Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
24. jan 2009

sisa tak co este si 2v1?

digysa
24. jan 2009

Tak nas maly je zase chory....a zda sa, ze to je zase infekcia a budu uradovat zase antibiotika....no ja uz nemam ani prehlad kolko krat bol na antibiotikach od skolskeho roku. Ved mu to znici cely organizmus.... 😢 😢 😢 a o imunite ani nehovorim.
Kasle, sopluje, teraz prave spi a asi ma aj horucku, lebo je cely cerveny a vrely...asi ho budem musiet zase nechat doma na mesiac, aby sa uzdravil.
Davam mu rozne domace lieky: med, cibulu s citronom a medom....nic mu nepomaha...
Tak u nas je to chore...

sisa29: ja som si dnes musela poobede pospat, lebo moja mala sa budi ako novorodenec...tusim kazde 3 hodiny. 😠 Lebo ta ma zase soplik...

capy: ako sa dari Tomaskovi? Uz aj cupita popri nabytku? Nasa mala vcera urobila sama prvy krok. Lekar mi hovori, ze je chuda a velmi vysoka...Aky je Tomasko vysoky, nech si to porovnam, ci vravel pravdu ten lekar.
Nasa ma 77cm.

capy
24. jan 2009

ahoj digysa. tak my sme mali pred mesiacom 74 a 7,5kg. ale ak chces zajtra ho premeriam 😉

a drzim palceky nech sa maly uzdravi. ☹ ☹ ☹

my vymyslame takto

http://picasaweb.google.cz/martinasteinerova/Do...

http://picasaweb.google.cz/martinasteinerova/Do...

http://picasaweb.google.cz/martinasteinerova/Do...

sisa29
25. jan 2009

digysa no pekne.my sme mali zatial antibiotika len 2x v zivote vdakabohu.

capy tominko uz je hotovy chlap.jak robis tie fotky a nahravky.aj ja chcem!!!!!!!!!!

inac este som v kope nic ma neboli akurat som zas nespala.ale to asi patri k tomu.

smartik a ty co???

capy
25. jan 2009

sisa no cez fotak. a hodim to na picasu a je to 😉

vikino mal antibiotika len ked mal toho pneumokoka ☹

a tomino nastastie este nebol chory 🙂 🙂 🙂

sisa29
25. jan 2009

capynka ty si mudra to ma napadlo ze cez fotak ale co dalej.aj ja mam picasa ale este som s tym nic neurobila.a aj take fotky by som chcela vseliake

capy
25. jan 2009

otvoris si picasu. tam sa ti zobrazia vsetky fotky co mas v compe. oznacis si tie co chces dat na web a kliknes na ikonku webove album a je to. ono sa ti to nacita a vyhodi ti tabulku kde si kliknes zobrazit online a uz to je hotovo.

a ako sa citis?

capy
25. jan 2009

idem do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
26. jan 2009

ahojte.tak dneska ninka isla konecne po tyzdni do skolky.chudinka len su tam dve deti tak sa moc nepohraje.na 11,00 idem na cvicenie na kramare.zajtra poradna som zvedava.mohol by povedat ze uz je cas.som sice 37tt ale vsak to by uz malo stacit.a hlavne 7.2 mame velikansku rodinnu oslavu svokor 60-tku krsnatko 2 roky a tam nesmiem chybat.

smartik11
autor
26. jan 2009

Ahojte baby!
Sisa zrovna som kukla fotecky peknucke su 🙂 ako sa citis vsetko v pohode?? ja som od piatku doma Denisku bolelo usko tak som isla k lekarke a povedala mi ze to ma zo soplikov stieali jej zo zadu do usiek a nie von tak mala tam zapal huda male tolko plakala ledva so ju ukludnila teraz je na antibiotikach zacala uz aj vykaslavat tie hlieny a sopliky jej uz tiecu riadne tak uz by to malo ist k lepsiemu🙂

Pekny kocarik si si vybrala ale neni nejaky malinky?? 😉
Ved Nelinka bude riadna baba🙂 😉 aspon ako je to vidno na fotkach🙂

Capy dlho sa tu v poslednu dobu nezdrziavas?? asi ani ty uz nemas tolko casu 😉

Digysa ako je Jack na tom s cikanim a kakanim?? u nas sa to zlepsilo asi vdaka tomu ze v noci ju davam 2 az 3 krat na nocnik uz aj sama sa zobudi a pride zamnou nech idem s nou na wc🙂 tak som rada ze sa to zlepsuje🙂

Pozdravujem vas vsetkych aj Deturence🙂

sisa29
26. jan 2009

ahoj smartik.
no mam sa fajn za chvilku idem na cvicenie.ninka mala toto s tymi uskami tyzden pred vianocami ale zvladli sme to trvalo to asi tyzden

kocik nieje mali vanicka teda vajicko bude na 3 mesiace a potom ju budem vozit v sportovom aj ninku som tak mala.

ale krasny ze?to bol jediny kociar s ktorym som sa zhodla s manzelom.viac menej ho vyberal on

smartik11
autor
26. jan 2009

Tak mas skveli vkus🙂 😵 😵 😵 to je fajn
Tak dobre sa rozcvic🙂

capy
26. jan 2009

ahojte

smartik ja som tu kazdy den. len viac som v nasej teme a v teme petrzalka. ved tu si po veceroch nemam s kym pokecat 😅 a ja som tu vacsinou po veceroch

sisa29
26. jan 2009

no capy tak sa snaz byt s nami viac.nemozes nas zanedbavat

capy
26. jan 2009

ved ja vas nezanedbavam 😉

capy
26. jan 2009

sisa nellka je aj valeria? alebo ako to mam pochopit? vcera som sa zabudla opytat

capy
26. jan 2009

tomino bol prave hore a neako sa mu nechcelo naspat do postielky tak si asi pojdem lahnut k nemu. tak dobruuu 😔 😔 😔

digysa
27. jan 2009

capy: tomino je teda sikula...s tym ovladacom je to super....On ma uz aj krasne zubky...nam sa tie horne este len teraz prerezavaju...Ale chcela by som aj Viktorka vidiet...nafot aj jeho.

Ale musim vam oznamit, ze uz 2 dni chodime. Gabika urobi 3-4 kroky samat...Padne a zdvihne sa urobi par krokov a zase padne, zdvihne sa chodi a tak dokola...Tak sa vytesujeme, lebo sme si mysleli, ze bude pozadu, lebo je dost chuda. Zacina chodit o tyzden skorej, ako moj syn.

S Jackom sa stale trapime, kasleme, ale uz menej...dnes som ho nechala doma s opatrovatelkou, nech si oddychne jeho organizmus a nejde medzi tie bacile. Rozmyslam, ze aj zajtra ho necham...uvidim.

Tak sa majte..

sisa29
27. jan 2009

ahojte capy meno bude Nela Valeria Krasna.lubkova babka chcela strasne aby sa mala volala po nej ale prve chcem nelu tak druhe bude Valeria ale normalne jej to dame aj do rodneho listu

digysa
27. jan 2009

sisa29: aj tu sa davaju dve mena. Moja dcera je Gabriela Catherine (gabika po babke, katka po prababke).
ty mas priezvisko Krasna???? 😉 🙂 😎 No super....

sisa29
27. jan 2009

ahoj dygisa ano my sme krasny. 😀 😀 😀 .vsak preto som si brala manzela 😀 😀 😀

capy
27. jan 2009

digysa ved ma aj vikino svoj album 😉

sisa tak uz to chapem 🙂 🙂 🙂

sisa29
27. jan 2009

capynka uz mas manzela zdraveho?ako sa mate?co je nove?ja idem zajtra na tu poradnu potom na cvicenie dneska som spravila doma generalku som unavena jak pes

capy
27. jan 2009

ahoj sisa. ja som tiez trochu poupratovala. akurat som okupala decka a dala tomaska hajinky. matovi je uz lepsie zajtra ide na kontrolu. dnes mal kontrolu so socialky. ale nastastie bol doma takze vsetko ok.

nove dokopy nic vikinovi sa v skolke paci a tomino stale vymysla viac a viac 🙂 🙂 🙂

daj potom vediet ako si dopadla 🙂

sisa29
27. jan 2009

jasne ze dam neboj.a keby som sa zajtra neozyvala tak uz som tam.ale volam na mobil potom.

capy
27. jan 2009

ok prave si ho nabijam tak som v pohotovosti 😀 😀 😀

sisa29
28. jan 2009

dobre ranko.tak ninka uz je v skolke a ja sa pomalicky chystam do poradne.idem este zlozit pradlo keby nahodou 😉 😉 😉

smartik11
autor
28. jan 2009

Ahoj sisa! tak teda sa dobre rzcvic🙂 a ked prides tak napis co noveho? 😉
Ja som uz tiez riadne nachcipana tecie mi z nosa,aj Dianka uz ma soplik tak sa na nas nalepila ta hnusna chripka kyham o dusu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ len dufam ze do pondelka uz bude vsetko ok.
Pozdravujem vas vsetky ! 😵 😵 😵

sisa29
28. jan 2009

ahojte.tak pan doktor povedal ze tak asi buduci tyzden to vidi.co mi robili kultivaciu s posvy tak tam mam stafilokoka a este nieco tak som vyfasovala antibiotika,niake vaginalne tabletky a este aj vaginalny krem.to aby mi nechybalo.inak vsetko v poriadku.

capy
28. jan 2009

ahojte tak vikino dnes nesiel do skolky. v noci mal teplotu 39,2 a este aj cez den to bolo o dusu ale teraz vecer vyzera uz vsetko ok tak uvidim aka bude noc ☹

sisa aj mne povedal doky ze tento tyzden to este nebude a na druhy den ma to chytilo 😀 😀 😀

a kde si to vsetko nachytala? 😅 ☹ ☹ ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre