Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
11. júl 2007

Ahoj bibinka!Samozrejme ze si vitana a ze sme radi ze si sa prihlasila,ako pozeram budete mat dalsieho chlapa v rodine to som rada ja som si myslela ze budem mat tiez chlapca a dievca z dvojiciek ale su to dve babizne a som spokojna 🙂 🙂 🙂 jedneho syna uz mam a teraz tieto moje princezne ozivili celu domacnost 😵 😵 Pozdravujeme 🙂 🙂 🙂

bibinka
11. júl 2007

ja som nad pohlaviami mojich potomkov nikdy nešpekulovala, som strašne rada, že budú dvaja chalani. aspoň si budú bližšie so záujmami. i keď to hovorím veľmi predčasne.ten náš má eminentný záujem o elektrinu, káble, prístroje atď. žiadne autíčka alebo hračky pre chlapcov. 🙂

julliaa
14. júl 2007

ahojte 🙂
vitaj medzi nami bibinka...

tak sa po dlhšej odmlke hlásim...čo je u nás nove? jurko sa naučil bicyklovať bez pomocných koliesok a niko sa odnaučil od cumla...hurá, huráááá 🙂
A čo vy ? ako sa máte ? ste zdraví ?

pekný víkend.

julliaa
14. júl 2007

aha...a este som chcela napísať, ze som sa rozhodla, ze začnem pravidelne chodiť cvičiť (na airobic) tak dúfam, že mi to vydrží 😀

smartik11
autor
14. júl 2007

Ahoj julliaa!Tak super ze JURINO uz sa bycikluje sam to je parada je sikovny po mamine 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 A Niko tiez som rada ze sa odnaucil od cumla 🙂 🙂 🙂 🙂 My sa mame uz fajn uz nemame sopliky a dnes prvy den spala DIDUSKA bez TITI to je dudlik aj ho dnes spominala jak sme boli v obchode lebo tam zbadala v regali ale perhovorila som ju ze TITI spapal havino
zatial to zabralo len som zvedava ako bude v noci ci ho nebude pytat!!Pozdravujeme chlapcou a prajeme prijemnu a nicim nerusenu noc!!!!!

anjelik85
14. júl 2007

Ahojte, prepáčte, že som sa sem vkradla, ale zháňam pre dcérku po všetkých stránkach inzercie ružový alebo ružovošedý fusak a nemôžem zohnať. Neviete niektorý o niekom, kto by mal na predaj? My sme síce septembrové bábätko, ale 2006. Sem som napísala, lebo už máte väčšie detičky. Tie, čo majú také ako ja, tak nebudú určite predávať fusaky. Ešte raz prepáčte, že som sem takto vtrhla. Naša Júlia má 10 mesiacov, 2 týždne a 5 dní.

smartik11
autor
15. júl 2007

ahoj anjelik85!Pro9sim ta tu je kazdy vitany!!!!Bud v pohode kludne sa mozes pridat k nam!Co sa tika toho fusaku bohuzial nemam ja som mala jeden modry karo a druhy som mala pozicany cerveny ale uz som ho predala.

julliaa
15. júl 2007

ahojky 🙂
smartík, jeej, tak aj vy už bez cumla ? to sa tesim...takze to zvládame spolu naraz 🙂 Presne ako píses, najhorsie je ked dudu (u vás titi) niekde drobec zbadá...potom zas vysvetlujem ze nie je 🙂 a stále dokola..ze je pa-pa 🙂
a v noci spinkáte bez dudy dobre?
som rada, že nemáte soplíky..uz ani počasie nie je také premenlivé, tak dúfam, že sa nevrátia.
aký ste mali víkend? My sme boli len tu v okolí, ziadny velký výlet. Včera som si konečne kúpila kolieskové korčule, tak sa učím (stará ťapa 😀 ) a aj jurkovi sme kupili...takze my trenujeme a tato má Nika v trojkolke.
tak pekný dník 🙂

anjelik85-ja ti nepomôžem, pretoze tieto veci sme mali vsetky modré a už som ich darovala bývalej spolužiačke. ale dúfam, že skoro zozenieš čo potrebujes. a kludne sa k nám pridaj, budeme radi. 🙂

ahojte a krásny den.

smartik11
autor
15. júl 2007

ahoj anjelik!NA stranke baby bazar.sk je jeden fusak sedo ruzovy za 1100,- skus tam pozriet.Je to medzi ostatne!Pekny je,trohu drahy ale ked je kvalitny tak stoji to za to.KUkni!

julliaa
17. júl 2007

ahojte...
smartik ako sa máte ??
my tak nejak prezívame...ráno von, navečer von...inak nič nového...a čo vy ?

julliaa
21. júl 2007

ahojky,...nikde nikoho 😒
ako sa máte ?

julliaa
3. aug 2007

smartík, čo je s vami ?? dovolenkujete ??

ja už to tu vzdávam asi...:/ chodím sem síce málo, ale vidím, ze vy este menej :(

tak peknučké dni...

smartik11
autor
4. aug 2007

ahoj julliaa a ostatne baby!Prave sme sa vratili z dovolenky bolo tam super len velmi rychle utiekol ten cas boli sme prec skoro 3 tyzdne!Babam sa pacilo boli spokojne uz sa tesim na buduci rok ked uz budu starsie bude to asi uz trohu jednoduksie,teraz sme sa trohu trapili s hnackami zmena prostredia,ovdusia a voda urobily svoje nastastie to trvalo len den s kazdym z deti.Tak napis co noveho ak budes tu!Pozdravujem vsetkych! 🙂 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
25. aug 2007

Ahojte septembrovky!Kam ste zmizli vsetky ved uz skoro mesiac tu nikto nic nenapisal ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Ozvite sa nech viem ako sa mate????Pozdravujem vsetky maminky s detickami 🙂 🙂 🙂

lindda
29. aug 2007

ahojte sorry ,ze sa vam sem vtieram ,ale konecne si svagrinka kupila PC a ma dcerku Ninku septembrovku 2005 tak asi sa sem nahlasi 😉 aby sa mala skym podelit o svoje problemy a radosti 😉

smartik11
autor
30. aug 2007

Ahoj lindda!Vitaj medzi nas som rada ze si sa prihlasila u nas su vitany vsetci 🙂 😵 takze kedy kolvek budes potrebovat nieco vediet ozvi sa ak budem vediet ti poradit tak velmi rada 🙂 😉

smartik11
autor
10. sep 2007

ahojte baby!Kde ste nejak dlho uz nikto nepise???? 😎 😎 😎 😎 😎 Cakam na vase prispevky!!!

sisa29
23. sep 2007

ahojte.mozme sa pridat?Volam sa Ninka Krasna a narodila som sa maminke 29 septembra 2005.bol to stvrtok a bolo uprsane pocasie.ale aj tak to bol pre moju maminku a tatinka,ktory tam samozrejme bol s nami najkrajsi den v zivote.privitali na s otvorenou narucov.robym svojim rodicom len radost a obcas priznam sa aj trosku starosti.som nesmierne zive babetko ale maminke to nevadi.vyrastam ako zdrave a pekne dievcatko.v sobotu mam 2 rocky tak sa uz moc tesim na tortu a hlavne moju oslavu.tasim sa spolu s maminkou ze sme vas tu nasli a mozme si pokecat 😅 tak ked tak sa niekto ozvyte

sisa29
23. sep 2007

asi uz vsetky spite.ja cakam na manzela isiel von bavit sa (uz ani neviem co to slovo bavit sa znamena.som totiz mama na 100%)takze som samozrejme od porodu absolutne nikde nebola.ked tu zajtra niekto bude ozvite sa rada sa zoznamim.inac ja som linddina svagrina.ahojte 😉

sisa29
24. sep 2007

BABY KDE STE VSETKY?TO SOM SAMA NA TEJTO STRANKE? ☹

lindda
25. sep 2007

halo nejako tu mate mrtvo ☹ ziadne septembrovky niesu hmmmm ,,,,,,

sisa29
25. sep 2007

ahoj baby.to sem fakt nikto nechodi?ja som myslela ze ma tu aspon niekto privita ale vidim ze som sa mylila ☹

lindda
26. sep 2007

no sisa tusim najako mrtvo fakt tu je ☹ v 2005/9 sa asi nerodilo 🙂)

sisa29
26. sep 2007

ahoj lindda.ale vtedy boli kramare plne nebolo kam davat mamicky tak som dva dni skisla na porodnej cakacke.no ja neviem kde su vsetky tie mamicky 😝

lindda
29. sep 2007

haloo no to tu fakt ziadna nieje ☹

smartik11
autor
29. sep 2007

ahoj sisa29!Pekne ta vitam som rada ze si pridala k nam !!!Vsetko naj...NINKE!vela zdravicka astasticka !nuz dufam ze tu budes castejsie!
🙂 😎

smartik11
autor
29. sep 2007

Ahoj lindda!Vitam aj teba s malim valentinkom!Som rada ze si sa pridala k nam.NUZ mozem povedat ze septembroviek bolo dost ale pravde podobne nemaju pristup k netu aspon si to myslim,bola by som rada keby nas tu bolo co najviac!!!Som rada ze ste tu!!!Ahojte a pekny vikend!

lindda
29. sep 2007

smartik jeej hura niekto tu je 🙂

sisa29
30. sep 2007

ahoj smartik.dakujem za privitanie.ja som kazdy den len teraz som bola prec na vykend 😀

smartik11
autor
1. okt 2007

Dobre ranko baby1ako ste sa vyspinkali???Nuz ja som sa moc nevyspala akurat som dostala anginu ledva prehltavam atkze desna noc,dufam ze to prejde cim skor lebo je to desne,hlavu mam jak z olova 🙄 🙄 🙄 prajem vam pekny den!A piste!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre