Severné Írsko. Pridáte sa do diskusie?

miriama
6. nov 2007

Ahojte kocky, tak otvaram temu aj zvlast pre Severne Irsko..dufam, ze uz nie je vytvorena ale nenasla som.... 😅

karolinka2
19. júl 2009

Ahojte.
Zuzka tak uz sa ti vratila dcerka z Talianska?
My sme dnes boli cele poobedie az do vecera u kamosky,deti sa super vysalili a muzickovia montovali to digi tak uz to mame spustene.
Len ten cas je hrozny chvilku prsi potom dazd a tak dookola.
Pekny zvysok vecera vsetkym. 🙂

jarka82
20. júl 2009

ahojte ako sa dnes mate? 🙂 svieti slniecko len dokedy 😅

z.g.
20. júl 2009

ahote, ja dnes periem natálkine veci z dovolenky, zajtra idem s ňou na odber na alergológiu,
malinké sa spolu pekne hrajú- výnimočne...
u nás sa ochladilo...je zamračené...

jarka28
20. júl 2009

Ahojte...ako sa mate?len sa hlasim ze sme ok...mame momentalne strasne starosti a riesime vela veci,ak sa nezlozim bude dobre........ ☹

eviska83
20. júl 2009

Ahojte,
Martinka- super ze uz vam to ide- mas sikovneho muzicka 😀 😀
Jarka- prajem vela sil- nezloz sa
Zuzi- na ake odbery?
My ideme dnes po kluce- takze sa asi dlhsie neukazem ,nebudem stihat a potom nebudeme mat net- asi tak 20dni kym to tiscali movne na novy dom.
Prajem vsetkym prijemny dnik

karolinka2
20. júl 2009

Ahojte.
My sme rano isli do mesta s kamoskou a detmi a ked sme sa vracali tak nas chytil riadny lejak,Karolinka uz zaspava a ja idem zehlit svokra dojde az vecer lebo chodi k druhemu synovi len u nas prespava.
Jarka drzim palce aby bolo vsetko o.k.
Evi tak sa uz stahujete do noveho domceka urcite sa tesite ked budes mat cas tak hod nejake foto noveho domceka.
Ozaj baby dala som sa na delenus stravu tak drzte palce nech zhodim aspon 20 kil.
Pekny den. 🙂

jarka82
20. júl 2009

ahoj karolinka to by sa zislo aj mne 😀 hlavne z brucha
ei jej takze uz to zacalo prijemne stahovanie 🙂
jarka28 hore hlavy nie vzdy je to lahke 😒

ryba74
20. júl 2009

Ahojte baby!
Som zufala z toho mojho muza-Zuzi,vcera uz bol v robote,ale dnes ma zasa teplotu 37,5-neda si povedat,dobre sme sa pohadali,lebo som mu povedala,ze zavolame lekarovi,nech ho skor vezme.Viete,co mi povedal?Ze mu nemam organizovat zivot,ze on nikde nejde-az vo stvrtok.Zacal byt nervozny,teraz sa vybral do Tesca zhanat urologicky caj-ale nikde to tu nie je dostat.Baby,neviete,kde sa to da kupit?Povedala som mu,ze nech aspon teraz ideme na pohotovost-teraz prave tam lekar je a berie ludi a hned by mu dal aj lieky,aj ATB.Ani za svet-buchol dverami a isiel do toho Tesca.Ide hlavou proti muru,je strasne tvrda povaha,ja uz rezignujem,fakt neviem,co mam este urobit.Ma svoju pravdu a poradit si neda ani za svet.Mal nasadene ATB-Azitrox,ale to sa liecila chripka,bolo by zrejme treba dat take cosi ako Biseptol-priamo na urolog.cesty-samozrejme pred tym vysetrit moc.Matka,teba som sa chcela spytat,ze ty si objednavala lieky cez nejaku stranku-aky je tam postup,za aky cas to prislo,kolko sa plati.Ja by som chcela aj ATB-nevies,ci aj take poslu?
Tusim ozaj nerobi dobrotu,ked su dvaja ludia spolu 24hodin. 😝

jarka82
20. júl 2009

rybka chlapy su tvrdohlavy asi sa boji a chce schovat strach no antibiotikum ti asi nepredaju poznaju tu nieco take ako biseptol? 😠 pochybujem tu im musis hovorit ako ta maju vysetrit a nieze oni ta niekam poslu.. neboj jeho to prejde ja sa poizriem ci nemam...

jarka82
20. júl 2009

ta mam ale je presly do novembra 2008 skoda dala by som ti... 😝 skuste pozriet niekde v herbal obchode

jarka82
20. júl 2009

rybka skus v polskom alebo litvanskom v dungannone

z.g.
20. júl 2009

adka písala som ti IP

karolinka2
20. júl 2009

Ahoj Adi,to ti verim ja sa s mojim kvoli tomu hadam casto,vzdy ked ho poslem k lekarovi ani za svet nechce pocut,a to koleno co bol nedavno operovany tak sa bude kazdy den stazovat ze ma nanovo bolesti take ako pred operaciou ale naspat k lekarovi nepojde.no co uz narobime s nasimi chlapmi. 😉
Ja som vtedy neobjednavala lieky len som pozerala tu stranku ale uz nepamatam tu stranku,ale antibiotika nekupis nikde na volny predaj ani urobologicky caj tu nekupis to som ja zhanala a nic,este skus v cookstowne v tom po;lsko slovenskom tam som tusim videla nejake bylinkove caje,ale ak by si mi poslala tvoju adresu zajtra by som ti mohla poslat aspon zo 7 sackov lebo mame otvoreny posledny urologicky caj kym by ste si niekde zohnali.
Pekny vecer vsetkym.

ryba74
20. júl 2009

Babule,uz som zohnala aj Biseptol,aj urolog.caj-pomohla mi Inga.Uz som mu ho aj nasadila-aspon ze to chcel.
No je to fakt o dusu,ked clovek chce pomoct a ten druhy nema zaujem 😢 .
Tak peknu dobru,za 2hodinky vyrazam do prace. 😠

z.g.
21. júl 2009

ahojte...

evička, zabula som odpovedať, boli sme na odberoch, mala krvný braz, komplet imunologické a celú sadu alergénov /tuším ich je cca 24, potravinové i inhalačné/ a ešte moč...
držala sa pekne, aj žilku jej našli hneď na prvý raz...

ako adka?

ja idem do mesta niečo povybavovať, po vonku si pobeháme...vyčasilo sa u nás...

ryba74
21. júl 2009

Ahojte zeny!
Tak muzovi sa zrejme vyrazne polepsilo-je bez teploty,bez bolesti...Aj sa mi zda uz "normalny" 😀 ,tak dufam,ze najhorsie mame za sebou.Zrejme ozaj dobre poprechladal a takto sa to prejavilo.Dokonca sa mi priznal,ze uz taketo cosi kedysi mal.Tak som teda zvedava,ze co sa este nove od neho podozvedam 😠 .
No a ja idem zajtra zasa na deviatu ku zubarke-aby mi nebolo luto,tak ma zacal boliet aj dalsi zub,kde mam vlozku uz od marca.Ked tu maju na vsetko cas,tak to tak aj vyzera.Dufam,ze si zasa vytrpim.Uz si vypytam u zubarky permanentku.Uz som mohla mat obidva zuby davno urobene,vlozky vybrane,keby im to tak vsetko dlho netrvalo.
Cez den u nas lialo,teraz je strasne dusno.
Pekny den a diky za moralnu podporu.

ryba74
21. júl 2009

Ku tej zubarke som zabudla dodat,ze som tam musela dnes opat zavolat,pretoze povodne som tam mala ist az v oktobri.

karolinka2
21. júl 2009

Ahojte.
Ja som akurat dosla od zubarky,dnesny den troska mame rozlietany tatik nam nechal auto tak sme to troska vyuzili.
Len to pocasie uz by sa mohlo umudrit.
Adi citam ze aj ty lietas po zubaroch.
Pekny vecer vsetkym. 🙂

etuska
21. júl 2009

ahojte kocky,
nestiham citat vsetko,len som mrkla-vidim ze kazdy ma nejake problemy-tak sa drzte baby.Ja som dnes prala,zehlila,balim veci lebo rano odchadzame ku kamoske do Vrabel a potom ideme na jedno stretko krestanskych rodin-zoznamili sme sa tu na MK,tak som zvedava 🙂

Este ma caka nejake balenie a zajtra rano este odniest tlaciva na danovy urad 😝 hadam sme to dobre vyplnili-mali sme odklad do konca jula.

Drzte sa.Do nedele nie som u nasich,ale potom sa hadam ozvem

z.g.
22. júl 2009

erika, tak máte nabitý program...tak si užite prázdnin...
adka, tak už by malo byť len lepšie...
ja pomaly chystám veci na odchod, ale len pomaly, nejako sa mi nechce...baliť sa, myslím...
tak pekný dík

karolinka2
22. júl 2009

Ahojte.
Ja od rana robim,upratujem,varim,periem.
Erika fakt mate ten program nabity len aby stge vsetko postihali co chcete a hlavne si oddychli. 😉
Zuzka uz som si myslela,ze sa ti nechce za muzikom. 😀
Pekny den.

jarka28
22. júl 2009

Ahojte....ani nemam chut pisat ☹ ...ako sa mate?......citam vas len sa mi akosi nechce reagovat...ale hadam vsetko prejde a budem tu zasa s usmevom na tvari........pekny den...

ryba74
22. júl 2009

Ahojte baby!
Tak ja az teraz vstavam-celkom mam ten biorytmus prehodeny.Isla som spat az o jednej poobede,vtedy sme sa vratili od zubarky.Cakala som v cakarni rovne 2 hodiny-uz som tam skoro zaspala-isla som tam hned po nocnej.Dnes mi dala "len"2injekcie,normalne ma to ani nebolelo.Teoreticky by som mala mat ako tak pokoj do toho oktobra,dufam,ze sa zasa nieco neobjavi 😠 .Povedala som si,ze sladke a hlavne cokoladu nechcem uz ani vidiet-ked si spomeniem na to,co som si vytrpela tento rok,tak radsej budem chrumat len salat 😀 .
A vy sa ako mate?
Jarka,co sa deje-akasi si smutna...
A vy ostatne?

karolinka2
23. júl 2009

Ahojte.
Dnes mame celkom dobre pocasie.Svokra odisla rano k dalsiemu synovi tak uz sa len pojdeme rozlucit pred cestou.Cakam kym karolinka zaspi a hajde upratovat a zehlit.
Zajtra ide tatik piect tortu lebo v sobotu ideme kamaratke Katke na oslavu ma dva rocky obcas chodi aj tu pod nickom esentielka.
Dnes mi pisala byvala sefka co som u nej pracovala v tej kaviarni ze by som od pondelka nastupila na tri tyzdne ze zastupuje majitlku vo svojej byvalej kaviarni a vraj aj to svoje bude mat cochvila dokoncene tak ze ma zoberie tak uvidime aj tak som rada aj na tych par tyzdnov.
Pekny den vsetkym. 🙂

ryba74
23. júl 2009

Ahojte baby!
Dnes tu je nejaky utlm.Ja zasa potrebujem radu-naskytla sa mi nova praca-je to upratovanie Sainsburys-po veceroch-od 7,00pm do 11,00pm-na 6dni v tyzdni.Robota je lahka,bola som sa tam dnes pozriet.Lenze-zatial by som mala robit miesto jednej,co je na materskej a keby sa niekedy v zime vratila,tak by som musela skoncit.To je jedno negativum a druhe je to,ze to nie je bohvieako platene a vyplata je raz za mesiac.No a to pozitivum je to,ze konecne by som odisla z Moy parku-z tych nocnych a hlavne z tej driny.Pisala som vam,ze mam ist robit na vikendy.Moj manazer mi povedal,ze to bude tak za tyzden-za dva.To uz preslo,on je prave tento tyzden PN a zastupuje ho hlavna manazerka,ktora ma vsetko na starosti.Tak som bola v utorok za nou sa jej spytat,kedy uz pojdem na tie vikendy a odpoved bola,ze az za niekolko tyzdnov,teraz ze to nejde a este mi povedala,ze je tam velka drina.Nasrala ma,lebo ma zasa tahaju za nos a to "niekolko tyzdnov" moze byt aj na vianoce.Do toho prisla tato ponuka a ja zvazujem,co urobit.Tolko som tuzila vypadnut odtial,len neviem,ci urobim dobre.Premyslala som nad takou moznostou,ze zatial si necham aj Moy park aj to upratovanie,lenze potom mi vezmu Tax kredit.A Moy park by bol aktualny len pokial by ma nedali na tie vikendy,pretoze potom by sa to uz nedalo zladit.Dalsou moznostou bolo,ze Moy park vypustim uplne-co by bolo pre mna uplne super,len neviem,ci mi doplatia,resp.zvysia Tax kredit,kedze budem zarabat cca o 50libier tyzdenne menej ako doteraz.Neviem,aky je vlastne strop v Tax kredite.No a popritom si bud hladat este jednu pracu -lepsiu ako Moy park a potom celkom odstavit Tax kredit a hlavne viac sa venovat anglictine.Pri tychto nocnych sa to nijako neda-ja stale spim a som dost unavena.Tak mi poradte ako keby ste radili sebe.

karolinka2
23. júl 2009

Adka no poradit ti mozeme ale rozhodnutie je na tebe,ty poznas vawsu financnu situaciu ci tu robotu potrebujes za kazdu cenu myslim kde si teraz alebo ti staci to upratovanie v sainsbury ktore je do zimy lebo je to dost dlha doba a popri tom si mozes hladat nieco na denne upratovanie,neviem s istotou povedat keby som bola v tvojej kozi ale ja by som sa asi na tu robotu vykaslala kedze stale o nej pises ako ta to nebavi ako by si najradsej odtial vypadla apod.Tak drzim palce aby si sa rozhodla spravne.
Baby ako sa mate?Karolinka poonbede dlho spalsz tak teraz nie a nie zaspinkat.
Dobru noc vsetkym. 😔

z.g.
24. júl 2009

ahojte, u nás je stále teplo, dusno, až moc...
natálka nejako kašle, tak asi dnes zostanemem doma,pre istotu...
dnes znovu periem...

adka, ja by som to riešila asi tiež podobne, ako píše maťka...

jarka28
24. júl 2009

Ahojte,u nas svieti slniecko ale hlasia dazd tak radsej pradlo zostane doma.......Adka ja by som prijala to sainsburys-nakolko zdravie mame len jedno...no a tax office ti yrcite doplati,staci im zavolat a povedat ze potrebujes predbeznu kalkulaciu a oni ti vyrataju hned kolko ti daju credity....a popri tom sa naucis anglictinu a aj si najdes nieco este k tomu...ja by som to teda brala...... 😉 u nas nic nove starosti a starosti.......akurat decka su ako certi ,strasne sa tlcu a hucia no neviem asi citia zo mna ze som vnutorne nervozna,ale nedavam to najavo ......pekny den zelam.....Zuzka aj ja stale perriem.....ozaj za chvilku aj letite ze?a co skyeurope stale funguju lety vsetko ok?

karolinka2
24. júl 2009

Ahojte.
My sme nedavno dosli domov z nakupov boli sme na plavarni s kamoskou a detmi.Bola som kupit karolinke botasky v nike mali akcie z 30 na 9 lybier chcela som celokozene do toho dazda,lebo teraz ma ale semisove.
Dnes sa mi nechce varit tak som len kupila ryby a urobila zemiaky a uhorkovy salat zatial delenu stravu drim tak dufam ze mi to vydrzi co najdlhsie.
Vonku prsi hrozny cas a na svk mate strasne horucavy.
Idem si troska lahnut k malej lebo sa mi akosi drieme.
Pekny vikend vsetkym. 🙂

ryba74
24. júl 2009

Ahojte baby!
Pisem uz dost neskoro,ale ja mam ten biorytmus uz celkom obrateni,mne sa vobec nechce spat-o takomto case zacinam tvrdo pracovat.Dopiekla som kolac,dovarila karfiolovu polievku,doupratovala,muz prave odisiel do roboty a ja idem este povysavat.A este si idem objednat denny krem z Yves Rocher.
Dakujem za rady,ja teda skusim zavolat na Tax kredit,popytam sa ako by mi to asi vychadzalo a keby sa to zhruba rovnalo tomu,co zarobim v Moy parku,tak zoberiem len to upratovanie v Sainsburys.
Este som ku tomu zabudla dodat,ze vraveli,ze je velka pravdepodobnost,ze ta pani sa z materskej uz nevrati a tym padom by mi ta praca zostala.Tak uvidim,cas ukaze.
Tak krasnu dobru noc a pekny a prijemny vikend. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre