Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
9. jan 2009

no idem si aj ja lahnut. tomino tu spi vedla mna tak nech ho nerusim tukanim. dobruuu 😔 😔 😔

digysa
10. jan 2009

Caute zeny
capy vdaka za tie informacie. My to mame asi take iste, podobne urcite.
Mam malo casu. Zacala som robit 3x do tyzdna, decka chodia na plavanie obaja 2 x do tyzdna a este idem dat syna na tenis. Takze s pisanim a volnym casom to asi nebude moc...ale ved zbezne vas pridem pozriet.

sisa ty sa ako mas? Dufam, ze vsetko je v poriadku...uz sa tesime na babatko. Uz je to tu za rohom. 😉

smartik: co mas nove? Ucitelky v skolke posluchaju? Alebo stale uvazujes o zmene?

Ozaj baby a co plyn este mate? Ach ti rusi....

sisa29
10. jan 2009

dobre ranko.

capynka ja som vcera zaspala.zas som mala poslickov tak ma to niak zmohlo.

digysa ahoj zda sa byt vsetko v poriadku az nato ze mala je vecsia kvoli cukrovke ale to by nemal byt problem.prinajhorsom pojdem cisarskym ale to je jedno hlavne nech je mala v poriadku

smartik a ty kde si?

sisa29
10. jan 2009

aha no a vcera som mala poradnu tak som otvorena na pol centi 😉 uz by som to mala rada za sebou

smartik11
autor
10. jan 2009

Ahojte baby!
Sisa tak pekne ta tu vitame🙂
Nuz zo skolkou to vyzera zatial slubne uvidime co bude dalej uz som aj niejake opatrenia uz pripravila tak uvidime ako to bude pokracovat🙂 snad sa to vysvetli a bude vsetko tak ako ma byt

Tak uz sa ti to karti Silvus musis byt trpezliva,Ninka uz hodi do skolky? chcelo sa jej ist?
U nas Deniska v pohode kazde rano a Dianaka s revom ze ona ide spinkat a prezliekasa naspet do pyzama: 😉 😉
ale snad uz ked budu hodit dlksie uz sa to zlepsi

teraz jak som zacala pracovat budem tu pomenej ale ked budem mat cas tak sa urcite ozvem🙂

Pekny vikend vam prajem vsetkym🙂)

sisa29
10. jan 2009

jej smartik ahoj.ninka mala este prazdniny prvy krat ide az v pondelok do skolky ja sa uz tak tesim.ale aj ona sa tesi kazde rano sa pyta ze ci uz ideme do skolky.
musim vydrzat ja viem ale obcas je to dost tazke a hlavne bolestive.

capy
11. jan 2009

ahojte. tak mi zo skolkou zatial v poho. chodil len do obeda. a od pondelka ide k druhakom. zevraj je moc sikovny 🙂 🙂 🙂 tak uvidime

sisa29
11. jan 2009

capy nemozes spavat?o pol druhej?ja som aj zabudla ze Viki zacal chodil do skolky.to je super ze to je v poho.aj ninka ide zajtra konecne hura 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sisa29
11. jan 2009

no halo baby kde ste?vsak ja som tu nazhavena a nikto nikde

sisa29
11. jan 2009

digysa deticky su nadherne.az teraz som kukla do albumceka.

aj ja som pridala niake foto tak potom kuki

capy
11. jan 2009

sisa vies ze ja som nocne vtaca 😀 😀 😀

fotecky su super 😉 😉 😉

ako sa citis?

capy
12. jan 2009

no idem do hajan. dobruuu 😔 😔 😔

digysa
12. jan 2009

sisa29: aj ja som si pozrela fotky....Ninka je pekna slecna. Vidim, ze malovanie ma v krvi... 😀 za chvilu budes make-up pre nu kupovat .

Inak baby my sa vobec nebavime o vyvine nasich deti, ved na to sme tu. Tak mi prosim vas povedzte, ci tie vase 3-rocne deturence nieco vedia nakreslit, lebo my sme na to lavi....Jack ma rad kreslenie, ak mi diriguje, co mu mam kreslit....ale inak nakresli nejaky ten trojuholnik a kruzok a potom nieco vymaluje cmaranicami a to je vsetko.

Dalsia vec...my sa este stale trapime kakanim na zachod...moja tema o 3-rocnom chlapcovi, co sa nepyta na toaletu frci o 106 ! Vase ratolesti su uz v pohode?

Capy: teba som sa chcela spyta, ze kolko rokov ma Viktor. Resp. kedy sa presne narodil.

sisa29
12. jan 2009

capynka my v noci hajikame.teda ak sa da.dneska to uslo az nato ze vzdy okolo 3 rano zacina kopkat a to musim byt hore

digysa ja uz make-up nakupujem na kila samozrejme detsky. 😀

fakt sa tu malo bavime o detoch tak idem nato

nasa Ninka chodi sama na zachod uz vyse roka ja som razne zatrhla plienky aj nocnik tak nemala chudatko na vyber.ale robili sme to najskor tak ze sme tam s nou sedeli aj hodinu citali knizky robili blbosti a tak

kreslit vieme slniecko rybicku srdiecko sice to nieje majstrovske dielo ale podoba sa to.uz sa aj vymalovavat pomali uci

capy
12. jan 2009

digysa vikino sa narodil 2.4.2005 kresllit ani mi moc nevieme len take hakybaky. ale dnes mi povedal ze skolke nakreslil robotika a slniecko ale este som to nevidela. my sme bez plienok od dvoch rokov a dvoch mesiacov a to hned aj nanoc. ono to prislo akosi samo. zevraj je najlepsie oducat deti od plienok v lete.

dnes sme boli prvy krat v skolke cely den a v pohode bez problemov

sisa29
12. jan 2009

capy no super vikinkovi gratulujeme ze to zvladol na cely den.no parada

capy
12. jan 2009

dakujeme a co vy? a co nelka?

sisa29
13. jan 2009

capy mi sa niak stale miname.vcera som isla dost skoro spinkat lebo ma boli spodok mam tam este okrem tych krcovych zil aj zapal tak je to dost neprijemne.

capy
13. jan 2009

sisa tak sa drzkaj. ja som tu vacsinou az vecer od osmej ked tomino zaspi 🙂

sisa29
13. jan 2009

capy zapni si skype ked si tu

capy
13. jan 2009

ok

capy
14. jan 2009

idem to uz vypnut. uz tu nik nieje. tak dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
14. jan 2009

capy ty si teda vyberas cas na pisanie.to som sa akurat preberala s bolestami ☹

smartik11
autor
14. jan 2009

ahojte!
Sisa si este 2 v 1???
ja som len na chvilu nakukla,co je tu nove a tak
Capy ako sa vam dari?

digysa ako sa mate? Jack uz je na tom lepsie? uz mate nejake pokroky?
u nas je situacia taka ze sa snazime nejak dat veci na sparvnu mieru,Deniska je stale pod dozorom aby sme vystihli sparvny cas na cikanie aj v noci ju davam,niekedy sa podari ze sa vycika potom zasa nie ale aspon skusam asi ako dlho vydrzi v noci.

V skolke nam dali "ultimatum" do konca mesiaca nam predlzili tu adaptacnu dobu a ze vraj potom sa uvidi 😒 😒 😒
neviem ako mam na to reagovat lebo ak si ich budem musiet nechat doma tak som uplne v haji ☹ 😒 ,bez prace aj bez financie takze dufam ze sa to zlepsi lebo si to neviem predstavit ze by sme museli byt doma 😒 😒 😒
baby pozdravujem vas a drzte nam palce 😉

capy
14. jan 2009

sisa co uz so mnou? 😀 😀 😀

smartik dari sa nam v poho od pondelka chodime na cely den a vcera a dnes to bolo uz bez ceremonii. takze v poho 😉

digysa
15. jan 2009

Tak na znamost sa dava, ze my sme jeden den bez nehody, druhy s nehodou......uz ma to nebavi...

Dalsia qvizova otazka: uz sa zacinaju vase ratolesti pytat otazkou: Preco? Dnes som dala malemu do caju kocku ladu, lebo bol dost teply a maly pride za mnou a pyta sa: Mama, kde lad?
A ja na to: No rozpustil sa...
A Jack: A preco?
A ja: lebo cajik bol teply a v tom cajiku sa rozpustil.
Jack: a preco?
Ja: lebo lad je zamrznuta voda a ked das lad do tepleho napoja, tak sa z neho stane voda.

Jack: hmmm....

No taketo debaty teraz vedieme.

Alebo vcera prsalo a maly sa pyta: A kde je burka? (raz som mu hovorila rozpravku o burke a prsani....)
Ja: teraz nie je take teplo, aby bola burka...teraz iba prsi
Jack: a preco prsi....?

Asi by som si mala zopakovat vysoku skolu... 😀 😀 😉

sisa29
15. jan 2009

ahoj babulky.pozeram ze ste tu vsetky boli.ja som vcera skoro zaspala mala som poslickov a uz to naozaj nezvladam.zato dneska som uz od 3 rana hore co uz.musim to vidrzat.

smartik dufam ze to zvladnete.u nas v skolke sa tiez niektore deti pocikavaju dokonca aj pokakavaju a su stale tam.ucitelky maju asi zlate nervy.

digysa tak na tieto otazky odpovedame uz asi rok.niekedy je to dost otravne hlavne otazka typu preco sa vajicko musi rozbit ked sa vari a preco ma skrupinku a preco ma 2 farby vo vnutri a preco sa jedno papa a z druheho sa vyliahne kuriatko a donekonecna stale nieco. 😀 😀 😀

capy
15. jan 2009

ahoj digysa. toto preco sme mali asi rok ale uz je to lepsie 😅 to je proste take obdobie

sisa tak ako? lepsie ako v noci? spis?

sisa29
15. jan 2009

capynka nespim vsak jakokolvek sa otocim tak ju tlacim a potom zacne kopat jak kon. ☹ ☹ ☹

digysa
15. jan 2009

sisa29: pre boha, spi kde mozes, ked mala vylezie tak su uz nepospis....to mi ver. 😀 🤐 ☹
Ja som sa s tym uz zmierila....
Co sa tych otazok tyka....maly sa tiez zacal pytat tak zaciatkom druheho roku, ale nikdy nie "preco?" Vzdy sa spytal- kde je toto, kam ide hento, kto je toto, ako robi toto, ale nikdy nenadvazoval otazku "a preco?" Az teraz....som rada, ze to robi, lebo sa mozeme viac rozpravat....
Vy to tak necitite, ze uz vedu tie deti viac zmysluplne konverzacie? Aj ked si myslim, ze ked mu to vysvetlim, tak z toho moc nerozumie.... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre