Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
27. okt 2008

tak sisa sa ma super. vo stvrtok pojdem k nej na navstevu.

capy
29. okt 2008

my sme dnes boli v meste. a zazitkov mas az dost. pri poste sa prevratila teta na strechu s 3-mesacnym babom a 11 rocnym dievcatkom. a potom som to pozerala v spravach, tak hovorili ze keby to babo nebolo priputane tak je po nom. chudatko vyselo dole hlavou. a ked sme sli z mesta domov tak sme skoro havarovali s autobusom. taka jedna cica mu vybehla z vedlajsej cesty. keby nebol dupol na brzdu a nestrhol to do protismeru tak ju zramuje. nastastie nic neslo v protismere. to bola taka supa ze vsetci co stali tak popadali a ani si neviem predstavit ako by to bolo dopadlo keby stal vikino. co vsetko mi prebehlo hlavou no nic idem sa ukludnit este teraz sa mi trasu ruky.

digysa
30. okt 2008

Zdravim matky...ja som zacala robit, takze ja som uz mimo. Sice robim iba 3 hodiny do dna, ale to je prave ten cas, ked mam syna v skolke . Po praci idem hned pre neho a to uz ich mam doma dvoch, takze pociatac a kecanie nehrozi.
Gabika sa stale v noci budi, sice uz nepapa, ale idu jej zubky a to je neustale pistanie v noci.
Fotky som tiez este nevymenila...no to som zvedava, kedy to stihnem. U nas sa uz ozimuje. Na SK uz musite mat dobru zimu. My tu uz vytahujeme svetre a nohavice. 😅

capy: este kojis? Ja uz 2 tyzdne nekojim, nejako to casovo nezvladam. Praca, syn, domacnost... AJ som sa bala, ze Gabika neprejde na flasu, lebo z pociatku iba revala ale teraz je to super.

Kde ste ostatne baby?

Este ta pripomienka k tej nehode? To co mate fujavice, alebo lad, alebo to bola iba nahoda, ze sa ti to odohralo vsetko v jeden den??

capy
30. okt 2008

ahoj digy mozes mi poslat miery ked mala gabika pol roka? doplnim ich do tabulky marcoviek.

hej este kojim. aj maly odmieta flasu.

nic .pekne pocko. ja neviem co to bolo za den.

capy
1. nov 2008

no my vcera a dnes oslavujeme tatikove narodeniny.

so sisou budem v pondelok. teda dufam ze nam do toho uz nic nepride 😉

smartik11
autor
1. nov 2008

Ahojte digysa a capy!
ako tak citam aspon na chvilu ked mam cas tak som zistila ako vase deticky pekne rastu🙂
capy ked budes zo sisou tak ju pozdravuj🙂
nevies co maju s pocitacom???
nejak dlho tu nebola🙂

digysa som rada ze sa vam tiez dobre dari🙂
ja som trohu smutna lebo v poslednu dobu sa mi Deniska pocikava pravidelne pocas poobednajsieho spamku:(
neviem co sa s niou deje

este riaditelka mi hovorila ze ked to bude pokracovat takto dalej ze su ju musim nehat doma aby som ju odnaucila ale ked boli doma bolo vsetko ok tak asi ma nejake stresi alebo co:(

baby drzte sa 🙂
pozdravujem vsetky rodinky🙂

capy
2. nov 2008

smartik jasne ze jju pozdravim. 🙂

a ako sa deniska citi v skolke? moze to byt zo psychiky. ine vysvetlenie nemam ☹

smartik11
autor
2. nov 2008

ahoj capy! ved prve co ma napadlo bolo ze je pod stresom maju jednu ucitelku dost na prd 😒 ta od prveho dna nam robi peklo,ta druha je v pohode dokonca ani ona nehape preco si na nas ta starsia tak zasadla 😒 😠
Snad sa to uz zlepsi lebo ma to dost mrzi ze sa jej to stava tak casto 😖

capy
3. nov 2008

ahojte. tak volala som rano sise ze ju ideme teda pozriet a ona nam povedala ze musi ist na kramare lebo krvaca. tak som s nou volala vecer tak si ju tam zatial nechali ze musi lezat, lebo jej klesa placenta. ☹ ☹ ☹ tak ninka je zatial s tatinom. zajtra jej cinknem ze co nove.

smartik11
autor
3. nov 2008

ahoj capy!
to je mi luto ze ma problemi 😒 huda snad to bude ok
tak ju pozdravuj

capy
4. nov 2008

ked s nou budem volat tak ju pozdravim. papa

smartik11
autor
8. nov 2008

ahojte maminy!
zas tu nikto nepise???
je to tu na rozpadnutie:(
snd si najdete cas a napisete nejake prispevky🙂

capy
8. nov 2008

ahoj smartik. ja som tu kazdy den ale ked si tu nemam s kym pisat tak sem nepisem

dnes som volala zo sisou skoro 41 minut. az ma uz ucho bolelo. 😀 😀 😀
uz je domka. zistili jej cukrovku, skrateny krcok a este nieco. tak jej dokino povedal ze teraz musi lezat a musi vydrzat pokope este aspon tri tyzdne. tak to ma teraz chudatko dost tazke ☹

my sa mame celkom fajn. sme akurat u nasich. boli sme dnes u tatinka v robote. lebo sa nedalo nikam ist ked stale prsalo 😅

smartik11
autor
9. nov 2008

no teda tak sisa ma vazne problemi a nevies v ktorom tyzdni je teraz?
ved to malinke sa malo narodit niekedy buduci rok alebo sa mylim?
veru to povcasie je desne aj ja som chcela ist s detmi niekam ale nedalo sa ,snad dnes pojdeme aspon do mesta na prehadzku🙂 pozdravujeme a drzte sa🙂

capy
9. nov 2008

sisa zacina v pondelok siedmy mesiac. narodit by sa mala vo february.

sisa29
11. nov 2008

ahoj babizne.akurat som u svagriny tak pisem.este nemam net neviem kedy ho dojdu zapojit uz mam s toho nervy.

smartik som teraz v 26 tyzdni mj poradni tak mi budu zas robit odberi mam sa pomerne fajn len keby to brusko nebolelo.dneska som bola v diabetologickej poradni tak idem na odbery tak uvidimninka sa ma super skolku miluje zdrava je vdaka bohu.pozdravujem

capynka dakujem ze podavas info dufam ze uz coskoro budem sama pisat.

smartik11
autor
11. nov 2008

ahoj sisa! ved Capy ma musi informovat co je s vami ako sa vam dari🙂
tak sa drzte vela zdravicka🙂 bola si aj na 3D ultrazvuku?
Pozdravujeme celu rodinku🙂

capy
12. nov 2008

ahojte

sisa bola na 3D-cku a bude to NELINKA.

my sme boli dnes vonku od 11 do 17. ale mi uz ku koncu bola kosa 😅

sisa29
12. nov 2008

ahoj baby.na 3d som bola bolo to super mala je nadherna.pozdravujem vsetky

capy
12. nov 2008

ahoj sisa si u svagriny?

sisa29
12. nov 2008

ahoj ano isli sme zagratulovat.ozaj matovi sme zabudli poslat sms tak mu prajeme vsetko naj naj naj

sisa29
12. nov 2008

ozaj v piatok ide lubko podpisat zmluvu na internet tak snad nam ho hned zapoja

capy
12. nov 2008

sisa drzim palce nech uz mas kona, nemas este abstak? 😀 😀 😀

smartik11
autor
12. nov 2008

Jej to su pekne mena:0 Ninka a Nelinka🙂 super! 😵 😵 😵 😵 😵

capy
12. nov 2008

smartik a co ty tu o takomto case?

smartik11
autor
13. nov 2008

Ja som len na rychlo nakukla ako sa mate aco noveho inac uz v takomto case mam inu pracu🙂 😀 😉
No super uz bude mat aj sisa net funkcny aspon budeme tri 😎 😎 😎
ani digysa uz nic nepise 😒
snad su ok
My sme na antibiotikach zas kaslu a maju soplik ale dufam ze uz budu ok lebo takymto tempom sa nikam nedostaneme🙂
Tak vam prajem pekny den🙂

capy
15. nov 2008

sisa kde si? 😉 😉 😉

smartik skore uzdravenie. ☹

my sme nastastie zdravi. cez vikend ideme svokrovcom. svokor mal meniny, mangel mal meniny a este aj synovec. tak sme pozvany v nedelu na obed. ale mozno tam skocime aj zajtra 😉

capy
15. nov 2008

vlastne dneska 😅 😅 😅

smartik11
autor
16. nov 2008

ahojte baby! nejak sa nam ohladilo vonku asi uz bude riadna zima🙂 aspon vymrznu vsetky bacile🙂
ako sa mate,ako ste vikendovali ?? mne tak rychlo usiel cas ze ani som moc nevnimal aze je vikend🙂)

capy! pozrela som fotecky Tomino rastie ako z vody uz je z necho riadni sintir🙂)

capy
16. nov 2008

ahoj smartik. veru rastie ako z vody. my sme mali ulietany vikend. boli sme gratulovat malemu synovcovi, na vylete v pezinku, u nasich (gratulovali mangelovi) a dnes u svokrovcoch gratulovat svokrovi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre