.my to mame este fofri v tom este to neni vsetko ako ma byt,uz ked bude vsetko ok tak radi vas privitame k nam 🙂 🙂 🙂 a ozaj diky za sladkosti!!!!ste super!!!pozdravujeme celu rodinku!
Inac volam sa JARKA len pre poriadok,ok 😉 🙂

sisa29
11. dec 2007

ahoj jarka.som rada ze sa vam pacime a uz sa na vas moc tesime.a hlavne ninka na svoje nove kamosky

smartik11
autor
13. dec 2007

🙂 ahojte baby!Prave vcera som bola pomali po tyzdni s babami vonku,boli sme uptratovat stary byt a skocili este za kamoskou.Asi cez vikend ak bude prijemne zas tam zabehnem na chvilu.Dnes vyzera aj vonku celkom fajn pocasie ,trohu studene ale lepsie nez dazd.Zatial sa drzte a dufam ze po novom roku sa uz stretneme lebo asi skor nam to nevijde,tento mesiac tak uteka ze nestiham vnimat dni 😝 ved uz je polka decembra v tahu 😒 Pozdravujeme celu rodinku aj lindu s ninkom!!!

sisa29
14. dec 2007

ahojte.my mame zapal priedusiek vcera sme boli u lekarky tak leskame a leskame.ninocka nechce nic papkat tak je slabucka ako mucha.pozdravujeme aj my

smartik11
autor
14. dec 2007

Jej tak to mi je luto ze takto sa musite trapit s horobou!Baby uz su na tom trohu lepsie deniska uz nema sopliky ale diduska obcas ma!Tak vam drzime palce aby ste sa rychle uzdravili!A co jej davas ked nechce papat nic!Ja som davala babam ked boli mensie take dzusiky predpisala mi doktorka ze vraj je to celodenna strava a pomohlo im to neklesli na vahe!Ale neviem ako sa volaju!da sa to kupit aj v lekarni!Tak sa drzte!!!

sisa29
15. dec 2007

ahoj smartik.uz jej je lepsie len ten strasny kasel.uz aj polievocku papala.

smartik11
autor
15. dec 2007

🙂 no super!tak sa drzte a uzdravte sa!!!Pozdravujeme!Zaujmalo by ma kam zmizli ostatne baby ktore tu pisali???Ved celkom sa to rozbehlo a potom pauza ☹ vidim ze len my 2 sme stale aktivne ostatne su mimo!!!

sisa29
15. dec 2007

asi im vypli internet alebo su tak zaneprazdnene ze nemaju cas.neva vsak si vystacime.alebo ze by sme im boli nesympaticke? 😠 😠 😠

sisa29
16. dec 2007

ahoj ste boli dnes v lidli nakupovat?manzel ze vas tam videl.ako sa vam byva?

smartik11
autor
17. dec 2007

🙂 Ahoj sisa!Bola som s malim Adriankom!ale iba tak na rychlo!Aj ty si bola s nim?byva sa tak vseliak!Priestoru je teraz dost ale manzel je strasne citlivi aby deti nechytali nic aby sme davali pozor a to nic ine nerobim len stale hucim po nich aby nic nechytali tak mam toho nekedy za celi den akurat dost 😒 😒 som uz zufala ☹ vcera sme boli na chvilu tuto pred dom baby sa vysantili ani za svet nechceli ist domou ledva som ich presvedcila.Ale snad to bude aj lepsie.teraz mame dost narocny program stale este behame po nakupoch,zajtra som slubila Adimu ze pojdeme na trhy nuz uvidime ako sa nam podari.Tak zatial sa sa majte krasne!

sisa29
17. dec 2007

ahoj.ja som nebola len on mi vravel ze ta videl aj s malym.tak to mas teda co robit aby ti nic nechitali.lebo mojej ninke podava ruky vsetko.ale vsak oni si zvyknu

smartik11
autor
21. dec 2007

🙂 🙂 ahojte!ako sa mate!
my pecieme,upratujeme a vsetko co treba na pred pripravu sviatkou!
nieco napiste je tu dlho ticho!!!!Kde ste vsetci????
pozdravujeme vsetkych!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre