Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capyy
15. júl 2008

ahoj sisa vsak ty si nebola prihlasena a tak sme boli vonku a teraz vikinko hajka

sisa29
15. júl 2008

ale ja si rada precitam prispevky aj ked sa zapnem 😀 😀 😀

capyy
15. júl 2008

ok tak ti budem pisat aj ked tu nebudes. my sa chystame zasa von ale uz len k nam pod barak. doobeda sme boli az ikei a hypernove 😅

sisa29
15. júl 2008

my sme dosli teraz z vonku

smartik11
autor
15. júl 2008

ahojte! uz sme zostali len my "Svata Trojika"🙂))
dnes som bola zaniset Ada do tabora tak som si spravila mali vylet do Zlatych Moraviec a spet🙂)
baby boli u nasich teraz vecer sme sa vratili🙂)
tak co dame zajtra stretko ak bude normalne pocasie???

sisa29
16. júl 2008

ahoj smartik mohli by sme poobede ja neviem ako vam to vyhovuje my chodime von tak okolo piatej.nieje to pre vas neskoro?

capy dojdes teda k nam???

smartik11
autor
16. júl 2008

ahoj sisa! dala som baby teraz spat uvidim kedy sa zobudia apotom ti dam vediet!
zatial pekny den🙂)

sisa29
16. júl 2008

tak ja som nakoniec dneska bola pol dna v hypernove a potom u kamaratky na zahrade

capy
16. júl 2008

ahojte. my sme dnes malovali a zajtra sa chystame na vylet do cunova. dufam ze bude pekne.

smartik11
autor
17. júl 2008

baby vidim ze mate dsot nabity program🙂))
ja idem teraz doobeda do mesta s babami🙂) chcela som vcera ale neskoro sa zobudila Diduska tak by sme to nestihli🙂 chcela som ist pozriet kolegine do prace🙂)

Tak pekny den vam prajem vsetkym🙂)

sisa29
17. júl 2008

ahojte my sme dneska behali na postu do banky a tak stale mi je zle.dosla som o pol jednej domov a teraz rychlo varim segedin uz ho slubujem 2 tyzdne 😀 😀 😀

sisa29
17. júl 2008

baby no kde ste vsetky.vonku leje cely den pomali a nikto nikde.

capy
17. júl 2008

ahoj sisa co si vybavovala? my sme boli v cunove pozriet na divokej vode a potom vonku. tu prsalo len poobede asi hodinku a to sme boli na obede a potom az vecer

smartik11
autor
18. júl 2008

ahojte baby! my sme vcera mali tu babinec prisli kamosky s babami jedn as dvojickami a druha s dcerkou🙂) tak sme tu mali veselo🙂) baby sa pekne hrali🙂) my sme si pokecali a bolo supis aj tak celi den prsalo tak ani von sa nedalo ist🙂)

sisa a ty ako si na tom este stale to nepreslo?? a u dokiho si bola🙂)

sisa29
19. júl 2008

ahojte este mi je spatne k lekarovi idem az v uorok.dneska ideme na oslavu narodenin na zahradu tak sa uz tesime ninka sa tam poriadne vylieta

smartik11
autor
19. júl 2008

ahojte! tak prijemnu zabavu aj my sme na zahrade ja som len dosla domou pre fotak a idem naspet vratme sa az utorok ak bude pekne pocasie ak nie tak skor🙂))

pozdravujeme vsetkych🙂)

capy
21. júl 2008

ahojte kde ste sa podeli?

sisa29
21. júl 2008

ahojte maminky.tak ako?my sme vcera oddychovali potom sme boli gratulovat dalsiemu kamaratovi a potom sme cakali svokru boli na dovolenke a chceli nas vidiet.

capy
21. júl 2008

ahoj sisa tak ako? uz je ti lepsie?

sisa29
21. júl 2008

ahoj capynka.ani nie a od vcera ma pobolieva brucho ale vsak zajtra idem na poradnu tak uvidim co mi povie.a ako sa mate?co chlapci?

capy
21. júl 2008

mame sa fajn vikino isiel dnes babke a pride az zajtra vecer a tominovi varim prvy krat mrkvicku tak uvidim ci ju spapa 😀

kedy sa konecne uvidime?

sisa29
21. júl 2008

neviem.vsak uz som ti 2x pisala a nedosla si zajtra nemozem lebo mam poradnu a potom este nieco

capy
21. júl 2008

ok tak sa snad uz niekedy dohodneme. prave sme dopapali prvu mrkvicku a celu ju zbastil tak sa tesim 🙂

capyy
21. júl 2008

kukni foto 😀

digysa
21. júl 2008

Zdravim vospolok. Dnes sme mali velky den. Prepichovali Gabike uska.....Booooooooooze, ja som tam skoro odpadla, lebo neznasam pichanie, ale Gabika to zvladla super. Pocas prepichnutia revala ako taky pavian, ale po prepichnuti, tak 2 minutky este plakala a hotovo. Velmi dobru techniku tu maju.
Nausnice sme nase nemohli dat, museli sme si kupit od lekara ich sterilne a musime ich mat 6 tyzdnov. Ale kedze ich nausnice sa mi zdaju krajsie ako tie moje 😉 tak si ich nechame az kym nebudeme kupovat o cislo vacsie....
Za 2 tyzdne idem na Slovensko. Baby mam si zobrat so sebou aj svetre a rifle, alebo ani nie?

capyy
21. júl 2008

ahoj digysa zevraj sa ma od piatka oteplit tak este je skoro hovorit o tom co si vziat a co nie 😀

sisa29
21. júl 2008

ahojki idem pokukat fotky capyy

digysa ahoj.tak super a pojdes do bratislavi???ak ano mohli by sme dat niekde kavicku vsetky odtialto

capy
21. júl 2008

to by bolo super. stretnut sa 🙂

smartik11
autor
21. júl 2008

ahojte baby! tak uz som doma🙂
pred 3 hod sme sa vratili🙂) to by bolo super sa stretnut🙂) 😵 😵 😵 😵 😵

capy
21. júl 2008

ahoj smartik tak ako bolo na zahrade?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre