Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

smartik11
autor
7. feb 2009

capy! super klipy🙂) aj tie letne su perfektne🙂 😉 😵 😵 😵

sisa vidim ze ste stale 2v 1 to je fajn aspon sa Nelinka narodi v cas🙂)uz sa vam to krati o par dni vas bude doma viac🙂
Prijemnu zabavu na 60-tke aj oslave narodenin🙂vidis aj si to stihla🙂 zucasnit sa na oslave🙂
drzim vam palce nech je vsetko ok🙂

capy
7. feb 2009

tak uz sa tesim kedy sa stretneme.

a dakujeme za pochvalu 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
8. feb 2009

ahojte baby!
to mame pocasie?? 😠 ☹ 😖
uz aby bola jar🙂

sisa ako bolo na oslave??

sisa29
8. feb 2009

ahojte.tak uz sme doma.normalne umieram spala som 2 hodiny aj s toho som bola vracat strasnu kyselinu mam uplne mi to id hore ustami aj nosom. 😖 😖 😖 asi umrem

oslava bola super

capy
8. feb 2009

sisa neumieraj. chceme prist na navstevu nie na kar 😅

smartik11
autor
8. feb 2009

sisa neblazni 😒 😉 ved uz to dlho nebude🙂 o par dni mas to za sebou a bude vsetko ok🙂
je to neprijemne ale ked si to zatial zvladla bez problemov vydrzis aj tieto dni🙂 😉

sisa29
8. feb 2009

no vam sa to povie.ja sa Musim ist zakazdym vygrcat aby som prezila.chudak ta nelka v brusku ale co mam robit ked nic nezabera. 😖 😖 😖 😒 😒 😒 😒 ☹ ☹ ☹

capy
8. feb 2009

sisa drz sa ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

sisa29
8. feb 2009

snazim sa ale uz mi to ide dost na nervy.

capy
8. feb 2009

tak sup sup do porodky 😅

sisa29
9. feb 2009

Dobre ranko.tak som sa celkom v pohode vyspala kyselina presla o pol jednej rano a odvtedy som spala az do deviatej.len som sa rano zobudila a nohy mam tak spuchnute ze nevladzem chodit az mi sfialoveli.idem skusit pomasirovat.

smartik11
autor
9. feb 2009

Ahoj sisa! tak ako sa citis? nohy opuhli?? skus lezaat a vyloz si nohy hore aby si ich mala vysie nez chlavu malo by ti to trohu pomoct.

sisa29
9. feb 2009

tak to robim cely den aj som si ich masirovala aj som si obklady dala a stale nic.uz je to asi na spadnutie tak preto mi tak napuchli.

a kde mame dneska capy

capy
9. feb 2009

tu som

zup
9. feb 2009

Dobrý večer maminky,
omlouvám se že vám sem lezu a dělám vtěrku. Chtěla jsem vás jen poprosit jestli byste neposlali naší holčičce (zářijátko 2008) hlasy do soutěže. Všem co pošlou mockrát děkujeme 🙂
Přejeme pohodové mateřství a spoustu štěstíčka s vašimy drobečky 🙂

http://www.lovelababy.cz/profil/?user_id=1227

sisa29
10. feb 2009

no capynka zasa sme sa minuli do prcic.

capy
10. feb 2009

co uz. snad sa aj trafime niekedy 😀 😀 😀

sisa29
10. feb 2009

pekne pocasicko vonku

capy
10. feb 2009

ani nehovor. vsak ked sme sli pre vikina tak sme sli asi cez styri rozne pocasia 😠 😠 😠 😝 😝 😝

sisa29
10. feb 2009

no ja som mala dneska normalne chut kupit vianocny stromcek a piect kolaciky.poslem ti mail.potom kuk.svagrina ma niake nove veci tak ci sa ti nieco nezalubi.

sisa29
10. feb 2009

no capy akurat som dosla nato ze nemam tvoj mail tak mi ho potom posli

sisa29
10. feb 2009

idem si lahnut rano o 6,00 vstavam idem k diabetologovi na odbery a potom s ninkou do skolky na karneval.ked tak mi napis ten tvoj mail cez internu postu.

Dobru noc

capy
10. feb 2009

ahoj sisa my sme mali karneval dnes 😀 😀 😀

pisem ti do ip 😉

sisa29
10. feb 2009

tak som tu akosi mi zas nejde spat.poslala som ti ten mail.

a ako sa vikinkovi pacilo???

sisa29
10. feb 2009

capy spis?

smartik11
autor
11. feb 2009

Ahojte baby! my budeme mat zajtra karneval ale ze vraj deticky nemusia si nosit masky oni im daju v skolke tak som zvedava co z toho bude🙂)
Ozaj uz sme prijate do skolky tak sa tesime🙂

sisa ako sa citis? este vladzes?? Mozno to bude na Valentina to by bol pekny darcek pre celu rodinku🙂)

sisa29
11. feb 2009

ahojte.

idem sa trosku pochvalit.dneska mala ninka v skolke karneval natacala to jojka a o piatej bola v prvych spravach.taka bola vytesena.nieje ju dlho vidiet ale bola tam.

karneval bol super dam fotku do albumu.

smartik tak super ze su baby prijate my sme si museli masky doniest.vsetky deti mali kupovane a my jediny vyrabanu.

na valentina by som moc nechcela rodit lebo manzelova babka je na valentina aj krsnatko aj synovec.tak to by uz bolo moc.ale zeby piatok 13???

capy kde sa flakas???

capy
11. feb 2009

sisa nespala som venovala som sa mangelovi 😉

vikinovi sa pacilo. este aj dnes behal doma ako tiger 😀 😀 😀

matova segra je 13.2.

mala je aka herecka 😀 😀 😀

neflakam sa. ja som tu vzdy az vecer po panelaku 😉 boli sme v poluse 😉 a bola som v praci kuknut

sisa29
11. feb 2009

co ti uz chyba robota?

capy
11. feb 2009

nie bola som pre potvrdenie o daniach mato to potrebuje do roboty 😉

ako sa citis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre