Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

digysa
3. jún 2008

No mne spia obe deti naraz......huraaaaaaaa, ale musim ist malu zobudit, lebo uz dlho spi. U nas nic nove, uz ratame dni, kedy prideme na Slovensko. V auguste ideme domov, budeme krstit Gabiku. Jack sa velmi tesi na lietadlo, lebo kazdy den mu pred spanim rozpravam, ako bude letiet.... 😀 Len aby to lietadlo s nami nespadlo...

Tak idem zatial, ideme s detmi na prechadzku (resp. zasportovat )...

Majte sa zatial

smartik11
autor
4. jún 2008

digysa ahoj!! super tesime sa ze ste ok! deticky rastu jak z vody.. je to pekne ze budete krstit Gabiku tu na slovensku🙂) tak sa drzte a pozdravujeme rodinku!!

capy
5. jún 2008

ahojte!!!

ta sisa uz ma ale dlhu absenciu. asi jej budem musiet zavolat.

my sa mame super. sme zdravy len vikinko mal predvcerom teplotu ale to mal asi zo zubka ktory mu rastie.

vcera nam konecne menili okna kak som sa vytesovala. len to upratovanie po tom 😅 😅 😅 . skoncila som o osmej vecer.este ze si krasna s krsnym zobrali tomina na prechadzku a babka si zobrala vikinka. inak by sme upratovali asi doteraz. zajtra chceme este vymalovat obyvku tak sa tesim. 🙂

smartik11
autor
5. jún 2008

Capy ahoj!! tak to sa tesim ze mate nove okna to je super
veru ta SISA ma velku absenciu asi sa im pokazil pociatc uplne!!🙂)) lebo ani na skype neni...
tak som rada ze ste ok! Tominovy nejak rychlo ide zubok???
tak sa drzte dnes mame uprasne pocasie tak budeme asi len doma🙂))
pekny den vam prajeme🙂))

capy
5. jún 2008

ahoj smartik. tomino sice slinta ako bernardin ale zubok ide vikinkovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

digysa
5. jún 2008

capy: maly ti uz slinta? asi mu pojdu skoro zubky. Moja mala nic...ja rozmyslam, ze naco som dostala tolko podbradnikov... 😎

capy
5. jún 2008

digysa neboj urcite ich vyuzijes. hlavne ked zacne papat. ja len dufam ze mu este nepojdu. sice slinta a robi bublinky ako krab na suchu. dokonca mi kuse do prsta alebo do hrkalky.(dudel nevie dudlikovat tak mu ho sem tam pridrziavam). vikinovi vysiel prvy ked mal presne pol roka. 🙂

smartik11
autor
9. jún 2008

ahojte baby!! tak pozeram ze aktualna tema su zubky!🙂)) tak tie vedia urobit riadnu sarapatu🙂))

capy nevies co je zo Sisou? dufam ze su ok len nefunguje im pc.? dnes som bola zrovna na pesiej zone vo vrakuni a tak som na vas myslela ze ci vas nestretnem nuz bohuzial nie!

digysa!! slintat deti zacnu doist skoro ,moji ADO slintal uz od mesiaca a prvy zub mu visiel ked mal 8 mesiacou a 3 tyzdne presne si to pametam boli sme u nasich a papal s kovovou lizickou!!

to bolo radosti 😵 😵 😵 😵 😵

pozdravujeme cele rodinky!!

baby dajte vediet co je zo SISOU!!!

smartik11
autor
12. jún 2008

dobre ranko!! kde ste vsetky???

halooo vsak sa ozvite!!

Napiste nieco o sebe???

Pozdravujeme!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
15. jún 2008

ahojky. no kde by sme boli.no predsa tu 😀 😀 😀

vcera sme boli u nas na dni petrzalky a bolo super. maly mal aj pokreslenu tvaricku. hodila som foto. vyskakal sa, vysmykal no proste parada 😵

pozdravujeme vsetkych 😉

sisa29
15. jún 2008

ahojki baby uz som tu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 pozdravujem vsetky.mame sa dobre

capy
15. jún 2008

sisa no konecne. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
15. jún 2008

ani nehovor uz som si myslela ze umrem bez netu.ako?pozerala som foto super chlapci rastu jak z vody.pozdravujeme a posielame pusinky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

capy
15. jún 2008

pekne fotky. aj mi chodime na to kupko 🙂 mozme ist niekedy spolu 😀

smartik11
autor
16. jún 2008

sisa ahoj! super fotecky!! Ninka rastie jak z vody!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
16. jún 2008

ahoj smartik ani nehovor len horsie je ze aj rozky jej rastu stale vecsie a vecsie.niekedy je to az na nevidrzanie.ale myslim si ze v skolke vychladne trosku.a vy ako?uz by sme mohli ist niekedy spolu von.uz by som vas rada spoznala aj osobne

smartik11
autor
16. jún 2008

ahoj SISA! Veru som aj bola teraz zopar krat na pesej ale nemala som kredit ,chcela som vam volat ze jak sa mate,a tak.Ved uz budu prazdniny tak by sme sa zastavily🙂) ak dojde materska zajtra tak mozno sa zastavime trohu si pokecat...
kde byvate presnejsie?
ved ak pojdem tak ti brnknem🙂)
pekny vecer!

sisa29
16. jún 2008

smartik byvame presne na pesej zone vsak staci kewd napises niaky cas a ja tam budem

smartik11
autor
16. jún 2008

ok ved si dame vediet!
zatial pekny vecer!
😵 😵 😵 😵

sisa29
16. jún 2008

ninka az teraz zaspala.dneska to bola s nou fuska.normalne padam do kolien.tak vidim ze uz tu nikto nieje.prajem dobru nocku a pekne snicky vsetkym.papa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

capy
17. jún 2008

dobre ranko. my sme boli vcera na plazi. bolo super. mohli by sme ist niekedy spolu. papa. 🙂 🙂 🙂

sisa29
17. jún 2008

dobre ranko.

Capy nevies spavat???co tak skoro???krmila si tominka???

Smartik tak ako?daj mi vediet.budeme sa tesit.

Capy samozrejme ze pojdeme niekedy spolu uz sa tesime

sisa29
17. jún 2008

tak sme sa uz naobedovali a ideme oddychovat.

sisa29
17. jún 2008

no baby kde ste?

capy
17. jún 2008

ahoj sisa ved som ti hovorila ze moc toho nenaspim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my sme dnes boli vonku a u svokrovcov. zajtra ideme k nasim a budeme tam asi az do piatku. a to vsetko len koli tomu ze nam netecie tepla voda. je to strasne. dnes som umyvala riady na tri krat a trvalo mi to skoro hodinu 🙄 🙄 🙄 tak to teda nemusim

smartik11
autor
18. jún 2008

ahojte baby!!
sisa nestihla som sa u teba zastavit vcera lebo sme sa ponahlali do mesta a vratli sme sa az o osmej🙂)

Dnes zas nam prsi to pocasie je teda dobre poblaznene aj ja sa tak citim jak mechom prastena🙂)

Capy-tak cestujete stale aspon nie si stale zavreta medzi 4 murmi 🙂) deticky si rychle zviknu po navstevach🙂)

Pozdravujeme vsetkych!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sisa29
18. jún 2008

ahojte maminy.tak to pocasie sa nam vyjasnilo chvala panu bohu aspon nemusime byt doma.dnes mame doma aj tatina ma volno.aspon si ho ninka trosku uzije a ja si troska oddychnem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

capy
18. jún 2008

ahojte.

smartik: deturence su uz zvyknute. aspon u nasich kde mame svoju izbu. tomino vcera nevedel zaspat u svokrovcov. neako sa nevedel ulozit 😉

dnes sme boli na strkovci na ihrisku a potom u nasich. vecer sme boli este v poluse. a tominko v pohodicke. skoro vsetko prespal 🙂 🙂 🙂

digysa
18. jún 2008

Zdravim vas slecny. Chodim teraz do tejto miestnosti:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

Riesim dost zavazny problem....moj zivot sa teraz toci ibak okolo "cikania a kakani"...

sisa29
20. jún 2008

ahojte tak kde ste vsetky?

Jej digysa ahoj.dufam ze sa vam to upravi.aj my sme mali odbobie ze do gati a vsetko aj cikanie trvalo to asi mesiac ale uz sa nam to upravilo

Capy kde siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.posielame chlapcom pusinky.

Smartik a ty?vsak chodis kazdy den na net a nikde ta.

my ideme dneska do rakuska sa kupat ninka to tam ma rada.konecne je pocasie.len dufam ze nebude studena voda.vecer pisem.

tak sa majte a prajeme krasny dnik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre