Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

digysa
14. apr 2009

capy: ty teda vytvaras kolaze....teba to musi bavit, ze? Velmi pekne....
To si mala oboch synov v nemocnici? Aj si s nimi mohla spat?

Tak zeny uz mate po sibani.... u nas nic nove....mame pokazenu klimatizaciu a uz tu bolo behom mesiaca asi 5 opravarov...tak som trosku na nervy, lebo stale sa tam nieco kazi.

sisa29
14. apr 2009

no to potesi hlavne ked je teplo.a ako sa maju deticky?

smartik11
autor
14. apr 2009

Ahojte baby! Dlho som tu nebola ,boli sme u rodicou a tam som nemala pristup k pc
Ako sa mate?
Uz je aj po jarnich sviatkou tak to som rada lebo ja velku noc moc nemusim🙂
Sisa super fotecky🙂 Ninka a Nelka su uz riadne baby 😉

Capy tvoji chlapci su uz tiez velky a zlaty🙂

Digysa mate pekne deticky a ako pozeram Jack je cela mama🙂
Ako ste na tom s cikanim a kakanim uz je to ok?? u nas uz sa vsetko obratilo k normalu comu som velmi rada lebo uz som sa bala ze to neskonci.

digysa
14. apr 2009

smartik11: my uz mame vsetko vyriesene...vdaka bohu. Ani cez den, ani vecer sa uz nepocikava....pred dvomi dnami mal nocnu nehodu...ale poslednu mal skoro pred stvrtrokom, takze 4 nehody za rok to je v pohode... 🙂
Inak si jedina, ktora to vidi, ze maly je po mne...resp. povie to otvorene. Tu vsetci chcu hovorit, ze aky je syn fesak po otcovi a dievca pekne po mame....Ale moja dcera ma akurat tak moje oci a to je vsetko. Ona je cely tatko.....a moj syn je naozaj po mne, este lepsie po mojom ocovi.

sisa29
15. apr 2009

ahojte capy pekne fotecky ja som s tych kolazi debil ja to neviem.uz kaslem nato lebo potom si myslim ze som vymleta

digysa mne kazdy hovori ze moje dievcatka su cely tato a to nieje pravda.obidve sa podobaju namna maju akurat modre oci po tatovi

smartik ahoj ty si tu fakt dlho nebola.ani ja moc velku noc nemusim ale chcem aby ninka poznala vsetky zvyky a tradicie tak ju dodrziavame

capy
15. apr 2009

digysa najprv som bola s obydvomi a po dvoch tyzdnoch bol este vikino sam ☹ ☹ ☹

dakkujem za chalanov 🙂 🙂 🙂 a digysa naozaj ma to bavi 😉

aj my mame sibacku len koli detom. ani ma nikto ini nesibal 😅 😀 😀 😀

sisa29
15. apr 2009

capy ahoj a ty co si tu tak malo?kde sa flakas?

capy
16. apr 2009

ja som vacsinou cely den vonku a teraz som bola od soboty u nasich 😉 co budem doma vysedavat 😀 😀 😀

capy
16. apr 2009

hodila som zasa neake nove foto.

a uz idem haji.dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
16. apr 2009

ako skoro si isla haji.

capy
16. apr 2009

skoro ako vzdy 😅 😀 😀 😀

sisa29
17. apr 2009

ahojte tak dneska ma prsat ale zatial to nevizera.odkedy sa oteplilo tak sem nikto nechodi 😖

smartik11
autor
17. apr 2009

ahojte! tak dnes to pocasie bodovalo 😒 fajnovo som zmokla 😉
Boli sme na odbery krvicky a moc sme odovzdali tak som zvedava ake budu vysledky vo stvrtok idem po vysledky.

sisa29
17. apr 2009

ahoj smartik ake odbery kvoli comu???

no ja som zmokla jak hovado do poslednej nitky este aj podprdu a gatky som mala mokre.

capy
17. apr 2009

my sme boli v madarsku tak sme nezmokli 😅 🙂 🙂 🙂

sisa29
18. apr 2009

capy a co ste boli nakupovat?aj my ideme cez tyzden do mosonu

smartik11
autor
18. apr 2009

Sisa robily nam odberi kvoli horobnosti aby sa zistilo ako su na tom s imunitou tak som zvedava lebo tie prve vysledky boli vsetky negativne,vo stvrtok idem s Adom na preventivku a potom sa dozviem ako budeme na tom

Capy co si pekneho nakupila??

digysa
18. apr 2009

HAHA...aj u nas na Floride prsalo a taka burka, ze nam zvalilo paradne velky konar zo stromu.... My sme ali boli doma.

smartik11: to co je horobnost?

Akurat mam problem, ze maly chce chodit na verejnosti zasadne na muzske zachody....no strastne terepatie narobi, kym ide so mnou do zenskeho....niekedy sa vzdam a idem s nim do muzskeho... 😅

smartik11
autor
19. apr 2009

Digysa t ahorobnosti kvoli tomu ze boli casto hore za sebou ved behom dvoch mesiacov boli 3 tyzdne doma a o mesiac znovu boli na antibiotikach tak to preto chcela som zistit ci nemaju znizenu imunitu.Lebo mi to uz liezlo na nervy ze su stale hore ved od zaciatku skolskeho roku boli 5 krat hore a to sa mi zda trohu moc 😒

capy
20. apr 2009

ahojte. neako je tu pusto 😅 😉

nakupili sme v gyory oblecko a v mosoni potraviny 😉

sisa29
21. apr 2009

ahojte tak my sme dneska absolvovali kramare boli sme na koznom ale u inej lekarky bola velmi mila a obetava poradila mi naozaj zo vsetkym bola som maximalne spokojna nelka je v poriadku niesau to hemangiomi tak som stastna ako blcha zato mame niaku dermatitidu na tvaricke dostali sme mast s antibiotikmi a o tyzden na kontrolu
boli sme aj u detskej lekarki lebo nelka strasne kasle zevraj to ma soplik co jej steka tak sme dostali stoptusim a kvapky do nosteka.

inak sa mame super dnes vecer ideme konecne na nozicky

ninka je zlata nahodou aj poslucha neviem co sa deje

capy kedy sa stretneme?

capy
21. apr 2009

sisa tak super ze nelke ste nasli normalnu koznu a ze je to len neaka dermatitida.

uz sme konecne ok tak by sme sa mohli. co robkate vo stvrtok alebo v piatok?

sisa29
22. apr 2009

ahoj capy zajtra idem k ocnej na mytnu tak sa asi zdrzim ale v piatok nerobime nic pokial viem

capy
22. apr 2009

dobre tak by som sa v piatok zastavila ak mozem 😉

sisa29
23. apr 2009

jasne ozaj stretla som smartikaaaa isla akurat na rodicko tusim v utorok poobede to bolo.aj nelinku si pochovala 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
23. apr 2009

Ahojte baby! To stretnutie s vami bolo super ani som netusila ze zrovna vas tam stretnem ale potesili ste ma aspon som vas videla na zivo 😉 🙂
Nelka fakt sa podoba na teba SISA ale na fotkach sa mi podobala na Lubka.Ale pravda je ina 😉 ale on asa este bude menit,skor ked bude strasia bude lepsie vidiet po kom bude 😉
Nuz co sa tika vysledkou moc ma Dr nepotesila Deniska ma dost zle vysledky z krvy ,Dida je na tom trohu lepsie ale Dr chcela aby som isla s obidvomi k inunologicke na vysetrenie.Tak som tam zasla osobne a dostali sme termin 23 Juna dost skoro 😒 😠 takze budem dalsie mesiace trpiet ze v com je ta imunita oslabena 😒
Skorsi termin mi nemohla dat lebo maju strasne vela pacientou.
Povedala som sestricke ze ako budu postupovat kedze maju oslabenu imunitu a podla mna ani alergicky nie su,povedala mi ze to je jedno suvisi to s alergiou mne to aj tak nejak nesedi budem musiet sa poradit aj s niekym inym...
Ak by ste niektora mala skusenosti s imunologickou dajte vediet budem len rada 😉

Pozdravujem vas vsetky🙂

cez vikend budem pracovat neviem ako budem moct stihat byt aj pri pc🙂
ale budem sa snazit aspon si vas pozriet

Pekny vikend vsetkym🙂

sisa29
23. apr 2009

jej smartik aj my sme ta radi videli.no nelinka je kocka po maminke 😀 😀 😀 😀

capy
23. apr 2009

sisa zajtra ti cinknem co a ako 😉

smartik zelam skore negativne vysledky ☹

sisa29
26. apr 2009

ahojte baby tak ako?my sme dneska doma vonku aj tak strasne fuka este ideme k babke spravit lieky.ja som uplne grogy niak ma zmaha unava a k tomu ma uz 3 den pobolieva zub 😢 😢 😢

smartik11
autor
26. apr 2009

Ahoj sisa! nuz to nie je moc pozitivne:( ale snad nebude az take zle 😒

Ano Nelinka je riadna kocka 😉 bude mat Lubko co obhanat za par rokov ved mas doma 2 princezne 😉

Capy diky! Nuz uvidime ako dlho vydrzime zdrave 😒

Dnes som ani vonku nebola iba v obchode a spet fukalo a kedze vcera som pracovala tak dnes sa mi nechcelo nikam ist som bola rada ze som doma.

Pekny zvysok vikendu🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre