Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
5. nov 2007

jej uz sme na 6 strane.skoda ze sme len dve co rodili v septembry 2005 😝 😝 😝

sisa29
5. nov 2007

ASI UZ SPINKATE.URCITE SI MOC UNAVENA.TAK ZAJTRA SA OZVEM.PAPA A DOBRU NOCKU 😅

smartik11
autor
6. nov 2007

🙂 ahoj sisa!mas pravdu vcera bol tazsky den 😒 😒 😒 Baby ani za ten svet zaspat ale samozrejme uz bolo 6 hod poobede a Dianka zalomila tak som ju dala do postelky trohu si pospinkala asi hod a potom sa zobudila strasnim placom,potom bolo ok.

smartik11
autor
6. nov 2007

Asi po pol hod ako sa Dianka zobudila zaspala Deniska tak som ju supla do postelky a spala az do rana do siedmej.Diduska si dala v noci plienku dole samozrejme s obsahom a hodila ju Deniske do postelky,jej ta plinka normalne vadi ja by som jej ju nedala len ked tvrdo spinka tak sa pocika 😉 Este aj teraz spinka som zvedava ci budu spat poobede.
Dneska je riadna zima 😒 😒 😒 Ak pojdes von dobre sa oblecte!!!PA!ZAtial!

sisa29
6. nov 2007

ahoj.dneska asi von nepojdeme vsak je hrozne pocasie.ide ma slaktrafit.som zvedava co budeme zasa cely den robit ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
6. nov 2007

🙂 🙂 🙂 Ahojte!ja som rada ze mi baby zaspali dufam ze budu spat aspon 2 hod!Nieco vymyslite vsak jej pusti nejake rozpravky alebo zahrajete sa s kockami urcite si nieco vymyslite!Prijemnu zabavu!PA! vecer!

sisa29
6. nov 2007

uz sme sa vyhrali najreadsej kreslime potom sme stavali rodinny dom pre nasu rodinku a teraz sa trosku santime.juj a teraz som si vsimla ze je jedna hodina prec a ninocka este neobedovala doprcic a ani nepyta.idem jej dat papuskat a pojdeme si zdriemnut.tatinko nam dojde az neskoro vecer tak mame cely den pre seba.pa pa
😉

smartik11
autor
6. nov 2007

🙂 ahojte! no vidis to je super !!! baby spinkali skoro 2 hodinky takze v pohode len som zvedava zas vecer kedy zaspia.Vonku je desne bola som len v obchode a dobra kosa je vonku brrrrrr rychle som utekala domou.pA!

sisa29
6. nov 2007

ja som teraz prisla z vonku.bola som sa s ninkou troska prejst.take sme vymrznute.ale co uz teplejsie nebude.dneska som kontrolovala vianocne ozdoby ach boze jak ten cas leti 😅

smartik11
autor
7. nov 2007

ahojte baby!Veru jak hopvoris ved len nedavno boli vianoce a uz su tu zas 😉 LEN na tich detickach je to vydno jak rastu,a my starmneme ☹ ☹ ☹ .my uz sme neboli asi 4 dni vonku,mali sme aj nejaku pracu potom tu strasne fukalo a dnes uz ani neviem ako bude lebo fuka jak trafene 😠 😠 😠 Pozdravujeme vas!Ozaj zubky sa pomali ale iste prerezaju vcera som kukla Deniskynu pusinku a este take dva dni a uz budu vonku uplne 🙂 🙂

sisa29
7. nov 2007

ahojky.zasa krasny den.ja uz neviem vymyslat pre ninku aktivity na doma.uz mi dochadzaju napady.mala mi spala dneska na obed skoro 2 hodiny.som zvedava kedy zas vecer zaspi.uz aby ste byvali tu mohli by sme sa nudit spolocne. 😉 😉 😉

smartik11
autor
7. nov 2007

🙂 🙂 Ahojte!Tak kukam ze si pridala dalsie fotky ,NINKA nema chyby 😵 😵 a to ze zacala dudlikovat sa cudujem my sme sa odnaucili velice rychle,Deniska mala dudel iba do roku a Dianka 3 mesiace pred 2 narodeninami prestala zo dna na den co som bola prekvapena.A vobec ju nezaujimal aj ked videla u inych deti.ako ste na tom s plienkami,cez den aj v noci?My cez den uz vobec uz asi 2 mesiace iba obcas som im dala ked isli spinkat poobede ale v noci musia mat lebo nevedia sa zobudit.Akurat uz Dianka 2 noci strhne plienku zo seba a hodi ju Deniske do postelky.

sisa29
7. nov 2007

ajojte.my mame plienku von a vzdy ked spinkame.inac uz nie.ale zacnem uz aj pri spinkani skusat ci nevidrzi.uvidime.ale von jej plienku davat budem lebo sa bojim ze mi prechladne.ozaj chcela som sa opytat ako sa vlastne volas?my sme boli do teraz vonku.ninka dostala gumaky prsiplast az po zem a isla sa prebehnut.uz bola strasne ziva tak sme ju zobrali von.boli sme 45 minut to jej musi stacit.a co ste robkali vy dneska?deniska je rada ze sa zobudi vzdy s 2 plienkami? 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
8. nov 2007

nuz baby sa mi teraz zobudili tak spekulujem co s nimi 😀 Volam sa Jarka,ty podla vsetkeho si Silvia,vsak?Tesi ma ze sme sa takto spoznali prostrednictvom netu.Toto pocasie mi uz pije nervy 😠 😠 uz nech sa ustali moze byt aj zima len nech neprsi a fuka vietor 😖 Tak sa drzte a dufam ze vecer stichneme si pokecat!Tato noc bola tiez dobre rusna.A co sa tyka DEniske zistila som ze este hore jej chubaju 2 stolicky tak uz sda tesim ze zas budeme mat rusne noci 😒 😒 Dianka uz ma vsetky vonku ani neviem kedy jej vyliezli 😀

sisa29
8. nov 2007

AHOJ.JA SOM SILVIA. pocasie ma privadza do zufalstva.akurat manzel montuje ninke hojdacku medzi dvere nevies si predstavit co je tu radosti.ninka skace prinom jak pinpongova lopticka.aspon sa trosku vyhraje.ja mam kopec inzeratov mame strasne vela veci neviem co s tym

smartik11
autor
8. nov 2007

akurt som pozerala ze fakt mas toho dost!!!Ja co som mala po Adriankovy som vsetko dala mojej svagrine co mala o rok mladsiu dceru tak ta to vynosila a teraz co som mala po babach tiez som vela darovala a obcas sa mi nieco podarilo aj predat ale to je minimum.A druhe babo neplanujete??? 😅

sisa29
8. nov 2007

planujeme ale nie tak skoro a ja to nemam kde skladovat.byvame na podnájme v 1-izb.byte.mas skype alebo icq?

sisa29
8. nov 2007

ninka uz santi na hojdacke.dam foto do albumceka tak potom nakukni ked budes mat cas 😉 😉 😉

sisa29
8. nov 2007

haloooo.smarticek kde si?mas ten skype?ak nahodou hej tak moj je doctor299.aj tam by sme si mohli pisat a na icq mame 386-743-818.

sisa29
9. nov 2007

ahoj.ako?my sme mali desnu noc.svagrinin maly krsnatko vcera dost skaredo spadol rovno na ocko.boli na pohotovosti ze je to v poriadku ale aj tak som nanho stale musela mysliet.inak ninka spala celu noc. ☹ ☹ ☹

smartik11
autor
9. nov 2007

🙂 ahoj sisa!To ma mrzi!!1Detska ked si ublizia je to des!!! 😒 😒 😒 na ten skype sa mozme dohodnut ale momentalne nebudem moct chatovat lebo pojdeme na byt robyt poriadky.takze az od buduceho tyzdna,ok?Pozrela som fotky Ninka musela mat riadnu radost z hojdackY.tak vas pozdravujeme a coskoro podla moznosti sa ozvem!! 🙂 🙂 🙂

sisa29
9. nov 2007

ok budeme sa tesit.tak sa majte a co najskorej to dorobte nechuz mozete ist sem byvat.ninke som ukazovala Denisku a Dianku a povedala som jej ze sa budu spolu hrat.uz vie povedat aj ich mena. 😀 😀 😀

smartik11
autor
11. nov 2007

Ahoj sisa!Uz druchy den drhneme po malovke a kt tomu toto pocasie poviem ti ani psa by som nevyhnala von 😒 😒 😒 😒 este my zostala obyvacka,kuchyna a kupelka a bude vsetko vydrhnute uz som hotova 😖 😖 dufam ze uz sa to umudri to pocasie tak som sa tesila ked som videla ze snezi 😵 😵 ale ked zacalo prsat porad m apresla vsetka sranda 😠 😠

sisa29
12. nov 2007

ahoj.my sme sa tiez tesili zo snehu hlavne ninka ona ze pena.boli sme u mojej mami na vykende bolo super az vecer sme dosli domov.ja som makala dneska robila som doma velke upratovanie ale uz som hotova vdaka bohu 😖 😖 😖

smartik11
autor
13. nov 2007

🙂 ahoj sisa!Tak som ta navnadila na upratovani 😀 😀 aj ja este idem dnes dokoncit co este treba a uz bude n achvilu klud,baby som zaniesla rodicom lebo s nimi by som asi nic nespravila.A vecer ich nasi doniesu.Vcera sme boli aj v petrzke ale to pocasie 😒 😠 ma zdesilo chlavne ked sme isli spat,prsalo a snezilo naraz,baby boli mokre jak misky nastastie iba nohavice inac v pohode.Tak vas pozdravujeme!!!Idem makat!!! 😉

sisa29
13. nov 2007

ahoj smartik.tak ti nezavidim.aspon ze baBY ti ma kto postrazit ja musim vsetko s ninkou lebo ju nikto nechce ze je moc ziva.takze robim vsetko s nou.a to uz upratujes ten novy byt?alebo ten co ste este tam.praci zdar 😀 😀 😀

sisa29
13. nov 2007

ahoj.vidim ze tu niesi asi si dost unavena s toho upratovania. 😖 😖 😖 .vsak ked budes mat cas tak sa ozvy.zatial papa 🙂 🙂 🙂

lindda
14. nov 2007

sisa smartik kurnik to tu nikto iny nieje ☹

sisa29
14. nov 2007

jej svagrinka ahoj.v septembri som rodila len ja a smartik.no vsak nevadi my si vystacime. 😀 😀 😀

lindda
15. nov 2007

to vidim no jo ved staci aspom sa nepletieme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre