Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
27. feb 2009

jej dygisa ahoj.aspon niekto pise capy sa zas flaka. no je nam veselo len si neviem akosi zvyknut.ninka je super pomaha vysvetluje jej stale nieco.o mesiac sa stahujeme do vecsieho bytu tak budu mat uz svoju izbu som zvedava ten nafukovaci hrad je super nasa ninka dokaze aj hodinu skakat v kuse potom vzdy super zaspi.

capy
27. feb 2009

ahoj digysa aj mi radi skaceme v hradoch. vikino ma zasa pojem o piatej. ked sa ho opytas kedy pojdeme k babke tak on povie o piatej 😀 😀 😀

sisa ja som tu vzdy az vecer 😅

dakujeme za gratulacie 🙂 🙂 🙂 odovzdam

sisa tak mas velku pomocnicku 😉

sisa29
27. feb 2009

jej capy ahoj.no ninka je sikulka.nasa ninka ma o pol osmej

capy
27. feb 2009

ahoj. tak ako sa citis?

sisa29
27. feb 2009

ale naprt praskol mi jeden stich tak ma to boli jak slak

capy
27. feb 2009

tak sa drzkaj a nech ta to uz moc neboli. ☹ ☹ ☹

capy
28. feb 2009

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

sisa29
28. feb 2009

ahojki.tak my sme mali dneska uplne kludnu noc len 2x sme boli hore.dneska som prvy krat sama s obidvoma kockami a celkom nam to ide.vsetko stiham aj prechadzku sme zvladli ninka si zobrala svoj kocik ze aj ona bude kocikovat aby som nebola sama. 😀 😀 😀 a dneska je uplne super poslucha(klop klop klop)

smartik11
autor
28. feb 2009

No super Sisa tak to som rada ze vam to spolu ide 😉 😉 😉 ved Ninka je teraz velka sestricka🙂
Uz si ok?
A kam sa budete stahovat?? dufam ze nie daleko??

sisa29
28. feb 2009

smartik od teba asi 5 minut tusim bodrocka

jej baby nasa nelka je v dnesnej pravde odfotena.je tam najvecsie babetko 😀 😀 😀

smartik11
autor
28. feb 2009

Jej to je super🙂 ano mas pravdu to je tu kusok🙂 a Ninka bude hodit do tej istej skolky jak doteraz?
Gratulujeme dufam ze mas kupene noviny??? 😵 😵 😵 ja mam tiez kupeny casopis ked bol ADO MALI vyfoteny do nejakej sutazi🙂 pekna pamiatka🙂 Ved Nelka je riadna baba🙂) 😵 😵 😵
Ozaj aku ma teraz vahu,bola si v poradni s nou??

digysa
1. mar 2009

sisa29: roztrhnuty stich....ach to ti nezavidim, tak sa pekne zotavuj.... ale neviem ako, ked mas uz druhe dieta. Mne kazdy rozpraval, ako si mam pospat a oddychnut a ja som sa cudovala, ze kedy tak mam spat, ked mam syna cely den za nohami. Pri druhom dietati je tazsie to pociatocne obdobie...
V tom sa asi vsetky zhodneme, kedze uz aj smartik a capy maju druhy porod. Ale potom uz je to lepsie, ked sa deti hraju spolu.

No nic zeny....idem spat, zajtra mame velky den. Ma prist okolo 35 ludi... 😕

sisa29
1. mar 2009

ahojki.

smartik ninka ostava vo svojej skolke nechcem ju prehlasovat ona je zvyknuta uz.jasne ze mam kupene noviny dam aj do albumceka foto

digysa vsak to mate jak malu svadbu.to bude roboty.ale maly bude mat super zazitok.ja zatial celkom stiham aj oddychovat ale je pravda ze moj manzel mi velmi pomaha.tak teda krasnu oslavu a nech vsetko vyjde tak ako si to zela maly jack

smartik11
autor
1. mar 2009

Digysa tak prijemnu zabavu a Gabike vsetko len to naj do zivota prajeme🙂) 😵 😵 😵

sisa29
1. mar 2009

samozrejme gabike vsetko naj naj naj k narodeninkam a stastny usmev na tvari po cely zivot. 🙂 🙂 🙂 CMUK

smartik11
autor
1. mar 2009

Sisa kukla som fotecku mala je fakt zlata🙂 teraz po novom fotia deticky do novin to je fajn🙂

sisa29
1. mar 2009

ja som bola prekvapena ked sa ma dosli spytat ci ju chcem dat do novin pri ninke nechodili

smartik11
autor
1. mar 2009

to je teraz nove tusim asi dva roky alebo tak nejak🙂 viem ze mi este niekto o tom rozpraval de fotia deti do novin🙂

capy
1. mar 2009

ahojte.

gabike vsetko len to naj k prvemu rocku 🙂 🙂 🙂

aj my mame odfoteneho tomina v novinach 😉

sisa29
1. mar 2009

capy ahoj no kde si bola?

capy
1. mar 2009

bola som u nasich a segra mala odpojeny pocitac 😅

sisa29
2. mar 2009

ahoj maminky.tak ako sa mate?

sisa29
2. mar 2009

capy mame trosku problem s prdkanim tak som jej kupila hipp feniklovy

smartik11
autor
2. mar 2009

Ahojte baby tak dnes sme absolvovali aj Kramare boli sme na preventivke u ocnej mame vsetko ok chvala bohu ale ten cas tam traveny stoji za to od 9 do pol jednej uz som videla vsetko dvojimo ale je fajn ze uz mame pokoj .Akurat cakam kedy sa Dianka zobudi a ideme na kontrolu k lekarke som zvedava kedy uz bude moct ist do skolky.Tak zatial sa drzte.
Sisa asi Nelka je riadny papkos🙂) Tej feniklovy cajik by jej mal pomoct alebo aj masaz bruska ja som baby masirovala a pomohlo to.V smere hodinovich ruciciek 😉

sisa29
2. mar 2009

smartik cely den nic nerobim len prebalujem kojim a masirujem ale uz nevladzem vsak ma ruky bolia a tie cajiky su nato aby pomohli.drzim vam palce nech je vsetko ok aby uz mohla ist do skolky vecer napis co ti povedali.ja idem zachvilku pre ninocku do skolky

capy
2. mar 2009

sisa my sme na to mali infacol 😉

smartik11
autor
3. mar 2009

Ahojte baby! Vcera uz som nemala cas na net🙂 Nuz bola som u lekarky a je to vporiadku pomali jej to mizne z pluc takze Ten Ventolin v spray pomohol asi to budeme od teraz pouzivat nie sirupi lebo tie nie su az take ucinne (aspon u nas nie)Ale aj tak tento tyzden este musi byt doma takze uz treti tyzden som doma je to des Vyplata bude mizerna:( co uz hlavne aby boli baby v poriadku🙂

Sisa a co cajik,pomohol? alebo ani nie?

sisa29
3. mar 2009

smartik kaslat na vyplatu hlavne ze je mala v poriadku

nelka cajik nechcela vypluvala ho ale snazim sa jej ho aj tak davat kazdy den snad si raz zvykne.

smartik11
autor
3. mar 2009

Tak to urcite ved doteraz pila iba mliecko a to ani zdaleka nie je take ako cajik🙂 alebo skus kupit fenikel pravy a zaliat horucou vodou mozno jej bude lepise "smakovat"🙂)

capy
3. mar 2009

smartik tak to je super ze mala je v poriadku 😉

sisa tomino dlho nechcel nic ine ako MM 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre