Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
21. dec 2007

ahoj.nikto tu nieje len ja.aj ja uz som piekla teoreticky mam aj upratane tak uz len cakame kedy dojde ten ujo jezisko.ninka uz je v rozpolozeni o nicom inom nepocuvam od rana do vecera

digysa
21. dec 2007

Toto forum som si vsimla az dnes....tak tiez mam synatora co sa narodil 11.9.05.
My tiez cakame na Jeziska....vcera sme mu skladali jeho velke auto, ktore dostane na vianoce a len, len, ze ho neuvidel....zobudil sa vecer o 10 hod...skoro sme dostali mrtvicu s manzelom. 😀 Podarilo sa nam vsetko schovat...snazime sa, aby veril na Jeziskove darceky pokial sa bude dat....Aj ked tie deti su uz dost rozumne 😲

smartik11
autor
21. dec 2007

digysa!VITAJ MEDZI NAS!!!SRDECNE ta vitame!!!Ja tiez skusam vseliake maskrti ale nejak sa mi nedari,vcera celi vecer som vypekala a z toho len pernicky boli uspesne 😒

smartik11
autor
21. dec 2007

STASTNE A VESELE PRAJEM VSETKYM !!!!
BOHATEHO JEZISKA!!!
POzdravujeme vsetky rodinky!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

digysa
21. dec 2007

Daujem za privitanie

smartik11: no taj ja va vypekanie....to asi nie. Aj ked radi maskrtime. Inak co sa jeziska tyka, tak ja uz to nemozem vydrzat, uz by som malemu dala vsetky darceky hned dnes. Tak sa musim snazit 😅

Zatial sa majte slecny..

sisa29
25. dec 2007

ahojte.niak som nemala cas tak vam prajem stastne a vesele vianocne sviatky.tak ako dopadol jezisko?nasa ninka bola uplne unesena zo vsetkeho co sa dialo.aj kaprika si dala co vzivote rybku nejedla.a darceky tak to bola zabava.ta sa tusim tesila aj z baliaceho papiera.dala som foto do albumu tak potom kukuk.

digysa vitaj medzi nami.sme radi ze si sa k nam pridala.no super tak sme ako sveta trojica 🙂 🙂 🙂

digysa
25. dec 2007

cauko sisa29: tak u nas to bolo dost tragicke...maly dostal taku chripku, ze uz 2-hy den sa dusi s kaslom, co nevie vypluvat tie hlieny, len to prehltava...takze nejdedol nic, nalada onicom, unaveny, podrazdeny......ale darcekom sa tesil. Tieto vianoce neboli presne podla planov, ale co uz, deti su nevyspytatelne....tak hadam tie dalsie sa nam podaria.....Aj ked moj manzel a ja sme mali pohodovku....nam bolo super, hlavne ked maly zaspal 😀 😵

Inak dakujem za privitanie....vidim, ze nas je tu neuuuuuurekom 😉 Neverim,ze su tu baby, co nemaju 2-rocne deti.....hmmm 😨

digysa
25. dec 2007

sisa: Pozerala som si fotky- to tvoja mala uz v pohode sama papa? S velkou lyzicou? No ja zasnem.... A ta kuchynka pre nu vypada byt skvely darcek....

sisa29
26. dec 2007

ahoj digisa.ninka papa s velkou lyzicou uz od 1,5 roka.jej sa tak lepsie papa.a ta kuchynka je fakt super lebo sa vie sama zahrat s nou a ja mam konecne aspon hodinu klud.na nezaplatenie 😀 .jej a odkial si?teda ak sa mozem spytat

digysa
27. dec 2007

Ja zijem v usa, florida. No ja som mu dlho nedovolila jest samemu,lebo sa mi nechcelo po nom upratovat. Ako to robis Ty s neporiadkom? Nam jedlo lieta po celej jedalni....preto mu este doteraz niektore jedla nedovolim jest uplne sameho. Bud prihliadam, alebo pomaham.

lindda
28. dec 2007

jeej nova septembrovka 🙂

sisa29
28. dec 2007

ahojky vidim ze aj moja svagrinka lindda sa tu obcas ukaze.

digysa:ninka obcas nieco vyleje ale ja to riesim tak ze dam pod nu velku plachtu alebo deku a potom to len vyprasim a operiem.jej ty byvas na floride.to musi byt super.a hlavne teplo.

sisa29
28. dec 2007

digysa:maly jack je zlatucky.uz chodi do skolky?kukala som si tvoj albumik.akosi malo fotiek ☹ pridaj niake z plaze aby sme trosku zavydeli to teplo a more.ja som este nebola pri mori ale tento rok sa uz chystame tak sa tesim ako male dieta

lindda
28. dec 2007

digysa teda tu je ale krasny chlapcek velky teda fakt kus chlapa 🙂

sisik avojky 🙂

sisa29
29. dec 2007

lindda ahoj.

smartik halo.kde si tak dlho.pisem ti absenciu 😉 tak ako sa vam vianocovalo v novom byte?dufam ze dobre a stastne.ked budes mat cas tak popis nieco.pozdravujeme

lindda
30. dec 2007

no pozeram ze opet tisko u vas septebrovky

smartik11
autor
30. dec 2007

🙂 ahojte baby!Prajem vam vsetko len to najlepsie do noveho roku,vela zdravia,stastia a vsetko co si zelate nech sa splni!!!

digysa
31. dec 2007

Caute zeny! 😎 smartik11, lindda a sisa29

No ja nestiham tolko pisat, co vsetky dievcata na tychto forach. Ja neviem, kedy sem chodite... 😀

Tak v prvom rade dakujem za kladne ohlady, co sa tyka mojho syna.....
Co sa fotkiek tyka....mam ich vela, ale do prcic nedaju sa mi sem dat, lebo maju velky format a to by som ich vsetky musela zmensovat,no ale pokusim sa sem nejake vhodit po novom roku....

Sisa29, ty sa tesis k moru a ja vam zase zavidim zimu, my sa tu potime 😉 Este ani poriadne chladne pocasie sme tu nemali. Plazi mam uz po krk 😎 Ale to je tak, clovek vzdy tuzi po tom, co nema. Ja osobne mam rada lyzovanie, takze mne ta zima naozaj chyba.

Tak vam zelam aj ja STASTNY NOVY ROK 2008!

sisa29
31. dec 2007

ahoj baby.vsimam ze sme vsetky navstivili nasu stranku.tak ako budete silvestrovat?asi blba otazka ked mame male deti.no my sme doma prichystali sme plny stol dobrot a priberieme 😀 no ale co uz.o tom su sviatky.tak baby
krasneho silvestra a stastlivy novy rok hlavne vela zdravia,stastia,lasky,porozumenia,uspechov a hlavne rodinnej pohody. 😀 😀 😀

smartik11
autor
31. dec 2007

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
AHOJTE SEPTEMBROVKY!!!! Prajem vam veseleho Silvestra!!!!Vela zdravia , stastia,lasky a porozumenia.
STASTNY NOVY ROK2008!!!
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

hankaa
1. jan 2008

smartik11
pozeram ze ty si tu vydrzala od zaciatku az doteras ja som nejak pozabudla o tejto stranke 😀 😀
pridala som sa hned na zaciatku a potom nejak som tu nenakukovala 😀 😅
vidim ze sa tu nazbieralo septembroviek 😀

V novom roku radosť v oku, usmev na tvári , nech sa darí dôjsť vždy k cieľom v tomto roku celom
Zdravia, šťastia veľa, to vám zo srdca želám

Nech nový rok splní vase tajné priania
Nech anjeli vase cesty chránia a problémy nech sa vas stránia
Šťastlivý nový rok 2008

sisa29
1. jan 2008

smartik daaaaaaaaaaaaakujeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-

hankaa super ze si tu.cim viac tym lepsie.

digysa
2. jan 2008

caute zeny...

Ja som silvestrovala nadivoko. Na poslednu minutu sme boli pozvani na party, kde boli dovolene deti. Majitelia domu si najali opatrovatelky pre deti a vsetky decka dali do vedlajsieho domu. Niektori bohati ludia tu totiz maju dom a este take male pristavby pre hosti ( taky maly letny domcek). Takze sme mali moznost sa zabavit aj s detmi a vydrzali sme s manzelom do 2:30 rana!!! Na druhy den sme sa pytali jeden druheho, kedy sme naposledy isli do postele po 11hodine 😉
Takze nakoniec sa ten moj stary aj poriadne opil, co sme necakali......

A vy ako ste ukoncili, resp. zacali novy rok?

sisa29
2. jan 2008

ahoj digysa.jej to muselo byt super.ja som este nikde nebola odkedy mam malu som s nou 24 hodin denne.my sme boli doma pozerali sme telku papkali sme a potom sme si pripili a kukali na ohnostroj.nasa ninka bola hore do jednej ta si to strasne uzivala tancovala spievala.no proste taky pohodovy vecer

digysa
3. jan 2008

sisa aj tvoja dcera je narodena v septembri? Kedy presne?

sisa29
4. jan 2008

ahoj.ninka sa narodila 29.septembra o 15.45 na kramaroch.a vy?asi tam ze?a ty si slovenka?

digysa
4. jan 2008

Ano, syn sa narodil tu v Tampe 11.septembra. Dala som mu vybavit krstny list na slovensku a tiez je zapisany na matrike. Takze ma dvojite obcianstvo. Je to tak lepsie, lebo clovek nikdy nevie, akym smerom ho zaveje...ked sa mu nahodou bude pacit viac na SK, tak chcem aby mal tie iste prava ako kazdy iny Slovak.

smartik11
autor
4. jan 2008

Hankka!!!ahoj1 vitaj medzi nami ved prave sa snazim zo sissou najcastejsie udrzat tuto stranku co najdlksie!!!Ved ked nie nas tak uplne zanikne!!!Som rada ze sa pridali aj dalsie maminy!!!
digysa!!!vitaj som rada ze si sa pridala teaz som ja bola trohu leniva ale slubujem ze sa polepsim!! 😉 Ciatm ze keby baby boli trohu dlksie vidrzali tak by sme mali v ten isty den deticky!!!baby sa narodili predcasne v 33tt 8.septembra takze mali sme trohu fofri lebo som to vobec necakala totiz som do 30.augusta pracovala a hned na to isla rodit a to som si planovala ze budem mat cas vsetko si pripravovat pokim sa baby narodia ale opak bol pravdou 😉 Moc boli zvedave na tento svet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ale co uz hlavne ze su zdrave a ze je vsetko ok!!!Dufam ze aj vy ste ok!?
kukam ze budeme pat diaevcatko tak sa tesim s vami aspon budete mat parik 😵 😵

smartik11
autor
4. jan 2008

🙂 🙂 🙂 Sisus!!!ahoj!!super fotecky si pridala snad sa nam uz podari niekedy sa stretnut 😉 Vidim ze mala Ninka sa rada foti bude z nej modelka 😵 😵 😵
Pozdravujeme celu rodinku!!!
DOBRU NOC!!!

hankaa
4. jan 2008

smartik11
dakujem za privitanie 🙂 sem tam som tu citala ale nejak sa tu nezapajam vela,dievcata su zlate vidim ze si mala dvojity kocik,ja som to tiez tak riesila je to strasne dora vec

sisa29
ja mam sestru narodenu 29 septembra🙂

co robite s detickami ked vonku je zima chodite von na gulovacku alebo sedite doma pri teplej pecke🙂
u nas je chlasno a zajra sa ma oteplit,hroza uz by som najracej keby nam konecne nasnezilo🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre