Septembrovky 2017

jhanusik
15. jan 2017

Ahojte, tak už to viem. V septembri budem dvojnasobna mamina...

uzanka16
15. jan 2017

@jhanusik zadaj si TP na MK a da ta automaticky do skupinky septembrovky 2017,je nas tam uz viac a debatime

nika8787
19. jan 2017

@uzanka16 Ahoooj, i ja mam termin v septembri, kde najdu skupinu? Dekuji

uzanka16
19. jan 2017

@nika8787 zadaj si vo nsvojom profile termin porodu a automaticky ta k nam tam hodi

nika8787
20. jan 2017

@uzanka16 dekuju moc, uz jsem tam

petribela
23. jan 2017

Ahojte,aj ja čakám v septembri druhé bábo,veľmi sa tešíme...Inak ako sa dostanem do skupiny?

uzanka16
23. jan 2017

@petribela zadaj si do profilu MK termin porodu a da ta tam

petribela
23. jan 2017

@uzanka16 už som tam aj ja...dakujem

uzanka16
23. jan 2017

@petribela tak sa nam tam predstav a ja ako moderatorka ti poslem srdiecko

livesmilelove
25. jan 2017

Ahojte zenusky, pridavam sa sem ku vam - aj ja mam termin v septembri 😍 Moje prve babatko, som v 7 tt. Ako sa mate ? Pozorujete nejake vyrazne zmeny ? Uz ste videli srdiecko a plod na utz ? Ja idem na kontrolu v pondelok, bola som v 5tt a bol tam len prazdny gestacny vak tak sa tesim na pondelok - juj neviem sa dockat 🙏🏼

uzanka16
25. jan 2017

@livesmilelove pridaj sa k nam do sukromnej skupinky, zadaj do profilu TP a predstav sa nam, poslem potom srdiecko

zuzi010893
23. mar 2017

Ahojte kočky .Podeľte sa o svoje bruška 🙂 ja som 12+5tt 🙂

uzanka16
23. mar 2017

@zuzi010893 tu neprispievame,pridaj sa do skupinky ak tam nie si

zuzi010893
23. mar 2017

@uzanka16 a dá sa vymazať príspevok ?

uzanka16
23. mar 2017

@zuzi010893 treba napisat adminovi aby v tejto diskusii zrusil tvoj prispevok,ze si zelas vymazat

zuzi010893
23. mar 2017

@uzanka16 a môžem vedieť ako napíšem adminovi ?

nita216
1. júl 2017

@uzanka16 ahoj vedela by si mi poslat link akp sa viem dostat do skupiny bo neviem sa k vam dostat Dakujem

uzanka16
1. júl 2017

@nita216 pridám ta

uzanka16
1. júl 2017

@nita216
@nita216 ale keď vidím že máš zadaný termín pôrodu tá tam malo automaticky dat

uzanka16
1. júl 2017

@nita216 ukázalo mi že si už členka skupiny takže tam musíš byt

nita216
1. júl 2017

@uzanka16 ale dajak sa tam neviem dostat.nechce mia tam dat!raz som tam bola ale dajak cudne tam ukazovalo.prosim ta priloz sem link Dakujem

nita216
1. júl 2017

@uzanka16 mi pise ze tatp podstranka neexistuje uz ma porazi

uzanka16
1. júl 2017

@nita216 tak ja neviem v čom je problém ale v tej skupinke si už ,stále mi tam ukazuje že si keďže si zadala termín porodu

nita216
1. júl 2017

@uzanka16 no skusim sa tam dostat ale ti dakujem za snahu!

katarina6
23. júl 2017

Ahojte baby! Ja cakam babatko az v novembri ale hladam mamicky ktore maju zaujem o hromadny nakup aniballu - je to predporodny balonik s ktorym sa cvici 3tyzdne pred porodom a pripravuje tak vaginu na porod 🙂 aj psychiku mamicky, kedze sa nauci pekne vytlacat a nacvici si dobre pocit vytlacania.... je potom aj nepotrhana po porode atd....
Ja som robila hromadny nakup uz pri 2.dcerke, ale som aniball predala, neplanovali sme dalsie, ale teraz sa pritrafilo 🙂 takze si ho chcem kupit znova! Je drahy - 48 Eur je vela, nam sa podarilo vyjednat cenu 38,70 Eur pri kupe 20ks tzn. 20 mamiciek, a cena 36,30 Eur pri kupe 30 ks.
Ja by som rada keby ta cena isla este nizsie, preto by som chcela aby nas bolo aspon 50 mamiciek.
Ja som komunikovala a vyjednala cenu, a potom dalsia mamicka tej sme posielali peniaze a potom to poslali na jej adresu 😀, a k nej si vsetky isli pre Aniball do Bratislavy a kazda jej poslala 1 Euro za to ze mala "dni otvorenych dveri" 😀DD.
Ja v BA nie som, takze ak by sa nasla nejaka spoluorganizatorka ktorej by som potom balik poslala 😀, budem rada, alebo to dam poslat ku mne, a vsetkym poposielam baliky postou /tak este postovne doplatit/, co sa mi moc nechce 😀......
Bude sa objednavat len 1 farba - ta svetloruzova, lebo to tiez by bolo narocne kazdej inu farbu a pod......
a teda ktora by mala zaujem pridat sa k hromadnemu nakupu?
Prip. ak by to niekto chcel zrealizovat uplne vsetko sam, tak sa ozvite! 🙂

Mozete pisat mne do spravy sem na koniku.

viac info o baloniku tu:
http://www.aniball.sk/obchod/zdravotnicka-pomoc...

Mozete toto skopcit do tej vasej sukromnej skupiny a prip. to tam niekto mi pomoct zorganizovat? ja sa tam asi nedostanem ak nemam termin porodu v sept. ze?

Diky!

uzanka16
23. júl 2017

@katarina6 stačí ak na chvíľu zmenis termín pôrodu v profile a hodí tá do septembrovej,potom dáš na,až svoj termín a budes zas v novembri kachle a zároveň ti ostane aj skupina septembrovkach,bežné sa to takto robí ak sa posunie termín pôrodu adt.ze sú mamičky v 2 skupinach

katarina6
23. júl 2017

@uzanka16 haha! 😀 posunie sa mi termin o 2mes.! 😀DD ok skusim teda snad nerobim nic ilegalne.

uzanka16
23. júl 2017

@katarina6 som tam moderátorka takže viem o tebe

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre