Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
1. júl 2008

asi potom ano podla toho co mi povie.matka neuveris ja mam strasny strach ja som uplne na odpadnutie,strasne mi je zle

capy
1. júl 2008

az tak strasne ti je zle? a kam sa pojdete kupat?

sisa29
1. júl 2008

strach mam z toho ci mam vsetko v poriadku

sisa29
1. júl 2008

na tehelko

capy
1. júl 2008

my ideme do rakuska do prelenkirchenu

sisa29
1. júl 2008

tak ahoj.som v 8 tyzdni a vsetko je ok

sisa29
1. júl 2008

pridala som fotku s ultrazvuku

capy
1. júl 2008

ahoj sisa takze to bude zasa baba? gratulujeme

capy
1. júl 2008

my sme boli dnes na kupku v prellenkirchene. bolo perfektne,len tatino ma asi upal 😒 pridala som aj foto 😀

sisa29
2. júl 2008

preco baba?jaaaaaaaaaaj podla tabulky.a vsak to je nakoniec jedno.nechajme sa prekvapit.idem k lekarovi potom pisem

capy
2. júl 2008

k akemu lekarovi?

my dnes pojdeme asi na plaz. este nevieme a co vy?

sisa29
2. júl 2008

no uz som doma.musela som ist k svojmu gyndosovi kde mam kartu vcera som bola u kamosa gynekologa.v utorok idem na poradnu a odbery

sisa29
2. júl 2008

maly tomasko je cely vikinko.jak dvojcata

capy
2. júl 2008

no dost sa podobaju. kam dnes vyrazate?

sisa29
2. júl 2008

nikam mne sa dneska nikam nechce nieje mi moc dobre

capy
2. júl 2008

tak ti drzime palce nech ti je lepsie. vsat uz by ti to malo pomali prechadzat. 😢

sisa29
2. júl 2008

velmi pomali.

sisa29
2. júl 2008

smartiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik a ty kde si???co dovolenkujes????????????????????????????????????????????

sisa29
2. júl 2008

jak je tu smutno ☹ ☹ ☹

sisa29
2. júl 2008

ja si tu pomaly pisem sama zo sebou 😠

capy
2. júl 2008

ahoj sisa ved vies ze my sme cely den vonku ked je pekne.

sisa29
3. júl 2008

ahoj.ja viem.aj ja by som bola keby mi nebolo stale zle.

capy
3. júl 2008

ahoj sisa ved ono to prejde. my ideme na zeleznu. to si vymyslel vikinko. akurat pozriem kedy nam idu autobusy naobedujeme sa a uz sme prec. v byte sa neda vydrzat. mame tu 30 a vcera ked sme prisli domov tak tu bolo 36 😝 😝 😝

sisa29
3. júl 2008

jej tak mate krasny vylet.ja som bola dneska v rakusku v lidli potrebovala som prasok na pranie si predstav 6,6kg za 12 eur.dobre nie?

smartik11
autor
3. júl 2008

ahojte maminky aj buduce maminky 😵 😵 😵 zdravime vas prave sme prisli dnes od nasich Dianka mala vysoke horucky a doktorka nam povedal ze ma vysiko hnisavu anginu takze sme na antibiotikach ☹ ato sme od piatku kazdy den boli len vonku na zahrade a bolo nam super co uz snad bude coskoro ok aby sme mohli ist von 😒

Tak sa drzte babyzne 😵 😵 😵
lekarka aj lekarnicka hovorili ze je strasne vela deti horych teraz na anginu tak sa podal moznosti chrante vytaminmi 😵 😵

pozdravujeme vas !!

a sisa ja ked som cakala Adrianka tiez som mala ranne nevonosti vecer po robote pravidelne o piatej ked som isla domou 😀

capy
3. júl 2008

ahojte tak uz sme domka. bolo perfektne. len doma mame zasa 34,4. 😝 😝 😝 no to je strasne. zevraj ma byt velka smrst len neviem kde sa straila 😀

sisa fakt super cena a aka je to znacka?

capyy
3. júl 2008

uz mam dalsie meno koli fotkam 😀 😀 😀

sisa29
3. júl 2008

capyy ariel ja iny nekupujem

jeeeeeeej smartik tak ta vitam spat.mas to teraz tazke tak sa drzte a rychlo sa vyzdravte.

capy
3. júl 2008

no to je super. ako sa citis?

sisa29
4. júl 2008

nic moc a strasne ma picha brucho dole.uz sa neviem dockat utorka nech ma kukne a povie ze co to je ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre