Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capyy
5. aug 2008

toto je ta stranka:
http://www.4dultrazvuk.sk/

capyy
5. aug 2008

idem uz asi haji. tak dobru noc vam zelam aj ked uz asi davno hajkate 😅

capyy
6. aug 2008

dobre ranko. dnes vyzera ze bude pekne. co budete robkat?

sisa29
6. aug 2008

ahoj.dakujem potom kuknem link je tam aj kontakt?kolko trva dokym ta objednaju?my dneska nic ideme von potom papat spinkat a zase von.co ine sa da mhd sa mi nikam nechce a vodicak este nemam.ale planujem si ho urobit do porodu

sisa29
6. aug 2008

halo halo babizne kde ste???dneska nikto???

amartina
6. aug 2008

Ahoj holky,pardon, že vám sem lezu, ale popraďte , já jsem začla v těhlech vedrech malýmu dávat čaj, jednak na žízeň, jednak na prdíky /pije fenykl/, zjistila jsem, že to, že plně kojenému dítěti stačí jen 1xza 2-3hodiny mléko, není zas tak úplně pravda. Jenže, já mu ten čaj dávám z lahvičky a nevím, jestli je to dobře, aby se neodnaučil sát z prsu. Máte některá zkušenost?
Díky moc
Martina

sisa29
7. aug 2008

ahoj martina ja som davala malej na lyzicku alebo zo striekacky nech mi neprestane sat a vidrzali sme s kojenim do 2 rokov 😀 tak to skus tak.aj lekarka mi to tak poradila

smartik co si na dovolenke?

capy a ty?

capyy
7. aug 2008

sisa no sme na takej malej dovolenke. boli sme tri dni v tlmacoch a poceste sme sa v nedelu zastavili u nasich a este sme tam 😅 😅 😅

uz ti je lepsie? kedy sa konecne uvidime?

sisa29
7. aug 2008

uz mi je lepsie.neviem buduci tyzden?keby bolo horsie pocasie.alebo na kupku keby bolo moc teplo ja chodim na tehelko

smartik11
autor
7. aug 2008

ahojte baby!tak by som isla na tu"dovolenku" ale asi to tak skoro nebude🙂)) mozno niekedy v buducnosti🙂))
Sisa som rada ze uz ti je lepsie
Vcera sme boli na pieskovisku s kamoskou ona ma tiez dvojicky ale Dida spadla a odrela si kolienko tak sme museli ist domou 😒
Dnes sme boli na navsteve a poobede zas sme mali my navstevu🙂) tak sa pripravujeme uz pomali spat 🙂

capy deturence rastu jak z vody🙂)

capyy
7. aug 2008

ahojte

sisa urcite sa uvidime. bud na tehelku alebo vonku

smartik a tvoje baby nerastu? a samozrejme aj synator? 😀

sisa29
8. aug 2008

ahojte mna od vcera vecera tak bolia krize a podbrusko.sa mi to tam roztahuje fuuuj niak to vsetko zle zžnasam teraz

capynka chlapci su uz strasne velki.aj ja sa chystam dolozit foto potom dam vediet

smartik vsak ty si len sama navsteva.a my sa kedy stretneme konecne?myslis ze to stihneme pokim porodim?

capyy
8. aug 2008

ahoj sisa uz sa tesim ako sa ninka zmenila

sisa29
9. aug 2008

ahojte babizne ste tu niekto?ja som dnečska spadla umyvala som dlazku la evsetko je ok len som sa zlakla

sisa29
9. aug 2008

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach.a zase nikto

capyy
9. aug 2008

sisa davaj si prosim ta pozooooooor.

capyy
10. aug 2008

baby kde ste????????? 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
10. aug 2008

halo halo ja sa hlasim

capyy
10. aug 2008

ahoj sisa tak ako uz sa citis lepsie?

sisa29
10. aug 2008

uz ano uz mam aj obcas chute.akurat tlacim utopenca

capyy
10. aug 2008

a ake mas chte? zmiesane alebo na nieco konkretne? 🙂

capyy
10. aug 2008

dobru nocku zelam

capyy
11. aug 2008

dobre ranko. este hajkate? 😀

sisa29
11. aug 2008

ahojte.no ja som sa dneska niak zle zobudila.straaaasne ma bolia krize.chute mam rozne ale tesi ma ze sladke vobec nemusim ale napriklad vcera som musela si vecer dat utopenca. 😀 😀 😀 v piatok idem na ten ultrazvuk uz sa moc tesim.dufam ze bude babatenko v poriadku

sisa29
11. aug 2008

co chodim do februaroviek 2009 tak tam sa zapise za den minimalne 5 stran a my sme na 30 strane uz tyzden 😢 😢 😢

sisa29
11. aug 2008

halolololo

smartik11
autor
11. aug 2008

ahoj sisa a capy!
nebola som doma boli sme u rodicou teraz vecer sme sa vratili
Sisa tak uz sa nevies dockat ze uvidis babenko🙂 tak to ti verim ja by som bola tiez zvedava🙂

Capy vidim ze fakt iba mi tu drzime jak tak komunikaciu:( ostatne maminky sa nam nejak stratili:( este ze sme aspon my tri🙂) sme jak svata trojica🙂)
😀 😀 😀 😀 😀

snad sa este niekto prida🙂)
dobru noc!

sisa29
11. aug 2008

ahojte myslim ze uz asi nikto lebo mam taky pocit ze sme rodili len my

capyy
11. aug 2008

a ja sem vlasttne ani nepatrim. aj mi na marcovkach 2008 piseme 4-5 stran denne. ako kedy

capyy
11. aug 2008

es ich uz mame 6 😅 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre