Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
15. jan 2009

digysa deti rozumeju az moc.aj sa niekedy cudujem.idem si lahnut zas mi nieje dobre tlaci ma strasne mala pod pravym rebrom.dufam ze budem spat az do rana.idem na krv zajtra kvoli tej cukrovke tak drzte palce nech je to ok

capy
16. jan 2009

sisa tak ako u lekara? dobre?

sisa29
16. jan 2009

ahoj uslo to len zas mi brali s prsta a to neznasam.a hlavne som musela ist mhd na lacno tak ma islo porazit.v pondelok idem na kontrolu a budem vediet aj vysledky tak som zvedava

capy
16. jan 2009

no to je fakt des ist tehotna nalacno mhd. dost dobre to poznam 😝 😝 😝 😝 😝 idem prave pre vikina do skolky. tak zatial papa

sisa29
16. jan 2009

capy my sa stale niak miname.a preco nemas zapnuty skype ked si na pc?mne sa automaticky zapne ked si zapnem pocitac

capy
16. jan 2009

teraz som u nasich a neviem heslo na skype 😅 😅 😅 doma ma automaticky prihlasuje

capy
17. jan 2009

no idem do hajan. tak dobruuu nocku 😔 😔 😔

sisa29
17. jan 2009

capy ty v noci nespavas alebo to pises ked kojis?a dokedy si u vasich?

smartik11
autor
17. jan 2009

Ahojte baby!
vidim ze sa nejak miname vsetky🙂
to nevadi aspon si mozme nechat odkazi🙂
Prajem vam prijemny vikend🙂 a pozdravujeme deturence🙂 😵 😵 😵 😵 😵

capy
18. jan 2009

sisa to som este hore. ja chodim do hajan ako kedy ale vacsinou okolo druhej 😉 u nasich som do nedele 🙂

smartik aj tebe a tvojim babam prijemny vikend.

pridala som neake foto do albumov 😉

capy
18. jan 2009

no idem pomaly do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
18. jan 2009

ahpjte.aj ja vam prajem pekny vykend.ja som bola vcera s kamaratkami si sadnut tka mensia rozlucka teraz sa uz urcite 10 rokov nikam nedostanem. ☹ ☹ ☹

ale nevadi stoji to zato

smartik11
autor
18. jan 2009

ahoj sisa! nezufaj mas dobre manzela urcite rad postrazi baby ked budes chciet niekam ist si sadnut s babami🙂
Ja som nebola 2 roky nikde nonstop s detmi doma maximalne na navsteve u nejakej kamaratke ale teraz ked sa da tak rada si vijdem s kamoskami aspon na kofcu🙂
tak to rychlo utekaju tie dni ved teraz bol pondelok a uz je tu zas:( ked som doma nic ine nerobim iba varim,upratujem a vsetko ostatne co nestiham cez tydzen
Ale snad ked uz budu dni dlksie tak to bude lepsie🙂

capy
18. jan 2009

sisa urcite sa dostanes. neboj 😉

capy
19. jan 2009

no idem pomaly do hajan trosku som sa zakecala a este som davala neake foto a klipy na picasu 🙂 🙂 🙂 ale uz pojdem spinkat tak dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
19. jan 2009

dobre ranko babulky.

capy
19. jan 2009

dobry vecer. sisa tak ako?

sisa29
20. jan 2009

ahojte.bola som dneska na poradni odtieklo mi trosku vody ale lekar povedal ze rodit este nejdem ze niekedy sa to stava tak som doma.skoro som umrela od strachu ninka somnou ta si s toho srandu robila smiala sa tam manzel potom doletel a zobral ju chudak aj on sa zlakol.vsetko mam v poriadku otvorena som len na 1 prsticek takze este budem tahat a tahat.

sisa29
21. jan 2009

no haloooo.ani capy uz???
ja mam zas ninku doma lebo ma soplik a kasle ale lekarka vravela ze to nic nieje len ze ma ostat doma

smartik11
autor
21. jan 2009

Ahoj Sisa!Tak teda ste doma? nuz ja uz mam z toho strach ze teraz ked uz presli tie mrazi zas bude uradovat hripka 😝 😠 😒 ale snad nas obijde lebo minuli mesiac skoro celi boli doma 😒
Pridaj nejake fotecky ked budes mat cas🙂
Pekny vecer ti prajem aj tvoji dvom "zlatickam" 😵 😵 😵

capy
21. jan 2009

ahoj sisa. tak ti drzim palceky nech je vsetko ok. a nech ide ninka cim skor do skolky.

vikinko je nastastie zdravy. v skolke sa mu paci tak to je podstatne.

ale vcera som tu nebola. nestihala som. tatina mame choreho. ma zapal priedusiek a priedusnice tak je ako matoha. teploty okolo 40. tak mam doma teraz tri deti. alebo styri? 😒

sisa29
21. jan 2009

capy styri?ako mam tomu chapat?

capy
22. jan 2009

no mato je za dve 😀 😀 😀

sisa29
23. jan 2009

ty brdo ja uz som myslela ze dalsie na ceste.hihihi.a ako?uz je lepsie?

smartik11
autor
23. jan 2009

ahojte baby! Zaujimava debata🙂) 😀 😀 😀 ale nakoniec sa to vysvetlilo🙂)
Nuz ja dnes som zostala doma s babami Denisku bolelo usko v noci dnes sme boli u dr a dostali sme kvapky do uska tak sa liecime 😒 ale uz sa citi lepsie vcera vecer a v noci jej bolo horsie uz nad ranom sa citila lepsie 😉
a uz mame dalsi vikend pred sebou ,tak to ryhlo uteka ze ani si to nevsimneme a mame tu jar a velku noc 😉
Sisa drzite sa celkom fajn to je super,Nelinka je poslusne babo 😵 😵 😵
pozdravujeme vsetky baby aj ich ratolesti🙂)

capy
23. jan 2009

sisa uz je lepsie. dnes bol na kontrole a ze uz ma aj pluca ciste tak uvidime. ese ide v stredu na kontrolu

smartik nech je deniska cim skor v pohode 🙂 🙂 🙂

sisa a co ninka?

smartik11
autor
23. jan 2009

capy diky!
😵 😵 😵 😵

sisa29
23. jan 2009

ahojky.tak zatka odisla na rodenie sa necitim.

capy tak to sme radi

smartik deniske prajeme skore uzdravenie

capy
23. jan 2009

smartik nemas zaco😉

no idem to vypnut. asi uz vsetci haji 😔 😔 😔 dobruuu

sisa tak ako? pospala si si trosku?

sisa29
24. jan 2009

ahojte.tak ja som sa aj dneska celkom obstojne vyspinkala.bola som sice asi 100 krat hore ale uslo to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre