Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

capy
23. jún 2010

drzim palceky ☹
no kiahne su horsie ako u vikina, aj teplota aj je ovela viac vysypany ☹ ☹ ☹
takto vyzerame

sisa29
8. aug 2010

cafte zeny.no tu som uz strasne dlho nebola.ako sa mi mate?co deturence posluchaju?ja mam ninku 2 mesiace doma lebo nemame narok na skolku kedze som na materskej a uz aj saliem z nej .ozaj a nelinka uz chodi asi tyzden.inak nic nove.akurat ze uz zas byvame na pesej zone vo vrakuni.aha a v septembri ideme s nelkou do nemocnice idu jej znova robit ph.metriu a potom sa uvidi co dalej lebo problemi pretrvavaju

capy
9. aug 2010

@sisa29 a mna sa pytali ci vikinko bude chodit cez leto do skolky. tak potom tomu nerozumiem.
este raz gratulujeme nelinke ku chodeniu a v septembri sa drzkajte 😵

sisa29
9. aug 2010

sranda jak je to rozdielne a to sme v jednom meste

smartik11
autor
12. sep 2010

Ahojte baby tak ja sa tiez po velmi dlhom case ozivam🙂 prazdniny nam ubehli velmi rychlo ani sme si ich neuzily ,boli sme iba 2 tyzdne na dovolenke a uz pracujeme o dusu 😉
Deti su zatial ok iba mna stretol nejaky streptokok 😀 😀 a tak ze najprv obicajna nadcha a potom jednu noc vysoke horucky,zimnica a dopadla som tak ze som na ATB a neni to nic prijemne uz aj kasel ma drazdi uz aby som bola ok🙂

Ozaj co sa tyka tej skolky je to naozaj tak aj kamoska bola na materskej tak mala jej musela zostat doma pocas prazdnin aj suseda nasa tak isto dokonca u nas v juni robili okna takze cele 3 mesiace bola musela byt s chalanmi doma ziadna sranda...a teraz jej kazdy chodi do inej skolky lebo bohuzial nechceli jej prijat toho mlacieho do tej iste skolky 😒 je to dost smutne hlavne ze sa dusovali ze deti ktore maju surodenca v skolke su uprednosteny opak je pravdou 😒 ☹

Sisus tak sa drzte a dufam ze vysledky budu ok ,budeme na vas mysliet

pozdravujeme vsetky rodinky🙂

capy
14. sep 2010

ahojte tak nas prvy a druhy den v skoke uplne super 😵 😵 😵 tomasko to zvladol ako velky chlap a ani raz nezamrncal. pani ucitelky ho pochvalili aky je super a aka je sikulka, tak sa strasne tesim ze to takto zvladol

capy
20. sep 2010

ahojte dnes prvy den v praci, tatinko isiel prvy krat s detmi do skolky a tomasko prvy krat v skolke spinkal. a najlepsie na tom je, ze vsetko dopadlo na jednicku 😵

smartik11
autor
24. sep 2010

Capy tak gratulujeme a tesime sa s vami🙂 🙂

capy
26. sep 2010

smartik dakujeme. najviac na tom ma tesi ze vobec neplace 😵 😵 😵

smartik11
autor
11. dec 2010

🙂 Ahojte baby! ako sa vam dary?? ako sa tesia deticky na vianoce? My sme dnes boli na Mikulasske predstavenie ,deti boli spokojne aj ked darceky nic moc🙂 😉 😒
My sme zas boli doma chore 2 tyzdne v oktobry tak isto sme boli marod nuz dufam ze aspon na pol roka nech je pokoj 🙂
Prijemne sviatky vam vsetkym🙂

capy
13. dec 2010

ahoj smartik my sa celkom drzime, vikino nebol chory vobec, odkedy chodime na alergo a berie lieky. a tomino bol chory raz, takze v pohode. deti sa na vianoce moc tesia, stale sa pytaju kedy uz budu 😀 😀 😀 tak im hovorim ked budu horiet vsetky sviecky na advente 😵 a vikino kedy uz zapalis poslednu sviecku? 😀 😀 😀

capy
31. dec 2010

vsetko dobre do noveho roku

lamada181
4. jan 2011

caute baby vsetko dobre do noveho roka
no co caka nas zapis do skoly ci ????
ako sa na to citite??

capy
6. jan 2011

ahpj lamada
tak zapis do skoly caka aj nas. mam z toho zmiesane pocity. chodime na logopediu koli pismenku L a R. L nam uz ide a pomaly prechadzame na R. takze teraz vsede kde je r musim dat td. tak uvidime ako nam to pojde. a mame problemy s pisanim ci kreslenim. teda neda si vysvetlit, je tvrdohlavy, ved je baran. ale na logicke a ine veci je velmi sikovny. v novembri mali v skolke pani psychologicku, davala im take predskolske ulohy a presne na kresleni trosku stroskotal a na logickych ho strasne pochvalila. tak uvidime.
a vy? ako ste na tom?

lamada181
10. jan 2011

ahoj capy
ja som hotova
mala je ako tak sikovna komunikacia a vyslovnost super logicke ide ale nieje to take ze vau ale ide

kreslit vieme ale tiez nie tak ze umelec stale je ten problem v postavach a pisat vie ale tlacenym pisanym nech si naucia a citat vieme pozname celu abecedu vieme spajat pismenka robime slova a tak
ale aj tak sa bojim vy ste ktoreho septembra mi 14
a zajtra idem volat nasej detskej dr ze potrebujem od nej potvrdenie ze dieta je zrele do skoly normalne si ho skola vyziadala som dneska bola som sedela dve hodky v skole aby som sa nieco o nej dozvedela tak som rada
len nasa si vymyslela ze ide na cirkevnu skolu a nepohne s nou nikdo a to len preto ze tam ma kamaratku no co ti poviem sranda ale som rada aj maleho tam prehodim do skolky rovno a budem mat pokoj lebo to je huncut jak .... diabol sam ved to poznas mas dvoch chlapov 😀 😀 😀

capy
17. feb 2011

lamada ahoj ja trosku nestiham. tak zapis dopadol ok, vikinovi sa pacilo, teraz ideme 23.3 k psychologicke tak uvidime. mali sme aj karneval, takze stale nieco 😵 😵 😵 a vy ako sa mate?

lamada181
18. feb 2011

ahoj no mi mame este psy&chologicke testy tiez nejak v marci skola si vyziadala kedze je septembrova ale vraj na 99 % nas beru tak dufam ze sa to nezmeni
a boli sme chory mali sme ist na operaciu mandle vyberat no co uz uz sa zrusila kvoli zapalu priedusiek 😀 😀

capy
18. feb 2011

@lamada181 skore uzdravenie ☹ aj nam vyberali mandle. drzim palce

smartik11
autor
23. feb 2011

Ahojte baby! Citam tu ze uz ponietory uz mate zapis do skoli za sebou.. a my zatial nic kedy su vase deturence narodene?My sme 8.9.2005 a o skole sa vobec nic nehovori,mam kamaratku ktora ma tiez dvojicky baby sle su 28.8.2005 narodene a ze vraj tiez boli na zapise.Tak tomu nechapem..

smartik11
autor
23. feb 2011

A Capy kam chces dat Vikiho do skoly??
Ja som spekulovala keby bolo mozne tu na Rajciansku lebo je blizko domu.

capy
23. feb 2011

@smartik11 my sme narodeny 2.4.2005. a ide k nam na dudovu. mame to hned pri dome. prejde len po nasom chodnicku a uz je v skole.
a vy ste sa neboli pytat na skole?

smartik11
autor
24. feb 2011

Aha tak vy ste aprilovy,tak potom je ok
ale ked som sa pytala v skolke tak mi povedali ze ked su septembrove tak az na buduci rok

lamada181
25. feb 2011

preco mi sme septembrovi a ideme normalne aspon dufam teraz nas caka psychotest ale vsetko predtim bolo dobre
capy no nam nevyberali a aj sa toho dost bojim strasne ale tak uvidime idem ho skusit vyliecit morom a tak
a ak to nezabere tak az potom pojdem na operku vybrat mu tu mandlu
ste boli pri tom uspaty???????
ja sa toho najviac bojim a hlavne ako to mali bude znasat potom po operacii mala strasne zle znasala operaciu pupku a nerada by som to znova zazivala 😀 😀

capy
25. feb 2011

@lamada181 my sme neboli uspany, len oblbnuty a o tri-styri hodinky sme isli domov.a zvladli sme to v pohodicke 😉
aj nas cakaju psychotesty, tak uvidime 🙂

lamada181
25. feb 2011

capy a kolko mal maly ked na tom bol no tu len uspat inac to nejde a mali ma 2 roky a 7 mesiacov no co ti poviem strach v ociach

capy
25. feb 2011

@lamada181 vikino mal styri, ale bol tam s nami aj taky trojrocny chlapcek 😉 tak sa skus popytat

lamada181
26. feb 2011

ok dik nasla som aj jedneho pana dr v za ktory robi bez musim mu zavolat a pozistovat xixi 😀 😀 😀 😀 😀

capy
27. feb 2011

@lamada181 drzim palce

capy
24. apr 2011

😵 😵 😵 veselu velku noc 😵 😵 😵

sisa29
13. jún 2011

ahoj kocky.citam ze tu riesite skolu no my ideme az buduci rok vsak jej nic neutecie.
nelinka uz ma po operacii zaludka tak snad sa uz nase trapenie konci.ale do skolky zatial nemoze.najskor az v septembry buduci rok 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre