Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
11. mar 2009

tak baby capynka ostala s obidvoma chlapcami na infekcnom.chudatka moje ☹ ☹ ☹

capynka prajeme skore uzdravenie

smartik11
autor
11. mar 2009

Capy tak to je mi vas luto snad to nie je nic vazne ☹ 😒
Ano co sa tyka doktorou buhuzial je to tak ak by si byvala mimo Blavi tak by ti dali izbu ale musela by si si ju zaplatit aspon tak to fungovalo pred 7 rokmi ja som mala Ada na Kramaroch asi tyzden operovali mu nohu cez den som mohla tam byt do 22 ale vecer som musela ist domou ☹ ☹ ☹ viem Capy co prezivas dufajme ze ho pustia domou skoro.Drzte sa budem na vas mysliet: 🙂

sisa29
12. mar 2009

volala mi capynka maju rotavirus obidvaja vikinkovi ze je lepsie ale tominkovi ze nevedia zrazit horucky ma este infulziu chudatka moje este ze tam moze byt s nimi

capy
15. mar 2009

Ahojte maminy. tak ja sa konecne hlasim.

tak a teraz ku nam. aj ked vas uz sisa informovala

o vikinovi ste vedeli. to som uz stihla napisat. tak na druhy den rano to zacalo aj u tomina. zacal vracat a tak sme s nim isli do nemocnice. nechali si nas tam a dokonca sme boli aj s vikinom na izbe, tak som sa aspon trochu potesila. lebo inak by sme boli o poschodie vyssie. poobede sme sa dozvedeli vikinove vysledky. diagnoza jasna rotavirus. a uz som vedela,ze aj tomino ma to iste kedze to chytil od vikina. ani vam nebudem pisat co som prezivala. tomino mal este horsi priebeh ako vikino. nevedeli mu nicim znizit teplotu. dokonca v noci nas poslali aj na chirurgiu na sono. lekarka pokriku vybojovala aby nas tam odviezla sanitka. ale naspat som s nim sla pesi, lebo mi povedali za sanitka pre nas moze prist najskor o hodinu. pesi to je tri minutky. maju totizto k dispozicii len tri sanitky a vsetky su mimo BA. perfektne zdravotnictvo. pritom dole na parkovisku stali dve 112, ale ta nas zevraj nemoze odviest. nas moze odviest len ta prevozova. p viatok konecne klesli teploty pod 38 a uz som vedela ze bude uz len lepsie. v sobotu sme boli konecne bez teploty a dokina povedala ze ak bude dobra noc tak mozme ist v nedelu domov. vikino bol leden den na infuziach a bolo dobre. uz sa len cakalo kedy mu zhustne stolica. teoreticky mohol ist uz v piatok domov, ale ostal s nami lebo mangel bol v praci. a myslim ze to bolo aj lepsie aj ked sa stale pytal kedy uz pojde domov. nebudem to tu rozoberat aj tak neviem ci by niekto cital taky dlhy prispevok. ale ak chcete podrobnejsie vam to poslem do IP alebo mailom. som rada ze uz je to za nami a ze sme uz doma.

sisa29
15. mar 2009

capy jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tak to je super ze ste uz doma

capy
15. mar 2009

sisa dakujeme

smartik11
autor
15. mar 2009

Capy! sme radi ze uz ste doma a ze ste ok! Neboji urcite si to precitala kazda z nas🙂) Ja od pondelka som bez hlasu ale uz sa to zlepsuje a Ado dosiel vo stvrtok s vysokimy horuckami a to behal cele poobedie na korculiach 😠 😒 skoro ma slak trafil a to nehovorim ze pred tyzdnom dobral antibiotika 😒 kasle o dusu ale teploty uz nema nastastie.

Baby prijemnu nedelu vam prajeme aj ked je uprsana 😉

capy
15. mar 2009

smartik tak nech sa ado rychlo uzdravi. ☹

sisa29
15. mar 2009

baby mne dneska ninka 3x kychla a smrkala tak dufam ze neochorie.ideme cez tyzden malovat byt kam ideme byvat a v sobotu stahovka no a s chorim dietatom by ma porazilo.

capy
16. mar 2009

sisa snad to nic nebude. a ninka bude v pohode. uz sa teskas na novy bytik?

no idem pomaly haji tak dobruuu 😔 😔 😔

sisa29
16. mar 2009

ahojte capy jasne ze sa tesim vsak to bude vecsie a hlavne ked ma jedna s nich nasere tak ich zavrem do izby 😀 😀 😀 aj ninka sa uz moc tesi aj slubila ze ja jej izbicku upratovat nemusim ze ona sama 😀 😀 😀

a ako sa maju chlapci??

no ninka dnes rano mala ucpany nos tak jej lubko daval kvapky do nosa dufam ze to prejde

digysa
16. mar 2009

Caute zeny
Co to tu citam za horory? Capy som rada, ze uz ste z najhorsieho vonku. Ja to poznam tie skolky...vsetko mozne sa tam chyta. Nas maly sice nema rotavirus...ale uz dobry mesiac sa nemoze dostat z kasla. A kazdu noc sa budi, lebo ho drazdia tie hlieny. Pred dvomi dnami sa povracal, lebo samozrejme tie hlieny nejako von musia ist....
Ale uz si pomaly zvykam, ze kym nebudu mat aspon 5-6 rokov, tak to budeme bojovat s chorobami stale.

sisa, smartik: vy sa ako mate? sisa co sa stahujete do vacsieho bytu?
smartik: dufam, ze tvoj manzel bol rad, ked si nemohla rozpravat 😀 moj by sa tomu velmi potesil.

Ja sa trapim z danovym priznanim. Ale nejako mi to nejde. Este moje by som zvladla, ale firemne je trochu zlozitejsie....
Inak pridala som 4 "ubohe" fotky.....na viac nemam cas. Tak sa mrknite

To Tomasove video ako chodi je super....ja som rada, ze Gabika uz nestvornozkuje, lebo ona tak drala topanky, ze vypadali ako, keby ich nosila po druhom dietati. Za tyzden zodrala kozu nadoraz.
Teraz, ked padne tak sa hned zdvihne, ani na stvornozkovanie nepomysli....

digysa
16. mar 2009

Este som zabudla napisat k tym narodeninam...Tak si predstavte, ze cely tyzden teplo, horuco, teploty na kupanie a v nedelu, ked sme mali oslavu, tak ZIMA ako slak, fucal vietor, rano " PRSALO", ....mna islo skoro porazit. ☹ 😠 😠 Uz som si myslela, ze z nafukovacieho hradu nic nebude... Nakoniec to bolo ok, lebo 2 hodiny pred tym prestalo prsat. 😨
A na druhy den.......znova, teplo, slniecko, krasne pocasie 😒 😒
A od Gabikinej oslavy mame stale teplo.....uz sme sa boli aj 5 krat kupat....no je to ale ironia! 😝

sisa29
16. mar 2009

digysa super fotky deti museli mat strasnu radost z hradu.mija ninka by odtial neodisla ani v noci.ona take hracky miluje.mame sa super nelinka uz zacina vystrkovat rozky chce velmi vela pozornosti a ak ju nema tak sa jeduje.

capy
16. mar 2009

ahojte tak som dnes volala do skolky ze vikino bude este tyzden doma a hned som sa spytala jeho ucitelky ako to vyzera v skolke. a ona ze teraz je u nich v triede len sedem deti. ostatne su chore. tak som sa pytala ci nevie ako su na tom ci nemaju hnacky a tak a ona mi povedela ze vecsina ma hnacky. tak uz viem kde sme to chytili 😠 ☹

chalanom je uz ovela lepsie. hlavne vikinovi. ten uz vymysla a lieta ani keby nebol chory. 😅 dokonca chcel ist dnes von na bicykli 😀 tomino je este taky umrncany stale na mne visi, ale uz je sto krat na tom lepsie ako predtym a dokonca bol dnes aj lepsi a uz sa aj usmial a uz aj rozky vystrkuje.

sisa29
17. mar 2009

capy tak to je super.ja idem dneska s nelkou na poradnu tak som zvedava vcera sme mali zas nahovno vecer aj noc stale mrncala stale by len jedla.neviem ci to nieje tym ze mam slabe mlieko ked je stale hladna.vsak sa poradim s lekarkou

capy
17. mar 2009

sisa tak ako ste dopadli?

sisa29
18. mar 2009

ahojte tak sme pribrali vyse kila a daco preto je mala mrzuta ona bola prejedena.musime jej davat menej mam jej davat aj prevarenu vodicku buduci tyzden musime na ocne idu jej cistit slzovod lebo ma od porodu zapalene ocko a vcera jej trosku skusala vytlacat a ma tam sami hnis chudatko moje.zevraj je to dost bolestive tak s nou pojde tatinko

capy
18. mar 2009

vidis a ty si si myslela ze mas slabe mlieko 😅 a drzim palceky na ocnom ☹

sisa29
18. mar 2009

dakujem snad to niak prezijeme uz nech mame potom.

capy
18. mar 2009

jasne ze to prezijete. nebojkaj sa 😉

capy
19. mar 2009

co dnes nikoho?

sisa29
20. mar 2009

ahojte my sme teraz stale na novom byte robili sme detsku izbu uz to konecnew mame zajtra sa stahujeme budem niaky cas mimo museli sme dat prekladku internetu tak neviem kedy ho dojdu nainstalovat.

capy
22. mar 2009

sisa tak to je super ze ste uz v novom a dufam ze budes rychlo pripojena 😉

smartik11
autor
25. mar 2009

Ahojte baby! Tak sme vypisane do buduceho pondelka 🙂 ale uz nam je trohu lepsie Deni je uz ok ale Dida stale pokasliava v piatok ideme na odbery snad uz nieco zistia preco su tak casto hore.Sisa ako sa mate? uz ste v novom to bude trohu trvat pokial vas zapoja na net aj my sme cakali tusim 2 tyzdne.

Capy ako sa maju chlapci su ok? Zdravicko sluzi??

Digysa ako sa mate ? Co Jack ako to je s potrebou uz sa to vyriesilo??? U nas odkedy su baby doma je fajn vsetko ok🙂 dufam ze to tak aj vydrzi lebo aj s tim cikanim som bola uz zufala ze sa to nenaucia.

Baby prajem vam pekny slnecny den a napiste ked budete moct🙂

Pozdravujeme vsetkych 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
26. mar 2009

ahoj smartik. chalani su uz ok. este dnes ideme na kardio a dufam ze uz tak skoro k dokine nepojdeme. prezmenu maju v skolke vsi, tak som dnes kupila sampon a umyvala vlasky aby ich nechitil 😅 😠

a nech su uz baby v poriadku ☹ ☹ ☹ chudatka moje

smartik11
autor
26. mar 2009

Capy diky! Ved to aby uz boli ok 🙂
Pekny den ti prajeme🙂

capy
26. mar 2009

nemas zaco aj tebe prezmenu pekny vecer 😉

smartik11
autor
30. mar 2009

Ahojte baby! tak ako Sisa este nie ste zapojeny? a ako si zvikate v novom,chlavne veciom byte?

Capy ako sa maju chlapci?
my sme v piatok boli odovzdat moc a dr im zobrala vytery z nosa a hrdielka ,v stredu budu vysledky a potom musim absolvovat navstevu u alergologa a ORL a neviem co este aby sme zistili kde je pricina horobnosti.
Takze vyzera to tak ze baby do velkej noci nepojdu do skolky dr.mi ich nechcela pustit lebo ze vraj zas sa zvisila horobnost deti a oni maju teraz zoslabenu iminitu takze by boli prve ohrozene:((

Baby uz aby bolo vsetko ok lebo som uz hotova psihycky z toho vsetkeho:(

Pozdravujeme vas vsetky🙂

capy
30. mar 2009

ahoj smartik. boze nech su ok ☹

my sa zatial drzime. dnes bol vikino aj na bicykli vonku tak sa vytesoval 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre